Red(panax) ginseng extract

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aaa

Member
p.jpg

Korean Red Ginseng Extract Gold 6Years Saponin Panax 240g(8.5oz) 1ea 100% Pure
πηρα το παραπανω και ελπιζω να ειναι καλο απο εβαυ. Θα σας ενημερωσω με τη χρηση του!


Korean Red Ginseng Standardised 1300mg x 100 tabs Sexual & Immune Health UK MADE αυτο ηταν βαρυ για το στομαχι, ασε που στο κουτι και στις οδηγιες, δε λεει τιποτε για κοκκινο, αρα ειναι το απλο!
p.jpg



Red Korean Ginseng Root Extract Panax Adaptogen 2500mg 60 Softgel Capsule αυτο ετσι κι ετσι, τουλαχιστο δεν πονα στομαχι, αλλα ζωτικοτητα δε φερνει με 2 χαπια την ημερα
p.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

aaa

Member
λοιπον και τα τρια που αγορασα δεν ειμαι ευχαριστημενος το πρωτο σε χρυσο και γυαλι πολυτελές βαζακι απο την Κορεα γνησιο και 100% καθαρο με μια κουταλια του γλυκου την ημερα, Korean Red Ginseng Extract Gold 6Years Saponin Panax 240g(8.5oz) 1ea 100% Pure
p.jpg

σπουδαια πραγματα δεν κανει: δε μου δινει ενεργεια ουτε αυξηση στη σεξουαλικη δραστηριοτητα και με καθυστερει αρκετα στην εκσπερματιση! Μαλιστα ειχε τρομερες κριτικες απο το κοινο στο ebay και για αυτο το πηρα! Γευση επισης χαλια επειδη ειναι 100% χωρις καμια προσμιξη, αν και αυτο δε με νοιαζει
τα αλλα δυο λιγα πραγματα καναν με δυο χαπια ή δυο καψουλες ημερησιως. Οι καψουλες λιγο κατι καλύτερο και τελικα τις ηπια ολες.
p.jpg
Τουλαχιστον δεν καθυστερουσαν την εκσπερματιση

τα χαπια τελικα δεν πειραζαν και πολυ το στομαχι αλλα δεν εκαναν και τιποτε σε κανενα τομεα!
p.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

aaa

Member
https://www.bioshop.gr/ampoules-kokkinou-ginseng.html
E016.jpg

ειναι του Dr Chen.
αυτο ηταν το καλυτερο ολων που εχω παρει και αυξηση σεξουαλικης αποδοσης χωρις καθυστερηση στην εκσπερματιση και ελαφρυ στο στομαχι και ευγεστο αλλα δε το βρισκω πια με τιποτε!


στο ιντερνετ βρισκω κατι παρομοια και δεν ξερω εαν ειναι τα ιδια
Royal King RED PANAX GINSENG EXTRACT 6000mg 2 box(60 Bottles) Exp 11/2018
s-l200.jpg

αυτο ειναι του Royal King πχ

αλλο ενα που βρηκα: RED PANAX GINSENG EXTRACT 1 BOX 30 BOTTLES 12 YEAR ROOT EXTRA STRENGTH 6000MG
s-l200.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

aaa

Member
Red Korean Ginseng Extract - 10:1 - Pure Red Panax - Strength & Quality
s-l500.jpg

πηρα κι αυτο και θα σας πω τι ψαρια πιανει.
Παντως σιγουρα ολα τα παραπανω θα τα πιω όλα, δε θα πανε χαμενα! Αγωνας να φυγουν τα ασπρα να γλιτωσω απο τη βαφη που αραιωνει τα μαλλια
 
Τελευταία επεξεργασία:

aaa

Member
Korean Red Ginseng Extract Gold 6Years Saponin Panax 240g(8.5oz) 1ea 100% Pure
p.jpg

αυτο λοιπον δε λεει και πολλα, μαπα γευση μηδεν ζωτικοτητα και καμια αυξηση σεξουαλικοτητας, πειραζει λιγο το στομαχι και αυξανει λιγο την ορεξη
παραγγειλα αμπουλες red ginseng royal king που ποσταρισα παραπανω και περιμενω να ελθουν, η σκονη που ποσταρω τελευταια ακομα να ελθει για να σας πω.


Red Korean Ginseng Root Extract Panax Adaptogen 2500mg 60 Softgel Capsule αυτο εδω μεχρι στιγμης ηταν το καλυτερο οποτε το ξαναπαραγγειλα 3 σακουλακια
p.jpg
 

aaa

Member
εβαλα να με ειδοποιήσουν, ειναι και στη γειτονια μου, ολο λενε θα το φερουν αλλα δεν ερχεται. δε το βρισκω με τιποτε στο εξωτερικο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

aaa

Member
Red Korean Ginseng Extract - 10:1 - Pure Red Panax - Strength & Quality
s-l500.jpg

πηρα κι αυτο και θα σας πω τι ψαρια πιανει.
Παντως σιγουρα ολα τα παραπανω θα τα πιω όλα, δε θα πανε χαμενα! Αγωνας να φυγουν τα ασπρα να γλιτωσω απο τη βαφη που αραιωνει τα μαλλια
τελικα αυτη η σκονη ειναι παρα πολυ καλη. Ελαφροτατη για το στομαχι! Πιστευω μεχρι στιγμης η καλυτερη απο ολα αυτα που αγορασα! Και η γευση υπογλυκη παρολο που ειναι ανοθευτη 100%
 

aaa

Member
στο ιντερνετ βρισκω κατι παρομοια και δεν ξερω εαν ειναι τα ιδια
Royal King RED PANAX GINSENG EXTRACT 6000mg 2 box(60 Bottles) Exp 11/2018
s-l200.jpg

αυτο ειναι του Royal King πχ

αλλο ενα που βρηκα: RED PANAX GINSENG EXTRACT 1 BOX 30 BOTTLES 12 YEAR ROOT EXTRA STRENGTH 6000MG
s-l200.jpg
εξαιρετικες τελικα αυτες οι αμπουλες και καλυτερες απο του Dr Chen που ελεγα οτι δεν εβρισκα. Επισης και η σκονη καλη και οι καψουλες καλουτσικες. Οποτε καλο ειναι να εχετε και τα τρια να μην τα βαριεστε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

guru_gr

Member
εξαιρετικες τελικα αυτες οι αμπουλες και καλυτερες απο του Dr Chen που ελεγα οτι δεν εβρισκα. Επισης και η σκονη καλη και οι καψουλες καλουτσικες. Οποτε καλο ειναι να εχετε και τα τρια να μην τα βαριεστε
@aaa Παράγγειλες απο ΗΠΑ με ebay και ηρθαν χωρίς τελωνείο??
Ξερω, ασχετη ερωτηση αλλα ειναι σημαντική η απαντηση!
 

aaa

Member
@aaa Παράγγειλες απο ΗΠΑ με ebay και ηρθαν χωρίς τελωνείο??
Ξερω, ασχετη ερωτηση αλλα ειναι σημαντική η απαντηση!
Τα 60 μπουκαλακια τα αγορασα 17.81 ευρω. μεταφορικα ειχα 19,34. Τωρα λεει δεν ταχυδρομει Ελλαδα.
ναι δεν πληρωσα επιλεον τελωνειο. Μου φαινεται ομως οταν αγοραζα τοτε οτι στα ταχυδρομικα περιελαμβανε και το φορο για την Ελλαδα απ ευθειας
 

guru_gr

Member
@ααα Νομιζα μονο το Αμαζον ειχε αυτη την επιλογη, αλλα εφοσον σου ηρθαν χωρις δεν αντιλέγω.
Ευχαριστώ
 

tasos33

Well-Known Member
διαφορα στο μαλλι ειδες καθολου?


Τα 60 μπουκαλακια τα αγορασα 17.81 ευρω. μεταφορικα ειχα 19,34. Τωρα λεει δεν ταχυδρομει Ελλαδα.
ναι δεν πληρωσα επιλεον τελωνειο. Μου φαινεται ομως οταν αγοραζα τοτε οτι στα ταχυδρομικα περιελαμβανε και το φορο για την Ελλαδα απ ευθειας
 

aaa

Member
μου φαινεται οτι εχω λιγο πιο λιγες ασπρες τριχες. Απο πυκνοτητα βοηθηθηκα μαλλον απο τη στεμοξυδινη vichy καθημερινα επι δυο και μινοξιδυλη δυο φορες μονο εβδομαδιαιως
 

tol

Well-Known Member
διαφορα στο μαλλι ειδες καθολου?

Τασο, εσυ εχεις δει θετικα αποτελεσματα στο μαλλι, στην ενεργεια/ζωτικοτητα, στην ερωτικη διαθεση;

Αν δεν κανω λαθος κανεις ληψη ginseng.

Επειδη για πρωτη φορα εχω παραγγειλει συμπληρωμα βιταμινων που περιεχουν και 400 mg ginseng, ηθελα να μαθω αν εχει θετικη επιδραση.
 

tasos33

Well-Known Member
Ας μείνουμε στο μαλλί.

Πέρυσι από Οκτώβριο έως Φεβρουάριο έπαιρνα 3000 mg Lambert ,διαπίστωσα πως όντως βοήθησε πολύ, σε παχυνση κυρίως των υπαρχόντων σχόλιο το κεφάλι και ίσως μια μικρή επανεκφυση. Το σταμάτησα για να δοκιμάσω αλλά πράματα.

Τώρα το εχω ξεκινήσει πάλι,κοντεύω μήνα και εχω αρχίσει να βλέπω πάλι παχυνση. Θα πάω τουλάχιστον εξάμηνο να δω αν θα λειτουργήσει όπως πέρυσι.
Τα 400 που αναφέρεις φίλε μου καλέ πιστεύω είναι λίγα για το μαλλί, στα αλλά όμως μπορεί να έχεις θετική επίδραση.
Για τα υπόλοιπα που Ρωτάς όταν εχω όρεξη και Καλή ψυχολογία , σηκώνομαι πρωί πάω δουλειά γυρνάω απόγεμα πάω γυμναστήριο κάνω 120 κιλά πάγκο και ότι μου ρθει και.μετά βαράω αλύπητα τα τσιμέντα.
Με ή χωρίς τζινσενγκ. Αν δεν εχω όρεξη ...άστο.


Τασο, εσυ εχεις δει θετικα αποτελεσματα στο μαλλι, στην ενεργεια/ζωτικοτητα, στην ερωτικη διαθεση;

Αν δεν κανω λαθος κανεις ληψη ginseng.

Επειδη για πρωτη φορα εχω παραγγειλει συμπληρωμα βιταμινων που περιεχουν και 400 mg ginseng, ηθελα να μαθω αν εχει θετικη επιδραση.
 

markbass

New Member
Ας μείνουμε στο μαλλί.

Πέρυσι από Οκτώβριο έως Φεβρουάριο έπαιρνα 3000 mg Lambert ,διαπίστωσα πως όντως βοήθησε πολύ, σε παχυνση κυρίως των υπαρχόντων σχόλιο το κεφάλι και ίσως μια μικρή επανεκφυση. Το σταμάτησα για να δοκιμάσω αλλά πράματα.

Τώρα το εχω ξεκινήσει πάλι,κοντεύω μήνα και εχω αρχίσει να βλέπω πάλι παχυνση. Θα πάω τουλάχιστον εξάμηνο να δω αν θα λειτουργήσει όπως πέρυσι.
Τα 400 που αναφέρεις φίλε μου καλέ πιστεύω είναι λίγα για το μαλλί, στα αλλά όμως μπορεί να έχεις θετική επίδραση.
Για τα υπόλοιπα που Ρωτάς όταν εχω όρεξη και Καλή ψυχολογία , σηκώνομαι πρωί πάω δουλειά γυρνάω απόγεμα πάω γυμναστήριο κάνω 120 κιλά πάγκο και ότι μου ρθει και.μετά βαράω αλύπητα τα τσιμέντα.
Με ή χωρίς τζινσενγκ. Αν δεν εχω όρεξη ...άστο.

Παιδιά έχω πάρει αυτό εδώ να το δοκιμάσω αλλα έχω μπερδευτει με τη δοσολογία με βάση την μελέτη. 2μιση χαπια τη μέρα πρέπει να παίρνω απο αυτό η λιγότερο? λεει οτι ειναι 600mg που εχουν εξαχθει απο 3000mg ριζας ginseng.
 

Συνημμένα

  • Health_Aid_Koregin.jpg
    Health_Aid_Koregin.jpg
    99.7 KB · Προβολές: 7
Μπλουζα