regaine η kirkland

panos8029

New Member
Το παρήγγειλα αλλά υπάρχει το εξής θέμα.. Δεν στέλνουν Ελλάδα, οπότε έδωσα διεύθυνση φίλου στο Λονδίνο και τώρα περιμένω ή να μου το φέρει Χριστούγεννα ή με κάποια courier που μεταφέρει επικίνδυνα προϊόντα.
Ότι είναι aerosol δεν το διακινεί το ταχυδρομείο στην Αγγλία
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Crazakis

New Member
Γεια σας παιδιά.

Γνωρίζει κανείς κανένα φαρμακείο στην Αθήνα που να κοστίζει to regain κάτω απο τα 38 - 40 που το αγοράζω; Δαγκώνει το άτιμο.
 

renos espresso

Active Member
Γεια σας παιδιά.

Γνωρίζει κανείς κανένα φαρμακείο στην Αθήνα που να κοστίζει to regain κάτω απο τα 38 - 40 που το αγοράζω; Δαγκώνει το άτιμο.
Δεν νομιζω να βρεις χαμηλοτερη τιμη σε φαρμακειο..
Αγορασε απο ιντερνετ..
εγω αγορασα απο biovea πακετο 4 αφρους ρεγκειν με 100€.
Σιγουρα ομως θα υπαρχει και καλυτερη τιμη καπου αλλου
 

panos8029

New Member
Ενημερώνω σχετικά με την παραγγελία που είχα κάνει, τελικά μου τα έφερε χερι χερι ο φιλος απο Αγγλία, δεν το εχω δοκιμάσει ακόμα αλλά δεν βλέπω καμία διαφορά τουλάχιστον εξωτερικά ή στην σύνθεση..
 

Συνημμένα

  • reg 2.jpg
    reg 2.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 20
  • reg 1.jpg
    reg 1.jpg
    82.5 KB · Προβολές: 18

Xr1stos

New Member
Καλησπερα! Μολις παρελαβα 3 μπουκαλακια κιρκλαντ αφρο απο εξωτερικο και θα ξεκινησω θεραπεια αλλα μου ειπε ενας φιλος οτι εχει παρενεργειες οπωσ στυτικη δυσλειτουργια. Και σε φαρμακειο μου ειχαν πει το ιδιο για το regain.. Ειναι αληθεια??
 

konakihotel

Member
Καλησπερα! Μολις παρελαβα 3 μπουκαλακια κιρκλαντ αφρο απο εξωτερικο και θα ξεκινησω θεραπεια αλλα μου ειπε ενας φιλος οτι εχει παρενεργειες οπωσ στυτικη δυσλειτουργια. Και σε φαρμακειο μου ειχαν πει το ιδιο για το regain.. Ειναι αληθεια??

Ξεκίνα την θεραπεία σου και το πολύ πολύ να βγάλεις καμία τρίχα παραπάνω γύρω από το πουλί σου...να σου πέσει δε νομίζω!!!
Πέρα από την πλάκα να σου πω ότι το χρησιμοποιώ πάνω από 10 χρόνια και δεν έχω τέτοια προβλήματα...
 

nikolakis

Well-Known Member
Καλησπερα! Μολις παρελαβα 3 μπουκαλακια κιρκλαντ αφρο απο εξωτερικο και θα ξεκινησω θεραπεια αλλα μου ειπε ενας φιλος οτι εχει παρενεργειες οπωσ στυτικη δυσλειτουργια. Και σε φαρμακειο μου ειχαν πει το ιδιο για το regain.. Ειναι αληθεια??
Δεν ισχύει με τιποτα να εχεις θέμα κάτω κεφαλιού. Το μόνο σίγουρο ειναι πως μετα απο 6-7 μηνες θα δείχνεις λες κ εχεις να κοιμηθείς για κανα μηνα. Αν τη συνεχίζεις δε για χρόνο κ βάλε τοτε θα φαινεσαι 10 χρονια μεγαλύτερος απο οτι εισαι. Μιλάω παντα απο προσωπική πείρα χωρίς να σημαίνει πως ειναι ο κανόνας. Καλή δυναμη.
 

Xr1stos

New Member
Ευχαριστω πολυ. Θα το δοκιμασω οσο λεει οτι κραταει (3μηνες) και μετα βλεπω. θα εχω τιποτα αποτελεσματα σε αυτο διαστημα? Επισης τα πρωινα παω προπονηση, μπορω να το βαζω βραδι πριν τον υπνο?
 

godshow

New Member
Δεν ισχύει με τιποτα να εχεις θέμα κάτω κεφαλιού. Το μόνο σίγουρο ειναι πως μετα απο 6-7 μηνες θα δείχνεις λες κ εχεις να κοιμηθείς για κανα μηνα. Αν τη συνεχίζεις δε για χρόνο κ βάλε τοτε θα φαινεσαι 10 χρονια μεγαλύτερος απο οτι εισαι. Μιλάω παντα απο προσωπική πείρα χωρίς να σημαίνει πως ειναι ο κανόνας. Καλή δυναμη.
Πολύ σωστά επισημαίνεις στο τέλος ότι δεν είναι αυτός ο κανόνας αλλά το γενικότερο ύφος του μνμ σου είναι λίγο τρομακτικό για κάποιον "νέο" στις θεραπείες και σίγουρα δεν συμβαδίζει με τον χαρακτήρα του site. Κι εγώ χρησιμοποιώ μινοξ 10 χρόνια, συνεχόμενα, και παρόλο που είμαι 37 αρκετοί από τον περιγυρό μου αναφέρουν ότι δείχνω μικρότερος, προφανώς και δεν είναι ο κανόνας. Το καλύτερο που μπορεί να κάνει ο καθένας που επιθυμεί να ξεκινήσει μια θεραπεία είναι να ρίξει μια ματιά στο forum για να αποκτήσει μια όσο το δυνατόν πιο σφαιρική άποψη.

ΥΓ. Δεν σου απαντώ με κακία αλλά περισσότερο με διάθεση υποστήριξης σε κάποιον που αποφασίζει να ξεκινήσει μια θεραπεία. Άλλωστε όλοι έχουμε υπάρξει στη θέση του!
 

nikolakis

Well-Known Member
Πολύ σωστά επισημαίνεις στο τέλος ότι δεν είναι αυτός ο κανόνας αλλά το γενικότερο ύφος του μνμ σου είναι λίγο τρομακτικό για κάποιον "νέο" στις θεραπείες και σίγουρα δεν συμβαδίζει με τον χαρακτήρα του site. Κι εγώ χρησιμοποιώ μινοξ 10 χρόνια, συνεχόμενα, και παρόλο που είμαι 37 αρκετοί από τον περιγυρό μου αναφέρουν ότι δείχνω μικρότερος, προφανώς και δεν είναι ο κανόνας. Το καλύτερο που μπορεί να κάνει ο καθένας που επιθυμεί να ξεκινήσει μια θεραπεία είναι να ρίξει μια ματιά στο forum για να αποκτήσει μια όσο το δυνατόν πιο σφαιρική άποψη.

ΥΓ. Δεν σου απαντώ με κακία αλλά περισσότερο με διάθεση υποστήριξης σε κάποιον που αποφασίζει να ξεκινήσει μια θεραπεία. Άλλωστε όλοι έχουμε υπάρξει στη θέση του!
Μαλλον καποιο τσιράκι εταιρίας σκευασμάτων τέτοιου τύπου εισαι οποτε δε σε παρεξηγώ αφου για το μεροκάματο πας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
you-got-me_o_1891513.webp
Δεν εμφανίστηκε τιποτα φιλε η φωτο που προσπάθησες να ανεβάσεις σε πήρε κ αυτή χαμπάρι κ δεν ανέβηκε καν!
 

kal

Member
Παιδια επειδη μ χαν μεινει αποθεματα κ ειχα καιρο να παρω..Τι φαση με τον αφρο απο minoxidil direct ερχεται κανονικα...Γενικα πειτε μ απο που παιρνετε εσεις!!! Ευχαριστω!
 

nikolakis

Well-Known Member
eBay uk.
Καλος πωλητής ειναι ο radhika παίρνω 1,5 χρόνο τωρα κ ολα κομπλε. Πολυ φθηνά κ γρήγορα
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε παιδια μια ερωτηση...μολις σημερα ξεκινησα rogaine αφρό ...πως διάολο υπολογίζουμε την δόση ; Δεν μπορω να κτλ ποσο ριχνω στην χούφτα μου ....
 

nikolakis

Well-Known Member
Ρε παιδια μια ερωτηση...μολις σημερα ξεκινησα rogaine αφρό ...πως διάολο υπολογίζουμε την δόση ; Δεν μπορω να κτλ ποσο ριχνω στην χούφτα μου ....
Αν βαζεις σε όλο το κεφάλι όπως εγω τον ήπιες θα θες 45 λεπτά την ημέρα κ πολυ προπόνηση μεχρι να συνηθίσεις να πατάς τη (σκανδάλη) ώστε να βγάζει μια φακή κάθε 2 εκατοστά. Αν παλι βαζεις μόνο στη πάσχουσα περιοχή πχ κροτάφους η μπιφτέκι ειναι απλό βαζεις μισό καπάκι όπως λενε οι οδηγίες.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ωχ ...ετσι ειναι το σωστο; Εννοειτε πως βαζω σε ολο το κεφαλι γιατι μου κανει δουλεια σε ολες τις περιοχές τουλαχιστον μεχρι τωρα που εβαζα το υγρό ...αλλα εγω εχθες εβαλα στην χούφτα μου κ απλα το άπλωσα παντου σαν να κανω με σαμπουάν τα μαλλια μου ενα πραγμα ...μου φαινεται με το υγρό μια χαρα ηταν που ηξερες πως κ ποσο εβαζες ....
 

tasos33

Well-Known Member
8 χρονια πλεον στην μινοξ χωρις παρενεργειες μαυρους κυκλους κτλ, ειμαι 38 και με λενε και εμενα για μικροτερο. Μην τρομοκρατεις αδικως


Μαλλον καποιο τσιράκι εταιρίας σκευασμάτων τέτοιου τύπου εισαι οποτε δε σε παρεξηγώ αφου για το μεροκάματο πας.
 

nikolakis

Well-Known Member
8 χρονια πλεον στην μινοξ χωρις παρενεργειες μαυρους κυκλους κτλ, ειμαι 38 και με λενε και εμενα για μικροτερο. Μην τρομοκρατεις αδικως
Τάσο δε τρομοκρατώ κανένα είπα την εμπειρία μου κ επισημανα μάλιστα το οτι πρόκειται για προσωπική παρατήρηση χωρίς να ειναι κανόνας. Αν ήθελα να το σαμποτάρω θα έλεγα μην το χρησιμοποιείτε αντίθετα λεω πως κανω ακομη χρήση του εν λογω σκευάσματος.
 
Μπλουζα