replicel - νομιζω καλα νεα

dimos18

Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

MANKAR είπε:
παρα πολλα μου φαινονται τα χρηματα , οι περισσοτεροι απο τους μισους δεν 8α εχουν να τα δωσουν!!!τουλαχιστον 8α ειναι κατι μονιμο δλδ το κανεις και τελος απο την καραφλα???ξεμπερδευεις μια ζωη???

και μονιμο να ναι το αποτελεσμα, παλι μιλαμε για πολλα λεφτα .για πολλα ομως
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kos1987

New Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

garidas είπε:
φίλε kos αυτό με τα ποσοστά δε το πολυ καταλαβαίνω . αν δηλαδή για παράδειγμα εξετάσουμε μια περιοχή ας πούμε 1 cm^2 στην οποία υπάρχουν έστω 20 τρίχες μια αύξηση της τάξης του 30% δεν είναι κατι σπουδαίο η κάνω λάθος.εκτός βέβαια αν θεωρήσουμε οτι η αύξηση αυτή είναι αποτέλεσμα μίας μόνο ένεσης. όλα αυτά βέβαια αν και μόνο αν αυτό το ποσοστό ισχύει όντως

Η φινα δινει 10% regrowth στο μπιφτεκι.Κοιτα φωτογραφιες πριν και μετα τη φινα και θα καταλαβεις.

Treatment with finasteride led to an 11% mean increase in hair count compared to baseline at 1 year, and this improvement was maintained at 2 years.

ΑΝ μιλαμε για 30% με μια και μονο εκχυση τοτε τα πραγματα θα ειναι super πιστευω, ασχετα με το κοστος γιατι στην αρχη θα ειναι απλησιαστο.Απ'οτι φαινεται θα εχουμε καλο ανταγωνισμο γιατι η aderans περιμενει τα αποτελεσματα στη φαση 2 οπου λενε οι τριχες κανουν το 2 κυκλο τους...
 

MANKAR

Active Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

kos1987 είπε:
Η φινα δινει 10% regrowth στο μπιφτεκι.Κοιτα φωτογραφιες πριν και μετα τη φινα και θα καταλαβεις.

Treatment with finasteride led to an 11% mean increase in hair count compared to baseline at 1 year, and this improvement was maintained at 2 years.

ΑΝ μιλαμε για 30% με μια και μονο εκχυση τοτε τα πραγματα θα ειναι super πιστευω, ασχετα με το κοστος γιατι στην αρχη θα ειναι απλησιαστο.Απ'οτι φαινεται θα εχουμε καλο ανταγωνισμο γιατι η aderans περιμενει τα αποτελεσματα στη φαση 2 οπου λενε οι τριχες κανουν το 2 κυκλο τους...


η aderans χρισημοποιει περιπου την ιδια τεχνικη???
 

LOK

Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

Δηλαδή όταν κυκλοφορήσει η θεραπεία επίσημα, όποιον καραφλό βλέπουμε στο δρόμο αυτόματα θα σημαίνει οτι: "αυτός δεν έχει φράγκο..." Διαχωρισμός πλουσίων-φτωχών..., καραφλοδάνια κ.λ.π. :D

Πέρα απο την πλάκα.., μακάρι να βγεί η θεραπεία και βλέπουμε...
 

MANKAR

Active Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

LOK είπε:
Δηλαδή όταν κυκλοφορήσει η θεραπεία επίσημα, όποιον καραφλό βλέπουμε στο δρόμο αυτόματα θα σημαίνει οτι: "αυτός δεν έχει φράγκο..." Διαχωρισμός πλουσίων-φτωχών..., καραφλοδάνια κ.λ.π. :D

Πέρα απο την πλάκα.., μακάρι να βγεί η θεραπεία και βλέπουμε...
οταν βγει 8α μπορεις να βαλεις μαλλια και με δοσεις!!!!! ;D
 

somari

Active Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

LOK είπε:
Δηλαδή όταν κυκλοφορήσει η θεραπεία επίσημα, όποιον καραφλό βλέπουμε στο δρόμο αυτόματα θα σημαίνει οτι: "αυτός δεν έχει φράγκο..." Διαχωρισμός πλουσίων-φτωχών..., καραφλοδάνια κ.λ.π. :D

και τώρα αυτό δεν ισχύει αν το καλοσκεφτείς; (φτωχός δε κάνει μεταμόσχευση)
 

Driver

Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

Θεωρώ ότι οι περισσότεροι απο μας θα δίναμε και τα 2πλάσια (30k) για να έχουμε πλούσια μαλλιά ακόμα και με δάνειο!

Να τα βράσω τα αυτοκίνητα, τα gadgets και τις διασκεδάσεις όταν θα μπορώ να έχω οποιοδήποτε χτένισμα θέλω χωρίς να βάζω μινοξιδίλες, αστρεσίνες ή ο,τιδήποτε άλλο κάθε 3 και λίγο...!!!!
 

somari

Active Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

Driver είπε:
Θεωρώ ότι οι περισσότεροι απο μας θα δίναμε και τα 2πλάσια (30k) για να έχουμε πλούσια μαλλιά ακόμα και με δάνειο!

Να τα βράσω τα αυτοκίνητα, τα gadgets και τις διασκεδάσεις όταν θα μπορώ να έχω οποιοδήποτε χτένισμα θέλω χωρίς να βάζω μινοξιδίλες, αστρεσίνες ή ο,τιδήποτε άλλο κάθε 3 και λίγο...!!!!

όχι... :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

garidas

New Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

Driver είπε:
Θεωρώ ότι οι περισσότεροι απο μας θα δίναμε και τα 2πλάσια (30k) για να έχουμε πλούσια μαλλιά ακόμα και με δάνειο!

Να τα βράσω τα αυτοκίνητα, τα gadgets και τις διασκεδάσεις όταν θα μπορώ να έχω οποιοδήποτε χτένισμα θέλω χωρίς να βάζω μινοξιδίλες, αστρεσίνες ή ο,τιδήποτε άλλο κάθε 3 και λίγο...!!!!
έτσι ακριβώς ..πόσο δίκιο έχεις...
 
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

Πάντως ρε παιδιά δεν βλεπω να γίνεται θέμα πολύ στα ξένα site και forum δεδομένου ότι υπόσχονται λύση στο πρόβλημα αυτό μου δείχνει ότι είναι μια φούσκα και αυτοί ...η οποία θα σκάσει σε 100 μέρες...:-(
 

MANKAR

Active Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

haircloningnow είπε:
Πάντως ρε παιδιά δεν βλεπω να γίνεται θέμα πολύ στα ξένα site και forum δεδομένου ότι υπόσχονται λύση στο πρόβλημα αυτό μου δείχνει ότι είναι μια φούσκα και αυτοί ...η οποία θα σκάσει σε 100 μέρες...:-(

φιλε κανε λιγη υπομονη και 8α το διαπιστωσουμαι σε 100 μερες αν ειναι φουσκα το θεμα!!!!!!!
 

kos1987

New Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

haircloningnow είπε:
Πάντως ρε παιδιά δεν βλεπω να γίνεται θέμα πολύ στα ξένα site και forum δεδομένου ότι υπόσχονται λύση στο πρόβλημα αυτό μου δείχνει ότι είναι μια φούσκα και αυτοί ...η οποία θα σκάσει σε 100 μέρες...:-(

Τουλαχιστον θα σκασει σε 100 μερες και οχι σε 5 χρονια ;)
 

pingman

New Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

garidas είπε:
έτσι ακριβώς ..πόσο δίκιο έχεις...

Εγώ πάντως και 50κ να ήταν, άμα είχε μόνιμο αποτέλεσμα θα ήμουν ευχαριστημένος. Δεν πιστεύω κανείς εδώ να περιμένει να δώσει 5 χιλιάρικα και να φτιάξει το πρόβλημα του; Ούτε τα βυζιά δεν πάνε τόσο.. Έλεος δλδ..
 

kos1987

New Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

Υπαρχουν νεα τουλαχιστον δεν φυτρωσε τπτα αλλο ;D
http://www.replicel.com/replicel-provides-quarterly-update-on-first-in-man-clinical-trials/
 

MANKAR

Active Member
Απ: replicel - νομιζω καλα νεα

kos1987 είπε:
Υπαρχουν νεα τουλαχιστον δεν φυτρωσε τπτα αλλο ;D
http://www.replicel.com/replicel-provides-quarterly-update-on-first-in-man-clinical-trials/

Μπορεις να μας εξιγησεις περιληπτικα περιπου τι λεει?ευχαριστωωω!!!!!
 
Μπλουζα