Pan77, FUE, 3871g, 1-2/9/2021

tasos33

Well-Known Member
Γιαννη αξιζει πραγματικά να δεις τον vlafo απο κοντα
Πριν λιγες μερες βρεθηκαμε για καφεδακι.
Ειλικρινά η 2η επεμβαση τον εχει απογειώσει
Υ.γ Vlafo πιστευω να μην εχεις προβλημα που ανεβασα τη φωτο.αν ειναι πες μου να την κατεβάσω..
Αυτό δεν είναι μαλλί, αυτό είναι το κέντρο του Αμαζονίου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Να σου πω μια αλήθεια είσαι από αυτούς που θα ήθελα να δω από κοντά όχι τόσο για να σε δω αλλά για ανταλλαγή απόψεων και κυρίως διαφωνιών!
Απαιτητικός όχι τόσο Βλαφο ,άλλη ψυχολογία εσύ που μεγάλωσες με μαλλί και έφτασες 50 που και τίποτα να μην είχες κάνει θα ξεπερνούσε το μέσο όρο της ηλικίας σου άνετα, άλλη εγώ που 16 χρόνων δεν είχα κροτάφους....Καταλαβαίνεις τι εννοώ...Εγώ έχω κλάσει και χεστεί πάνω μου πολλές φορές εσύ έχεις συνηθίσει την ποιότητα...
Αυτό που θέλω να δω και να έχουμε είναι ένα feedback πως δείχνει μια πολύ ιδιαίτερη περίπτωση...Στο τέλος του αποτελέσματος μου που θα αναδειχθεί όπως έχω ξαναπεί με όλους τους τρόπους θα αναπτύξω εκ νέου κάποια πράγματα γιατί όπως λες και εσύ ακόμα είμαστε λίγο μπερδεμένοι με το ποια δεδομένα έχουμε και τι περιμένουμε από μια μμ...Ακόμα πιστεύουμε το παλιό μοτο ότι με τα μισά μαλλιά δείχνουμε κομπλέ και το cv είναι έμπιστο για συμπέρασμα....
Πρόσκληση σου έστειλα, ότι λέω το εννοώ δεν το λέω τυχαία.
Τις διαφωνίες πιστεύω θα καταφέρω να στις εξηγήσω κατά τέτοιο τρόπο που στο τέλος της ημέρας θα συμφωνήσεις.
Αυτό που αναφέρεις για την ηλικία δε γίνεται να μη συμφωνήσω στον υπέρτατο βαθμό.

Για εκείνο όμως που έδωσα αγώνα εδώ μέσα κυρίως με την παρουσίαση μου,ήταν να καταλάβουν όλοι τι σημαίνει μια μμ,τι μπορεί να σου δώσει,τι μπορεί να πάρει ο καθένας με βάση τα χαρακτηριστικά του και στην τελική αν αξίζει να περάσει κάποιος όλη αυτή την ταλαιπωρία με ένα αποτέλεσμα που πιθανόν να μην τον ικανοποιήσει.

Δυστυχώς αυτό το πετυχαίνεις μόνο με 1 τρόπο.
Αν έχεις δει 100 κεφάλια από κοντά και γνωρίζεις ακριβώς το στόρυ τους.
Μετά από ένα σημείο και μετά πλέον μηχανικά και εμπειρικά ξέρεις τι αποτέλεσμα θα πάρει ο καθένας.
Όλα καλά και τα cv και τα αριθμητικά δεδομένα, (άλλωστε πρώτος διδάξας με αλλά 2 άτομα εδώ μέσα),στην τελική όμως αυτό που μετράει είναι αν αυτό που έπρεπε να πάρει ο ασθενής ήταν κατανοητό στον εαυτό του και με βάση όλες τις παραμέτρους του να διεκδίκησε και να πήρε το μέγιστο που έπρεπε.
Η εμπειρία μου δείχνει πως είναι εξαιρετικά δύσκολο να γίνει αντιληπτό αυτό απο την πλειοψηφία,και κυρίως να αντιληφθούν το ποσό πολύπλοκη είναι μια μμ από τη μια(μιλάω για τα δεδομένα του φόρουμ),αλλά και από την άλλη πόσο απλή είναι εάν και εφόσον καταλάβεις μερικά βασικά πράγματα.

Ίσως εμένα μου φαίνονται τόσο απλά αλλά θα πρέπει όλοι εδώ μέσα να μπορούν να αντιληφθούν τα βασικά πρώτα και μετά τα υπόλοιπα.
Θεωρώ πως τα βασικά μπορούν να σου δώσουν μια επιτυχημένη μμ.

Τέλος να πω πως ιδιαίτερη περίπτωση δεν είμαι,ένα κλασικό nw3 με νορμάλ χαρακτηριστικά που έκανα απλά τα βασικά για μια επιτυχημένη μμ και αυτό έγινε τελικά.

Ιδιαίτερη θα γίνω όταν πάω (δε νομίζω για τεχνικούς λόγους αν και έχω άλλη άποψη)για 3η μμ.
Τότε θα μιλάμε για κάτι ξεχωριστό.
 

Xristos87

Well-Known Member
Γτ είσαι ψευτακος ρε λακαμά??προσπαθείς με νύχια και με δόντια να βγάλεις σκάρτο ένα αποτέλεσμα που δε θα δεις ποτέ στο κεφάλι σου με τον γιατρό που επέλεξες? Στο έχω ξαναπεί,ΕΣΥ ,που στο νήμα του jacksmith ,μιλαγες για την άριστη διαχείριση δοτριας που κάνει ο Αναστασάκης...που?? στο νήμα του jacksmith με το χαμόγελο του τζόκερ


πίσω. Η απάντηση έχει δοθεί ότι έχει γίνει λάθος στις μετρήσεις...οι μόνοι που Δ-Ε-Ν ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΝΤΟ ΚΑΙ ΤΖΑΚΣΜΙΘ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΕΥΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕΤΑ ΤΙς ΠΑΤΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΟΥΣ.. η δεύτερη επέμβαση του vlafo,έγινε ,όχι για αποκατάσταση ,αλλά για να φτάσει πάνω από 60 τριχοθυλάκια ώστε να έχει μαμά πυκνότητα...άντε γίδι..αλεπουδιαρη,όταν μιλάς,να λες αλήθειες και μόνο και όχι ότι σε συμφέρει και να τα παραποιεις κιόλας..
Σκαρτο ειναι το αποτελεσμα της 1η μμ του Βλαφο, οτι δοθηκε απντηση για μετρησεις ασε ολοι θυμουνται (κ οσοι δεν θυμουνται να μπουν στις σελ να δουν) τη σιωπη του βλαφο για τη ΧΑΣΟΥΡΑ των τθ του κ πως ψαχνανε για να βρεθει μια "καλη" απαντηση. Τετοια προπαγναδα για τα αποτελεσματα ουτε ο Συριζα με το μετρο της Θεσσαλονικης π ελεγε λειτουργει κ κολλουσε καμβαδες με φωτο μηχανηματα εισητηριων.

Αστο!! φελος ησουν εισαι κ φελος θα μεινεις το ιδιο κ η ομηγυρη σου!!! θελει λεει 60τθ να φτασει...ρε πατε καλα;;; τι ειναι τα τθ δανειο απο την τραπεζα;;; παμε παιρνουμε κ ξανα παιρνουμε να καλυψουμε τα κομπλεξ μας;;

η μμ σιγουρα γινεται για να καλυφθει καποιο κενο ή να αυξηθει η πυκνοτηταα σε περιοχες. Απευθυνεται σε ανθρωπους κομπλεξικους (πλειοψηφια) και με πραγματικο προβλημα. Τωρα αν καποιος διαπραττει υβρις με το να φορτωνει τθ χωρις πραγματικο λογο θα το πληρωσει στο μελλον!

Μην ξεχνατε οτι η αντιμετωπιση της μμ ειναι μαραθωνιος...αν εσυ μπουσταρεις στα πρωτα 5 χλμ μετα θα το χασεις ειναι μαθηματικα!!

γι αυτο λοιπον παντα μα παντα θελει φειδω και πλανο
 

aeratos28

Just aeratos
Eιδες? Άμα έχεις μπλέξει με μέτριους ,σου φαίνεται υπερφυσικό τα 60 τριχοθυλάκια...και μιλά καλύτερα μωρη νυφίτσα καραφλή, γτ δεν με έχεις δει να περπατάω στο ταβάνι ..που μέχρι προχθές έλεγες το τριχοθυλάκιο ,τριχοφυλάκιο και θα μας κάνεις μαθήματα για το τι είναι η μεταμόσχευση και μου κοτσαρεις και τις παπαριές που έλεγε ο τασακης...(((( Πριν αρχίσει να μαθαίνει βέβαια μπαλιτσα για το τι είναι μετρήσεις ,πλάνο κτλ κτλ,αρχικά από το φορουμ εδω μέσα και μετά από τον ισπανουλη )))) μας είχε ταράξει στις παπατζες με τα less is more και τώρα ούτε που τα αναφέρει πλέον...ξέχασε το άπλωμα τραχανά σε όλο το κεφάλι και άρχισε να μιλάει πλέον για πυκνότητες και άλλα διάφορα..αμπαλοι να πούμε ..και έχει εσένα τον Μπουμπη και λες ότι προλαβαίνεις..το αν ήταν σκάρτο το αποτέλεσμα του vlafo ,που το στηρίζεις?να μας πει και ο cvial που τον είδε από κοντά αν ήταν η όχι σκάρτο..
Μείνε εκεί ,να λες καμία Παπαριτσα και με εμένα άστο,δεν μπορείς να έχεις πάρε δώσε..γτ για να έρθεις σε επικοινωνία μαζί μου περί μεταμοσχεύσεων ,είναι πολύ υψηλά γράμματα για σένα,και στη προσπάθεια να ανέβεις εκεί πάνω,παθαίνεις αυτό που παθαίνουν οι μαϊμούδες όταν ανέβαινουμ λίγο ψηλά..φαίνεται ο κωλος τους..μείνε λοιπόν εκεί,κάνε τον βλακακο που κάνεις από την αρχή ,μπας και πάρεις μειωμένη τιμή όπως έκανες και στην πρώτη επέμβαση ,και άσε τα πολλά πολλά..
Αστο!! φελος ησουν εισαι κ φελος θα μεινεις το ιδιο κ η ομηγυρη σου!!! θελει λεει 60τθ να φτασει...ρε πατε καλα;;; τι ειναι τα τθ δανειο απο την τραπεζα;;; παμε παιρνουμε κ ξανα παιρνουμε να καλυψουμε τα κομπλεξ μας;;
 

JimKan1

Well-Known Member
Eιδες? Άμα έχεις μπλέξει με μέτριους ,σου φαίνεται υπερφυσικό τα 60 τριχοθυλάκια...και μιλά καλύτερα μωρη νυφίτσα καραφλή, γτ δεν με έχεις δει να περπατάω στο ταβάνι ..που μέχρι προχθές έλεγες το τριχοθυλάκιο ,τριχοφυλάκιο και θα μας κάνεις μαθήματα για το τι είναι η μεταμόσχευση και μου κοτσαρεις και τις παπαριές που έλεγε ο τασακης...(((( Πριν αρχίσει να μαθαίνει βέβαια μπαλιτσα για το τι είναι μετρήσεις ,πλάνο κτλ κτλ,αρχικά από το φορουμ εδω μέσα και μετά από τον ισπανουλη )))) μας είχε ταράξει στις παπατζες με τα less is more και τώρα ούτε που τα αναφέρει πλέον...ξέχασε το άπλωμα τραχανά σε όλο το κεφάλι και άρχισε να μιλάει πλέον για πυκνότητες και άλλα διάφορα..αμπαλοι να πούμε ..και έχει εσένα τον Μπουμπη και λες ότι προλαβαίνεις..το αν ήταν σκάρτο το αποτέλεσμα του vlafo ,που το στηρίζεις?να μας πει και ο cvial που τον είδε από κοντά αν ήταν η όχι σκάρτο..
Μείνε εκεί ,να λες καμία Παπαριτσα και με εμένα άστο,δεν μπορείς να έχεις πάρε δώσε..γτ για να έρθεις σε επικοινωνία μαζί μου περί μεταμοσχεύσεων ,είναι πολύ υψηλά γράμματα για σένα,και στη προσπάθεια να ανέβεις εκεί πάνω,παθαίνεις αυτό που παθαίνουν οι μαϊμούδες όταν ανέβαινουμ λίγο ψηλά..φαίνεται ο κωλος τους..μείνε λοιπόν εκεί,κάνε τον βλακακο που κάνεις από την αρχή ,μπας και πάρεις μειωμένη τιμή όπως έκανες και στην πρώτη επέμβαση ,και άσε τα πολλά πολλά..
Αερατε εσυ ποτε θα μπεις με το καλο; Ανεβασε καμια φωτο να σου πουμε γνωμη χαχχα
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Εφόσον ο pan δεν προτίθεται, πολύ κακώς κατ εμέ και άδικο για την πλατφόρμα που μας φιλοξενεί, να ποσταρει το τελικο φωτογραφικό υλικό ώστε να ολοκληρωθεί η παρουσίαση του νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να δίνεται περαιτέρω συνέχεια στο νήμα.Προφανώς το κεφάλαιο αυτό έκλεισε για τον ίδιο,καλή συνέχεια του εύχομαι από καρδιάς απλά να γνωρίζει ότι ο τρόπος που κλείνει ένα νήμα των 45+ σελίδων δεν ικανοποιεί ούτε στο ελάχιστο τον σκοπό ύπαρξης του φόρουμ που δεν είναι άλλος από την παροχή βοήθειας σε μέλη και αναγνώστες, φιλικα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pan77

Active Member
απλά να γνωρίζει ότι ο τρόπος που κλείνει ένα νήμα των 45+ σελίδων δεν ικανοποιεί ούτε στο ελάχιστο τον σκοπό ύπαρξης του φόρουμ που δεν είναι άλλος από την παροχή βοήθειας σε μέλη και αναγνώστες, φιλικα.

Μάλιστα. Σε αυτές τις 45 σελίδες έχω αναρτήσει γύρω στις 20 φώτο με σχεδόν μηνιαία πρόοδο. Έχει γράψει σεντόνια με το πως βλέπω να εξελίσσεται η πρόοδος όλους αυτούς τους μήνες, έχω γράψει απόψεις άλλων γιατρών για την περίπτωσή μου μετά από consultation (Lorenzo), έχω γράψει τι ειπώθηκε κάθε φορά που επικοινωνούσα με τον γιατρό με τελευταίο την δια ζώσης συνάντηση. Γενικά έχω περάσει ώρες εδώ μέσα ώστε τα άτομα που διαβάζουν να γνωρίζουν ακριβώς πως εξελίχθηκε η περίπτωσή μου.

Και όλα αυτά για σένα δεν ικανοποιούν ούτε στο ελάχιστο την ύπαρξη του forum μόνο και μόνο επειδή δεν ποστάρω τελικές φώτο, την ώρα που οι τελευταίες που ανέβασα ήταν στο 10μηνο?

Εντάξει φίλε έχεις δίκιο. Καλή συνέχεια.
 

Kostas97

Well-Known Member
Μάλιστα. Σε αυτές τις 45 σελίδες έχω αναρτήσει γύρω στις 20 φώτο με σχεδόν μηνιαία πρόοδο. Έχει γράψει σεντόνια με το πως βλέπω να εξελίσσεται η πρόοδος όλους αυτούς τους μήνες, έχω γράψει απόψεις άλλων γιατρών για την περίπτωσή μου μετά από consultation (Lorenzo), έχω γράψει τι ειπώθηκε κάθε φορά που επικοινωνούσα με τον γιατρό με τελευταίο την δια ζώσης συνάντηση. Γενικά έχω περάσει ώρες εδώ μέσα ώστε τα άτομα που διαβάζουν να γνωρίζουν ακριβώς πως εξελίχθηκε η περίπτωσή μου.

Και όλα αυτά για σένα δεν ικανοποιούν ούτε στο ελάχιστο την ύπαρξη του forum μόνο και μόνο επειδή δεν ποστάρω τελικές φώτο, την ώρα που οι τελευταίες που ανέβασα ήταν στο 10μηνο?

Εντάξει φίλε έχεις δίκιο. Καλή συνέχεια.
Pan οι περισσοτεροι εδω σε εχουν υποστηριξει στον "αγωνα" σου και ειδiκοτερα το μελος στο οποιο απευθυνεσαι, οποτε ειναι λιγο αδικο να στρεφεσαι εναντιον του/μας.
Ο λογος που δε θελεις να ποσταρεις φωτογραφιες ειναι δικος σου και εσυ ξερεις καλυτερα. Απο τα λεγομενα σου φαινεται οτι εισαι ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ απο τη συγκεκριμενη κλινικη και αυτο ειναι το συμπερασμα του νηματος.
Ας το λαβουν αυτο υποψιν οσοι σκεφτονται να προχωρησουν σε μεταμοσχευση στη συγκεκριμενη κλινικη. Γιατι μπορει αλλου να λεμε για τις κορυφαιες ικανοτητες, αλλα στην περιπτωση σου απο το πρωτο σου ποστ καταλαβαινει καποιος οτι αρχιζουμε απο μια μεγαλη ΑΝΟΡΓΑΝΩΣΙΑ.

Αναλαμβανω εγω τον αχαρο ρολο του να τα επαναλαβω, προκειμενου να μην θεωρησει καποιος οτι μονο στον Αναστακη γινεται αυτο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

george_hatzi

Well-Known Member
Ρε παιδιά γνωρίζει κανείς αν είναι καλά ο mod; Αν δεν αντιδράσει και στο πολιτικό σχόλιο να αρχίσουμε να ανησυχούμε
 

Kostas97

Well-Known Member
Ρε παιδιά γνωρίζει κανείς αν είναι καλά ο mod; Αν δεν αντιδράσει και στο πολιτικό σχόλιο να αρχίσουμε να ανησυχούμε
Τζωρτζ ανα διαστηματα τον βλεπω μεσα καθως και εγω απορησα επειδη εχει καιρο να γραψει. Ελπιζω απλα να βαρεθηκε την αστυνομευση :D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε παιδιά γνωρίζει κανείς αν είναι καλά ο mod; Αν δεν αντιδράσει και στο πολιτικό σχόλιο να αρχίσουμε να ανησυχούμε
Κατσε λιγο ακομα με αερατο και χρηστο και θα κανει γκεστ εμφανιση.
 

Pan77

Active Member
Pan οι περισσοτεροι εδω σε εχουν υποστηριξει στον "αγωνα" σου και ειδiκοτερα το μελος στο οποιο απευθυνεσαι, οποτε ειναι λιγο αδικο να στρεφεσαι εναντιον του/μας.
Ο λογος που δε θελεις να ποσταρεις φωτογραφιες ειναι δικος σου και εσυ ξερεις καλυτερα. Απο τα λεγομενα σου φαινεται οτι εισαι ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ απο τη συγκεκριμενη κλινικη και αυτο ειναι το συμπερασμα του νηματος.
Ας το λαβουν αυτο υποψιν οσοι σκεφτονται να προχωρησουν σε μεταμοσχευση στη συγκεκριμενη κλινικη. Γιατι μπορει αλλου να λεμε για τις κορυφαιες ικανοτητες, αλλα στην περιπτωση σου απο το πρωτο σου ποστ καταλαβαινει καποιος οτι αρχιζουμε απο μια μεγαλη ΑΝΟΡΓΑΝΩΣΙΑ.

Αναλαμβανω εγω τον αχαρο ρολο του να τα επαναλαβω, προκειμενου να μην θεωρησει καποιος οτι μονο στον Αναστακη γινεται αυτο.
Δεν στρέφομαι εναντίον κανενός. Αν εσύ το βλέπεις έτσι είναι πρόβλημά σου, αλλά δεν μπορώ να δώσω άλλη απάντηση όταν με κατηγορεί ότι η παρουσίασή μου δεν πρόσφερε τίποτα σε όσους θέλουν να κάνουν μμ στην συγκεκριμένη κλινική, μόνο και μόνο επειδή δεν ανεβάζω φώτο με δύο μόνο μήνες διαφορά από την προηγούμενη (και εξήγησα τους λόγους).

Όσον αφορά για το αν είμαι δυσαρεστημένος με την κλινική. Δεν θα γράψω για κανέναν γιατρό και για καμία κλινική αν είναι καλή ή όχι, ούτε θα προτρέψω κανένα μέλος να πάει στον χ ψ γιατρό. Ας διαβάsει κάποιος την παρουσίασή μου από την αρχή και ας βγάλει τα συμπεράσματά του. Αλλά ας μην μείνει εκεί. Να διαβάσει άλλες 10 γιατί η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική, να συγκρίνει περιστατικά, να επισκεφτεί 3-4 γιατρούς και μετά ας αποφασίσει ότι θεωρεί καλύτερο.
 
Μπλουζα