NW V-VI, repair Combo 2900 FUs - ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΝΗΜΑ ΓΙΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ -

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Διάβασε πιο προσεκτικά τα σχόλια του Πάνου και εστίασε σε τι πράγμα κάνει κριτική.....
Γιωργο,ακομη και αν καλη τη πιστει δεχτω οτι αυτο που κανει ο Πανος στο εν λογω ποστ ονομαζεται "ασκηση υγιους κριτικης" θα ανεμενα το ιδιο τουλαχιστον επιπεδο σχολιασμου με τον ιδιο βαθμο καυστικοτητας και για το περιστατικο του φιλου του στον Γεωργιου,ειδαλλως μιλαμε για δυο μετρα και δυο σταθμα,ειναι ξεκαθαρο στα ματια μου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιωργο,ακομη και αν καλη τη πιστει δεχτω οτι αυτο που κανει ο Πανος στο εν λογω ποστ ονομαζεται "ασκηση υγιους κριτικης" θα ανεμενα το ιδιο τουλαχιστον επιπεδο σχολιασμου με τον ιδιο βαθμο καυστικοτητας και για το περιστατικο του φιλου του στον Γεωργιου,ειδαλλως μιλαμε για δυο μετρα και δυο σταθμα,ειναι ξεκαθαρο στα ματια μου
Δεν είμαι και σίγουρος αλλά απ' ότι θυμάμαι μια χαρά κριτική είχε κάνει κ εκεί....και γενικά όταν του ζητούν να κάνει κριτική δεν μασάει τα λόγια του ...και στην τελική ένα μέλος είναι που απλά λέει την γνώμη του ... απαγορεύεται; Θα μας κάνουν κουμάντο τι θα λέμε που το λέμε και πως το λέμε ; Αυτα τα θέματα υπήρχαν παλαιότερα; Για σκέψου....
 

koumparos

Well-Known Member
Ηρεμία παίδες.Ευχομαι κάποια στιγμή αυτό το φόρουμ να αποκτήσει τον σεβασμό μεταξύ μελών,μελων-κλινικων που του αξίζει.Εχουμε ξεφτιλιστει εντελώς για τρίχες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο Πανος που μιλαει για λαμογια και cheaters απευθυνομενος στον Αναστασακη δεν πρεπει να λαβει ποινη αραγε ;
Αν ημουν ο γιατρος θα αισθανομουν βαθυτατα προσβεβλημενος με την χρηση τετοιου λεξιλογιου,δυστυχως το εν λογω ποστ του Πανου δεν προσφερει καμια γνωση αλλα ριχνει λαδι στην φωτια με τον πιο αηθη τροπο.Για τον φιλο του τον Γιαννη ομως που εκανε μια αποτυχημενη μμ στον Γεωργιου δεν τον εχουμε ακουσει μεχρι τωρα να βαλλεται κατα του γιατρου,εψαχνε και ανελυε πιθανους λογους που ολοι ολως τυχαιως κινουνταν εκτος πεδιου ευθυνης του Γεωργιου.
Να μου πεις,εδω ο ιδιος ο Γεωργιου μπηκε στο φορουμ για να διαφημισει τις .."αλτρουιστικες" προσφορες του "σεβομενος τις δυσκολες περιοδους που ζουμε" και δεν εκανε καν τον κοπο να ασχοληθει με το περιστατικο του ασθενη του ,ουτε καν μια ελαχιστη προσπαθεια να εξηγησει τους πιθανους λογους αποτυχιας,ο Πανος θα το κανει;Απλα η διαφορα με τους αλλους γιατρους ειναι οτι ο αναστασακης ειναι εδω και παλευει για το ονομα του.Με καλο ή με κακο τροπο,με επιθετικο ή μη ,με σωστο ή λανθασμενο παντως ειναι εδω,δεν κρυβεται οπως οι αλλοι που δρουν σαν τους τυφλοποντικες οπου ξεπηδουν στην επιφανεια του εδαφους οταν μυριστουν ψωμι και υστερα ξαναχωνονται στην γη οταν βρουν τα σκουρα.Αυτο,αν μη τι αλλο,καθε αντικειμενικος κριτης οφειλει να του το αναγνωρισει του αναστασακη

Το σχόλιο της κλινικής τιμωρήθηκε γιατί σε άλλο νήμα δήλωσα σαφώς ότι απαγορεύονται οι κατηγορίες περί βαλτών, χρηματισμού και όποιος το ξανακάνει θα τιμωρηθεί. Για αυτό έπεσε το ban. Δεν επιδοκιμάζω τις εκφράσεις του Πάνου, περίμενα τουλάχιστον από τους πιο παλιούς, ακόμα και όταν προκαλούνται να κρατήσουν ένα επίπεδο. Μπορείς να βάλεις άνετα κάποιον στην θέση του χωρίς χαρακτηρισμούς.
 

gregkont13

Verified MM member
Ο Πανος που μιλαει για λαμογια και cheaters απευθυνομενος στον Αναστασακη δεν πρεπει να λαβει ποινη αραγε ;
Αν ημουν ο γιατρος θα αισθανομουν βαθυτατα προσβεβλημενος με την χρηση τετοιου λεξιλογιου,δυστυχως το εν λογω ποστ του Πανου δεν προσφερει καμια γνωση αλλα ριχνει λαδι στην φωτια με τον πιο αηθη τροπο.Για τον φιλο του τον Γιαννη ομως που εκανε μια αποτυχημενη μμ στον Γεωργιου δεν τον εχουμε ακουσει μεχρι τωρα να βαλλεται κατα του γιατρου,εψαχνε και ανελυε πιθανους λογους που ολοι ολως τυχαιως κινουνταν εκτος πεδιου ευθυνης του Γεωργιου.
Να μου πεις,εδω ο ιδιος ο Γεωργιου μπηκε στο φορουμ για να διαφημισει τις .."αλτρουιστικες" προσφορες του "σεβομενος τις δυσκολες περιοδους που ζουμε" και δεν εκανε καν τον κοπο να ασχοληθει με το περιστατικο του ασθενη του ,ουτε καν μια ελαχιστη προσπαθεια να εξηγησει τους πιθανους λογους αποτυχιας,ο Πανος θα το κανει;Απλα η διαφορα με τους αλλους γιατρους ειναι οτι ο αναστασακης ειναι εδω και παλευει για το ονομα του.Με καλο ή με κακο τροπο,με επιθετικο ή μη ,με σωστο ή λανθασμενο παντως ειναι εδω,δεν κρυβεται οπως οι αλλοι που δρουν σαν τους τυφλοποντικες οπου ξεπηδουν στην επιφανεια του εδαφους οταν μυριστουν ψωμι και υστερα ξαναχωνονται στην γη οταν βρουν τα σκουρα.Αυτο,αν μη τι αλλο,καθε αντικειμενικος κριτης οφειλει να του το αναγνωρισει του αναστασακη

Νομίζω πως ο Πάνος είχε κάνει κριτική λέγοντας ότι κακώς ο Γεωργιού έβαλε τόσα μοσχεύματα σε αυτό το σημείο(κρόουν) και κακώς δεν τον κούρεψε επίσης. Επίσης, είχε κάνει πολύ έντονη κριτική στον Erdogan που τον χειργουργήσε κιόλας, όταν έπεσε το επίπεδο στην κλινική του. Παρόλα αυτά, μπορεί ο ίδιος, ο Πάνος να εξηγήσει τους λόγους για τους οποίους είπε ότι είπε.

Ο Γεωργίου δεν ασχολείται με το φόρουμ να μπει να γράψει. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι δεν ανέβασε καν ο ίδιος τις προσφορές και είναι δικαίωμα του κάθε γιατρού να αφιερώσει ή όχι χρόνο στο φόρουμ. Παρόλα αυτά, μιλάμε για έναν γιατρό που εδώ στο φόρουμ έχει δώσει πάρα πολλά καλά απότελεσματα από πολύ παλιά με όποιες αποτυχιές και αν είχε, που έχουν όλοι οι γιατροί. Επειδή ψάχνω καιρό για FUT, έχω δει αποτυχημένα περιστατικά και από hasson και από hattingen (που θα παω κιόλας). Ουλές με μόνιμο σοκλος, κακή φύτρωση κλπ κλπ Καμία φόρα μπορεί να φταίνε και τα φυσικά χαρακτηριστικά ενός ασθενή. Παρόλα αυτά, επέλεξα με βάση πόσες επιτυχίες/αποτυχίες είδα, συμπεριφόρα του γιατρού μετά την αποτυχία, διάρκεια γιατρού τα τελευταία 10 χρόνια κλπ κλπ. Δυστυχώς 100% επιτυχία δεν υπάρχει. Όμως, η διαφορά εδώ είναι πως ο Κ. αναστασάκης έχει κατηγορηθεί πολύ σ αυτό το φόρουμ (τόπικ κλπ), χωρίς να ξέρω προσωπικά αν ισχύουν οι κατηγόριες, τα τελευταία 5 χρόνια και τα καλά απότελεσματα του (στο φόρουμ) είναι πρόσφατα. Οπότε , σε συνδιασμο με το ότι μπορεί να γίνει και λίγο επιθετικός, δέχεται βαριά κριτική. Ο χρόνος θα τα κρίνει όλα και όλους πάντως.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μου αρέσει ο αντικειμενικός τρόπος που θέτεις τα πράγματα. Μπορεί να γίνει και πολύ επιθετικός έως ανεξέλεγκτος μερικές φορές. Αυτό είναι ένα μειονέκτημα αλλά δεν μπορεί η αντιπάθεια που δημιουργεί να δικαιολογεί βαριές εκφράσεις και κατηγορίες χωρίς αδιάβλητη τεκμηρίωση. Καλή επιτυχία στην μμ σου!
 

vag25

Well-Known Member
Ο Πανος δεν συγκρινε με το τελικο αποτελεσμα παντως, το οποιο ειναι αρκετα καλο. Αυτο ειναι παραπλανηση. Λαθος του.

Θα συμφωνησω ομως μαζι του στο οτι ο γιατρος ξεφευγει και αυτος χανει απο ολο αυτο.
Σε ενα φορουμ θα δεις και δικαιη και αδικη κριτικη. Για αυτο ειναι φορουμ γιατι ο καθενας μπορει και εχει το δικαιωμα να πει οτι αυτο που αισθανεται οτι βλεπει, κρινει κτλ.

Αν δεν μπορεσει να το σηκωσει αυτο ο γιατρος, θα χαλιεται και θα ξεκινουν τσακωμοι. Οταν το αποδεχθει ως αναποφευκτο ολα θα πανε καλα απο εκει και περα.
 

gregkont13

Verified MM member
Μου αρέσει ο αντικειμενικός τρόπος που θέτεις τα πράγματα. Μπορεί να γίνει και πολύ επιθετικός έως ανεξέλεγκτος μερικές φορές. Αυτό είναι ένα μειονέκτημα αλλά δεν μπορεί η αντιπάθεια που δημιουργεί να δικαιολογεί βαριές εκφράσεις και κατηγορίες χωρίς αδιάβλητη τεκμηρίωση. Καλή επιτυχία στην μμ σου!

Ευχαριστώ πολύ!
 

Ronaldo

Well-Known Member
Ο Πανος δεν συγκρινε με το τελικο αποτελεσμα παντως, το οποιο ειναι αρκετα καλο. Αυτο ειναι παραπλανηση. Λαθος του.
Και στο τελικό αποτέλεσμα οι πανοραμικές φωτογραφίες είναι επίσης παραπλανητικές με ακόμα πιο κακό φωτισμό από αυτές του 6ου μήνα (μαύρο σκοτάδι)!!!

Στο 12μηνο δεν βελτιώθηκε ουσιαστικά το αποτέλεσμα, καθώς η φύτρωση συνήθως έχει ολοκληρωθεί κατά μεγάλο ποσοστό στον 6ο μήνα από τις φωτογραφίες που ανέβασε ο Πάνος. Απλά ίσως να χόντρυναν κάποιες τρίχες αλλά τα κενά παρέμειναν κενά, λογικό αφού ήταν υπερβολικά λίγα τα grafts για το πρόβλημα του.....

Ουσιαστικά τι έγινε στο 12μηνο; Απλά μάκρυναν τα μαλλιά του τα χτένισε ο γιατρός όλα προς τα πίσω και έτσι έκρυψε τα κενά με το μεγάλο μάκρος και με τον πολύ χαμηλό φωτισμό στις φωτογραφίες (πιο σκοτεινές δεν μπορούσαν να είναι). Αυτό είναι ο ορισμός της παραπλάνησης και όχι οι αλήθειες που είπε ο @Panos1982 !
 

Shevas

New Member
Καλησπέρα. Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ αν και έχω αρκετούς μήνες που παρακολουθω χωρίς να είχα δημιουργήσει λογαριασμό. Αφορμή που κάνω το πρώτο μου ποστ είναι ότι τις τελευταίες μέρες διακρίνω έναν "πόλεμο" μελών που στα μάτια μου δείχνει αχρείαστο φανατισμό. Για να είμαι ξεκάθαρος έχω κλείσει μμ στην σταρκς. Δεν πρόκειται να φανατιστω ακόμα και αν πάρω ένα "τέλειο αποτέλεσμα. Η κλινική του κυρίου αναστασακη ητσν η πρώτη που είδα στο διαδίκτυο και τα βίντεο του με βοήθησαν πάρα πολύ στο να καταλάβω τι ακριβώς είναι μμ. Δεν είμαι ούτε ειδικός ούτε θέλω να γινω απλά προσπαθώ να ενημερωθώ για μια επέμβαση που θα κάνω. Στα μάτια μου αυτή η "οπαδικη" κόντρα δεν χωράει σε ένα τέτοιο φόρουμ. Κατανοώ την ψυχολογική ανάγκη του καθενός να πιστεύει ότι η επιλογή του ήταν η θα είναι η καλύτερη δυνατή. Εγώ ευχαριστώ τον κύριο αναστασακη και ας μην κάνω την επέμβαση μου εκεί γιατι αυτό το μάρκετινγκ που κάνει αυξάνει και την διαθέσιμη πληροφορία αλλά και τις απαιτήσεις των ασθενών. Σαν κάποιος νέος εδώ μέσα είναι πολύ άσχημη εικόνα να βλέπω ένα φόρουμ που με βοήθησε πάρα πολύ να γίνεται έδαφος για ανούσιες συγκρούσεις μεταξύ "πιστών " του εκάστοτε γιατρού.
 

vag25

Well-Known Member
Ronaldo
Δηλαδη αυτο μου λες οτι δεν ειναι βελτιωση απο το 5μηνο? (5μηνο οχι 6μηνο).




Για εναν ασθενη που ηταν ετσι εντωμεταξυ?

Πιστευω οτι επρεπε να βαλει παραπανω απο 2900, αλλα για τοσα λιγα το αποτελεσμα ειναι τελειο.
Δεν ειναι παρπλανηση οταν καποιος δεν βαζει το τελικο απολεσμα αλλα αυτο του 5μηνου?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Νομίζω πως ο Πάνος είχε κάνει κριτική λέγοντας ότι κακώς ο Γεωργιού έβαλε τόσα μοσχεύματα σε αυτό το σημείο(κρόουν) και κακώς δεν τον κούρεψε επίσης. Επίσης, είχε κάνει πολύ έντονη κριτική στον Erdogan που τον χειργουργήσε κιόλας, όταν έπεσε το επίπεδο στην κλινική του. Παρόλα αυτά, μπορεί ο ίδιος, ο Πάνος να εξηγήσει τους λόγους για τους οποίους είπε ότι είπε.

Ο Γεωργίου δεν ασχολείται με το φόρουμ να μπει να γράψει. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι δεν ανέβασε καν ο ίδιος τις προσφορές και είναι δικαίωμα του κάθε γιατρού να αφιερώσει ή όχι χρόνο στο φόρουμ. Παρόλα αυτά, μιλάμε για έναν γιατρό που εδώ στο φόρουμ έχει δώσει πάρα πολλά καλά απότελεσματα από πολύ παλιά με όποιες αποτυχιές και αν είχε, που έχουν όλοι οι γιατροί. Επειδή ψάχνω καιρό για FUT, έχω δει αποτυχημένα περιστατικά και από hasson και από hattingen (που θα παω κιόλας). Ουλές με μόνιμο σοκλος, κακή φύτρωση κλπ κλπ Καμία φόρα μπορεί να φταίνε και τα φυσικά χαρακτηριστικά ενός ασθενή. Παρόλα αυτά, επέλεξα με βάση πόσες επιτυχίες/αποτυχίες είδα, συμπεριφόρα του γιατρού μετά την αποτυχία, διάρκεια γιατρού τα τελευταία 10 χρόνια κλπ κλπ. Δυστυχώς 100% επιτυχία δεν υπάρχει. Όμως, η διαφορά εδώ είναι πως ο Κ. αναστασάκης έχει κατηγορηθεί πολύ σ αυτό το φόρουμ (τόπικ κλπ), χωρίς να ξέρω προσωπικά αν ισχύουν οι κατηγόριες, τα τελευταία 5 χρόνια και τα καλά απότελεσματα του (στο φόρουμ) είναι πρόσφατα. Οπότε , σε συνδιασμο με το ότι μπορεί να γίνει και λίγο επιθετικός, δέχεται βαριά κριτική. Ο χρόνος θα τα κρίνει όλα και όλους πάντως.
Καλη επιτυχια με την μεταμοσχευση σου.Υπαρχει ομως μια σημαντικοτατη διαφορα οσον αφορα την ενασχοληση των γιατρων με τα φορουμ,δεν εχει υπαρξει περιστατικο της hattingen hair (κυριως στο alopezie forum που φιλοξενει την πλειονοτητα των περιστατικων της κλινικης) που να μην πηγε καλα και να μην υπηρξε επισημη παρουσια και τοποθετηση της κλινικης για διαλευκανση και επεξηγηση,κατι το οποιο θεωρω πως για καθε κλινικη που θελει να λεγεται Κλινικη θα επρεπε να ισχυει.Δες το νημα του giannis για παραδειγμα,γεματο με αποψεις και τοποθετησεις μελων,μπορει σωστες μπορει οχι.Που ειναι η αποψη του γιατρου που τον χειρουργησε;Ισως ,λεω ισως,αν αυτη υπηρχε να ειχαμε γλιτωσει τους εαυτους μας απο εικασιες για το τι μπορει να πηγε λαθος και που εν τελει ακομη δεν εχουμε μαθει(και δεν θα μαθουμε).Ετσι κανουν οι σωστες κλινικες και οι σωστοι γιατροι,και οι της Hattingen δεν ειναι οι μονοι,τα περιστατικα του Bisanga πχ ποτε σε κανενα φορουμ δεν εχουν μεινει ορφανα επισημης αποψης οταν ανακυπτει καποιο ζητημα και ετσι πρεπει!Ειναι αυτο το extra quality που διαφοροποιει τον καλο απο τον μετριο,ή τον καλο απο τον καλυτερο.Και οταν καποιος χρησιμοποιει ενα μεσο για να παρουσιασει τις προσφορες του με σκοπο να κερδισει πελατες μεσω αυτου,θα επρεπε να εχει το θαρρος να παρουσιαζει και τις εξηγησεις του οταν κατι που βγαινει απο την κλινικη του δεν εχει παει καλα,ειδαλλως εχω καθε δικαιωμα να το κρινω ως αποτελεσμα ευθυνοφοβιας και μη επαγγελματικης στασης και γιατι οχι και ελλειψης απλης ανθρωπιας.
Δεν θελω να ανεβασω τα σχολια του Πανου απο το εν λογω νημα του φιλου του,οποιος θελει μπορει να παει να τα διαβασει και να κρινει αν η σταση του ηταν το ιδιο "αυστηρη" με αυτη που υιοθετει εδω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ronaldo

Well-Known Member
Ronaldo
Δηλαδη αυτο μου λες οτι δεν ειναι βελτιωση απο το 5μηνο? (5μηνο οχι 6μηνο).




Για εναν ασθενη που ηταν ετσι εντωμεταξυ?

Πιστευω οτι επρεπε να βαλει παραπανω απο 2900, αλλα για τοσα λιγα το αποτελεσμα ειναι τελειο.
Δεν βλέπεις ότι οι πανοραμικές στο 12μηνο που ανέβασε είναι τέρμα σκοτεινές και τα μαλλιά έχουν μακρύνει και τα χτενίζει προς τα πίσω; Τα κενά που έβλεπες στο 6μηνο καλύφτηκαν με το μεγάλο μάκρος και με τις τέρμα σκοτεινές πανοραμικές λήψεις. Κοίτα στον 6ο μηνα που ηταν κοντά τα μαλλιά πως φαινόταν, και πως φαινόταν μετά που τα μάκρυνε πολύ και τα χτένισε όλα προς τα πίσω σε συνδιασμό με τον τέρμα χαμηλό φωτισμό.

Δες εδώ και πες μου για αυτές τις φωτογραφίες. Είναι ή δεν είναι παραπλανητικές και τέρμα σκοτεινες; Όπως και αυτές που ανέβασε στο 6μηνο και τις φώτισε σωστά ο Panos και ξεγυμνώθηκε το αποτέλεσμα.

2021-04-12_05.40.30.jpg


8.JPG

7.JPG
 

Συνημμένα

  • 7.JPG
    7.JPG
    781.9 KB · Προβολές: 91

vag25

Well-Known Member
Οι τελικες(12μ) ειναι πιο φωτεινες απο απο αυτες του 5μηνου. Το να παρεις του 5μηνου επειδη ηταν σκοτεινες και να ανεβασεις την φωτεινοτητα δεν μου λεει κατι, οταν οι τελικες ειναι σε φωτεινοτητα στο ιδιο επιπεδο με αυτες που βλεπουμε απο ολες τις κλινικες.
Χανεται το νοημα της οποιας κριτικης ηθελες να κανεις.

Αν αυτη πχ ηταν σκοτεινη θα ειχε δικιο και ο πανος και εσυ. Το εχασε ομως βαζοντας 5μηνο. Θα μπορουσε να παει λιγο πιο κατω στα τελικα αποτελεσματα.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Οι τελικες(12μ) ειναι πιο φωτεινες απο απο αυτες του 5μηνου. Το να παρεις του 5μηνου επειδη ηταν σκοτεινες και να ανεβασεις την φωτεινοτητα δεν μου λεει κατι, οταν οι τελικες ειναι σε φωτεινοτητα στο ιδιο επιπεδο με αυτες που βλεπουμε απο ολες τις κλινικες.
Χανεται το νοημα της οποιας κριτικης ηθελες να κανεις.

Αν αυτη πχ ηταν σκοτεινη θα ειχε δικιο και ο πανος και εσυ. Το εχασε ομως βαζοντας 5μηνο.
Φίλε vag μάλλον κάνεις πλάκα. Εννοείς ότι είσαι ικανοποιημένος από αυτές τις ΤΕΡΜΑ παραπλανητικές και σκοτεινές πανοραμικές λήψεις του 12μηνου; Αλλάζουν ΌΛΟ το αποτέλεσμα. Είμαστε με τα καλά μας τώρα;

7.JPG

8.JPG
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πολύ σωστά Vag. Του 5μηνου ήταν σκοτεινή. Του 12μήνου μια χαρά φώτο είναι όσον αφορά την φωτεινότητα, φυσικά με μακρύτερο μαλλί. Ευκρίνεια δεν έχει όπως και του 5μήνου. Η διαφορά του πριν την μμ και μετά δείχνει ένα τυπικό αποτέλεσμα Αναστασάκη με το γνωστό "less is more" που πλέον το ξέρουν και οι πέτρες. Το αν συμφωνούμε ή όχι είναι αλλού παπά ευαγγέλιο.

Και για του λόγου το αληθές να η φώτο με τέρμα την φωτεινότητα από photoshop. Δεν βλέπω ουσιαστική διαφορά.

Τέρμα φωτεινότητα
8.JPG

Ποσταρισμένη
8 (1).JPG
 

vag25

Well-Known Member
Περισσοτερο με χαλαει η αναλυση τους παρα ο φωτισμος (ο οποιος δειχνει διαχυτος).

Οπως και να χει δεν εχει καμια σχεση με αυτες του 5μηνου ειτε με φουλ φωτισμο ειτε χωρις. Παρε μια του 5μηνου και ριξε την φωτεινοτητα στα ιδια επιπεδα(δεν θα το καταφερεις) και αν το μαλλι δειχνει ετσι βαλτην εδω.

Για να σε βοηθησω, κατεβασα τον φωτισμο σε φωτο του 5μηνου στο 0.
 

vag25

Well-Known Member
Για καποιο λογο την εχασα απο το προηγουμενο ποστ, την βαζω εδω.
 

Συνημμένα

  • DSC02412.JPG
    DSC02412.JPG
    703.1 KB · Προβολές: 93

Ronaldo

Well-Known Member
Περισσοτερο με χαλαει η αναλυση τους παρα ο φωτισμος (ο οποιος δειχνει διαχυτος).

Οπως και να χει δεν εχει καμια σχεση με αυτες του 5μηνου ειτε με φουλ φωτισμο ειτε χωρις. Παρε μια του 5μηνου και ριξε φωτεινοτητα στα ιδια επιπεδα(δεν θα το καταφερεις) και αν το μαλλι δειχνει ετσι βαλτην εδω.

Για να σε βοηθησω, κατεβασα τον φωτισμο σε φωτο του 5μηνου στο 0.
Και η ανάλυση είναι κακή αλλά και ο φωτισμός χάλια και πολύ σκοτεινός σε αυτές τις 2 που ανέβασα του 12μηνου. Σε ικανοποιητικές συνθήκες φωτισμού θα φαίνεται ΠΟΛΥ χειρότερο το αποτέλεσμα και εκεί θα βλέπαμε το πραγματικό αποτέλεσμα και όχι αυτό που μας παρουσιάστηκε.
 

vag25

Well-Known Member
Εμενα μου φαινεται ενα αψογο αποτελεσμα για τοσα λιγα grafts. Θελει περισσοτερα, αλλα φαινεται να φυτρωσαν ολα και η hairline ειναι πολυ καλη.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα