Pan77, FUE, 3871g, 1-2/9/2021

Disco

Well-Known Member
Α το έψαξες.Ε λογικό αυτοί θα θέλουν να το θάψουν.Δεν θα μάθουμε ποτέ τ έγινε και γιατί και πιστεύω και εδώ δεν θα βγάλουμε άκρη είναι σαν το fut ίσως που ανοίγει η τομή και λέει ο Αναστασάκης λόγω οργανισμού ίσως και εδώ και εκεί έτσι;
Ναι γενικά παρακολουθώ το φόρουμ του εξωτερικού και ξανατσέκαρα το θέμα κ έχει μείνει από τοτε χωρίς απάντηση. Ε ναι θέλουν να το θάψουν αφού και ο Ισραηλινός εκπρόσωπος της HDC, ζητούσε να διαγραφεί το νήμα...Ναι γενικά οι γιατροί τις έχουν έτοιμες τις απαντήσεις και ειναι καλυμμένοι, όπως είπες και ο αναστασάκης είπε για την ξεχειλωμένη ουλή του jacksmith ότι οφείλεται στον οργανισμό του ή με το πρόσφατο νήμα του finally restore που έκανε 2 αποτυχημένες επεμβάσεις στον αναστασά (που και εκεί δεν μάθαμε, τι έφταιξε) και μετά πήγε στον Γεωργίου για διορθωτική.

Και εδώ δεν ξέρουμε σε τι οφείλεται αυτή η εικόνα, αναμένουμε και τις καθαρές φωτογραφίες πριν την επέμβαση και τις νέες ίσως σε κάποιους μήνες για να δούμε τελικά τι έγινε και να βγάλουμε καλύτερα συμπεράσματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

feanor

Active Member
Ναι γενικά παρακολουθώ το φόρουμ του εξωτερικού και ξανατσέκαρα το θέμα κ έχει μείνει από τοτε χωρίς απάντηση. Ε ναι θέλουν να το θάψουν αφού και ο Ισραηλινός εκπρόσωπος της HDC, ζητούσε να διαγραφεί το νήμα...Ναι γενικά οι γιατροί τις έχουν έτοιμες τις απαντήσεις και ειναι καλυμμένοι, όπως είπες και ο αναστασάκης για την ξεχειλωμένη ουλή του jacksmith ότι οφείλεται στον οργανισμό του ή με το πρόσφατο νήμα του finally restore που έκανε 2 αποτυχημένες επεμβάσεις στον αναστασά και μετά πήγε στον Γεωργίου για διορθωτική.

Και εδώ δεν ξέρουμε σε τι οφείλεται αυτή η εικόνα, αναμένουμε και τις καθαρές φωτογραφίες πριν την επέμβαση και τις νέες ίσως σε κάποιους μήνες για να δούμε τελικά τι έγινε και να βγάλουμε καλύτερα συμπεράσματα.
Παιδια τι να πω κατ εμε αυτα δεν ειναι δικαιολογιες
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ας πάει ο παν να τον δει να ζητήσει εξηγήσεις και μετά ας τις μεταφέρει ... Είναι σίγουρο ότι θα αναλάβει τις ευθύνες του και δεν πρόκειται να μείνει χωρίς καμία εξήγηση όπως είναι και αυτονόητο ότι θα τον ξανά έβαζε για 2η μμ χωρίς χρέωση και 2ημερη αν χρειαστεί που φυσικά αυτό είναι θέμα του παν το τι θα κάνει....
 

aeratos28

Just aeratos
Για τη ληπτρια λοιπόν,με τα δεδομένα που έχουμε ως τώρα,μιλάμε για μια αποτυχημένη επέμβαση μέχρι στιγμής..με πολύ χαμηλά ποσοστά φυτρωσης και με σοκ λος..συμφωνώ και εγώ απόλυτα και θα ήθελα να πέσει φως στο τι έγινε ,τι πήγε λάθος και δεν έχει το αποτέλεσμα που έπρεπε .είμαι με το μέρος του παν 1000%..περιμένουμε απαντήσεις από γιατρό
Ένα συγγνώμη όμως να ακουστεί Παν από μεριά σου σε όσους σου έλεγαν να περιμένεις τους 6 μήνες για την δοτρια και μετά να μιλήσεις .όσοι σου τα λέγαμε,μας εβριζες,μας έλεγες στημένους και άλλα πολλά κοσμιτικα επίθετα που με ευκολία και θράσος άνοιγες το στόμα σου και έλεγες .τι έχεις να πεις για όλα αυτά μετά και την εκτίμηση του lorenzo?? Γτ καμία 20-25 σελίδες ,αυτό συζητάγαμε..μιλαγες για κατεστραμμένη δοτρια ..τι έχεις να πεις τώρα??
Ξαναλέω,η ληπτρια μέχρι στιγμής ,έχεις απόλυτο δίκιο ,δεν έγινε δουλειά και είμαι και εγώ με το μέρος σου
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
O γιατρός επικοινώνησε μαζί μου απόψε. Καταρχήν μου διευκρίνησε ότι το θεωρεί προσβλητικό να λέγεται στο φόρουμ ότι υπάρχουν βαλτοί από μέρους του. Μου διευκρίνησε ότι δεν υπάρχει τέτοιο θέμα και όλοι οι ασθενείς του εκφέρουν ελεύθερα την αποψή τους χωρίς καμμία κατεύθυνση από τον ίδιο. Προφανώς και δεν είναι δεσμευτική η αποψή τους για την κλινική ούτε εκφέρουν ή μεταφέρουν την άποψη του. Επίσης εξέφρασε το παραπονό του για τον Pan77 όσον αφορά την επικοινωνία (ή μάλλον την έλλειψη της) και το γεγονός ότι μπαίνει σε άλλα νήματα με αντικειμενικό σκοπό να τον διαβάλλει.

Δεν έχω κανένα να λόγο να μην πιστέψω την δηλωσή του. Εξάλλου όλους τους ένθερμους υποστηρικτές του τους γνωρίζω προσωπικά και ο λόγος που κάποιες φορές εμφανίζονται "βασιλικότεροι του βασιλέως" είναι γιατί έχουν πάρει ένα πολύ καλό αποτέλεσμα και υπερασπίζονται τον γιατρό τους, ίσως με περισσότερο πάθος κάποιες φορές. Τα περί "βαλτών" λοιπόν καλό είναι να μην λέγονται.

Όσον αφορά το δεύτερο σκέλος, δηλαδή αυτά που έχει γράψει ο Pan77 σε άλλα νήματα (κάτι το οποίο δεν γνώριζα), του εξήγησα ότι είναι σύνηθες στο φόρουμ, έχει συμβεί και σε άλλες κλινικές με άλλους ασθενείς. Γενικά ως προς το περιστατικό μου εξήγησε ότι σαφώς και θέλει να περιμένει μέχρι το 10μηνο (λογικό) και δεν έχει κανένα πρόβλημα αν διαπιστωθεί ότι το αποτέλεσμα δεν είναι το αναμενόμενο να το παραδεχθεί και να το διορθώσει αν χρειαστεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pan77

Active Member
O γιατρός επικοινώνησε μαζί μου απόψε. Καταρχήν μου διευκρίνησε ότι το θεωρεί προσβλητικό να λέγεται στο φόρουμ ότι υπάρχουν βαλτοί από μέρους του. Μου διευκρίνησε ότι δεν υπάρχει τέτοιο θέμα και όλοι οι ασθενείς του εκφέρουν ελεύθερα την αποψή τους χωρίς καμμία κατεύθυνση από τον ίδιο. Προφανώς και δεν είναι δεσμευτική η αποψή τους για την κλινική ούτε εκφέρουν ή μεταφέρουν την άποψη του. Επίσης εξέφρασε το παραπονό του για τον Pan77 όσον αφορά την επικοινωνία (ή μάλλον την έλλειψη της) και το γεγονός ότι μπαίνει σε άλλα νήματα με αντικειμενικό σκοπό να τον διαβάλλει.

Δεν έχω κανένα να λόγο να μην πιστέψω την δηλωσή του. Εξάλλου όλους τους ένθερμους υποστηρικτές του τους γνωρίζω προσωπικά και ο λόγος που κάποιες φορές εμφανίζονται "βασιλικότεροι του βασιλέως" είναι γιατί έχουν πάρει ένα πολύ καλό αποτέλεσμα και υπερασπίζονται τον γιατρό τους, ίσως με περισσότερο πάθος κάποιες φορές. Τα περί "βαλτών" λοιπόν καλό είναι να μην λέγονται.

Όσον αφορά το δεύτερο σκέλος, δηλαδή αυτά που έχει γράψει ο Pan77 σε άλλα νήματα (κάτι το οποίο δεν γνώριζα), του εξήγησα ότι είναι σύνηθες στο φόρουμ, έχει συμβεί και σε άλλες κλινικές με άλλους ασθενείς. Γενικά ως προς το περιστατικό μου εξήγησε ότι σαφώς και θέλει να περιμένει μέχρι το 10μηνο (λογικό) και δεν έχει κανένα πρόβλημα αν διαπιστωθεί ότι το αποτέλεσμα δεν είναι το αναμενόμενο να το παραδεχθεί και να το διορθώσει αν χρειαστεί.

Δεν θυμάμαι κάποιος να έγραψε για βαλτούς, αν το έκανε σίγουρα ήταν λάθος, αλλά το ότι μιλάνε από την κλινική με κάποια άτομα από εδώ μέσα και μεταφέροντα πράγματα είναι δεδομένο 100% και φάνηκε και με τον alex7 που ήξερε κάποια πολύ προσωπικά πράγματα όπως το ότι με καλούνε και δεν το σήκωνα (γιατί δεν είχε αναφερθεί πουθενά, ούτε ότι δεν έχω επικοινωνία μαζί τους), μαζί και με κάποια άλλα τα οποία δεν θα τα αναφέρω εδώ. Όσον αφορά ότι μπαίνω σε άλλα νήματα με σκοπό να τον διαβάλλω, είναι κάτι που δεν ισχύει, το συζήτησα και μαζί του και το μόνο που έκανα ήταν να εκφράσω την άποψη μου σε ένα περιστατικό. Τώρα αν αυτό συνεπάγεται στο ότι μπαίνω σε άλλα νήματα και διαβάλλω, κοιτάξτε τα μηνύματά μου και βγάλτε εσείς δικό σας συμπέρασμα.
 

Pan77

Active Member
Για τη ληπτρια λοιπόν,με τα δεδομένα που έχουμε ως τώρα,μιλάμε για μια αποτυχημένη επέμβαση μέχρι στιγμής..με πολύ χαμηλά ποσοστά φυτρωσης και με σοκ λος..συμφωνώ και εγώ απόλυτα και θα ήθελα να πέσει φως στο τι έγινε ,τι πήγε λάθος και δεν έχει το αποτέλεσμα που έπρεπε .είμαι με το μέρος του παν 1000%..περιμένουμε απαντήσεις από γιατρό
Ένα συγγνώμη όμως να ακουστεί Παν από μεριά σου σε όσους σου έλεγαν να περιμένεις τους 6 μήνες για την δοτρια και μετά να μιλήσεις .όσοι σου τα λέγαμε,μας εβριζες,μας έλεγες στημένους και άλλα πολλά κοσμιτικα επίθετα που με ευκολία και θράσος άνοιγες το στόμα σου και έλεγες .τι έχεις να πεις για όλα αυτά μετά και την εκτίμηση του lorenzo?? Γτ καμία 20-25 σελίδες ,αυτό συζητάγαμε..μιλαγες για κατεστραμμένη δοτρια ..τι έχεις να πεις τώρα??
Ξαναλέω,η ληπτρια μέχρι στιγμής ,έχεις απόλυτο δίκιο ,δεν έγινε δουλειά και είμαι και εγώ με το μέρος σου

Συγγνώμη να πω σε ποιον? Στα άτομα που είπανε ότι έχω ψυχολογικά, ότι είμαι για το τρελάδικο, ότι θα έχω σουπερ φύτρωση και ότι είμαι στημένος από ανταγωνίστρια κλινική? Γιατί δεν ζητάς από αυτά τα άτομα να πούνε, όχι συγγνώμη, αλλά έστω ότι έκαναν λάθος για όλα αυτά που μου έσουραν?

Από τον τρίτο μήνα έγραψα ότι έκανα λάθος για την δότρια. Το ανέφερα και δεύτερη φορά, λίγες μέρες πριν, όταν ανέβασα φωτογραφία 6μηνου. Αλλά όταν λέω ότι δεν διαβάζεις τι γράφω εσύ αρχίζεις τα δίκα σου. Μάθε λοιπόν ότι συγγνώμη είπα στο μόνο άτομο που έπρεπε να πω, και μόνο για το κομμάτι της δότριας, τον γιατρό δηλαδή

ΑΛΛΑ

όπως είπα και στον ίδιο τον γιατρό, όταν δεν έχουν γίνει τα βασικά, δεν έχει κάνει μετρήσεις και γενικά όλα τα παρεμφερεί, τότε η συμπεριφορά μου μπορεί να δικαιολογηθεί εν μέρει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Πάνε δες πίσω τι έλεγες σε όλους μας τόσο καιρό ,από τις πρώτες μέρες τις επέμβασης σου ,ότι έχει καταστραφεί η δοτρια και όλοι σου έλεγαν περίμενε μέχρι το 6μηνο και έλεγες τα δικά σου και άσε τα πονηρά ότι είπες από τον τρίτο μήνα ότι έκανες λάθος..τι να πάω να διαβάσω ρε,που στις 20 -25 πρώτες σελίδες μας ζαλισες τα αυτιά ότι καταστράφηκε η δοτρια σου,με 500 δικά σου τέτοια μνμ και μου λες να πάω να βρω να δω το 1,που απλά λες ότι έκανες λάθος?? Χωρίς να λες ,ρε μάγκες,είχατε δίκιο,σορυ,ήμουν υπερβολικός ..αλλά θέλει και ντομπροσυνη να το παραδεχτείς και να το πεις αυτό
Συγγνώμη να πω σε ποιον? Στα άτομα που είπανε ότι έχω ψυχολογικά, ότι είμαι για το τρελάδικο, ότι θα έχω σουπερ φύτρωση και ότι είμαι στημένος από ανταγωνίστρια κλινική? Γιατί δεν ζητάς από αυτά τα άτομα να πούνε, όχι συγγνώμη, αλλά έστω ότι έκαναν λάθος για όλα αυτά που μου έσουραν?

Από τον τρίτο μήνα έγραψα ότι έκανα λάθος για την δότρια. Το ανέφερα και δεύτερη φορά, λίγες μέρες πριν, όταν ανέβασα φωτογραφία 6μηνου. Αλλά όταν λέω ότι δεν διαβάζεις τι γράφω εσύ αρχίζεις τα δίκα σου. Μάθε λοιπόν ότι συγγνώμη είπα στο μόνο άτομο που έπρεπε να πω, και μόνο για το κομμάτι της δότριας, τον γιατρό δηλαδή

ΑΛΛΑ

όπως είπα και στον ίδιο τον γιατρό, όταν δεν έχουν γίνει τα βασικά, δεν έχει κάνει μετρήσεις και γενικά όλα τα παρεμφερεί, τότε η συμπεριφορά μου μπορεί να δικαιολογηθεί εν μέρει.

.τώρα για τη ληπτρια,στο διάστημα που είσαι,ναι,δεν υπάρχει αποτέλεσμα για μένα..όλα λάθος φαίνεται ότι πήγαν.
 

Pan77

Active Member
Πάνε δες πίσω τι έλεγες σε όλους μας τόσο καιρό ,από τις πρώτες μέρες τις επέμβασης σου ,ότι έχει καταστραφεί η δοτρια και όλοι σου έλεγαν περίμενε μέχρι το 6μηνο και έλεγες τα δικά σου και άσε τα πονηρά ότι είπες από τον τρίτο μήνα ότι έκανες λάθος..τι να πάω να διαβάσω ρε,που στις 20 -25 πρώτες σελίδες μας ζαλισες τα αυτιά ότι καταστράφηκε η δοτρια σου,με 500 δικά σου τέτοια μνμ και μου λες να πάω να βρω να δω το 1,που απλά λες ότι έκανες λάθος?? Χωρίς να λες ,ρε μάγκες,είχατε δίκιο,σορυ,ήμουν υπερβολικός ..αλλά θέλει και ντομπροσυνη να το παραδεχτείς και να το πεις αυτό


.τώρα για τη ληπτρια,στο διάστημα που είσαι,ναι,δεν υπάρχει αποτέλεσμα για μένα..όλα λάθος φαίνεται ότι πήγαν.

Τώρα θα με ξανακάνεις να σε χαρακτηρίσω κάπως και μετά θα παραπονιέσαι. Όλα αυτά που λες τα έχω γράψει, το ότι δεν το είδες ή βαριέσαι να ψάξεις δικό σου πρόβλημα. Κούνα τα χεράκια σου και ψάξε τις σελίδες, δεν θα στα φέρω όλα στο πιάτο, πολύ καλομαθημένος μας βγήκες.
 

aeratos28

Just aeratos
Παπά@ια μεντολες ...που λέμε και στο χωριό μου ..αυτό έχεις γράψει ..τώρα το θέμα με τους χαρακτηρισμούς,μην μπερδεύεσαι..δεν παραπονέθηκα..απλά είπα πως,εγώ,δεν σε χαρακτήρισα,και κόψε να χαρακτηρίζεις ,γτ αν το κάνω εγώ θα παραπονιέσαι σαν τη χήρα στο κρεβάτι..καλομαθημένος εσύ μας βγήκες που μου ήθελες δοτρια απείραχτη μετά από τέτοιο χειρουργείο ξηλωμα που έκανες.ασε τα πολλά λόγια λοιπόν και μακάρι να βρεθεί κάποια λύση ώστε η ληπτρια σου να γίνει έτσι όπως πρέπει
Τώρα θα με ξανακάνεις να σε χαρακτηρίσω κάπως και μετά θα παραπονιέσαι. Όλα αυτά που λες τα έχω γράψει, το ότι δεν το είδες ή βαριέσαι να ψάξεις δικό σου πρόβλημα. Κούνα τα χεράκια σου και ψάξε τις σελίδες, δεν θα στα φέρω όλα στο πιάτο, πολύ καλομαθημένος μας βγήκες.
 

oreo

Well-Known Member
Παίδες μέλι μέλι και τηγανίτα τίποτα.
Το τι θα γίνει μετά είναι το δεύτερο σκέλος , στο παρόν που αφορά την όχι ικανοποιητική έκβαση, τον λόγο και την αιτία δεν βλέπω να αναφέρεται, παρά το γεγονός οτι "δείχνει" να έχει συζητηθεί απο τα ενδιαφερόμενα και μη μέλη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ρε τηγανιτα ορεο,για πες μου και εσύ τον λόγο της μη φυτρωσης?γτ εγω,
Παίδες μέλι μέλι και τηγανίτα τίποτα.
Το τι θα γίνει μετά είναι το δεύτερο σκέλος , στο παρόν που αφορά την όχι ικανοποιητική έκβαση, τον λόγο και την αιτία δεν βλέπω να αναφέρεται, παρά το γεγονός οτι "δείχνει" να έχει συζητηθεί απο τα ενδιαφερόμενα και μη μέλη.

δεν μπορώ να βρω κάποιον,εκτός από λάθος του γιατρού,ώστε να προχωρήσω από το μελι
 

Gianney

Well-Known Member
Ο γιατρός είπε θα διορθώσει το πρόβλημα και αν δεν είχε άλλη δότρια αν αυτά τα 4000 που μπήκαν πεταχτούν μακάρι όχι βέβαια στα αζητητα;
 

oreo

Well-Known Member
Ρε τηγανιτα ορεο,για πες μου και εσύ τον λόγο της μη φυτρωσης?γτ εγω,


δεν μπορώ να βρω κάποιον,εκτός από λάθος του γιατρού,ώστε να προχωρήσω από το μελι
Και εγώ περιμένω να ακούσω τον λόγο, δεν χρειάζεται να πω τι πιστεύω εγώ όταν τον Pan τον έχει δει ο Λόρενς κ γνωρίζει πλέον και ο γιατρός του.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν έχει νόημα ο τσακωμός για το τι ειπώθηκε πριν ούτε το να μοιράζουμε κόλλυβα τώρα .... Και ο παν ήταν υπερβολικός και ανυπόμονος και εμείς δεν τον πιστεύαμε ότι μιλάμε για τέτοιο θέμα μέχρι να το δούμε ... Το θέμα είναι πρώτον να βρεθεί το αίτιο και το δεύτερο η διόρθωση αφού μπορεί η δοτρια του... Απλά αναρωτιέμαι και αν γίνει ξανά το ίδιο; Και αν είναι οργανικό; Πώς εξετάζεται αυτό; Γιατί να μου πείτε ότι έβαλε ο τιρκαλας ξαφνικά 4000 μοσχεύματα και βγήκε 10% τώρα μην δουλευομαστε μεταξύ μας το ξέρετε όλοι ότι αυτό δεν γίνεται με βάση μόνο το δείγμα που έχουμε δει εδώ .... Εγώ παιδιά το σοκ λος δεν το πιστεύω ... Είχε κάποιες αδύναμες τρίχες που προφανώς έπεσαν μετά το στρεσαρισμα της περιοχής... Το ζητούμενο είναι ένα για μένα .... Σε 2 μήνες το πολύ να έχουμε ένα ποσοστό φυτρωσης... Είναι εφικτό αυτό ;
 

tasos33

Well-Known Member
O γιατρός επικοινώνησε μαζί μου απόψε. Καταρχήν μου διευκρίνησε ότι το θεωρεί προσβλητικό να λέγεται στο φόρουμ ότι υπάρχουν βαλτοί από μέρους του. Μου διευκρίνησε ότι δεν υπάρχει τέτοιο θέμα και όλοι οι ασθενείς του εκφέρουν ελεύθερα την αποψή τους χωρίς καμμία κατεύθυνση από τον ίδιο. Προφανώς και δεν είναι δεσμευτική η αποψή τους για την κλινική ούτε εκφέρουν ή μεταφέρουν την άποψη του. Επίσης εξέφρασε το παραπονό του για τον Pan77 όσον αφορά την επικοινωνία (ή μάλλον την έλλειψη της) και το γεγονός ότι μπαίνει σε άλλα νήματα με αντικειμενικό σκοπό να τον διαβάλλει.

Δεν έχω κανένα να λόγο να μην πιστέψω την δηλωσή του. Εξάλλου όλους τους ένθερμους υποστηρικτές του τους γνωρίζω προσωπικά και ο λόγος που κάποιες φορές εμφανίζονται "βασιλικότεροι του βασιλέως" είναι γιατί έχουν πάρει ένα πολύ καλό αποτέλεσμα και υπερασπίζονται τον γιατρό τους, ίσως με περισσότερο πάθος κάποιες φορές. Τα περί "βαλτών" λοιπόν καλό είναι να μην λέγονται.

Όσον αφορά το δεύτερο σκέλος, δηλαδή αυτά που έχει γράψει ο Pan77 σε άλλα νήματα (κάτι το οποίο δεν γνώριζα), του εξήγησα ότι είναι σύνηθες στο φόρουμ, έχει συμβεί και σε άλλες κλινικές με άλλους ασθενείς. Γενικά ως προς το περιστατικό μου εξήγησε ότι σαφώς και θέλει να περιμένει μέχρι το 10μηνο (λογικό) και δεν έχει κανένα πρόβλημα αν διαπιστωθεί ότι το αποτέλεσμα δεν είναι το αναμενόμενο να το παραδεχθεί και να το διορθώσει αν χρειαστεί.
Καλώς ήρθε η κλινική στο φόρουμ, τελικά όλοι το παρακολουθούν και το διαβάζουν, αργά η γρηγορα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οι φώτο του Pan77 από τον 5/2021.

1PB08.05.21F1.jpg


1PB08.05.21L2r.jpg
1PB08.05.21L1r.jpg
1PB08.05.21C1r.jpg
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν παρατηρήσετε σε όλο το κεφάλι είχε μαλλί σε τελογενή φάση το οποίο είχε ξεκινήσει την προσπάθεια να το διατηρήσει με την φίνα. Στο forelock πολύ περισσότερο.
 
Αν παρατηρήσετε σε όλο το κεφάλι είχε μαλλί σε τελογενή φάση το οποίο είχε ξεκινήσει την προσπάθεια να το διατηρήσει με την φίνα. Στο forelock πολύ περισσότερο.

Χωρίς να είμαι έμπειρος, νομίζω με σύγκριση φωτογραφιών ότι έπεσαν αρκετά μαμά μαλλιά του οριστικά και βγήκαν μεταμοσχευμένα στις περιοχές που μπήκαν. Η κατάσταση του πριν (consulation) με το τώρα μου φαίνεται σαν να άλλαξε δομή το κεφάλι του σε μαλλιά (ειδικά στo forelock). Γι αυτό φαίνεται μάλλον ακριβώς ίδιο το κεφάλι του Pan σαν να μην έγινε επέμβαση. Απλά από παρατήρηση φυσικά ότι λέω σε σύγκριση λίγο των φωτογραφιών
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
H δική μου άποψη είναι περίπου αυτό που λες, σοκλος στα τελεγονή (και ειδικά στο forelock) σε συνδυασμό με άπλωμα σε όλο το κεφάλι και φυσικά μια φύτρωση που λόγω αυτού του γεγονότος νομίζουμε ότι είναι πολύ χαμηλή αλλά μπορεί και να μην είναι τόσο.
 
Μπλουζα