Panos1982, dr. hasson, 3240 grafts, 2/11/2009

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

pavlos είπε:
Πανο δεν εχεις τιποτα!!!! Ισως σε μια 5 ετια δεις κατι αλλα μεχρι τοτε.....Υπαρχουν και τα τοππικ που θα σου δωσουν τουλαχιστον 2 χρονακια χωρις να ανχονεσαι αλλα βεβαια εσυ ξερεις καλυτερα ( dr. Pano)
;D

δεν νομιζω να ασχοληθω με τοπικ......μου την δινει.....
δεν εχω προβλημα ακομα αλλα νομιζω οτι θα χρειαστω επεμβαση νωριτερα απ την 5ετια.....για μια πυκνωση προφανος στο κροουν που θα εχει αρχισει να αραιωνει....και για ενα ελαφρυ κατεβασμα της χερλαιν.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Να βαλω και κανα δυο φωτο τωρα που ειμαι σχεδον στα 2 χρονια μετα την επεμβαση και εχει ολοκληρωθει εντελως το αποτελεσμα απ ολες τις αποψεις......και φυσικα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος... ;D

Συγκριτικες φωτο 2 χρονια πριν.....και του σημερα...επειτα απο 3200 θυλακια......
 

Συνημμένα

  • sygkrisi 20 mines hairline.bmp
    1 MB · Προβολές: 805

Nikos22_

New Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
Να βαλω και κανα δυο φωτο τωρα που ειμαι σχεδον στα 2 χρονια μετα την επεμβαση και εχει ολοκληρωθει εντελως το αποτελεσμα απ ολες τις αποψεις......και φυσικα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος... ;D

Συγκριτικες φωτο 2 χρονια πριν.....και του σημερα...επειτα απο 3200 θυλακια......

Ωραιοςςς. Πολυ πετυχημενη μπραβο.. Για να καταλαβω απο την στιγμη που την εκανες πρεπει να παιρνεις για παντα και ετσι? Η σου ειπε ο hasson παρε 2 χρονακια?
 

nikosgf7

New Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

πσσσ φυσας ;)Πολυ καλλιτεχνης ο hasson εχει πυκνωσει πολυ την hairline σου κ την εχει κανει εντελως φυσικη ενω κ απο ουλη αν θυμαμαι καλα δεν εχεις προβλημα ;DΑντε να μαζεψω κανα φραγκο κ γω :p
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Nikos22_ είπε:
Ωραιοςςς. Πολυ πετυχημενη μπραβο.. Για να καταλαβω απο την στιγμη που την εκανες πρεπει να παιρνεις για παντα και ετσι? Η σου ειπε ο hasson παρε 2 χρονακια?

αν εννοεις την φιναστεριδη......την σταματησα λογο παρενεργειων......αν δεν ειχα παρενεργειες δε θα την σταματουσα......

nikosgf7 είπε:
πσσσ φυσας ;)Πολυ καλλιτεχνης ο hasson εχει πυκνωσει πολυ την hairline σου κ την εχει κανει εντελως φυσικη ενω κ απο ουλη αν θυμαμαι καλα δεν εχεις προβλημα ;DΑντε να μαζεψω κανα φραγκο κ γω :p

Ναι οντως....η φυσικοτητα και η πυκνοτητα που εχω ειναι απιστευτες.......ελπιζω να τα παω και στην πορεια εξ ισου καλα...... :)
 

nikosgf7

New Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

γτ να μην τα πας???? τωρα το νερο μπηκε στο αυλακι :grandpa:
 

Nikos22_

New Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
[quote author=Nikos22_ link=topic=1208.msg55652#msg55652 date=1309187156]

Ωραιοςςς. Πολυ πετυχημενη μπραβο.. Για να καταλαβω απο την στιγμη που την εκανες πρεπει να παιρνεις για παντα και ετσι? Η σου ειπε ο hasson παρε 2 χρονακια?

αν εννοεις την φιναστεριδη......την σταματησα λογο παρενεργειων......αν δεν ειχα παρενεργειες δε θα την σταματουσα......

nikosgf7 είπε:
πσσσ φυσας ;)Πολυ καλλιτεχνης ο hasson εχει πυκνωσει πολυ την hairline σου κ την εχει κανει εντελως φυσικη ενω κ απο ουλη αν θυμαμαι καλα δεν εχεις προβλημα ;DΑντε να μαζεψω κανα φραγκο κ γω :p

Ναι οντως....η φυσικοτητα και η πυκνοτητα που εχω ειναι απιστευτες.......ελπιζω να τα παω και στην πορεια εξ ισου καλα...... :)
[/quote]

Και πως συντηρεις το αποτελεσμα?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

nikosgf7 είπε:
γτ να μην τα πας???? τωρα το νερο μπηκε στο αυλακι :grandpa:

μακαρι νικο...απ το στομα σου και στου θεου τ αυτι... :p



Nikos22_ είπε:
Και πως συντηρεις το αποτελεσμα?

μεχρι πριν λιγους μηνες με φινα.....τωρα με τπτ.... αλλα οκ...δεν εχω και τοσο πολυ επιθετικη τριχοπτωση ωστε να χαλασει τοσο γρηγορα το αποτελεσμα........
 

Nikos22_

New Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
[quote author=nikosgf7 link=topic=1208.msg55657#msg55657 date=1309188310]
γτ να μην τα πας???? τωρα το νερο μπηκε στο αυλακι :grandpa:

μακαρι νικο...απ το στομα σου και στου θεου τ αυτι... :p



Nikos22_ είπε:
Και πως συντηρεις το αποτελεσμα?

μεχρι πριν λιγους μηνες με φινα.....τωρα με τπτ.... αλλα οκ...δεν εχω και τοσο πολυ επιθετικη τριχοπτωση ωστε να χαλασει τοσο γρηγορα το αποτελεσμα........
[/quote]

Ααα ωραιος τοτε φιλε μπραβο.. Εγω ειχα παρα πολυ επιθετικη πριν 2 χρονια. Τωρα βλεπω 20 τριχες το πολυ στο λουσιμο που δεν νομιζω να λεγεται επιθετικη γιατι απ οτι ξερω η φινα εχει σαν καλο αποτελεσμα την μειωση της τριχοπτωσης σε τετοια σημεια. Κανει και regrowth νομιζω ομως οπως ακουγεται για crown. Τεσπα. Ωραιος ευχομαι να μην χρειαστεις τπτ
 

Typhoon

Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Well done Πάνο !!! ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ !!! :worshipper Περιπτώσεις σαν τη δική σου δίνουν ελπίδα και σε εμάς τους υπόλοιπους... ;D

Όταν λες ότι δεν τα συντηρείς με κάτι, εννοείς ότι δεν παίρνεις το παραμικρό ?? Πχ. τίποτα βιταμίνες ?? :-\

Για εμένα μια πυκνή Hairline μπορεί να προσφέρει ένα λιγότερο πυκνό (αλλά με αίσθηση πυκνού) υπόλοιπο κεφαλιού. Ειδικά αν δεν υπάρχει τρομερή προδιάθεση όσον αφορά το crown.

Ας ελπίσουμε και άλλα παιδιά που έκαναν επεμβάσεις να μας ενημερώνουν με τον καιρό. :)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Ευχαριστω guys.......

κι εγω χαιρομαι με το αποτελεσμα........και για την ωρα επειδη με ρωτατε πως το συντηρω......δε το συντηρω το μαλλι μου με τπτ απολυτος....
δεν βαζω το παραμικρο......ουτε βιταμινες ουτε τοπικα τπτ......
απλα....παρακολουθω......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

μπραβο φιλε φανταστικο το αποτελεσμα , φαινετε φυσικο και το προσωπο σου αλλαζει τελειως με την καλυψη των κροταφων!!!!αν δεν το ελεγες και σε εβλεπε δεν 8α πιστευα οτι εχεις κανει μεταμ.!!!!!!
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

MANKAR είπε:
μπραβο φιλε φανταστικο το αποτελεσμα , φαινετε φυσικο και το προσωπο σου αλλαζει τελειως με την καλυψη των κροταφων!!!!αν δεν το ελεγες και σε εβλεπε δεν 8α πιστευα οτι εχεις κανει μεταμ.!!!!!!

και τα παιδια του φορουμ που με εχουν δει απο κοντα......και ξερουν οτι εχω κανει μεταμοσχευση το ιδιο μου λενε.....
οτι παρ ολο που ξερουν οτι εχω κανει.....και παλι δε φαινεται τπτ..... :angel:
 
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
και τα παιδια του φορουμ που με εχουν δει απο κοντα......και ξερουν οτι εχω κανει μεταμοσχευση το ιδιο μου λενε.....
οτι παρ ολο που ξερουν οτι εχω κανει.....και παλι δε φαινεται τπτ..... :angel:
καλησπερα φιλε..βλεπω σπουδαια αποτελεσματα στην μεταμοσχευση σου συγχαρητηρια.
θελω να ερθω και γω σε επαφη με τον hasson και προσπαθω να βρω τροπο.μπορεις να με βοηθησεις?μπαινω στο site του αλλα δυσκολευομαι να ερθω σε επαφη.
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Γεια σου Πάνο κι από μένα,

φίλε φαίνεται πολύ καλό το αποτέλεσμα στις φωτό. Μόνο που οι φωτό δεν είναι υψηλής ευκρίνειας. Ανέβασε τίποτα σε 3000ΚΒ αν μπορείς, για να δούμε λεπτομερέστερα την χέιρλάιν.

Και πάλι μπράβο. Ο Χάσσον είναι όντως κορυφή!
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

δυστηχως Ε.Α δεν ασχολουμε με φωτογραφιες κτλπ....και δεν εχω φωτογραφικη μηχανη....για να βγαλω τις φωτο που λες....
ολες ειναι βγαλμενες απ το κινητο...εχεις δικιο....δεν ειναι και η καλυτερη αναλυση....
Με ειχαν τραβηξει το καλοκαιρι σε μια πισινα με φωτογραφικη....θα προσπαθησω να ζουμαρω το κεφαλι μου και την χερλαιν μηπως ειναι καλυτερες......
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

panos1982 πως παει?
πλησιαζεις στο σημειο που θα ησουν χωρις φινα :chinscratch
παρατηρεις τριχοπτωση,αραιωση?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

kapamarou είπε:
panos1982 πως παει?
πλησιαζεις στο σημειο που θα ησουν χωρις φινα :chinscratch
παρατηρεις τριχοπτωση,αραιωση?

ελα νιντζαααα :)

ξερεις....αυτο που παρατηρω πιο πολυ...ειναι οτι νιωθω πισω στο κροουν λιγο πονο κατι φορες στο τριχωτο....και κατι σαν φαγουρα...αυτη την κινηση που νιωθουμε οτι γινεται μεσα απ το δερμα ξερεις.....και αυτο ειναι το σημαδι της τριχοπτωσης...ολα αυτα δε τα ενιωθα οσο καιρο επερνα φινα....
αρα η τριχοπτωση εχει αρχισει παλι...αλλα ευτυχως ακομα δεν εχει αλλαξει κατι ορατα ακομα....βεβαια οι τριχες πισω στο κροουν εχουν χασει λιγο την σκληραδα που ειχαν...ειναι πιο μακακες....και σιγουρα ειναι και πιο λιγες....αλλα οπτικα δεν εχει φανει ακομα το προβλημα....
σε 2-3 χρονια ομως με βλεπω να πηγαινω παλι καναδα για μια ενδυναμωση σε κροουν χαλαρα....
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

γιατι δε βαζεις τιποτα τοπικο ρε πανο αφου δεν εχεις και μεγαλο προβλημα απο τι φαινεται ?
 
Μπλουζα