O Lorenzo στην Αθήνα 8 & 9 Μαϊου 2021 (+video)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
CVIAL εσυ εκανες το editing του βιντεο;Σε σενα λογικα αναφερεται στην περιγραφη του στο youtube,το ανεβασε και στο καναλι του tο βιντεακι με τα cons
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι, απλά έκανα την μουσική πιο mainstream και εύπεπτη για το γενικό κοινό του youtube.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nik.Mos

Well-Known Member
Πολυ καλη δουλεια,λορεντζο με το χαμογελο ολα τα λεφτα!Το φετινο ειχε περισσοτερο κοσμο απο αυτο του 2018;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σχεδόν οι ίδιοι. Πρακτικά το maximum που μπορεί να δει ΣΚ μέχρι να φύγει.
 

Kostas97

Well-Known Member
Καποια απο τα περιστατικα πανε για ολικη επαναφορα , ειανι σε πολυ καλο επιπεδο.
CVIAL οι περισσοτεροι ,εαν γνωριζεις, εκαναν χρηση φινας και κρατηθηκαν εκει, ή η ΑΑ ειναι ηπια;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όλα τα περιστατικά είναι εκπληκτικά. Υπάρχει άλλο ένα που πιέζω για να με αφήσει να βάλω έστω φώτο. Θα δούμε. Το σημαντικό είναι ότι η βιντεοσκόπηση είναι εντελώς ξεγυμνωτική και όταν φαίνονται σε τόσο σκληρές συνθήκες έτσι, στην πραγματικότητα είναι πολύ καλύτερα. Φίνα δεν παίρνει ούτε ο Jojo, ούτε ο Guest. Παίρνει ο kapamarou αλλά εκεί που έβαλε δεν νομίζω ότι τον βοήθησε ιδιαίτερα. Για να καταλάβεις τι σημαίνει ευαισθησία φακού iphone pro 12 max τσέκαρε τις παρακάτω φωτο του Jojo στο ίδιο μέρος με τον ίδιο φωτισμό έξω. Οι 2 από αριστερά με την DSLR του Lorenzo (12K ανάλυση) με πολύ καλό φακό Leica και η δεξιά φώτο με το iphone 12 pro max (extract από το βίντεο με 2K ανάλυση). Μέρα με νύχτα. Στο ανθρώπινο μάτι φαίνονται λίγο καλύτερα από την κάμερα του Λορένζο.

jojo fin.jpg
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Πραγματικα η δουλεια που εγινε στο συγκεκριμενο crown ειναι ολα τα λεφτα.Ο ξεγυμνωτικος φακος της φωτο του cvial αποτυπωνει την επιτυχια του αποτελεσματος με τον καλυτερο δυνατο τροπο,μπραβο στον γιατρό(αναμενομενο δεδομενων των ικανοτητων του)και συγχαρητήρια στο παιδι για το αψογο αποτελεσμα!μεγαλη πληγη το crown..
 

Mic-3

New Member
Καλησπερα σε ολους!
Ελαβα μερος στο consultation κ ειμαι στην διαδικασια κλεισιματος, αμεσα.
Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σε αυτους που εχουν κανει επεμβαση στον Lorenzo.
Ρωτησα την κλινικη αν η επεμβαση γινεται εξολοκληρου απο το γιατρο και μ απαντησαν οτι "καποια μερη της διαδικασιας γινονται απο μελη της ομαδας του (κυριως εξαγωγες)... και οτι ο ιδιος "κανει τις περισσοτερες απο τις τοποθετησεις αλλα μερικες φορες μπορει να αντικατασταθει για λιγο...".
Στη δικια σας επεμβαση ηταν ετσι τα πραγματα ή ασχοληθηκε μονο αυτος;
Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Στις δικίες μου (2μμ) την τοποθέτηση ο Λορενζο την εξαγωγή οι TEF (Grace).
 

Disco

Well-Known Member
Καλησπερα σε ολους!
Ελαβα μερος στο consultation κ ειμαι στην διαδικασια κλεισιματος, αμεσα.
Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σε αυτους που εχουν κανει επεμβαση στον Lorenzo.
Ρωτησα την κλινικη αν η επεμβαση γινεται εξολοκληρου απο το γιατρο και μ απαντησαν οτι "καποια μερη της διαδικασιας γινονται απο μελη της ομαδας του (κυριως εξαγωγες)... και οτι ο ιδιος "κανει τις περισσοτερες απο τις τοποθετησεις αλλα μερικες φορες μπορει να αντικατασταθει για λιγο...".
Στη δικια σας επεμβαση ηταν ετσι τα πραγματα ή ασχοληθηκε μονο αυτος;
Ευχαριστω εκ των προτερων.
Από την στιγμή που κάνει 4 χειρουργεία την μέρα δεν μπορεί να ασχοληθεί εξ' ολοκλήρου με τον καθένα. Οπότε λογικό ήταν να έκανε μόνο την τοποθέτηση ο γιατρός με το implanter και την εξαγωγή οι βοηθοί. Τώρα όμως βλέπουμε ότι και ένα μέρος της τοποθέτησης μπορεί να τύχει να το κάνουν και οι βοηθοί του, λογικά θα είναι όμως κατάλληλα εκπαιδευμένοι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Τα αποτελεσματα του δειχνουν οτι κατι λειτουργει πολυ καλα. :D
Στην τελικη αν καποιος το χει αγχος, μπορει να του εκφρασει τον προβληματισμο του.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Από την στιγμή που κάνει 4 χειρουργεία την μέρα δεν μπορεί να ασχοληθεί εξ' ολοκλήρου με τον καθένα. Οπότε λογικό ήταν να έκανε μόνο την τοποθέτηση ο γιατρός με το implanter και την εξαγωγή οι βοηθοί. Τώρα όμως βλέπουμε ότι και ένα μέρος της τοποθέτησης μπορεί να τύχει να το κάνουν και οι βοηθοί του, λογικά θα είναι όμως κατάλληλα εκπαιδευμένοι.

Κύριοι για να τελειώνει αυτή η ιστορία. Δεν ξέρω τι κάνει στην Ισπανία για εκπαιδευτικούς λόγους, αλλά όλους τους δικούς μας τωρινούς ή μελλοντικούς (θα) τους κάνει αποκλειστικά (όσον αφορά την τοποθέτηση) ο Λορενζο. Τελεία και Παύλα. Το έχω συζητήσει και επιβεβαιώσει ο ίδιος πρόσφατα στην επισκεψή του. Ακόμα και την εξαγωγή ζήτησα να την κάνει η Grace που είναι η καλύτερη και μιλά Αγγλικά. Όποιος έχει θέμα pm σε μένα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

JOJO

Active Member
Και στην δικιά μου Λορενζο την τοποθέτηση και Grace την εξαγωγή.
 

Mic-3

New Member
Καλησπερα κ παλι,
Καταρχας ευχαριστω για τις απαντησεις.
Cvial σ εχω στειλει pm.
ΥΓ. Περα απο ξεκαθαρος, εισαι και ταχυτατος. Ευχαριστω για την απαντηση.
 
Μπλουζα