Piros75, fue, γκαρτσονίκα, 1419 grafts, 3/2/16

makis25

Well-Known Member
αν φτασει η κυπρος να κανει προσφορες με τιμες κοντα στο 1,5 ευρω το graft τοτε το μονο πιθανο σεναριο να παει πελατης σε dhi ειναι να θελει μικρης εκτασης δουλεια 500-700-800 γραφτς και να σκεφτει σιγα μη ταξιδεψω για κατι τετοιο . Για ολους τους αλλους αν ψαξουν λιγο , μπουν στο φορουμ , δουν αποτελεσμα απο γεωργιου και hdc , πολυ δυσκολα μα πολυ δυσκολα να διαλεξεις ελλαδα . Τον βεκρη δεν τον συζητώ καν , κοκκινη καρτα το μοτορι και το κεντημα σταυροβελονια δοτρια και τα πολυτριχα μπροστα . Ηδη η dhi δινει τιμες λιγοτερο απο 4 χιλιαρικα για διημερο επιασε το ματι μου . Αλλα παλι πολυ δυσκολα να ανταγωνιστεις σελιδες επι σελιδων αποτελεσματα και βιντεο απο hdc .Η dhi προωθει καινουργιο προγραμμα dpr που περιλαμβανει προληψη τριχοπτωσης χωρις να μιλά πουθενα για τα ενδεδειγμενα εδω και δεκαετιες φαρμακα . Ενω περιλαμβανει ψυχολογικη υποστηριξη που φυσικα δεν αντιστρεφει την ανδρογενετικη αλωπεκία . Περιλαμβανει hair protein test για το οποιο δε βρηκα καμια δημοσιευση σε ειδικο περιοδικο τυπο ή επιστημονικο περιοδικο , περιλαμβανει dna analysis που επισης δε βρηκα πουθενα μελετη που να συνδεει κατι τετοιο με την πορεια της ανδρογενετικης αλωπεκίας . Και μετα βλεπεις κατι hairline και κατι crown που βγαζει η κυπρος και δεν ξερεις τι να πεις . Πολυ ενδιαφερνοτα παντως ολα αυτα .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Εάν δεν βρουν το λόγο που δεν έχουν υψηλές φυτρώσεις πάνε με μαθηματική ακρίβεια για κλείσιμο.Ο βεκρης τους έχει πάρει πολύ πελατεία και μόλις βελτιώσει την εικόνα της δοτριας θα είναι το νούμερο 1 και μια από τις καλύτερες low budget επιλογές στην Ευρώπη.Η Κύπρος είναι έτη φωτός μπροστά.Οι Τούρκοι έχουν και αυτοί υψηλές φυτρώσεις με τιμές χώμα.Η dhi θα εξαφανιστεί από το χάρτη εάν δεν βελτιωθεί άμεσα.Ψυχολογικη υποστήριξη, prp,dpr είναι κουραφεξαλα.Ο κόσμος θέλει μαλι,πυκνότητα να βλέπει το πρωί hairline και να ανεβαίνει ψυχολογικά και όχι μαλι αλλα Κωτσόβολος.
 

piros75

Well-Known Member
Μα ποιος σου είπε ότι δεν είχα υψηλή φύτρωση;;;; απλά έχω βάλει λίγα μοσχεύματα για το πρόβλημα μου μπροστά και αυτό ήταν μια δικιά μου συνειδητή επιλογή.
 

vlafo

Well-Known Member
Εάν δεν βρουν το λόγο που δεν έχουν υψηλές φυτρώσεις πάνε με μαθηματική ακρίβεια για κλείσιμο.Ο βεκρης τους έχει πάρει πολύ πελατεία και μόλις βελτιώσει την εικόνα της δοτριας θα είναι το νούμερο 1 και μια από τις καλύτερες low budget επιλογές στην Ευρώπη.Η Κύπρος είναι έτη φωτός μπροστά.Οι Τούρκοι έχουν και αυτοί υψηλές φυτρώσεις με τιμές χώμα.Η dhi θα εξαφανιστεί από το χάρτη εάν δεν βελτιωθεί άμεσα.Ψυχολογικη υποστήριξη, prp,dpr είναι κουραφεξαλα.Ο κόσμος θέλει μαλι,πυκνότητα να βλέπει το πρωί hairline και να ανεβαίνει ψυχολογικά και όχι μαλι αλλα Κωτσόβολος.
Θέλω να δώ όπως έχω ζητήσει μήνες τώρα τον Mogan με κοντό μαλλί. Όπως και τον Αλέξανδρο.Και τους αναφέρω γιατί έχουν ικανοποιητικό αποτέλεσμα.
Βέβαια έχει πει ότι θα το κόψει απο Γενάρη.Ίδωμεν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με όλο το συμπάθειο δεν βλέπω κανένα λόγο γιατί πρέπει να το κόψει. Όπως δεν το έκοψε και ο Δημήτρης50423 τότε που όλοι φωνάζαμε (σελίδες ολόκληρες) για το μήκος του μαλλιού και το styling (ειδικά τους πρώτους μήνες). Τώρα βλέπω ότι ευσχήμως το απαιτεί από τις παρουσιάσεις της DHI. Νομίζω ότι τουλάχιστον έτσι υπάρχουν ίσα μέτρα και ίσα σταθμά μεταξύ των Ελλήνων ανταγωνιστών.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Με όλο το συμπάθειο δεν βλέπω κανένα λόγο γιατί πρέπει να το κόψει. Όπως δεν το έκοψε και ο Δημήτρης50423 τότε που όλοι φωνάζαμε (σελίδες ολόκληρες) για το μήκος του μαλλιού και το styling (ειδικά τους πρώτους μήνες). Τώρα βλέπω ότι ευσχήμως το απαιτεί από τις παρουσιάσεις της DHI. Νομίζω ότι τουλάχιστον έτσι υπάρχουν ίσα μέτρα και ίσα σταθμά μεταξύ των Ελλήνων ανταγωνιστών.

δεν νομιζω εγω να ειχα ουτε το μισο μηκος μαλλιου απο οτι ο alexandros η o Mogan. και εγω ειχα βαλει και χτενισμενα βρεγμενα μονο τα μεταμοσχευμενα..
οπως και να εχει εγω δεν ζητησα απο κανεναν να κουρευτει οπως δεχθηκα πιεσεις εγω χωρις λογο.
εφοσον ηταν ειδικα τους πρωτους μηνες δεν χρειαζοταν νομιζω να το γραψεις γιατι οι φωτογραφιες συνολικα που μπηκαν καλυψαν την παρουσιαση.

Τώρα βλέπω ότι ευσχήμως το απαιτεί από τις παρουσιάσεις της DHI.
Αυτο δεν ισχυει. δεν απαιτω τιποτα και απο κανεναν. ο καθενας κρινει με τα δικα του κριτηρια.

Το περιεργο ειναι οτι οσοι πιεζαν σε εμενα για πιο αποκαλυπτικες φωτο και στον ηλιο και με ενα ποντο μαλλι σε αυτες τις περιπτωσεις δεν ασχοληθηκαν καν.
Και για να το τελειωνουμε μια χαρα ειναι οι παρουσιασεις των παιδιων και τα αποτελεσματα τους. Δεν καιγομαι να δω κατι παραπανω προσωπικα.
 

vlafo

Well-Known Member
Oι παρουσιάσεις των παιδιών μια χαρά είναι όπως και το αποτέλεσμα τους, αλλά αν θέλεις να ξεγυμνωθεί η λεπτομέρεια.μόνο κοντά το βλέπεις.
Εγώ τα ξύρισα και μάλιστα πολύ ανομοιόμορφα(οχι σκόπιμα) προς τα πίσω,και ο Lorenzo μου είπε ότι το κοντό μου δείχνει χειρότερο από το μακρύ μαλλί πράγμα που δεν ισχύει σε μένα,απλά ήταν πολύ κακό το ξύρισμα.
 

sakis9282

Member
Εμενα σε ερώτημα στην Κύπρο πάντως πριν μερικές μέρες μου είπαν μέσω mail 2€/graft τώρα εδώ διαβάζω 1.5€ το graft . Δεν έχουν σταθερή τιμή;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sakis9282

Member
@Veron δεν ανεφερε με ποιον γιατρό. Ο υπεύθυνος συντονισμού έστειλε το mail.
@CVIAL ναι ίσως επειδή γραφει οτι αναλαμβάνουν
Διαμονή μέχρι και 7 μέρες, αεροπορικό εισιτήριο και μεταφορικό μέσον (ταξί) από/προς το αεροδρόμιο.
Ισως για Ελλαδίτες ειναι 2€ επειδή εντάσσονται τα παραπάνω έξοδα.
Παντως απογοητεύτηκα ως προς το τι μου πρότειναν.(οχι οτι έχουν άδικο). Θέλω πολλα γκραφτ με δυο μμ με υψηλό κόστος. Θα κανω ενα νημα καποια στιγμή με φωτο και τι μου είπαν.
 

alexandros _athens

Active Member
Θέλω να δώ όπως έχω ζητήσει μήνες τώρα τον Mogan με κοντό μαλλί. Όπως και τον Αλέξανδρο.Και τους αναφέρω γιατί έχουν ικανοποιητικό αποτέλεσμα.
Βέβαια έχει πει ότι θα το κόψει απο Γενάρη.Ίδωμεν.

Εγώ πάντως παιδιά το δηλώνω, δεν κουρεύομαι χαχα! Εδώ πήγα κ έκανα ακούρευτο περιστατικό, περίμενα πως και πως να βγουν και να μακρύνουν και τώρα που φούντωσαν θα παω να τα κόψω για να μετρήσετε μια μια τις τρίχες; Με τίποτα όμως! Για την ώρα, τις άκρες λίγο, για να στρώνουν καλύτερα...:D
 

piros75

Well-Known Member
Παιδιά δεν υπάρχει περίπτωση να κουρευτώ για να δείξω τι στο φόρουμ. Άλλωστε για όποιον δεν έχει παρακολουθήσει το νήμα μου, το έχω πει εξ αρχής ότι στόχος είναι να πετύχω την πυκνότητα των 40 περίπου μοσχ/εκ2 σε δύο μμ. Από την πρώτη έχω περίπου 28 μοσχ/εκ2 κατά ΜΟ άρα για μένα κρίνεται άκρως επιτυχημένη με υψηλό ποσοστό φύτρωσης. Τώρα που θα μπω για τη δεύτερη θα προσθέσω περίπου 700-800 μπροστά για να φτάσω τα παραπάνω νούμερα και θα ρίξω το βάρος πίσω που δεν έχω κάνει τίποτα και το μπιφτέκι μεγαλώνει.
 

tasos33

Well-Known Member
Παιδες σωστα τα λέτε αλλα δεν είναι δυνατόν παιδιά που δεν είχαν μαλλί και απέκτησαν και το έχουμε μακρύ να κουρευτικης και να είναι πάλι σαν καραφλες, εννοείται πως το μακρύ μαλλί δίνει επιπλεον κάλυψη σε @Morgan @alexandros _athens @piros75 κια θαθθελαμε να έχουμε και την άλλη οπτική αλλά είναι δυσκολο να γίνει.

Θέλω να δώ όπως έχω ζητήσει μήνες τώρα τον Mogan με κοντό μαλλί. Όπως και τον Αλέξανδρο.Και τους αναφέρω γιατί έχουν ικανοποιητικό αποτέλεσμα.
Βέβαια έχει πει ότι θα το κόψει απο Γενάρη.Ίδωμεν.
 

pioner21

New Member
Παιδιά δεν υπάρχει περίπτωση να κουρευτώ για να δείξω τι στο φόρουμ. Άλλωστε για όποιον δεν έχει παρακολουθήσει το νήμα μου, το έχω πει εξ αρχής ότι στόχος είναι να πετύχω την πυκνότητα των 40 περίπου μοσχ/εκ2 σε δύο μμ. Από την πρώτη έχω περίπου 28 μοσχ/εκ2 κατά ΜΟ άρα για μένα κρίνεται άκρως επιτυχημένη με υψηλό ποσοστό φύτρωσης. Τώρα που θα μπω για τη δεύτερη θα προσθέσω περίπου 700-800 μπροστά για να φτάσω τα παραπάνω νούμερα και θα ρίξω το βάρος πίσω που δεν έχω κάνει τίποτα και το μπιφτέκι μεγαλώνει.
Εγω βλεπω αποτελεσματα καθημερινα απο εναν ισπανο γιατρο που κανει θαυματα πραγματικα ας με διαφωτισει καποιος αν ειναι αληθινα, δειχνει και την στρατιγικη που χρησιμοποιει μεσω ενος προγραματος απο εκει που φαινονται η οψη των μαλλιων τα κανει πιο πυκνα , το αποτελεσμα του ειναι οπως οταν ειχες μικρος μαλλια το ιδιο!Εχω ακουσει γινεται πανικος με αυτον το γιατρο μεχρι και 7400 grafts εχω δει να βαζει δειτε και πειτε μου την γνωμη σας https://www.youtube.com/watch?v=veJIsXCUyUw
 

tol

Well-Known Member
Εγω βλεπω αποτελεσματα καθημερινα απο εναν ισπανο γιατρο που κανει θαυματα πραγματικα ας με διαφωτισει καποιος αν ειναι αληθινα, δειχνει και την στρατιγικη που χρησιμοποιει μεσω ενος προγραματος απο εκει που φαινονται η οψη των μαλλιων τα κανει πιο πυκνα , το αποτελεσμα του ειναι οπως οταν ειχες μικρος μαλλια το ιδιο!Εχω ακουσει γινεται πανικος με αυτον το γιατρο μεχρι και 7400 grafts εχω δει να βαζει δειτε και πειτε μου την γνωμη σας https://www.youtube.com/watch?v=veJIsXCUyUw
Φιλε μου, γραφεις σαν να ανακαλυψες την Αμερικη. Ο Ισπανος ειναι ο Λορεντζο, ενας απο τους κορυφαιους στον τομεα των μεταμοσχευσεων.

Ειναι ομως για μεγαλα βαλαντια (υψηλη τιμη ανα graft) και πρεπει να κλεισεις ραντεβου πολλους μηνες (ισως και χρονο) πριν την επεμβαση.

Θα σε συμβουλευα (εφοσον στην ακρη του μυαλου σου εχεις την ιδεα της μεταμοσχευσης) να αφιερωσεις ημερες ολοκληρες διαβαζοντας νηματα μεταμοσχευσεων μελων του forum. Τα πιο χαρακτηριστικα περαστατικα στον Λορεντζο ειναι του CVIAL, του Konaki και του Stripar.

Φαινεται οτι δεν εχεις εμπειρια μεταμοσχευσεων. Γι' αυτο η πιο ενδεδειγμενη τακτικη που πρεπει να ακολουθησεις, ειναι η ενημερωση πανω στο συγκεκριμενο θεμα. Στο forum υπαρχουν παρα πολλες πληροφοριες, οχι μονο για τον Λορεντζο, αλλά και για αλλους γιατρους/κλινικες μεταμοσχευσεων.

Διαβασε λοιπον νηματα στο forum, αντλησε πληροφοριες, κρινε αποτελεσματα, σχηματισε προσωπικες αποψεις. Στη συνεχεια, αφου εχεις αποκτησει καποιες βασικες γνωσεις, ζητησε συμβουλες και αποψεις εμπειρων μελων, ωστε να προβεις στις πιο σωστες αποφασεις στο μελλον. Καλη σου μερα και καλως ηρθες στο forum.
 

pioner21

New Member
Φιλε μου, γραφεις σαν να ανακαλυψες την Αμερικη. Ο Ισπανος ειναι ο Λορεντζο, ενας απο τους κορυφαιους στον τομεα των μεταμοσχευσεων.

Ειναι ομως για μεγαλα βαλαντια (υψηλη τιμη ανα graft) και πρεπει να κλεισεις ραντεβου πολλους μηνες (ισως και χρονο) πριν την επεμβαση.

Θα σε συμβουλευα (εφοσον στην ακρη του μυαλου σου εχεις την ιδεα της μεταμοσχευσης) να αφιερωσεις ημερες ολοκληρες διαβαζοντας νηματα μεταμοσχευσεων μελων του forum. Τα πιο χαρακτηριστικα περαστατικα στον Λορεντζο ειναι του CVIAL, του Konaki και του Stripar.

Φαινεται οτι δεν εχεις εμπειρια μεταμοσχευσεων. Γι' αυτο η πιο ενδεδειγμενη τακτικη που πρεπει να ακολουθησεις, ειναι η ενημερωση πανω στο συγκεκριμενο θεμα. Στο forum υπαρχουν παρα πολλες πληροφοριες, οχι μονο για τον Λορεντζο, αλλά και για αλλους γιατρους/κλινικες μεταμοσχευσεων.

Διαβασε λοιπον νηματα στο forum, αντλησε πληροφοριες, κρινε αποτελεσματα, σχηματισε προσωπικες αποψεις. Στη συνεχεια, αφου εχεις αποκτησει καποιες βασικες γνωσεις, ζητησε συμβουλες και αποψεις εμπειρων μελων, ωστε να προβεις στις πιο σωστες αποφασεις στο μελλον. Καλη σου μερα και καλως ηρθες στο forum.
Κοιτα η αληθεια ειναι οτι πρωτη φορα μπαινω εδω και βλεπω ενδιαφερον συζητησεις και αληθινες διχως καποιο δολιο σκοπο!Σε πρωτη φαση θα σου πω δεν ξερω ποιοι ειναι οι καλυτεροι στον τομεα αλλα καποιες ερευνες πυ εκανα αλλου ισως και οχι πραγματικες γιατι μπορει να τις γραφαν οι ιδιοι η γιατροι , ωστοσο να σε ενημερωσω πως εκανα μεταμοσχευση μαλλιων πριν ενα χρονο , θα διμοσιευσω τις φοτογραφιες μου για να μου πειτε τη γνωμη σας!Λοιπον η ιστορια μου ξεκιναει, ισως με αυτα που θα σας πω να καταλαβεται και ποιος γιατρος ειναι που παιζει και πολυ στο youtube , Εν παση περιπτωσηπαω την πρωτη μερα με βλεπει ο ιδιος ο γιατρος και μου λεει εισαι σε οριακη ηλικια 28 πριν ενα χρονο που πηγα και θα συνεχιστει η αλωπεκιαση , ομως απο οτι βλεπω (με ενα μηχανημα που ειχε) μου τονιζει οτι οτι το πισω μερος του κεφαλιου σου(δηλαδη στο κεντρο) μπορεις να το σωσεις με το regain και λογικα να σου βγουνε και αλλα οχι ομως στο hairline και κατι φυτικα χαπια φιναστερινη ηταν!Τα περνω για 6 μηνες ολα αυτα ειδα τις τριχες μου καπως ποιο σκληρες και επεφταν καποιες λιγες , αλλα μετα καπως με κουρασε να συνεχισω αυτο το τρυπακι γιατι μου ειπε για παντα θα πρεπει να το κανω οπως το εκανε και οδιος ο γιατρος μου ειπε γ' αυτο και κραταει τα μαλλια του τοσα χρονια!απλα ειπα στον ευατο ας πεσουν οτι ειναι μεχρι την ηλικια που σταματανε , να δω τι εχει μεινει και μετα κανω μεταμοσχευση μαλλιων στο κεντρο!
Επομενως μετα απο καποιες μερες κλεινω ραντεβου για μεταμοσχευση στους κροταφους που ειχα μεγαλο κενο, μου λεει θα βαλουμε 1700 τριχοθυλακια , κανω την επεμβαση χωρις πονο κτλ η δοτρια μετα απο λιγες μερες επουλοθηκε σημαδια δεν μου αφησε ουτε φαγουρα ειχα οπως αλλοι , οποτε σε αυτο το τομεα του βαζω αριστα!Και ειληκρηνης ηταν μαζι μου και μου ειπε θα στο ανεβαζω ποιο ψηλα το hairline για να εχουμε περιθωριο στο μελλον με στρατιγικη ωστε και ολα να πεσουν να τα καλυψουμε!Πολυ καλο αυτο δεν στο κανει εκει που θες το hairline αλλα οπου πρεπει για μελλοντικη μεταμοσχευση αν χρειαστεις να εχουμε να παρουμε τρομαξα λιγο δεν ηθελα και σαν τον frakenstain να ξεκιναει το μαλλι μου!
Εγω το ειδα καπως ψηλα αλλα δεν φαινεται και τοσο γιατι εχω μικρο κεφαλι!Συνεχισω μου λεει εχεις καλη δοτρια περιοχη και βλεπω και πολλα τριτριχα και καποια τετρατριχα οπως και να εχει δεν ξερω αν τα λενε και σε αλλους και κατα ποσο αληθεια ειναι αλλα σε ολα του ηταν πολυ ειληκρηνης μαζι μου δεν μου ειπε θα ειναι οπως τα ειχες μικρος τα μαλλια σου να με κοροιδεψει!
Εν συνεχεια πηγα μετα απο 15 μερες και ειχα κατι καρουμπαλακια απο την μια μερια , μου κανει μια ενεση περνω και μια αλοιφη απο το φαρμακειο και μου εφυγαν , ωστοσο μου ειπε για αυτα οτι μπορει να μην βγουνε σε εκεινα τα σημεια μαλλια και εγινε αυτο λογω οτι δεν τα ετριβα πολυ καλα σε εκεινη την μερια τα σπυρακια και αφηνα την τριχα μεσα , οποτε ειναι δικο μου λαθος και ανευθυνοτητα ισως!Επισης μετα απο 7 μηνες το αποτελεσμα ηταν πολυ καλο και πολυ φυσικο αν και δεν μου αρεσει το κυκλικο hairline και βλεπω οτι ετσι το κανει σε ολους, απο οτι ειδα καλυτερο φαινεται το συκζακ που κανουν , οπως και να εχει παω εκει στους 7 μηνες (αφου ειχα παει αλλες 2 με 3 φορες) και του λεω γιατρε ειμαι ευχαριστημενος αν και η μια μερια δεν ειναι τοσο ιδια με την αλλη , μου λεει ναι οντως εχεις δικιο πρωτη φορα μου ετυχε αυτο , και να ερθεις μια μερα να βαλουμε 50 μοσχευματα εκει αλλα και στα σημεια που σου εκανα την ενεση και δεν βγηκαν (που ηταν δικο μου λαθος) , αν και η αληθεια ειναι δεν φαινοταν πολυ αλλα γιατι να μην το κανω ολοισιο αφου πληρωσα!Το καλυτερο ειναι οτι μιλας με τον ιδιο τον γιατρο σπανιο αυτο!Αλλα υστερα απο 12 μηνες βλεπω στο ενα σημειο στους κροταφους που εκανα μεταμοσχευση εχω 2 καρουμπαλακια , σαν εξογκωματακια ειναι κατι σοβαρο να παω σε δερματολογο? Το αποτελεσμα μου παντως ειναι πολυ καλο η μια μερια στους κροταφους ειναι απιστευτα καλη και η αλλη καλη ειναι αλλα φαινεται λιγο πιο αραιη απο την αλλη , ειναι λογω τριχαςπιο λεπτη ας πουμε? η λογω οτι δεν μπηκαν πολλα μοσχευματα!Επισης αλλη μια ερωτηση ειναι αν μου βαλει τα αλλα 50 μοσχευματα που μου ειπε θα πρεπει να ξανα υποστω παλι τοπικη και οτι εκανα στην πρωτη μεταμοσχευση?Αν μπορουσες να μου απαντησεις στις ερωτησεις μου θα χαιρομουν πολυ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

makis25

Well-Known Member
room laydown.jpg


φρεσκο , ολοφρεσκο μολις το ξεφουρνισα . Φωτο απο την ημερα τοποθετησης του παιδιου . 1419 grafts λεει το νημα , εγω με προσοχη μετρησα 1098 . Σας παρακαλω παιδια κοιταξτε , ειναι φωτο μεγαλη καθαρη , ακομα και ενα ποσοστο να χω κανει λαθος , δυσκολευομαι να βρω 320+ graft που λειπουν . Οποιος τα βρει θα παρει βραβειο " Ματι Γυπαετου " Το τριτο περιστατικο που μετραω . Υπενθυμιζω , στο πρωτο τα ειχα βγαλει 250+ λιγοτερα απο αυτο που επρεπε , στο δευτερο 200 λιγοτερ , εδω 300+ λιγοτερα . Πειτε σας παρακαλω μερικες γνωμες . Επισης ο λογος που μετρησα περιστατικα της dhi ειναι κυριως επειδη αυτοι ποσταρουν μεγαλες και αρκετα καλες φωτογραφιες . Κανενας αλλος λογος . Αν εχω κανει λαθος στο μετρημα να το δεχτω , να το παραδεχτω να ζητησω συγνωμη για το λαθος . Αλλα δε μπορω να δω που ειναι τα υπολοιπα μοσχευματα .
 
Μπλουζα