Panos1982, dr. erdogan , m.fue w keep, 5165 grafts, 8-9/11/2017

dimitris50423

Well-Known Member
Την τεχνογνωσια του θα τη δειξει σε νοσηλευτικο προσωπικο και θα επενδυσει πανω τους ωστε να γινουν αριστοι. Επισης θα εχουν μεταξυ τους συμφωνια οτι δεν θα μπορουν να δουλεψουν αλλου εφοσον τους δείχνει ολη την τεχνογνωσία του.
Ετσι κερδιζει ΠΟΛΛΑ. συνεργατες με μεγαλη εμπειρία που ομως δεν μπορουν να ιδιωτευσουν οποτε μενουν να δουλευουν για αυτον χωρις τις τρελες απαιτησεις που θα ειχε ενας γιατρος και το ρισκο να φυγει.
Η γνωμη μου ειναι οτι η μμ μαλλιων δεν ειναι επεμβαση που απαιτει τη συμμετοχη ιατρου. Απαιτει ομως την πολυ καλη εκπαιδευση και εμπειρια νοσηλευτων οι οποιοι θα τηρουν αυστηρα τα πρωτοκολλα της καθε κλινικης. Η εξασκηση φερνει την τελειότητα. Πρωτα ομως πρεπει νανυπαρχει γνωση του αντικειμενου και σωστες τεχνικες σε ολες τις διαδικασιες. Αναισθησια, Εξαγωγη, συντηρηση μοσχευματων, τοποθετηση,
Γνωριζει καποιος αν ο erdogan χρησιμοποιεί ιατρους η νοσηλευτικο προσωπικο;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Το λαθος του Ερντο στην καινουργια κλινικη ειναι οτι δεν εβαλε μπροστα αλλα δυο-τρια ονοματα να τα διαφημισει, οτι αυτοι ειναι οι γιατραρες μου ειναι εκπαιδευμενοι ενδελεχως απο μενα κλπ. OK, υπαρχουν και αδιαβαστοι που πηγαινουν στην ASMED και δε τους νοιαζει ποιος θα τους κανει τα incisions, αλλα ως επι το πλειστον πανε φορουμακηδες και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ολοι θελουν να μπει ο ιδιος ο Erdogan στο χειρουργειο τους. Με 13 χειρουργεια την ημερα και απειρο PRλίκι που κανει ο ιδιος τα κουκια δε βγαινουν. Θα ηταν win-win να βαλει μπροστα και αλλα ονοματα και απορω πως δε το σκεφτηκε γιατι μεχρι τωρα μας εχει δειξει οτι ειναι γατονι με την παραμικρη λεπτομερεια.

Φιλε Harris, ένα μέλος του φόρουμ που επικοινώνησε μαζί μου γιατί σκοπεύει να πάει τον Οκτώβριο, μου είπε οτι του πρόσφεραν την επιλογή να κάνει ο Ερντο τις τομές με 2.5€ ή άλλος γιατρος της κλινικής με 1.6€ το graft. Μάλλον κατι αλλάζει στη τακτική...
 

Harris_G

Well-Known Member
Φιλε Harris, ένα μέλος του φόρουμ που επικοινώνησε μαζί μου γιατί σκοπεύει να πάει τον Οκτώβριο, μου είπε οτι του πρόσφεραν την επιλογή να κάνει ο Ερντο τις τομές με 2.5€ ή άλλος γιατρος της κλινικής με 1.6€ το graft. Μάλλον κατι αλλάζει στη τακτική...
Τα νεα ειναι καυτά!!
 

manly_Man

Well-Known Member
μαλλον καταλαβε οτι γινοταν πανικος με τοσα περιστατικα την ημέρα και δεν ήξερε σε ποιο να πρωτοπάει με αποτέλεσμα καποια μη επιτυχημένα αποτελεσματα απο οτι ειδα σε αλλα forum, ωστοσο τους προσφερε δωρεαν επιδιόρθωση σε εκεινα που δεν πήγαν καλα! κ τώρα απο οτι φαίνεται πλεον θα πηγαίνει μονο σε αυτους που πληρώνουν παραπανω.
 

makis25

Well-Known Member
Η αμήχανη στιγμή που η ASMED ειναι φθηνότερη απο τη DHI !
Πάντως γενικά υπαρχει μια πτωτική τάση στις τιμες .
Σε λίγα χρονια στις 3 μεταμοσχεύσεις η μια θα ειναι δώρο !
στα ποσοστα αποτυχιας ( οπως παρουσιαζονται στο φορουμ ) και γενικως στις χαμηλες πυκνοτητες και τις ανυπαρκτες hairline oμως η dhi ειναι μεχρι σημερα απιαστη! . Οποτε αξιζει να πληρωσεις κατι παραπανω απο asmed , να μεινεις ελλαδα να πας dhi . Asmed και αναλυσεις δοτριας ληπτριας και hairline και αηδιες.
 

Harris_G

Well-Known Member
Εδώ βλέπουμε τον Erdo να δικαιώνει τις φεμινίστριες για τον υποβαθμισμένο ρόλο και τα άνισα δικαιώματα των γυναικών στην αγορά εργασίας
erdo.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vagosx

Well-Known Member
Το βασικό σε αυτή τη φωτο δεν είναι τα κορίτσια του Σουλτάνου, αλλά ότι ο αναισθησιολόγος του Koray ο Umut από καθαρό 6αρι, έχει γίνει πρώτος γκόμενος κάνοντας χρήση φινας και φυτεύοντας του ο Koray και 6000grafts!
 

Harris_G

Well-Known Member
Εμενα κατι δε μου αρεσει στη φωτο και ισως τα μη ικανοποιητικα αποτελεσματα τελευταια να συσχετιζονται με αυτη.
 

Harris_G

Well-Known Member
Αυτο ακριβως @manly_Man!! Οταν λεγαμε περιπαικτικα "οι νοσοκομες του Β.", τωρα τα κανει και ο Θεος πολλων εδω μεσα από τη γειτονικη χωρα.
 
Μπλουζα