Panos1982, dr. hasson, 3240 grafts, 2/11/2009

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
Τι εγινε ρε παιδια???? τι σαπουνια και καρφωματα ειναι αυτα :couple ? περιεργα μου τα λετε σημερα.... ::)


:lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:

Πανουληηηηηηηηηηηηηηηηη ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1208.msg54164#msg54164 date=1306876671]
Τι εγινε ρε παιδια???? τι σαπουνια και καρφωματα ειναι αυτα :couple ? περιεργα μου τα λετε σημερα.... ::)


:lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:

Πανουληηηηηηηηηηηηηηηηη ;D
[/quote]

χαχαχαχαχα.... :p

Ρε συ αναρ......ο καπαμαρου οκ....και να του πεσει το σαπουνι....σκυβει κ το πιανει....δε φοβαται...ειναι νιντζα.....
ο φενιμορ.....ειναι αντμιν...δε τον ακουμπαει κανεις.....
εσυ ρε ταλαιπωρε.....με την κοτσιδα κιολας....που πας?? ξερεις τι παρτι εχει να γινει αν κανεις κανα αστειο κ σκυψεις να το πιασεις?? χαχαχαχαχαχα :D :D ;D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Κλειδώνω την πορτα δεν μπαινει κανεις μεσα ;D
 

kakashi

Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

πανο τωρα κανεις καμμια θεραπεια?σκεφτεσαι να ξεκινησεις κατι?το μαλλι ολα καλα μετα τη διακοπη?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

kakashi είπε:
πανο τωρα κανεις καμμια θεραπεια?σκεφτεσαι να ξεκινησεις κατι?το μαλλι ολα καλα μετα τη διακοπη?

αν υπηρχε μια καλη θεραπεια θα την εκανα......

οι θεραπειες οπως ειναι τωρα.....οι μισες δεν εχουν παρενεργειες....αλλα τα αποτελεσματα τους ειναι προσωρινα.......για 1-2 χρονια.....
και οι υπολοιπες που αντεχουν και σου συντηρουν τα μαλλια για αρκετα χρονια, εχουν παρενεργειες....οποτε τι θεραπεια να κατσω να κανω????

δε σκεφτομαι να ξεκινησω κατι προς το παρων......γιατι δεν υπαρχει κατι.....
μετα την διακοπη φινας δεν εχω δει ακομα κατι κακο στα μαλλια μου.......
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Στο αλλο θεμα τι γινετε επανήλθες κανινικα;;;;;;;; ::)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1208.msg54356#msg54356 date=1307113621]
Στο αλλο θεμα τι γινετε επανήλθες κανινικα;;;;;;;; ::)

πιο ειναι το αλλο θεμα?? ελα..πες μου..μη ντρεπεσαι... :p
[/quote]

Μαλλον εσυ ντρέπεσαι ;D

Για τις πεσμένες σεξουαλικές σου επιδόσεις ;)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Και ναι κυριες και Κυριοι........
το κροουν μου για 2.5 χρονια που επερνα φινα ηταν μια χαρα.....
μετα απο 4μησι μηνες παυσης της φιναστεριδης......
ιδου τα αποτελεσματα....
 

nikosgf7

New Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ωχ πανο ασχημες εξελιξεις :-[Και εγω σε λιγο καιρο που θα διακοψω την φινα θα αραιωσω(ποσο πια??) :'(Τσπ γτ δεν κοιτας τουλ να το καθυστερησεις με κανενα τοπικο??
 

Typhoon

Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πάνο επειδή έχεις το μαλλί όρθιο και εκει στο σημείο οι τρίχες έχουν διάφορες κλίσεις νομίζω ότι περισσότερο σου φαίνεται να έχει ανοίξει...Δεν έχεις αυτό που λέμε "ανοιχτό crown". Βέβαια το μαλλί σου το ξέρεις καλύτερα από τον καθένα. Παρόλα αυτά νομίζω υπερβολική την ανησυχία σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Α ρε τυφωνα...τσακαλι εισαι ρε τρελε....οντως δεν εχει ακομα προβλημα το κροουν μου....η φωτογραφια που τραβηξα ειναι ακριβως κατω απ την λαμπα κ επαιξα με την αντιθεση λιγο κ το εκανα να φανει τραγικο....στην πραγματικοτητα ειμαι ενταξει...δεν φαινεται αραιωση...αλλα για να πω την αληθεια....σε σχεση με πριν νιωθω οτι οι τριχες ειναι πιο μαλακες στο κρουν απ οτι ηταν..αλλα στο ματι δε βλεπω ακομα διαφορα...απο βδομαδα θα ποσταρω κ καμια φωτο με φυσικο φως κ μπροστα κ πισω για τους 20 μηνες (2 χρονια)απ την επεμβαση
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Δεν φαίνεται πρόβλημα τρελό.Μου φαίνεται και λίγο λαδωμένο το μαλλί και είναι και ίσιο οπότε είναι και λίγο αποτέλεσμα αυτό των 2.
 

mindtrapper

Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πάνο δε θέλω να σε αγχώσω, ούτε ξέρω ακριβώς τι έχεις κάνει με το contrast κτλ αλλά η αρχή πάντα έτσι είναι. Και εμένα στα 21 που άρχισε να αραιώνει η περιοχή του crown και γύρω μόνο κάτω από έντονο φως φαινόταν. Προσπάθησε να ρίξεις κανένα τοπικό στην περιοχή για καλό και κακό.
 

Hairboost

Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

κι εμενα το κροουν μολις σταματησα την φινα μετα απο 3 μηνακια ανοιξε
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

βαλτε καμια μινοξ τουλαχιστον ::)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

mindtrapper είπε:
Πάνο δε θέλω να σε αγχώσω, ούτε ξέρω ακριβώς τι έχεις κάνει με το contrast κτλ αλλά η αρχή πάντα έτσι είναι. Και εμένα στα 21 που άρχισε να αραιώνει η περιοχή του crown και γύρω μόνο κάτω από έντονο φως φαινόταν. Προσπάθησε να ρίξεις κανένα τοπικό στην περιοχή για καλό και κακό.

ναι mind το ξερω οτι το κροουν μου θα αραιωσει.....γιατι εχω προδιαθεση.....
ξερω επισης οτι εχω χασει καποιες τριχες στο κροουν....αλλα ακομα ειναι τοσο λιγες που δεν φαινεται η απωλεια στο ματι.....
οπως εβαλα αυτη τη φωτο στο κροουν....μπορω να βαλω και μια αντιστοιχη στα πλαινα του κεφαλιου κατω απο εντονο φως...και να φανει κι εκει οτι υπαρχει αραιωση....πραγμα που δεν υφιστατε φυσικα....γιατι τα πλαινα δεν αραιωνουν.....απλα εκανα αυτο το τρικ για χαβαλε πιο πολυ να δω τι θα πειτε ;)

Ωστοσο το κροουν μου δεν εχει προβλημα ακομα και το θεμα μαλλι δε με απασχολει αυτη τη στιγμη....ξερω ομως οτι συντομα λογο προδιαθεσης (στα επομενα 2-3 χρονια) το κροουν μου θα χριζει βοηθειας.....και ισως να ασχοληθω τοτε με λιγο μινοξιδιλη στην περιοχη.....και μετα κλασσικα παλι εξωτερικο για επεμβαση.....και για μονιμη λυση....
 

Hairboost

Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

kapamarou είπε:
βαλτε καμια μινοξ τουλαχιστον ::)
χωρις αντιανδρ. το μονο που δινει ειναι κατι μικρα ανοιχτοχρωμα τριχακια... καλυψη κατω απτ φως μηδεν!
 

pavlos

Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πανο δεν εχεις τιποτα!!!! Ισως σε μια 5 ετια δεις κατι αλλα μεχρι τοτε.....Υπαρχουν και τα τοππικ που θα σου δωσουν τουλαχιστον 2 χρονακια χωρις να ανχονεσαι αλλα βεβαια εσυ ξερεις καλυτερα ( dr. Pano)
;D
 
Μπλουζα