Robot, fue, 3000 grafts, 28-29/8/14

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lmg 7

Active Member
Υπερτουμπανο φιλε μου,να αναβαλλεις την επομενη μεταμοσχευση κατ εμε και να φτιαξεις πλανο για μελλοντικη....προς το παρον δεν παιζεσαι.
 

ilcapitano

Member
ROBOT είσαι τούμπανο!!! Έβλεπα τις φωτογραφίες σου πως ήσουν πριν την μεταμόσχευση και πως είσαι τώρα.....είσαι η μέρα με την νύχτα. Σε 2 μήνες θα είσαι ακόμα καλύτερος!!! Έχεις ακόμα πολλά χρόνια μπροστά σου για να κάνεις 2η μεταμόσχευση.

Όσον αφορά για το αν φαίνεται δέρμα στον ήλιο, η απάντηση είναι ότι φυσικά και φαίνεται και αυτό γιατί δεν μπορούμε να πετύχουμε την πυκνότητα των φυσικών μαλλιών (ακόμα). Βέβαια με ένα σαμπουάν που δίνει όγκο στην τρίχα και με προϊόντα styling μπορούμε να μειώσουμε το παραπάνω προβληματάκι!!!
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Βέβαια με ένα σαμπουάν που δίνει όγκο στην τρίχα και με προϊόντα styling μπορούμε να μειώσουμε το παραπάνω προβληματάκι!!!
ε, όχι και προβληματάκι, είναι αυτό που θα κάνει τη διαφορά για να μη σου βάλουν τη ταμπέλα του "καράφλα".
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Στον ήλιο και κανονικοί άνθρωποι με κανονικό μαλλί ίσως να φανεί λίγο δέρμα. Δεν λες καραφλό κάποιον που θα φανεί λίγο δέρμα αχνό. Αν ειναι εντελώς ξέφωτο θα τον πεις αραιό προς καραφλό, αν ειναι γυαλί καραφλό, αν απλά δεις και λίγο δέρμα θα πεις ελαφρά αραιός. Εμένα προσωπικά πχ δεν φαίνεται τίποτα, μόνο απο κοντά η hairline σε βάθος 1 cm ελάχιστα μιας και τα μονότριχα προδίδουν λίγο και ποτέ δεν μπορούν να φτάσουν ούτε στο 1/3 την φυσική μας πυκνότητα, όσο πας όμως πιο μέσα τα πολύτριχα καμουφλάρουν τρελά δίνοντας φοβερές πυκνότητες.
 

Adriano

Well-Known Member
Ωραίο αποτέλεσμα όντως.Και θα βελτιωθεί με μια επίσκεψη στον κουρέα ακόμα πιο πολύ...!!!
Ωραίος ο φίλος.
 

ROBOT

Member
Καλησπερα και ευχαριστω παιδια!! Εμένα στον ήλιο επίδει το εχω δει καθρεφτισμένος εχω την εικονα που περιγράφει ο dance θα ανεβάσω σχετικές φωτο όταν βγάλω για να μου πείτε και εσεις γνώμες ! Θα δώσω και με δότρια!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

karaflafighter

New Member
Συνχαρητηρια φιλε robot για το αποτελεσμα!πραγματικα πολυ καλο.σου ευχομαι οτι καλυτερο.ειμαστε κ πατριωτακια!συνεχισε να αναρτεις φωτο ωστε να μας βοηθησεις ολους εδω στο φορουμ.εχω κ εγω θεμα αραιωσης στο crown κ στα λιμανια.
 

ROBOT

Member
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ FORUM!!
10ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ Η ΤΡΙΧΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΤΑΔΙΑ ΠΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ 8-10ΜΗΝΑ!!
EΥΧΑΡΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΑΜΕΣΑ!!!
 

Συνημμένα

  • IMG_6021.JPG
    IMG_6021.JPG
    514.2 KB · Προβολές: 721
  • IMG_6022.JPG
    IMG_6022.JPG
    503.6 KB · Προβολές: 750
  • IMG_6025.JPG
    IMG_6025.JPG
    458.2 KB · Προβολές: 715
  • IMG_6462.JPG
    IMG_6462.JPG
    619.6 KB · Προβολές: 742
  • IMG_6455.JPG
    IMG_6455.JPG
    394.3 KB · Προβολές: 733
  • IMG_6458.JPG
    IMG_6458.JPG
    232.7 KB · Προβολές: 740

poseidonas77

Well-Known Member
το αποτελεσμα απλα ειναι ..αψογο!!!!σουπερ πυκνοτητα μπροστα!!!

@αδερφε κανεις θεραπεια??εαν ναι τι??
θενξ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
πολυ ωραια εψς τωρα μαρεσει η πυκνοτητα που εχει επιτευχθει παρα πολυ, αποψη μου..αν ειχαν κλεισει και ενα τικ οι κροταφοι περισσοτερο θα το λεγα εξαιρετικο, ακι ετσι παλι εξαιρετικο ειναι και ισως δωσει και κατι ακομα το επομενο διαστημα
 

ROBOT

Member
Καλησπέρα παίδες !! Και ευχαριστώ πολύ!! Τούς κρόταφους φίλε Τάσο τους δώσαμε την φυσική πορεία που είχαν απο κατασκευείς της hairline.Αγωγη fina την εχω κόψει εδώ και πολυ καιρό το γράφω ποτε, τωρα ειμαι μονο σε minox αφρό μέρα παρα μέρα και Dercos minoxidil σαμπουάν με εναλλαγή με ενα ουδέτερο ph!!
 

filtros

Member
Φίλε @ROBOT συγχαρητήρια! Πραγματικά εξαιρετικό αποτέλεσμα. Φίνα για πόσο καιρό έπαιρνες; Μόνο στην αρχή;
 

tasos33

Well-Known Member
Καλησπέρα παίδες !! Και ευχαριστώ πολύ!! Τούς κρόταφους φίλε Τάσο τους δώσαμε την φυσική πορεία που είχαν απο κατασκευείς της hairline.Αγωγη fina την εχω κόψει εδώ και πολυ καιρό το γράφω ποτε, τωρα ειμαι μονο σε minox αφρό μέρα παρα μέρα και Dercos minoxidil σαμπουάν με εναλλαγή με ενα ουδέτερο ph!!
εχεις δικιο ρομποτ..απλα ειδα τον δεξι κροταφο που ειναι πιο κλειστος απο τον αριστερο αλλα ισως ειναι κ το χτενισμα
 

ROBOT

Member
Έως και το 5μηνο φίνα!!Μα να ξέρεις πως η φίνα βοηθά τα μαμά μαλλακια και ετςι και το αποτέλεσμα τις επέμβασης φαίνετε καλυτερο ως υποστήριξη!!
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Στουπί είσαι τρελέ, ξεχνάς το θέμα επόμενης επέμβασης για αρκετά χρόνια, η συντηρητική σου στρατηγική όπως και εμένα σε έστεψε με επιτυχία και πυκνότητα δυνατή, δεν έχεις τίποτα να φοβηθείς πλέον!!
 

ROBOT

Member
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!! Επειδή εγω γνωρίζω τις ατέλειες και την τάση της πτώσης θα χρειαστεί και αλλη παρέμβαση εν καιρό ομως!!Η συνέδρια με τον Μιχάλη εχει κανονιστεί ελπιζω να ειναι μετα απο καιρό και για λεπτομέρειες του θέματος!! Πάντως αυτη την στίγμη μπορώ να βουτάω και να μην με νοιάζει τι θα γίνει όταν βγω απο την ΠΙΣΙΝΑ!! Κατε εμαί Μεγάλη υπόθεση η καλη εικόνα με βρεγμένα Μσλλιά!!
 
Μπλουζα