Proklos, fut+fue, 2600 grafts, 21/1/2013

n094

Active Member
βεβαίως και μπορούν να βγουν οι τρίχες πάνω στο δίμηνο... Γενικά, όσο πιο γρήγορα πέσουν τόσο πιο γρήγορα βγαίνουν. Το θέμα είναι ότι άλλο βγαίνουν, άλλο ωριμάζουν και μεγαλώνουν. Σε εμένα για παράδειγμα πολλές τρίχες βγήκαν στο δίμηνο, όμως οι περισσότερες άρχισαν να μεγαλώνουν μετά από ακόμα 1-2 μήνες (δλδ στον 4 με 5). Ωστόσο, επειδή κρατώ τα μαλλιά μου κοντά, ακόμα και αυτές οι μικρές καινούργιες τρίχες μου προσφέρουν πολύ στο αποτέλεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

proklos

Member
να σου πω την αληθεια παρατηρω και αισθανομαι με το χερι μου να βγαινουν τριχες στην περιοχη του FUE ..αυτο γιατι συμβαινει?
 

proklos

Member
Καλησπερα σε ολους.
ανεβαζω μια φωτογραφια καθως εχω κλεισει σχεδον τους τρεις μηνες απο την μτσχ!
Η φωτο ειναι απο κιν ,με εντονο φλας,μεσα στο σπιτι!θα προσπαθησω καθε φωτο που ανεβαζω να
ειναι με τα ιδια χαρακτηριστικα ωστε να μπορουμε καθε φορα να συγκρινουμε ..
Αναμενουμε..
 

Συνημμένα

  • 318112.jpg
    318112.jpg
    157.7 KB · Προβολές: 796

galan

New Member
φίλε μου proklos εγω θα έλεγα να βγαζεις και μια φωτο απο εξω στο φως της ημέρας γιατι το φλας δειχνει διαφορετικη εικονα απο οτι εισαι.
οπως λενε ολοι τα καλυτερα ερχονται...
 

proklos

Member
εβγαλα αυτην στο ιδιο σημειο μεσα στο σπιτι , οπως και πριν τη μτσχη.
θα τις μαζεψω ολες μαζι σε λιγο για να εχουμε καλυτερη συγκριση..

tas ευχαριστω για το λινκ
 

gow35

New Member
καλησπερα και απο μενα φιλε.μηπως θα μπορουσες να μας πεις ποσο σου κοστισε η μεταμοσχευση στην κυπρο?
 

proklos

Member
υπολογιζα να μου βγει κοντα στο πενταρι φιλε αλλα επειδη χρειαστηκα καποια μοσχευματα παραπανω (FUE & STRIP) μου
στοιχησε κοντα στα <6.000 .Απο οτι εχω δει τωρα ομως οι τιμες εχουν πεσει αρκετα!!!!!
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Ειναι νωρις να κρινω μια φωτογραφια πανω στο 3μηνο αλλα η αποψη μου ειναι οτι η πυκνοτητα σου δεν ειναι κ η καλυτερη.Θα ηθελα καποια στιγμη να βαλεις και μια φωτο στον ηλιο αλλα και μια πριν την μεταμοσχευση.Εσυ γενικα εισαι ευχαριστημενος συμφωνα με το αποτελεσμα αλλα και με τα 6 χιλιαρικα που εδωσες?
 

proklos

Member
φιλε MIKE η φωτογραφια που ανεβασα ειναι απο το τριμηνο που σημαινει οτι ετσι ειμαι τωρα αλλα και ακριβως ετσι ημουν και πριν τη μτμσχ..Εννοειται πως δεν εχω δει καποιο αποτελεσμα ακομα καθως ειναι πολυ νωρις!(με βαση τα λεγομενα του φορουμ) Επομενως για το αν ειμαι ευχαριστημενος η οχι συμφωνα με τα λεφτα που εδωσα,δν νομιζω να μπορω να σου απαντησω!Σε λιγο καιρο θα ξερουμε!
 

kouklos10

Member
proklos νομιζω ειναι πολυ νωρις για να δεις αποτελεσματα . πιστευω μετα το 5μηνο θα μπορεις να δεις καποια , και σιγουρα μετα το 9μηνο θα εχει δειξει που κεινειται η κατασταση. υπομονη φιλε ευχομαι οτι καλυτερο!!
 

Flosk

Well-Known Member
proklos είπε:
υπολογιζα να μου βγει κοντα στο πενταρι φιλε αλλα επειδη χρειαστηκα καποια μοσχευματα παραπανω (FUE & STRIP) μου
στοιχησε κοντα στα <6.000 .Απο οτι εχω δει τωρα ομως οι τιμες εχουν πεσει αρκετα!!!!!
2,3 ευρω σου βγηκε το graft..που ειδες να εχουν πεσει ακομα πιο κατω οι τιμες??? Μακαρι να ειναι ετσι αλλα που το ειδες αληθεια?


Οκ μολις το τσεκαρα,εχουν αλλαξει οντως οι τιμες προς τα κατω.. πολυ καλο αυτο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kouklos10

Member
μην αγχωνεσε σιγουρα τα καλυτερα ερχονται. μετα το 5 μηνο θα αρχισεις να βλεπεις να κινειται κατι . οποτε υπομονη , ειναι νωρις για να βγαλεις συμπερασμα στο 3 μηνο. μετα το 5 μηνο περιμενω καινουριες φωτο σου που σιγουρα θα ειναι πολυ καλυτερες!!!!!!!!
 

Billy_tramp

Member
proklos σε μένα έγινε το μπαμ στους 3,5 μήνες και μετα, 4 μηνο και 5 μηνο είχα μαλλάκια κανονικα! Σε λίγες μερουλες ξεκινάνε τα ωραία!!! Λίγο υπομονη!
 

Teramanos

New Member
Σου ευχομαι και εγω με τη σειρα μου τα καλυτερα φιλε.Εχεις καμια καινουρια φωτο για να δουμε πως εξελισσεται?
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Και εγω σου ευχομαι τα καλυτερα φιλε.Οντως 5 μηνες δεν εχεις ολοκληρωμενη εικονα αλλα μια γενικη.Ανεβασε φωτογραφιες να δουμε.
 

proklos

Member
Καλησπερα σε ολους.Σημερα εκλεισα 5 μηνες απο τη μερα που εκανα τη μτσχ.Παραθετω μερικες φωτογραφιες και περιμενω τα σχολια και τις παρατηρησεις σας!
Εγω να πω την αληθεια δεν εχω μεινει ικανοποιημενος, καθως το αποτελεσμα με βαση τα λεγομενα στο forum δεν ειναι το αναμενομενο.Επαναπαυομαι μονο στο οτι μπορει να ειναι νωρις και στο οτι μεταξυ τριτου και τεταρτου μηνα δεν εβαλα μινοξιδιλη.
Οι τρεις πρωτες φωτο ειναι μεσα στο σπιτι, κατω απο φως στο μπανιο, και οι αλλες τρεις, οπου εκει για μενα κρινεται μια πετυχημενη μτσχ ,ειναι εξω στον ηλιο..


υπολοιπες
 

Συνημμένα

  • 123 289.jpg
    123 289.jpg
    119 KB · Προβολές: 586
  • 123 292.jpg
    123 292.jpg
    151.2 KB · Προβολές: 635
  • 123 293.jpg
    123 293.jpg
    100.8 KB · Προβολές: 586
  • 123 297.jpg
    123 297.jpg
    93.3 KB · Προβολές: 607
  • 123 295.jpg
    123 295.jpg
    93.4 KB · Προβολές: 614
  • 123 294.jpg
    123 294.jpg
    116.9 KB · Προβολές: 395

John83

Member
Φίλε proklo έχεις μιλήσει με κάποιον από την κλινική να τους αναφέρεις τους προβληματισμούς σου? Αν δεν το έχεις κάνει πιστεύω πως πρέπει να γίνει.

Φιλικά
 

n094

Active Member
Φιλε proklo μην ανησυχείς, είναι ακόμα νωρίς... κάποιοι (οι περισσότεροι) βλέπουν αποτέλεσμα μετά τον 5 μήνα, κάποιοι λίγοι τυχεροί βλέπουν νωρίτερα, οπότε θα σου πρότεινα να περιμένεις τουλάχιστον ακόμα 1 μήνα για να βγάλεις τα συμπεράσματά σου.
 
Μπλουζα