Pantel, fue, 2838 grafts, 13-14/07/2017

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Τσιράκι εσύ είσαι η προσπαθείς να γίνεις που μπαίνεις εδώ για να εποφεληθείς όπως την προηγούμενη φορά..σου εκαναν δεύτερη επέμβαση δωρεάν για να ικανοποιηθείς και μόλις πήρες αυτό που ήθελες σφηριζες αδιάφορα και εξφανιστηκες μουλωχτα.. από το βρισιδι,ξαφνικά συμφωνουσες σε ολα με την κλινική και μας έλεγες ότι θέλουμε να απευθυνθούμε σε αυτην..κάνε μας τη χάρη ρε που θα μας πεις και τσιράκια κιόλας..
 

vlafo

Well-Known Member
Ειναι καλη η δουλεια του; Στο εξωτερικο δεν υπαρχει καποιος τοπ;;
Δεν γνωρίζω δουλειές του σε tatoo ούτε και στο εξωτερικό.
Απλά είναι ο μόνος εδώ Ελλάδα που κάνει από όσο ξέρω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν γνωρίζω δουλειές του σε tatoo ούτε και στο εξωτερικό.
Απλά είναι ο μόνος εδώ Ελλάδα που κάνει από τόσο ξέρω.
Μαρία Κολονι....μάλλον ότι καλύτερο έχει η Ελλάδα σε smp και στο 1/3 τιμής σε σχέση με να Αναστασάκη... ξεκάθαρα από προσωπική πείρα αφού το έχω γράψει κιόλας κ τιμές ....
 

pantel

Active Member
Τσιράκι εσύ είσαι η προσπαθείς να γίνεις που μπαίνεις εδώ για να εποφεληθείς όπως την προηγούμενη φορά..σου εκαναν δεύτερη επέμβαση δωρεάν για να ικανοποιηθείς και μόλις πήρες αυτό που ήθελες σφηριζες αδιάφορα και εξφανιστηκες μουλωχτα.. από το βρισιδι,ξαφνικά συμφωνουσες σε ολα με την κλινική και μας έλεγες ότι θέλουμε να απευθυνθούμε σε αυτην..κάνε μας τη χάρη ρε που θα μας πεις και τσιράκια κιόλας..
Αυτο που εγινε ηταν μια συμφωνια με την κλινικη. Ετσι επρεπε να γινει. Φυσικα και προσπαθησα να επωφεληθω δεν το αρνουμε. Εφοσον πληρωσα 7.000 και κατι και δεν εμεινα ευχαριστημενος τι επρεπε να κανω;; Εσυ τι θα εκανες δηλαδη εαν δεν ενδιαφεροταν κανενας για να σε επανεξεταση. Εγω δεν προκειτε να κανω ξανα μμ λογω του οτι πλεον θεωρω τις μμ μια τρυπα στο νερο οποταν το ταιρακι αστο για εσενα και αυτους που εκπροσωπεις. Εγω δεν εχω κανενα ωφελος απο κανενα. Αντιθετος εφυγαν απο την τζεπη μου 10.000 πλας χωρις να ειμαι ευχαριστημενος ουτε απο τον πρωτο ουτε απο τον δευτερο. Μπορει ο γκουρας να ηταν και καλυτερος στην τελικη. Μιλα το αποτελεσμα μετα την παροδο 3 ετων. Τα βλεπετε δεν λεω ψεματα. Επισης εχουν πεσει απο το 2013 εως τωρα ενα σωρο μοσχευματα που μου λετε πως γινετε να επεσαν. Ε αφου πεφτουν τι αλλο να σας πω.
 

pantel

Active Member
Ν
Τσιράκι εσύ είσαι η προσπαθείς να γίνεις που μπαίνεις εδώ για να εποφεληθείς όπως την προηγούμενη φορά..σου εκαναν δεύτερη επέμβαση δωρεάν για να ικανοποιηθείς και μόλις πήρες αυτό που ήθελες σφηριζες αδιάφορα και εξφανιστηκες μουλωχτα.. από το βρισιδι,ξαφνικά συμφωνουσες σε ολα με την κλινική και μας έλεγες ότι θέλουμε να απευθυνθούμε σε αυτην..κάνε μας τη χάρη ρε που θα μας πεις και τσιράκια κιόλας..
Να επωφεληθω πλεον απο ποιον; Η ζημια εγινε και εχω ενα δανειο μεχρι το 2028 για τις μμ αυτες. Θα μου τα πληρωσει η hdc νομιζεις;; Μεταμοσχευσεις δωρεαν μπορει να κανουν για λευτα ουτε λογος ομως εκτος και αν βαλεις δικηγορο. Που αν βαλω βεβαια δεν θα σου δωσω αναφορα εσενα
 

vlafo

Well-Known Member
Οι μμ φίλε δεν είναι καθόλου τρύπα στο νερό αλλά στις περισσότερες των περιπτώσεων λύνουν οριστικά το πρόβλημα της αα.
Αλλά θέλει σωστή ενημέρωση από την κλινική και πολύ καλή έρευνα αγοράς από μόνος σου...
Αλλιώς πας πιθανόν για σφαγή.
Δεν βγαίνει κανένα συμπέρασμα με τις φώτο αν δεν γνωρίζουμε όλες τις λεπτομέρειες .
 

pantel

Active Member
Αυτοι κανουν χρυσες δουλειες με θυματα του τυπου μου και εμεις χρωσταμε απο τα 23 μας σε τραπεζες για να ανεβουμε λιγο ψυχολογικα. Και στο τελος απλα σιγα σιγα με την παροδο των χρονων αρχιζεις και λες δεν με νοιαζει και τοσο πλεον. Νομιζετε θα ερθει κανεις να μου τα πληρωσει εμενα; Η ζημια εγινε και το κεφαλι μου το εκαναν ενα χωραφι που το οργωσαν. Ουτε να κουρεφτω πρωτο νουμερο δεν μπορω ετσι οπως με εκαναν. Αραγε ενδιαφερετε κανεις;;;; Να κρινεις ειναι ευκολο. Εγω νομιζα πως εαν κανω και τριτη μμ θα ηταν ολα σουπερ αλλα μαλλον εγινε η κατασταση χειροτερη. Καλυτερα να μην εκανα τιποτε αλλα που να ηξερα;; Η ψυχολογια μου δεν με αφηνε να δω καθαρα και τωρα που τα βλεπω καπως πιο καθαρα δεν θα εκανα ποτε ξανα κατι τετοιο. Εσεις τα νεα υποψηφια θυματα να πατε να κανετε. Και μια συμβουλη γιατι δεν θα ασχοληθω με αυτο το φορουμ ξανα. Υποψηφιοι μην κανετε ποτε μμ και ειδικα στην Κυπρο οχι
 

pantel

Active Member
Οι μμ φίλε δεν είναι καθόλου τρύπα στο νερό αλλά στις περισσότερες των περιπτώσεων λύνουν οριστικά το πρόβλημα της αα.
Αλλά θέλει σωστή ενημέρωση από την κλινική και πολύ καλή έρευνα αγοράς από μόνος σου...
Αλλιώς πας πιθανόν για σφαγή.
Δεν βγαίνει κανένα συμπέρασμα με τις φώτο αν δεν γνωρίζουμε όλες τις λεπτομέρειες .
Λεπτομερεις φιλε υπαρχουν πιο πισω. Δεν υπαρχουν αλλες λεπτομερειες. Οτι βλεπεις ειναι. Αυριο αν θυμηθω θα βαλω με το φως του ηλιο η αν δεν θυμηθω μαλλον δεν θα βαλω ποτε γιατι απλα το θεωρω τοξικο να μπαινω εδω μεσα και να φορτιζομαι οποτε μπαινω. Η απαντηση στο οτι δεν ενημερωνα το νημα ειναι αυτη. Εαν εισαι απογοητευμενος δεν θελεις πλεον να ασχολησε με αυτα απλα τα αποφευγεις γιατι σου γινετε εμμονη και χανεις τον εαυτο σου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pantel

Active Member
Την ξέρω την ιστορία σου αλλά εμένα μια χαρά μου φαίνεσαι..
Με τόσο κοντό μαλλί τι περιμένεις να δεις?
Ε οταν κανεις την μμ με αυτο το κουρεμα την κανεις δηλαδη επρεπε να βαλω με μαλλι μεγαλο; Αφου η συγκριση θα γινει με αυτο το κουρεμα. Το πριν και το μετα. Θα μας κανετε να θελουμε ψυχιατρο. Το λογικο αυτο ειναι.
 

afanas#not

Active Member
Ε οταν κανεις την μμ με αυτο το κουρεμα την κανεις δηλαδη επρεπε να βαλω με μαλλι μεγαλο; Αφου η συγκριση θα γινει με αυτο το κουρεμα. Το πριν και το μετα. Θα μας κανετε να θελουμε ψυχιατρο. Το λογικο αυτο ειναι.
Η ΜΜ δεν επαναφέρει τα μαλλιά που ειχες στα 16 και για να δείξει καλό το αποτέλεσμα θέλει και ανάλογο κούρεμα, χτένισμα, styling κλπ. Αυτή τη στιγμή νομίζω αδικείς την εμφάνιση σου με το κούρεμα αυτό.
 

pantel

Active Member
Η ΜΜ δεν επαναφέρει τα μαλλιά που ειχες στα 16 και για να δείξει καλό το αποτέλεσμα θέλει και ανάλογο κούρεμα, χτένισμα, styling κλπ. Αυτή τη στιγμή νομίζω αδικείς την εμφάνιση σου με το κούρεμα αυτό.
Οταν ειχα και πιο μεγαλο μαλλι παλι νομιζα την αδικουσα οποταν τι να πω
 

vlafo

Well-Known Member
Πότε μετά από μμ δεν κάνεις τέτοιο κούρεμα.
Δικαίωμα σου αλλά ούτε ο Cuto δεν σε κάνει να φαίνεσαι πυκνός.
 

pantel

Active Member
Οταν ειχα και πιο μεγαλο μαλλι παλι νομιζα την αδικουσα οποταν τι να πω
Το θεμα ειναι εφοσον ηξεραν οτι δεν θα εμενα ευχαριστημενος γιατι μου εκαναν 2 μμ;; Αυτο δεν καταλαμβαινω εγω. Η απαντηση ειναι για να μου τα παρουν €€€€
 
Μπλουζα