Pantel, fue, 2838 grafts, 13-14/07/2017

pantel

Active Member
Πότε μετά από μμ δεν κάνεις τέτοιο κούρεμα.
Δικαίωμα σου αλλά ούτε ο Cuto δεν σε κάνει να φαίνεσαι πυκνός.
Ναι αλλο αυτο που λες. Εγω σου λεω πως οι συγκρισεις ετσι γινονται. Ισα και ομοια. Μπορεις να συγκρινεις ενα πλοιαρχο με ενα πιλοτο;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Το θεμα ειναι εφοσον ηξεραν οτι δεν θα εμενα ευχαριστημενος γιατι μου εκαναν 2 μμ;; Αυτο δεν καταλαμβαινω εγω. Η απαντηση ειναι για να μου τα παρουν €€€€
φιλε τους ειπες οτι θες να φαινονται πυκνα σε τοσο κοντο κουρεμα πριν μπεις για επεμβαση;
 

pantel

Active Member
φιλε τους ειπες οτι θες να φαινονται πυκνα σε τοσο κοντο κουρεμα πριν μπεις για επεμβαση;
Και αυτο. Επισης ειχαμε συμφωνησει να γινει και η ουλη και στο τελος δεν εγινε το γιατι μονο αυτοι το ξερουν. Εγω τοτε τους ειπα οτι θελω να κλεισω και την ουλη για να τα κοβω κοντα. Ποιος ο λογος να συμφωνησουμε για την ουλη εφοσον θα τα ειχα μακρια τα μαλλια;;
 

manly_Man

Well-Known Member
Και αυτο. Επισης ειχαμε συμφωνησει να γινει και η ουλη και στο τελος δεν εγινε το γιατι μονο αυτοι το ξερουν. Εγω τοτε τους ειπα οτι θελω να κλεισω και την ουλη για να τα κοβω κοντα. Ποιος ο λογος να συμφωνησουμε για την ουλη εφοσον θα τα ειχα μακρια τα μαλλια;;
υπαρχει και η περιπτωση να θες να ξυριζεις τα πλαινα και τα πισω γιαυτο να ηθελες να κλεισεις την ουλη.

απο την 2η επεμβαση που σου εκαναν εχεις φωτογραφιες;
 

pantel

Active Member
υπαρχει και η περιπτωση να θες να ξυριζεις τα πλαινα και τα πισω γιαυτο να ηθελες να κλεισεις την ουλη.

απο την 2η επεμβαση που σου εκαναν εχεις φωτογραφιες;
Υπαρχουν πιο πισω φωτογραφιες φιλε. Εγω ηθελα να τα ειχα κοντα γαι αυτο ηθελα να κλεισω την ουλη. Κατι που δεν εγινε. Τωρα δεν μπορω να το κανω αυτο γιατι υπαρχει γενικο αραιωμα λογω των εξαγωγων που δεν εγιναν ομοιομορφα. Αλλου ειναι πιο πυκνα αλλου πιο αραια και φαινονται αρρωστα τα μαλλια μου. Εννοω το τριχωτο της κεφαλης
 

pantel

Active Member
Αν βρισκετε καποιος απο εσας στην Κυπρο μπορουμε να συναντηθουμε για να δει πως ειμαι απο κοντα. Ουτε λεω ψεμετα για κατι ουτε εχω να κρυψω κατι. Εγω εδω ειμαι οποιος θελει ας μου στελλει προσωπικο μηνυμα για να συναντηθουμε.
 

leas

Well-Known Member
Γεια σου και παλι Παντελη..Ελπιζω να εισαι υγιης για αρχη περα απο τις τριχες που ασχολουμαστε ολοι εδω μεσα.Η παρουσιαση σου ουσιαστικα τελειωσε απο την hdc δεν μας ανεβασες ο ιδιος φωτογραφιες,επισης θα προχωρουσες σε 2η(διορθωτικη) μμ δωρεαν, γιατι στην πρωτη δεν ησουν ικανοποιημενος..Εν τελη η θεση της κλινικης και η δικη σου, ισως απο κοινου ποια ειναι;; Οσον αφορα το ποσοστο φυτρωσης της πρωτης;;

Για την δευτερη δεν εχουμε κανενα στοιχειο απο καμια πλευρα κλινικης-πελατη.

Ειναι πολυ σημαντικο για την κοινοτητα τα μελη να κανουν ολοκληρωμενες παρουσιασεις των μεταμοσχευσεων τους για να μπορουμε να βλεπουμε περιστατικα απο οσο το δυνατον περισοτερους γιατρους-κλινικες ωστε να συγκρινουμε ικανοτητες τιμες,μετεγχειρουργικη υποστηριξη κ.α. Ειναι πολυ αδικο να μιλας για τσιρακια οταν ολο το φορουμ σε στηριξε και ασκησε προφανως πιεση ωστε να βρεθει λυση.Ειδικα αν παρακολουθουσες το φορουμ θα εβλεπες πως με τις κλινικες περισσοτερο σφαζομαστε. Ολοι εδω μεσα θελουμε να εχουμε πετυχημενες μμ με κοσμο που σταματαει να γυαλοκοπαει το κρανιο του.Αν μπορεις ανεβασε φωτογραφικο υλικο αν υπαρχει μετα και την δευτερη μμ με πιο μακρυ μαλλι.Επισης καλο θα ηταν αν υπαρχουν φωτογραφιες και απο την τοποθετηση.
 

kharmacoma

Well-Known Member
Εμενα δεν μου φαίνεται τόσο άσχημο το αποτέλεσμα. Μπορεί να μην δικαίωσε τις προσδοκίες του φίλου, αλλά οκ. Οι φωτογραφίες που ανέβασε χτες είναι μια χαρά.
 

aeratos28

Just aeratos
Βγες και πες ποιον εκπροσωπώ και με τι ανταλαγματα ..το μόνο εύκολο είναι να πετάς χαζομάρες όπως κάνεις...εγώ το μόνο που ξέρω και ξέρει όλο το φόρουμ είναι ότι μπήκες εδώ και χρησιμοποίησες το φόρουμ για κερδίσεις πράγματα..όπως και κέρδισες..μια διορθωτικη δώρο..την πήρες..καθοσουν και έγραφες ,εβριζες κτλ και πέσαμε όλοι πάνω ,τα χωσαμε και ύπουλα πήρες αυτό που ήθελες και εξαφανιστηκες..τώρα τι είχες εσύ στο μυαλό σου ,ότι με 4-5000 grafts από Βέγγος θα γίνεις Μπέζος ,κάπου έχεις λάθος..παρτακιας είσαι ,εκμεταλλευτηκες το φόρουμ και ξαναμπαινεις παλι για τον ίδιο λόγο και μας λες και τσιράκια..αλήθεια δεν ντρέπεσαι?γι αυτο δεν πρέπει να δίνεται σημασία καμία σε τέτοια τυπακια σαν εσένα..
Αυτο που εγινε ηταν μια συμφωνια με την κλινικη. Ετσι επρεπε να γινει. Φυσικα και προσπαθησα να επωφεληθω δεν το αρνουμε. Εφοσον πληρωσα 7.000 και κατι και δεν εμεινα ευχαριστημενος τι επρεπε να κανω;; Εσυ τι θα εκανες δηλαδη εαν δεν ενδιαφεροταν κανενας για να σε επανεξεταση. Εγω δεν προκειτε να κανω ξανα μμ λογω του οτι πλεον θεωρω τις μμ μια τρυπα στο νερο οποταν το ταιρακι αστο για εσενα και αυτους που εκπροσωπεις. Εγω δεν εχω κανενα ωφελος απο κανενα. Αντιθετος εφυγαν απο την τζεπη μου 10.000 πλας χωρις να ειμαι ευχαριστημενος ουτε απο τον πρωτο ουτε απο τον δευτερο. Μπορει ο γκουρας να ηταν και καλυτερος στην τελικη. Μιλα το αποτελεσμα μετα την παροδο 3 ετων. Τα βλεπετε δεν λεω ψεματα. Επισης εχουν πεσει απο το 2013 εως τωρα ενα σωρο μοσχευματα που μου λετε πως γινετε να επεσαν. Ε αφου πεφτουν τι αλλο να σας πω.
 

Αthens2021

Active Member
Δεδομενης της προηγουμενης καταστασης πιστευω οτι αυτο ειναι το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα που θα μπορουσε να γινει. Και δεν ειναι ασχημο, θελει απλα περισσοτερο μηκος και ισως χρηση καποιου προιοντος στυλ τοππικ για περισσοτερη καλυψη. Τωρα αν οι προσδοκιες ηταν για κατι πιο πυκνο, η για οχι τοση αραιωση των μαλλιων στα σημεια απ οπου αφαιρεθηκαν τα grafts, ηταν λαθος προσδοκιες. Ως ιατρικη πραξη πιστευω πετυχε απολυτα. Ως προσδοκιες μαλλον εκει υπηρξε το λαθος. Και ενταξει καλο ειναι οι κλινικες ν εξηγουν ισως με τη χρηση φωτογραφιων παρομοιων περιπτωσεων οτι πχ αυτο μπορουμε να πετυχουμε με αυτα τα δεδομενα κτλ...αλλα καλο ειναι και οι πελατες να εχουν καλυτερη επιγνωση της καταστασης.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Kαλησπερα Παντελη,δεν εχει κανενα απολυτως νοημα να κανεις μεταμοσχευσεις και να περιμενεις αποτελεσμα τοσο καλο ωστε να μπορει να στηριξει ενα ξυρισμενο κεφαλι.Αυτο δεν μπορει να επιτευχθει απο κανεναν.
Αν αυτος ηταν ο σκοπος σου θα μπορουσες με smp να τον πετυχεις χωρις να μπεις σε ολη αυτη την διαδικασια.
Αφησε τα μαλλια σου να μακρυνουν και βρες ενα καλο εξυπνο χτενισμα ,μην αφηνεις την απαισιοδοξια να μιλαει για σενα.
Το αποτελεσμα προσωπικα μου φαινεται καλο,ισως οχι τοσο οσο ανεμενες μετα απο 2 μμ αλλα απο την αλλη δεν ξερουμε και ποσο προχωρησε η αγα.Σιγουρα παντως δεν ειναι για αφορισμους..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Greg83

Member
Καλησπέρα φίλε, θα συμφωνήσω με όσους αναφέρουν ότι το αποτέλεσμα σου δεν είναι κακό και ειδικά με τόσο κοντό κούρεμα, τουλάχιστον στα δικά μου μάτια.
Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν ακολουθείς κάποια αγωγή (φίνα) τα τελευταία χρόνια. Εάν όχι τότε πιθανόν να έχεις χάσεις όσα μαμα μαλλιά σου είχαν απομείνει και να έχουν μείνει μόνο τα μεταμοσχευμένα.
Στη θέση σου θα άφηνα πιο μακρυά τα επάνω, με ένα κατάλληλο χτένισμα που να κολακεύει, και θα ψαχνόμουν για smp στην ουλή ώστε να μπορώ να έχω κοντά τα πλαινά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Βγες και πες ποιον εκπροσωπώ και με τι ανταλαγματα ..το μόνο εύκολο είναι να πετάς χαζομάρες όπως κάνεις...εγώ το μόνο που ξέρω και ξέρει όλο το φόρουμ είναι ότι μπήκες εδώ και χρησιμοποίησες το φόρουμ για κερδίσεις πράγματα..όπως και κέρδισες..μια διορθωτικη δώρο..την πήρες..καθοσουν και έγραφες ,εβριζες κτλ και πέσαμε όλοι πάνω ,τα χωσαμε και ύπουλα πήρες αυτό που ήθελες και εξαφανιστηκες..τώρα τι είχες εσύ στο μυαλό σου ,ότι με 4-5000 grafts από Βέγγος θα γίνεις Μπέζος ,κάπου έχεις λάθος..παρτακιας είσαι ,εκμεταλλευτηκες το φόρουμ και ξαναμπαινεις παλι για τον ίδιο λόγο και μας λες και τσιράκια..αλήθεια δεν ντρέπεσαι?γι αυτο δεν πρέπει να δίνεται σημασία καμία σε τέτοια τυπακια σαν εσένα..
Ο Παντελής εμφανίστηκε ξαφνικά.

Ο Παντελής άρχιζε να βρίζει και.να απειλεί

Ο Παντελής κέρδισε την συμπόνια του forum και το έστρεψε εναντίον της κλινικής.

Ο Παντελής πήρε μια.μμ δώρο και αντί να κάνει παρουσίαση σε αυτούς που τον βοήθησαν απλά εξαφανίστηκε.

Ο Παντελής τελικά δεν έμεινε ικανοποιημένος και εμφανίστηκε πάλι ζητώντας να βοήθεια.

Μη γίνεις σαν τον Παντελή.

Υ.σ. Τον Παντελή γιατί δεν τον έχουν μπαναρει ακόμα?
 

pantel

Active Member
Με τετοιες συμπεριφορες ουτε φωτογραφιες ανεβαζω ουτε τιποτα. Δεν θα ασχοληθω ξανα με τα καθαρματα που λετε οτι μπαινω για σας εκμεταλευτω. Μου κανετε εσεις τις μμ; Η μου τις πληρωσετε εσεις; Βλακες.
 

platanos

Well-Known Member
Με τετοιες συμπεριφορες ουτε φωτογραφιες ανεβαζω ουτε τιποτα. Δεν θα ασχοληθω ξανα με τα καθαρματα που λετε οτι μπαινω για σας εκμεταλευτω. Μου κανετε εσεις τις μμ; Η μου τις πληρωσετε εσεις; Βλακες.
Θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις τόσο για το βλάκες, θίγεις ολόκληρο το forum, όσο και για το καθάρματα .. είναι ιδιαίτερα βαρείς χαρακτηρισμοί. Προφανώς έχεις χάσει την ψυχραιμία σου. θα σε διακαιολογούσα αν δεν ήταν γραπτός λόγος, τώρα δε σε δικαιολογώ γιατί μπορείς να φιλτράρεις και να ξανασκεφτείς τα όσα θέλεις να γράψεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με τετοιες συμπεριφορες ουτε φωτογραφιες ανεβαζω ουτε τιποτα. Δεν θα ασχοληθω ξανα με τα καθαρματα που λετε οτι μπαινω για σας εκμεταλευτω. Μου κανετε εσεις τις μμ; Η μου τις πληρωσετε εσεις; Βλακες.

Δεν ήθελα να επέμβω (παρόλα τα σχετικά ατοπήματα του Pantel) μήπως και εξελιχθεί η συζήτηση και μπορέσουμε να έχουμε περισσότερες πληροφορίες, (φώτο, κλπ). Τέτοιου είδους όμως συμπεριφορές θέτουν τον Pantel εκτός φόρουμ. Το νήμα δεν διαγράφεται.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η μου τις πληρωσετε εσεις; Βλακες.

Παρόλο που δεν μου αρέσει να γράφω όταν ο άλλος δεν μπορεί να απαντήσει θα μπω στον πειρασμό. ΝΑΙ, την διορθωτική μάλλον εμείς την πληρώσαμε, άρα έχουμε δικαίωμα και να γράφουμε και να απαιτούμε.
 

Panos1982

Well-Known Member
Και μια συμβουλη γιατι δεν θα ασχοληθω με αυτο το φορουμ ξανα.

Νομιζω αυτη ηταν η κ μεγαλύτερη προσφορα του παντελη στο φόρουμ ....

Υ.Γ Επεσαν οι μμ τριχες λεει ο παντελος....
Κ αναρωτιέμαι ποια νοήμων τριχα δε θα το έπραττε ....
Οι μμ τριχες εχουν ανοσια στην ΑΑ,
Στην ΑΒ ( Ανίκητη Βλακεια) την οποια έπασχε ο παντελος δεν εχουν....

( Sry για το κραξιμο αλλα ειχα επισης προσωπικα προσπαθήσει κι εγω μεταξυ αλλων να παρει ο παντελος την δωρεαν διορθωτικη κ δεν άντεξα.....)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nikos_Athina

New Member
Έχουν υπάρξει αναφορές στο φόρουμ και από άλλους για πτώση μεταμοσχευμένων αλλά μετά από ολοκληρωμένη φύτρωση και μετά το 8μηνο, και δυνατή φύτρωση μάλιστα. Επίσ
Καλησπερα! Ειμαι μια τετοια περιπτωση ! Που ειναι αυτες οι αναφορες εδω?ψαχνω αλλά δεν βγαίνει κατι! Ειχα Φουλ φυτρωση, μετά το 8μηνο,για 1+ χρονο απο τη μεταμοσχευση(συν μινοξυδιλη) και μετά σταδιακή-αργά-πτώση .Τωρα 3 χρονια μετά τα μισά σχεδον μεταμοσχευμενα εχουν φυγει, οι "τρυπες" που τότε ειχαν κλεισει αψογα , τώρα ανοιξαν παλι!
 
Μπλουζα