Panos1982, dr. hasson, 3240 grafts, 2/11/2009

PapaNick

New Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Τα πραγματα ειναι απλά καλή μεταμόσχευση συν propecia...για σταμπιλάρισμα.. χτες μίλαγα με επιστήμονα γιατρό δερματολόγο ειδικευμένο σε laser θεραπειές μεταμοσχεύσεις με έδρα την βάρκιζα και μου είπε το εξής απλό.. φίλε μου αμά είναι προγραμματισμένο να σου πέσουν τα μαλλιά θα σου πέσουν κ το μόνο που σε σώζει...είναι η φίνα......period...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

PapaNick είπε:
Τα πραγματα ειναι απλά καλή μεταμόσχευση συν propecia...για σταμπιλάρισμα.. χτες μίλαγα με επιστήμονα γιατρό δερματολόγο ειδικευμένο σε laser θεραπειές μεταμοσχεύσεις με έδρα την βάρκιζα και μου είπε το εξής απλό.. φίλε μου αμά είναι προγραμματισμένο να σου πέσουν τα μαλλιά θα σου πέσουν κ το μόνο που σε σώζει...είναι η φίνα......period...

Καπως ετσι.....
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

πανο το μαλλι σε αυτη τη φωτο δειχνει πολυ διαφορετικο...μαμαει....δειχνει και σαν πιο πολυ...εκανες κατι????οι κροταφοι φαινονται μια χαρα....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

giannis13 είπε:
πανο το μαλλι σε αυτη τη φωτο δειχνει πολυ διαφορετικο...μαμαει....δειχνει και σαν πιο πολυ...εκανες κατι????οι κροταφοι φαινονται μια χαρα....

Σιγα μην ειναι ο Πανος στην φωτο καποιος αλλος ειναι γιαυτο την εκανε και κοκκινη για να μην διακρίνετε καλα ;) ;)

Αρε Γιαννη εισαι και μπατσος αυτα πρεπει να τα βλεπεις απο μακρια ;D
 

mindtrapper

Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Μοϊκάνα μου φαίνεται τα έκανε :)

Άντε ρε Πάνο κάνε κανένα σοβαρό κούρεμα να δούμε πως είναι, τι τα παίρνεις τόσο πολύ στο πλάι;;;

;);)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

giannis13 είπε:
πανο το μαλλι σε αυτη τη φωτο δειχνει πολυ διαφορετικο...μαμαει....δειχνει και σαν πιο πολυ...εκανες κατι????οι κροταφοι φαινονται μια χαρα....

Οχι γιαννη δεν εκανα κατι.....απλα στα δυο τελευταια κουρεματα....εκοβα μονο το πλαι...και τα πανω τα αφηνα κι εχουν μακρυνει.....
εχω την ιδια φωτο στο facebook χωρις κοκκινο...φαινεται καλυτερα...μπες να την δεις......
γιατι καποιοι ΑΝΑΡ....δε μας πιστευουνεεεεε......χαχαχαχα... :p
Γι αυτο ΑΝΑΡ επειδη εισαι μουλος....δε θα ερθω μαζι σου στην Κυπρο...να πας μονος σου.... :mad:

mindtrapper είπε:
Μοϊκάνα μου φαίνεται τα έκανε :)

Άντε ρε Πάνο κάνε κανένα σοβαρό κούρεμα να δούμε πως είναι, τι τα παίρνεις τόσο πολύ στο πλάι;;;

;);)

mind τωρα οπως ειναι τα μαλλια.....καθε μερα ειμαι με αλλο στυλ....εχουν μακρυνει κ τα κανω οτι θελω.....
την μια πανω...την αλλη κατω.....την αλλη ανακατεμενα......οπως μου ρθει.....
Περναω δευτερη εφηβεια τωρα με το μαλλι..... ;D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1208.msg44586#msg44586 date=1294239513]
πανο το μαλλι σε αυτη τη φωτο δειχνει πολυ διαφορετικο...μαμαει....δειχνει και σαν πιο πολυ...εκανες κατι????οι κροταφοι φαινονται μια χαρα....

Οχι γιαννη δεν εκανα κατι.....απλα στα δυο τελευταια κουρεματα....εκοβα μονο το πλαι...και τα πανω τα αφηνα κι εχουν μακρυνει.....
εχω την ιδια φωτο στο facebook χωρις κοκκινο...φαινεται καλυτερα...μπες να την δεις......
γιατι καποιοι ΑΝΑΡ....δε μας πιστευουνεεεεε......χαχαχαχα... :p
Γι αυτο ΑΝΑΡ επειδη εισαι μουλος....δε θα ερθω μαζι σου στην Κυπρο...να πας μονος σου.... :mad:

mindtrapper είπε:
Μοϊκάνα μου φαίνεται τα έκανε :)

Άντε ρε Πάνο κάνε κανένα σοβαρό κούρεμα να δούμε πως είναι, τι τα παίρνεις τόσο πολύ στο πλάι;;;

;);)

mind τωρα οπως ειναι τα μαλλια.....καθε μερα ειμαι με αλλο στυλ....εχουν μακρυνει κ τα κανω οτι θελω.....
την μια πανω...την αλλη κατω.....την αλλη ανακατεμενα......οπως μου ρθει.....
Περναω δευτερη εφηβεια τωρα με το μαλλι..... ;D
[/quote]


πανο ετυχε και την ειδα και στο facebook αλλα εκει δεν μπορουσα να κανω την ερωτηση που εκανα προηγουμενως.....δεν ξερω αλλα μου φαινεται πιο γεματο το κεφαλι σου με τριχες και πολυ μικρο το κομματι της αραιωσης.....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

giannis13 είπε:
πανο ετυχε και την ειδα και στο facebook αλλα εκει δεν μπορουσα να κανω την ερωτηση που εκανα προηγουμενως.....δεν ξερω αλλα μου φαινεται πιο γεματο το κεφαλι σου με τριχες και πολυ μικρο το κομματι της αραιωσης.....

χαιρομαι ;D

Ισως φταιει η οπτικη γωνια......
εχω παρατηρησει οτι οι φωτογραφιες οταν ειναι πλαι φαινονται καλυτερα.....ενω οταν ειναι σε γωνια 45% δλδ μισο πλαι μισο μουρη....τοτε φαινονται χειροτερα.......ισως γιατι καθως γυρνας μουρη ανοιγει η λωριδα του κροταφου ενω απ το πλαι δε φαινεται οτι ειναι ανοιχτη.....ξερω γω.....
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1208.msg44594#msg44594 date=1294247705]
πανο ετυχε και την ειδα και στο facebook αλλα εκει δεν μπορουσα να κανω την ερωτηση που εκανα προηγουμενως.....δεν ξερω αλλα μου φαινεται πιο γεματο το κεφαλι σου με τριχες και πολυ μικρο το κομματι της αραιωσης.....

χαιρομαι ;D

Ισως φταιει η οπτικη γωνια......
εχω παρατηρησει οτι οι φωτογραφιες οταν ειναι πλαι φαινονται καλυτερα.....ενω οταν ειναι σε γωνια 45% δλδ μισο πλαι μισο μουρη....τοτε φαινονται χειροτερα.......ισως γιατι καθως γυρνας μουρη ανοιγει η λωριδα του κροταφου ενω απ το πλαι δε φαινεται οτι ειναι ανοιχτη.....ξερω γω.....
[/quote]


αυτο σιγουρα ισχυει....αλλα και απο αλλες πλαινες που εχω δει αυτη ειναι σαφως καλυτερη....τι να πω...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

giannis13 είπε:
αυτο σιγουρα ισχυει....αλλα και απο αλλες πλαινες που εχω δει αυτη ειναι σαφως καλυτερη....τι να πω...

Δε ξερω...παντος δεν εχω κανει κατι....αν ειχα θα το λεγα αφου με ξερεις... ;D
Παντος γιαννη τι μαλλια εμφυτευσεις και μλκιες......το καλυτερο ειναι η μπαντανα..... ;D
την φορας...και γυρνανε κ σε κοιτανε ολες οι γκομενες....και οι μισες σου την πεφτουν κιολας.....
αλλα δε θελω να τα λεω αυτα "δημοσια" γιατι θα τα δει ο ΑΝΑΡ και θα αρχισει να λεει τα δικα του παλι....χαχαχαχα.... :p
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

η μπαντανα????1η φορα το ακουω....ασε που δε μου αρεσουν κιολας.....
παντως αν ειναι να φορας μπαντανα και με το που την βγαζεις να γυαλιζει ολο το κεφαλι σου...αστο...μαμα τα.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πανο για βαλε μια φωτο με μπαντανα να δουμε αμα σου παει ρε φιλε :chinscratch :chinscratch





Μπουαχαχαχαχααχα :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ANAR είπε:
Πανο για βαλε μια φωτο με μπαντανα να δουμε αμα σου παει ρε φιλε :chinscratch :chinscratch


Μπουαχαχαχαχααχα :D

Κοροιδευεις μωρη κουφαλα ετσι????
μου παει ρε τρελε....γιατι εχω το στυλακι το αλανικο.....ξερεις τωρα.....χ0α0χαα0χα.... ;D
Αλλα φωτο δε βαζω....γιατι θα αρχισεις να κοροιδευεις παλι.... :p

giannis13 είπε:
η μπαντανα????1η φορα το ακουω....ασε που δε μου αρεσουν κιολας.....
παντως αν ειναι να φορας μπαντανα και με το που την βγαζεις να γυαλιζει ολο το κεφαλι σου...αστο...μαμα τα.....

η μπαντανα ειναι μονο το καλοκαιρι....και δε παει με ολα τα ντυσιματα ετσι.....
παει πολυ με τα καλοκαιρινα τα αλητικα ομως....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Η ΜΠΑΝΤΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΑΞΕΣΟΥΑΡ.

Τα εχετε ισοπεδώσει ΟΛΑ ρε :knup:
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ANAR είπε:
Η ΜΠΑΝΤΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΑΞΕΣΟΥΑΡ.

Τα εχετε ισοπεδώσει ΟΛΑ ρε :knup:

Aυτο να πας να το πεις στους χαρλεαδες.....που ειναι ολοι με μια μπαντανα στο κεφαλι....
κι ελα μετα να μου πεις τι σου απαντησαν..... :D :D :p
 

mindtrapper

Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Και για την κοτσίδα θα μπορούσε κάποιος να πει το ίδιο Anar :) Θα είχε δίκιο;
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

mindtrapper είπε:
Και για την κοτσίδα θα μπορούσε κάποιος να πει το ίδιο Anar :) Θα είχε δίκιο;

Οτι θελει ο καθενας λεει και πιστεύει φιλε μου.Αμα ειναι η γνωμη του αυτη εγω παω πασο.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1208.msg44700#msg44700 date=1294399359]
Η ΜΠΑΝΤΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΑΞΕΣΟΥΑΡ.

Τα εχετε ισοπεδώσει ΟΛΑ ρε :knup:

Aυτο να πας να το πεις στους χαρλεαδες.....που ειναι ολοι με μια μπαντανα στο κεφαλι....
κι ελα μετα να μου πεις τι σου απαντησαν..... :D :D :p
[/quote]

Θα ρωτησω τον φιλο μου που ειναι χαρλεας αλλα δεν φοραει μπαντανα ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Mεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ANAR είπε:
[quote author=mindtrapper link=topic=1208.msg44743#msg44743 date=1294439799]
Και για την κοτσίδα θα μπορούσε κάποιος να πει το ίδιο Anar :) Θα είχε δίκιο;

Οτι θελει ο καθενας λεει και πιστεύει φιλε μου.Αμα ειναι η γνωμη του αυτη εγω παω πασο.
[/quote]

Τρελοκοτσιδου μου εσυ........ χαχαχαχχα.... :D :D


ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1208.msg44716#msg44716 date=1294417974]
[quote author=ANAR link=topic=1208.msg44700#msg44700 date=1294399359]
Η ΜΠΑΝΤΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΑΞΕΣΟΥΑΡ.

Τα εχετε ισοπεδώσει ΟΛΑ ρε :knup:

Aυτο να πας να το πεις στους χαρλεαδες.....που ειναι ολοι με μια μπαντανα στο κεφαλι....
κι ελα μετα να μου πεις τι σου απαντησαν..... :D :D :p
[/quote]

Θα ρωτησω τον φιλο μου που ειναι χαρλεας αλλα δεν φοραει μπαντανα ;D
[/quote]

το οτι ο φιλος σου ειναι ιμιτασιον χαρλεας το εχεις σκεφτει?? :p :p

να πως ειναι οι γνησιοι..... ;D
 
Μπλουζα