Revivogen Και αποτελεσματα!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

karaflas_1

New Member
Παιδια μπηκα ειδη στην 3 εβδομαδα χρησης του revivogen και σημερα τα μαλλια αρχισαν να πεφτουν οπως λετε οταν το πρωτο-ξεκινησα δεν επεφτε ουτε 1 τριχα.
Ακη αν πεφτουν πολλες ειναι καλο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

john_e

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Από ότι έχουμε ξαναπεί πιστεύω ναι.
αλλά ας μιλήσουν και οι γνώστες.
 

Άκης

Administrator
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Να πω την γνώμη μου δεν νομίζω να έχεις κάτι τέτοιο ακόμη.
Πιστεύω ιδέα σου είναι. Δεν μπορεί να πας "ρολόι" το χρονοδιάγραμμα.
Δηλαδή, μπήκες στην 3η εβδομάδα και "καπάκι" είδες και την "πρώτη τρίχα" να πέφτει.
Μου ακούγεται too much.
Μπορεί να κάνω λάθος.

Θα σου πέσουν οι τρίχες που ούτος ή άλλως θα σου πέφταν μέσα στο επόμενο τρίμηνο. Οπότε, περίμενε να είναι πολλές ναι.
 

pelopas

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Το Revivogen ανήκει σε μια σειρά προιόντων το οποίο δεν έχει πάρει έγκριση από τον FDA και αυτό γιατί: ο δεν έχει δοκιμαστεί κλινικά σε ανθρώπους επαρκώς και δεν έχουμε ικανό αριθμό μελετών δημοσιευμένων σε έγκυρα περιοδικά που να αποδεικνύει την αποτελεσματικότητα και την ασφάλεια του. Κατά συνέπεια θα συνιστούσα προσοχή στη χρήση του.


Επίσης δείτε τι γράφει ο Fda επί του θέματος των μη εγκεκριμένων προιόντων για τριχόπτωση:

Sec. 310.527 Drug products containing active ingredients offered
over-the-counter (OTC) for external use as hair growers or for hair
loss prevention.

(a) Amino acids, aminobenzoic acid, ascorbic acid, benzoic acid,
biotin and all other B-vitamins, dexpanthenol, estradiol and other
topical hormones, jojoba oil, lanolin, nucleic acids, polysorbate 20,
polysorbate 60, sulfanilamide, sulfur 1 percent on carbon in a fraction
of paraffinic hydrocarbons, tetracaine hydrochloride, urea, and wheat
germ oil have been marketed as ingredients in OTC drug products for
external use as hair growers or for hair loss prevention. There is a
lack of adequate data to establish general recognition of the safety and
effectiveness of these or any other ingredients intended for OTC
external use as a hair grower or for hair loss prevention
. Based on
evidence currently available, all labeling claims for OTC hair grower
and hair loss prevention drug products for external use are either
false, misleading, or unsupported by scientific data.
Therefore, any OTC
drug product for external use containing an ingredient offered for use
as a hair grower or for hair loss prevention cannot be considered
generally recognized as safe and effective for its intended use.

(b) Any OTC drug product that is labeled, represented, or promoted
for external use as a hair grower or for hair loss prevention is
regarded as a new drug within the meaning of section 201(p) of the
Federal Food, Drug, and Cosmetic Act (the act), for which an approved
new drug application under section 505 of the act and part 314 of this
chapter is required for marketing
. In the absence of an approved new
drug application, such product is also misbranded under section 502 of
the act.
(c) Clinical investigations designed to obtain evidence that any
drug product labeled, represented, or promoted for OTC external use as a
hair grower or for hair loss prevention is safe and effective for the
purpose intended must comply with the requirements and procedures
governing the use of investigational new drugs set forth in part 312 of
this chapter.

(d) After January 8, 1990, any such OTC drug product initially
introduced or initially delivered for introduction into interstate
commerce that is not in compliance with this section is subject to
regulatory action.

http://edocket.access.gpo.gov/cfr_2006/aprqtr/21cfr310.527.htm
 

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Δηλαδη πρεπει να το σταματησουμε γιατι θα παθουμε καποια ζημια ?
Τη μπορει να προκαλεσει?
Αν ειναι να ξερουμε να το σταματησουμε πες μας
 

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Αν ειναι για να παθουμε ζημια καλυτετα να το σταματησουμε αφου το θετεις ετσι
 

Άκης

Administrator
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Strato, αν μπορούσα θα σας είχα μαζί για μία ημέρα, με τον pelopa για καφέ να τα πείτε.
Αν συμφωνούσατε κάπου, θα έβαζα στοίχημα τα μαλλιά μου :D :D :D

Περαν της πλάκας, άσε τον πέλοπα και τον κάθε πέλοπα να λέει ότι θέλει και να πιστεύει ότι θέλει.
Είσαι στο forum καιρό και ξέρεις τί παίζει πάνω κάτω και ακόμα καλύτερα, γνωρίζεις πως δουλεύω και σκέφτομαι εγώ.
Αν, υπήρχε μία στο εκατομμύριο περίπτωση να συμβεί κάτι από κάποιο προϊόν, τί πιστεύεις, ότι δεν θα το έγραφα;
Να μιλάς με εμένα για όσα προϊόντα δοκίμασα και οχι με κάποιους που δεν ξέρουν ούτε το χρώμα του προϊόντος.
Το revivogen το χρησιμοποιώ για 2 χρονιά σχεδόν. Αν σε κάποια συνάντηση μας στο μέλλον, που εύχομαι να γίνει, έλα να με δεις.
Επίσης χρησιμοποιώ για έναν χρόνο το nizoral.
Είναι σαν να λες έναν ταξιτζή ότι σου είπε ένας γνωστός σου που οδηγά ποδήλατο και δεν έχει οδηγήση ποτέ του αυτοκίνητο, να μην πάρεις ποτέ σου αυτοκίνητο γιατί τα αυτοκίνητα είναι επικίνδυνα επειδή μπορεί να σκοτωθεί κόσμος...
Για τέτοια πράγματα μιλάμε.
Αν ο πέλοπας ΕΧΕΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙ κάτι πουθενά για κάποιον που έπαθε κάτι, ας το προσθέσει.
Του το έχω ξαναπεί και σε άλλα posts. ΕΝΑ λινκ θέλω ρε παιδιά, δεν ζητάω τπτ λεφτά. ΕΝΑ λινκ, να λέει ακριβώς αυτό.
ΟΤΙ έχουν πάθει κάτι άτομα που χρησιμοποίησαν κάποιο από τα προϊόντα που αναφέρουμε εδώ σαν καλά.
Εγώ, το επόμενο που θα κάνω, είναι να στείλω σε 3 δερματολόγους @ αμερικα πλευρά το συγκεκριμένο.
Και θα σας γράψω την απάντηση τους. Αλλα περιμένω ένα λινκ, να διαβάσω ο ίδιος ότι κάποιος κατηγόρησε κάποιο προιόν ότι του προκάλεσε ζημιά.
εν αναμονή λοιπόν.
Ως ότου στράτο ο πέλοπας μας δώσει το λινκ, μπορείς να το χρησιμοποιείς άφοβα το προϊόν. Σου μιλαω εκ 2 χρόνια χρήσης του, όχι με λόγια του αέρα ότι πιστεύω και έτσι και αλλιώς.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Moυ προτειναν το lazer για ενδυναμωση τον αδυνατον τριχων οχι οτι σταματαει την ανδρογενη αλωπεκια.
Κατι αλλο θελω να σε ρωτησω επειδη ξερεις πολλα: Γνωριζεις καποιον καλο γιατρο που κανει μεταμοσχευσεις μαλλιων στην Ελλαδα αν ναι ποιος ειναι γιατι ενδιαφερομε
Ευχαριστω!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pelopas

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Admin είπε:
Strato, αν μπορούσα θα σας είχα μαζί για μία ημέρα, με τον pelopa για καφέ να τα πείτε.
Αν συμφωνούσατε κάπου, θα έβαζα στοίχημα τα μαλλιά μου :D :D :D

Περαν της πλάκας, άσε τον πέλοπα και τον κάθε πέλοπα να λέει ότι θέλει και να πιστεύει ότι θέλει.
Είσαι στο forum καιρό και ξέρεις τί παίζει πάνω κάτω και ακόμα καλύτερα, γνωρίζεις πως δουλεύω και σκέφτομαι εγώ.
Αν, υπήρχε μία στο εκατομμύριο περίπτωση να συμβεί κάτι από κάποιο προϊόν, τί πιστεύεις, ότι δεν θα το έγραφα;
Να μιλάς με εμένα για όσα προϊόντα δοκίμασα και οχι με κάποιους που δεν ξέρουν ούτε το χρώμα του προϊόντος.
Το revivogen το χρησιμοποιώ για 2 χρονιά σχεδόν. Αν σε κάποια συνάντηση μας στο μέλλον, που εύχομαι να γίνει, έλα να με δεις.
Επίσης χρησιμοποιώ για έναν χρόνο το nizoral.
Είναι σαν να λες έναν ταξιτζή ότι σου είπε ένας γνωστός σου που οδηγά ποδήλατο και δεν έχει οδηγήση ποτέ του αυτοκίνητο, να μην πάρεις ποτέ σου αυτοκίνητο γιατί τα αυτοκίνητα είναι επικίνδυνα επειδή μπορεί να σκοτωθεί κόσμος...
Για τέτοια πράγματα μιλάμε.
Αν ο πέλοπας ΕΧΕΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙ κάτι πουθενά για κάποιον που έπαθε κάτι, ας το προσθέσει.
Του το έχω ξαναπεί και σε άλλα posts. ΕΝΑ λινκ θέλω ρε παιδιά, δεν ζητάω τπτ λεφτά. ΕΝΑ λινκ, να λέει ακριβώς αυτό.
ΟΤΙ έχουν πάθει κάτι άτομα που χρησιμοποίησαν κάποιο από τα προϊόντα που αναφέρουμε εδώ σαν καλά.
Εγώ, το επόμενο που θα κάνω, είναι να στείλω σε 3 δερματολόγους @ αμερικα πλευρά το συγκεκριμένο.
Και θα σας γράψω την απάντηση τους. Αλλα περιμένω ένα λινκ, να διαβάσω ο ίδιος ότι κάποιος κατηγόρησε κάποιο προιόν ότι του προκάλεσε ζημιά.
εν αναμονή λοιπόν.
Ως ότου στράτο ο πέλοπας μας δώσει το λινκ, μπορείς να το χρησιμοποιείς άφοβα το προϊόν. Σου μιλαω εκ 2 χρόνια χρήσης του, όχι με λόγια του αέρα ότι πιστεύω και έτσι και αλλιώς.

Καλά τα λες. Μόνο που δεν τα λέω εγώ. Τα λέει το κείμενο του FDA για το οποίο φυσικά έχεις καταπιεί τη γλώσσα σου...

Να μας έδινες και μερικά στοιχεία που να τεκμηρίωναν την αποτελεσματικότητα του προιόντος (όχι φυσικά δηλωσεις χρηστών από φόρουμ κλπ κλπ). Επιστημονικά δεδομένα δημοσιευμένα. Ενα προιόν μπορεί να μην είναι επιβλαβές αλλά μπορεί και να πετάς τα λεφτά σου. Το λινκ που ήθελες το έχεις παραπάνω. Αν έχεις το θάρρος να το διαβάσεις είναι ξεκάθαρο ότι απαντά σε αυτά που ζητάς.

Ούτε γιατρός είσαι ούτε έχεις δικαίωμα να συμπεριφέρεσαι ως τέτοιος. Το κείμενο παραπάνω δεν είναι δικό μου οπότε ο καθένας κάνει ότι καταλαβαίνει, αρκει επαναλαμβάνω να ξέρει τι κάνει....

Τόσο πια σθένος να υπερασπιστείς ένα προιόν το οποίο είναι αγνό αποτελείται από φυσικά συστατικά και δε χρειάζεται επιστημονικές έρευνες δημοσιευμένες!!

Αρκούν οι προσωπικές σας εμπειρίες (που μαζί με αυτό χρησιμοποιείτε και κάμποσα άλλα και δεν ξέρετε ποιο δουλεύει και πιο όχι) και μερικών άλλων σε διεθνή φόρουμ.

Τέλος σημειώνω ότι ως γνωστόν η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια.
 

Άκης

Administrator
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

pelopas είπε:
Καλά τα λες. Μόνο που δεν τα λέω εγώ. Τα λέει το κείμενο του FDA για το οποίο φυσικά έχεις καταπιεί τη γλώσσα σου...
Γλουπ.....
pelopas είπε:
Να μας έδινες και μερικά στοιχεία που να τεκμηρίωναν την αποτελεσματικότητα του προιόντος (όχι φυσικά δηλωσεις χρηστών από φόρουμ κλπ κλπ). Επιστημονικά δεδομένα δημοσιευμένα. Ενα προιόν μπορεί να μην είναι επιβλαβές αλλά μπορεί και να πετάς τα λεφτά σου. Το λινκ που ήθελες το έχεις παραπάνω. Αν έχεις το θάρρος να το διαβάσεις είναι ξεκάθαρο ότι απαντά σε αυτά που ζητάς.
Άπαιχτος. Όλο λινκ μου ζητάς. Αναμένω να μου δώσεις κάποιο και εσύ. Όλο το αποφεύγεις.... ::)
http://www.revivogen.com/research/
Πάρε και διάβασε όλες τις έρευνες σχετικά με τα ενεργά συστατικά του Revivogen.
Και άντε, ακόμη μία του Ιανουαρίου '08, όπου το Revivogen περιόρισε την DHT παραπάνω και από την φιναστερίδη.
http://www.hairsite.com/revivogen-hair-loss.htm

Α, αποτελέσματα είδα και εγώ. Σταμάτησε η τριχόπτωση. Εσύ καταρχάς έχεις τριχόπτωση; Αν ναί με τί την σταμάτησες ή με τί την πολεμάς;;;
Γαμάτα ;). Άφησες το nizoral, έπιασες το Revivogen. Μετά ποιό θα πιάσεις; Για να με βρεις έτοιμο, να έχω τα links.
Δηλαδή, ΔΕΝ ισχύουν οι χιλιάδες χρήστες των προϊόντων. Μην τρελαθούμε κιόλας. Εκεί παίζουν όλα, εκεί μαθαίνοντε όλα.
Αλλιώς, θα αγοράζαμε όλοι συσκευές lasers.
Α, δοκίμασα και από αυτό...

pelopas είπε:
Ούτε γιατρός είσαι ούτε έχεις δικαίωμα να συμπεριφέρεσαι ως τέτοιος. Το κείμενο παραπάνω δεν είναι δικό μου οπότε ο καθένας κάνει ότι καταλαβαίνει, αρκει επαναλαμβάνω να ξέρει τι κάνει....
Φίλτατε, εδώ σε έπιασα. Μην προσπαθείς να με δείξεις ότι αυτά που λέω τα λέω σαν γιατρός.
Στο συμφωνιτικό που ΔΕΧΤΗΚΕΣ για να γίνεις μέλος και να γράφεις, συμφώνησες ότι όσα λέγοντε εδώ, είναι όλα
απλές ενημερώσεις.
Διάβασε τί δέχτηκες:
"To hairlossgr.com καταβάλλει κάθε προσπάθεια ώστε να διασφαλίσει ότι οι πληροφορίες και τα λοιπά στοιχεία που εμφανίζονται στο διαδικτυακό του τόπο είναι ορθά και πλήρη.
Όμως, δε φέρει καμία ευθύνη για ενδεχόμενο λάθος ή παράλειψη στοιχείων, σχετικά με την ακρίβεια και αξιοπιστία των παραπάνω πληροφοριών και στοιχείων, για τυχόν ζημιά προερχόμενη άμεσα ή έμμεσα από τη χρήση των παραπάνω πληροφοριών και στοιχείων ή από τη μη εξουσιοδοτημένη πρόσβαση σ΄αυτόν.
Τα άρθρα αυτά έχουν πληροφοριακό χαρακτήρα, σε καμία περίπτωση δεν αναπληρώνουν την γνώμη του ιατρού σας και σε περιπτώσεις ασθενειών και λοιπών προβλημάτων ενδείκνυται να ζητήσετε ιατρική γνωμάτευση και παρακολούθηση.
Για οποιαδήποτε ιατρική, θεραπευτική η και προληπτική χρήση, συζητήστε με τον θεράποντα ιατρό σας. "
Οπότε, άσε αυτά που ξέρεις για αλλού...
pelopas είπε:
Τόσο πια σθένος να υπερασπιστείς ένα προιόν το οποίο είναι αγνό αποτελείται από φυσικά συστατικά και δε χρειάζεται επιστημονικές έρευνες δημοσιευμένες!!
Δεν υπερασπίζομαι κάτι που δεν γνωρίζω ότι έχει αποτέλεσμα.
Εσύ γιατί κρίνεις κάτι που δεν το ξέρεις ΚΑΝ??????
Τα δοκίμασες αυτά που κρίνεις;;
Α, ναι, φοβάσαι για τα χειρότερα.Sorry, το ξέχασα...
Δοκίμασε κάποιο προϊόν και μετά πες μας.
pelopas είπε:
Αρκούν οι προσωπικές σας εμπειρίες (που μαζί με αυτό χρησιμοποιείτε και κάμποσα άλλα και δεν ξέρετε ποιο δουλεύει και πιο όχι) και μερικών άλλων σε διεθνή φόρουμ.
Οι μερικοί άλλοι τυγχάνουν να είναι μερικές χιλιάδες. Τι αρκεί για εσένα δηλαδή;
Το laser, θα ήξερες ότι ΔΕΝ κάνει δουλειά, αν δεν έβγαινα εγώ, ο τσάκαλος και πολλοί άλλοι να το κατηγορήσουμε, που αντίθετα με εσένα που είσαι με το keyboard στο χέρι και ψάχνεις για FDA αναφορές, τα δοκιμάσαμε;;;;
Το Revivogen θα το γνώριζε κανείς εδώ, από τους περισσότερους αν δεν έλεγα ότι είδα αποτέλεσμα;
Και πολλά άλλα. Άκου εκεί αν αρκούν οι γνώμες αυτών που το δοκίμασαν. Εσύ όταν θες να αγοράσεις από ηλ. συσκευή ως αυτοκίνητο, αναφορές από αυτούς που το δοκίμασαν ψάχνεις, όχι χαρτιά της εταιρείας.
Χαλάρωσε λίγο πέλοπα...

pelopas είπε:
Τέλος σημειώνω ότι ως γνωστόν η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια.
Σωστόοοςςς. Ελπίζω να το διάβασες καλά αυτό που έγραψες, γιατί σε εμάς δεν κολλάει. Ξέρουμε τί γράφουμε, ευτυχώς.
 

pelopas

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Που δημοσιεύτηκε αυτη η έρευνα του 2008?

Μηπως είναι αδημοσίευτη;

Αναφορικά με την πολιτική δημοσίευσης αυτά είναι τυπικά που πρέπει να γράφονται. Η συζήτηση μας άλλα δείχνει.
Επίσης είμαι χαλαρός, δεν προτείνω να χρησιμοποιήσεις κανένα προιόν (δεν είμαι πλασιέ). εσύ αντίθετα έχεις επιδοθεί σε μια προσπάθεια να μας πείσεις (με ανορθολογικό τροπο και ειρωνείες) για την επιτυχία ενός φυτικού σκευάσματος που δεν ελέγχεται από κανένα ούτε ως προς τα συστατικά του (αν περιέχει όσα λέει ότι περιέχει) ούτε δημοσιεύει μελέτες ασφαλείας.

Επαναλαμβάνω να διαβάσεις προσεκτικά το κείμενο του FDA. Ακόμα δεν το εκανες. Είναι μικρό και κατανοητό. Αντί για να επιτίθεσαι σε μένα καλό θα ήταν να αντιπαρατεθείς σε όσα λέει το κείμενο που είναι λιγα και συγκεκριμένα...Και απαντούν στα ερωτήματα σου. Το λινκ είναι μπροστά σου. Αλλά αρνείσαι να το δεις.
Και από τον Fda όχι από μια εταιρία που πουλά ένα προιόν....
 

Άκης

Administrator
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

pelopas είπε:
Επίσης δείτε τι γράφει ο Fda επί του θέματος των μη εγκεκριμένων προιόντων για τριχόπτωση:
Δεν γράφει για όλα. Γράφει για όσα περιέχουν τα
Amino acids, aminobenzoic acid, ascorbic acid, benzoic acid,
biotin and all other B-vitamins, dexpanthenol, estradiol and other
topical hormones, jojoba oil, lanolin, nucleic acids, polysorbate 20,
polysorbate 60, sulfanilamide, sulfur 1 percent on carbon in a fraction
of paraffinic hydrocarbons, tetracaine hydrochloride, urea, and wheat
germ oil
[/quote]
Δεν αντιλέγω φίλτατε. FDA είναι αυτός. Αλλά είδες ΠΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ είσαι;;;;;
Το Revivogen ΔΕΝ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ απο αυτά τα συστατικά.
Αρε στράτο, μου αρέσει που τον άκουσες και σταμάτησες το nizoral.
Ελπίζω να μη σταματήσεις και το Revivogen.
Καθεσε και ακούς τον κάθε άσχετο, που δεν γνωρίζει για τί γράφει.
Ας γυρίσεις λίγο το μπουκαλάκι αγαπητέ στράτο θα διαβασεις αν περιέχει έστω και ένα απο τα συστατικά αυτά.

Χωρίς να γνωρίζει, κατηγορεί. Και για να μας βάλει έστο και ένα λινκ, έβαλε αυτό ΠΟΥ ΔΕΝ στέκει.
πελοπα, περιμένω ένα λινκ ρε φίλε, που να λέει ότι έστω και ένας έπαθε κακό από το Revivogen και το nizoral.
Έχασε τα μαλλιά του, το κεφάλι του, του βγήκε το δέρμα, γέμισε μύκητες και ότι άλλο έπαθε, αρκεί να το δω online και από έγκυρη πηγη.
Αυτά περί η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια. χαχα, καλό ταίριαζε σε αυτό το ποστ σου...
 

pelopas

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Οτι θες διαβάζεις μου φαίνεται. τέτοια τύφλωση... Πήγαινε και λιγο παρακάτω να δεις. τα έχω βάλει με Βold.

There is a
lack of adequate data to establish general recognition of the safety and
effectiveness of these or any other ingredients intended for OTC
external use as a hair grower or for hair loss prevention. Based on
evidence currently available, all labeling claims for OTC hair grower
and hair loss prevention drug products for external use are either
false, misleading, or unsupported by scientific data.


Υ.Γ. Το ε΄χω και υπογραμισμένο στο αρχικό ποστ. Αλλά από ότι φαίνεται η ημιμάθεια επιμένει (αλλά δε νικά δυστυχώς για σένα!)
μαζί της και η κουτοπονηριά. Κάνουν καλή παρέα
 

Άκης

Administrator
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

pelopas είπε:
Που δημοσιεύτηκε αυτη η έρευνα του 2008?

Μηπως είναι αδημοσίευτη;
Αν παρακολουθούσες την hairloss community, θα το ήξερες. Από την http://www.bio-alternatives.net/ έγινε και μάλιστα έφτασε σε σημείο να το χρησιμοποιούν και όσοι το κατηγορούσαν πριν.
Αυτά περί ερευνών...

Και όσο για την τύφλωση, βλέπω καλά don't worry.
Δεν ισχύει αγαπητέ απλώς, τουλάχιστον στο συγκεκριμένο προϊόν, γιατί απλά δεν κάνει χρήση κανενός από τα συστατικά που έκανες bold.
Βρες μου κάτι άλλο που να λέει αυτό που σε ρώτησα επι δεκα φορές, έχεις η δεν έχεις κάτι να μου δείξεις αν έπαθε κανείς τπτ?
Περιμένω....
 

pelopas

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Ας προσπαθήσουμε να βρούμε λίγο άκρη. Η έρευνα δημοσιυτηκε σε κάποιο περιοδικό; Την έρευνα την είδα αλλά δεν είναι διόλου σαφές εαν δημοσιεύτηκε κάπου. Μπορείς να κατανοήσεις τη διαφορά μεταξύ δημοσιευμένης δουλειάς και μη;
Αν όχι....
 

Άκης

Administrator
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Μη δημοσιευμένη δουλειά θα ήταν απο την στιγμή που δεν είχε επάνω της την φίρμα που έκανε τις δοκιμές.
Απο την εταιρία που έχει το revivogen, κυκλοφόρησε σε online media, όπου και την βλέπει ο καθένας.
Σε περιοδικά, δεν ξερω, είμαι από Ελλάδα.

Πάμε παρακάτω.
Στο υγ καταρχάς.
"Αλλά από ότι φαίνεται η ημιμάθεια επιμένει (αλλά δε νικά δυστυχώς για σένα!)
μαζί της και η κουτοπονηριά. Κάνουν καλή παρέα"
Να νικήσει ποιόν; Εσένα;; Σε νικάει από την στιγμή που δεν μου απαντάς σε ότι σε ρωτάω, ενώ απαντώ σε όσα μου ρωτάς.
Επιμένω και περιμένω να μου δώσεις ένα λινκ που να λέει :
-Στο nizoral της φοβίες σου για τους μυκητες.
-Στην συνεχη χρήσης Ketoconazole και την αναπτυξη ποιο ενισχυμένων μυκητών. Άρθρο από βιβλίο, online εγκυκλοπέδεια, blog γιατρού, κάτι ρε παιδί μου να διαβάσω. Μπορείς; Αλλιώς τί καθόμαστε και συζητάμε τότε.
-Στο Revivogen αν έπαθε κανείς τπτ. Άκουσες κάτι; Εγώ 2 χρόνια το χρησιμοποιώ, δεν είδα κάτι. Εσύ διάβασες κάτι να έπαθε κανείς; Εκτός από το άκυρο του FDA που το έβαλες για το revivo (καλά που το έκανες από την άποψη για τπτ άλλα τοπικά), κάτι άλλο που να είναι για το συγκεκριμένο που κατηγορείς.

Στο έχω ρωτήσει ουκ ολίγες φορές.
Μάλλον εσύ έχεις κουτοπονηράδα, που αποφεύγεις να απαντήσεις σε κάποια απλά πράγματα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα