Pan77, FUE, 3871g, 1-2/9/2021

Pan77

Active Member
Φιλε καλο θα ηταν να ποσταρεις καποιες φωτο εξω στον ηλιο για να εχει και το φορουμ μια εικονα περι τινος προκειται

Οσον αφορα την διορθωτικη παρε τον χρονο σου και οταν νιωσεις ετοιμος προχωρας, δοτρια εχεις ετσι κι αλλιως.
Δεν πρόκειται να βγάλω άλλες φωτο, έχω βγάλει και έχω ποστάρει αρκετές, με τελευταίες εκείνες του 10μηνου που ήταν και σε εσωτερικό χώρο και σε εξωτερικό με ήλιο και που δείχνουν το τελικό αποτέλεσμα.

Κάτι τελευταίο που ρωτήσατε για το αν έγινε μέτρηση με @CVIAL. Συναντήθηκα μαζί του στο τελευταίο consultation που έκανε ο Lorenzo στην Ελλάδα όμως δεν είχαμε πολύ χρόνο οπότε αναλυτικές μετρήσεις δεν έγιναν. Ίσως να θεώρησε ότι δεν υπήρχε νόημα γιατί ο Λορένζο μου είπε δεν βλέπει μεγάλη διαφορά από τον Φεβρουάριο που με είχε ξαναδεί.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Pan77

Active Member
Δυστυχως Pan77 εφαγες τον προλογο των vlafo kai giorgou . ομως απορω, δεν ειδε.τις δικες.τους περιπτωσεις;;;
Τι εννοείς φίλε? Το αποτέλεσμα του vlafo είναι πολύ καλό οπότε όσοι το δούνε σίγουρα θα σχηματίσουν καλή άποψη για τον γιατρό, φυσικά όμως ένα αποτέλεσμα από μόνο του δεν μπορεί να είναι λόγος επιλογής, καθώς θα πρέπει να υπάρχουν και άλλα πετυχημένα περιστατικά.
 

Xristos87

Well-Known Member
Τι εννοείς φίλε? Το αποτέλεσμα του vlafo είναι πολύ καλό οπότε όσοι το δούνε σίγουρα θα σχηματίσουν καλή άποψη για τον γιατρό, φυσικά όμως ένα αποτέλεσμα από μόνο του δεν μπορεί να είναι λόγος επιλογής, καθώς θα πρέπει να υπάρχουν και άλλα πετυχημένα περιστατικά.
αν θυμασαι στην 1η μμ εχασε καποια εκατονταδες τθ για τα οποια απαντηση ΔΕΝ επαιρνες. Χαθηκε οτι πολυτιμοτερο εχει κανεις για μμ...κατι π ειναι πεπερασμενο.

Μην ξεχνας οτι ξαναμπηκε για μμ ;-)
 

andy.k

Active member
η δεύτερη επέμβαση του vlafo,έγινε ,όχι για αποκατάσταση ,αλλά για να φτάσει πάνω από 60 τριχοθυλάκια ώστε να έχει μαμά πυκνότητα
Αν δε κάνω λάθος, υπήρχε και ένα σημείο στον δεξί κρόταφο του vlafo που ήθελε αποκατάσταση, γιατί δεν υπήρξε καλή φυτρωση λόγω αιματώματος. Μικρή περιοχή αλλά εμφανής σε σύγκριση με την πυκνότητα στις γειτονικές περιοχες...Και φυσικά αφού μπήκε για αυτο, αύξησε κ την πυκνότητα παντού. Αν έχω μπερδεψει νηματα, γράψε λάθος...
 

JimKan1

Well-Known Member
Αν δε κάνω λάθος, υπήρχε και ένα σημείο στον δεξί κρόταφο του vlafo που ήθελε αποκατάσταση, γιατί δεν υπήρξε καλή φυτρωση λόγω αιματώματος. Μικρή περιοχή αλλά εμφανής σε σύγκριση με την πυκνότητα στις γειτονικές περιοχες...Και φυσικά αφού μπήκε για αυτο, αύξησε κ την πυκνότητα παντού. Αν έχω μπερδεψει νηματα, γράψε λάθος...
Φιλε ο vlafo μετα την μμ του δεν χρειαζοταν να βαλει ουτε ενα g παραπανω, επιλογη του ηταν να μπει και ο ιδιος ο γιατρος οπως ειπε τον απετρεψε αρχικα. Υπαρχει διαφορα αναμεσα στο τελειοποιω και στο διορθωνω
 

andy.k

Active member
Η πυκνότητα από την πρώτη του μμ ήταν υπεραρκετή δεν αντιλέγω. Απλά όπως είπα, έχω την εντύπωση και ίσως να μη θυμάμαι καλά, ότι σε ένα πολύ μικρό σημείο προέκυψε μικρή αστοχία λόγω αιματώματος...και με δεδομένο ότι ήθελε να κάνει διόρθωση εκεί, τελειοποίησε και το υπόλοιπο.
 

vlafo

Well-Known Member
Η πυκνότητα από την πρώτη του μμ ήταν υπεραρκετή δεν αντιλέγω. Απλά όπως είπα, έχω την εντύπωση και ίσως να μη θυμάμαι καλά, ότι σε ένα πολύ μικρό σημείο προέκυψε μικρή αστοχία λόγω αιματώματος...και με δεδομένο ότι ήθελε να κάνει διόρθωση εκεί, τελειοποίησε και το υπόλοιπο.
Θυμάσαι πολύ ορθά.
Για 200-300g δεν έμπαινα αλλά ήταν ευκαιρία να μπω και να το τελειοποιήσω όλο το κεφάλι με μέγιστη αύξηση πυκνότητας.
Τώρα δεν ξέρω αν μπαίνουν μερικά ακόμα.:)
 

montecristo

Well-Known Member
Θυμάσαι πολύ ορθά.
Για 200-300g δεν έμπαινα αλλά ήταν ευκαιρία να μπω και να το τελειοποιήσω όλο το κεφάλι με μέγιστη αύξηση πυκνότητας.
Τώρα δεν ξέρω αν μπαίνουν μερικά ακόμα.:)
πως πήγε τελικά η δεύτερη επέμβαση ; Βάλε αν μπορείς καμια φωτογραφία στο νήμα σου να δούμε..
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
πως πήγε τελικά η δεύτερη επέμβαση ; Βάλε αν μπορείς καμια φωτογραφία στο νήμα σου να δούμε..
Είμαι στον 8ο μήνα και πήγε όπως και η πρώτη.
Αυτό που έπρεπε να γίνει και αυτό έγινε χωρίς αποκλίσεις.
Θεωρώ ότι κάπου εδώ τελείωσα.
Αν και σκεφτόμουνα κάποια στιγμή να βάλω κάποιες φώτο σε ένα 2ο νήμα με βάση την πρόοδο ανά μήνα,εντούτοις θα ανεβάσω κάποιες στο νήμα μου τονίζοντας πως είναι αποτέλεσμα 2ης μμ.
 

giannis1991

Well-Known Member
@vlafo αυτό πραγματικά θα ήταν χρήσιμο ,σε ένα κεφάλι με 2 πετυχημένες μμ, να το δούμε σε ελαφρώς βρεγμένο,αφτιαχτο,με διαφορετικά γενικά στυλ από φωτό που να έχουν καλή εστίαση από κάποια καλό φακό ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
@giannis1991
Για σένα ειδικά που είσαι απαιτητικός πελάτης,θα κάνω μια εξαίρεση.
Μπορείς να έρθεις να με δεις από κοντά να με ψαχουλέψεις με την ησυχία σου.
Την μπύρα την κερνάω.
Για τους υπόλοιπους θα τραβήξω βίντεο με το λάστιχο να πέφτει πάνω μου.
 

giannis1991

Well-Known Member
@giannis1991
Για σένα ειδικά που είσαι απαιτητικός πελάτης,θα κάνω μια εξαίρεση.
Μπορείς να έρθεις να με δεις από κοντά να με ψαχουλέψεις με την ησυχία σου.
Την μπύρα την κερνάω.
Για τους υπόλοιπους θα τραβήξω βίντεο με το λάστιχο να πέφτει πάνω μου.
Να σου πω μια αλήθεια είσαι από αυτούς που θα ήθελα να δω από κοντά όχι τόσο για να σε δω αλλά για ανταλλαγή απόψεων και κυρίως διαφωνιών!
Απαιτητικός όχι τόσο Βλαφο ,άλλη ψυχολογία εσύ που μεγάλωσες με μαλλί και έφτασες 50 που και τίποτα να μην είχες κάνει θα ξεπερνούσε το μέσο όρο της ηλικίας σου άνετα, άλλη εγώ που 16 χρόνων δεν είχα κροτάφους....Καταλαβαίνεις τι εννοώ...Εγώ έχω κλάσει και χεστεί πάνω μου πολλές φορές εσύ έχεις συνηθίσει την ποιότητα...
Αυτό που θέλω να δω και να έχουμε είναι ένα feedback πως δείχνει μια πολύ ιδιαίτερη περίπτωση...Στο τέλος του αποτελέσματος μου που θα αναδειχθεί όπως έχω ξαναπεί με όλους τους τρόπους θα αναπτύξω εκ νέου κάποια πράγματα γιατί όπως λες και εσύ ακόμα είμαστε λίγο μπερδεμένοι με το ποια δεδομένα έχουμε και τι περιμένουμε από μια μμ...Ακόμα πιστεύουμε το παλιό μοτο ότι με τα μισά μαλλιά δείχνουμε κομπλέ και το cv είναι έμπιστο για συμπέρασμα....
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannis1991

Well-Known Member
Δεν το πιστεύεις ότι κάποιοι και αρκετοί μάλιστα το συμμερίζονται?Δεν θα το ονομάσω καθώς δεν το έχει πει κάποιος ατόφια έτσι αλλά από τα συμφραζόμενα αυτό καταλαβαίνω...Και τότε που ο Αναστασάκης αμφισβητούσε το cv το οποίο αλλάζει ριζικά και με αρκετούς παράγοντες κιόλας είχε ένα δίκιο αλλά κλασικα με το στυλακι του το εχασε...
 

m3e36

Well-Known Member
Να σου πω μια αλήθεια είσαι από αυτούς που θα ήθελα να δω από κοντά όχι τόσο για να σε δω αλλά για ανταλλαγή απόψεων και κυρίως διαφωνιών!
Απαιτητικός όχι τόσο Βλαφο ,άλλη ψυχολογία εσύ που μεγάλωσες με μαλλί και έφτασες 50 που και τίποτα να μην είχες κάνει θα ξεπερνούσε το μέσο όρο της ηλικίας σου άνετα, άλλη εγώ που 16 χρόνων δεν είχα κροτάφους....Καταλαβαίνεις τι εννοώ...Εγώ έχω κλάσει και χεστεί πάνω μου πολλές φορές εσύ έχεις συνηθίσει την ποιότητα...
Αυτό που θέλω να δω και να έχουμε είναι ένα feedback πως δείχνει μια πολύ ιδιαίτερη περίπτωση...Στο τέλος του αποτελέσματος μου που θα αναδειχθεί όπως έχω ξαναπεί με όλους τους τρόπους θα αναπτύξω εκ νέου κάποια πράγματα γιατί όπως λες και εσύ ακόμα είμαστε λίγο μπερδεμένοι με το ποια δεδομένα έχουμε και τι περιμένουμε από μια μμ...Ακόμα πιστεύουμε το παλιό μοτο ότι με τα μισά μαλλιά δείχνουμε κομπλέ και το cv είναι έμπιστο για συμπέρασμα....
Γιαννη αξιζει πραγματικά να δεις τον vlafo απο κοντα
Πριν λιγες μερες βρεθηκαμε για καφεδακι.
Ειλικρινά η 2η επεμβαση τον εχει απογειώσει
Υ.γ Vlafo πιστευω να μην εχεις προβλημα που ανεβασα τη φωτο.αν ειναι πες μου να την κατεβάσω..
 

Συνημμένα

  • Polish_20221007_235046827.jpg
    Polish_20221007_235046827.jpg
    565.9 KB · Προβολές: 230
Μπλουζα