NW stage V, Άνδρας 40 ετών, FUΕ 2500, repair case. To ΒΙΝΔΕΟ, παρα την χλιαρη υποδοχη!

Aldo

Well-Known Member
Εχουμε Δημοκρατια οπότε ζηταω κατι που θέλω και επισης μεσα στην Δημοκαρτια υπάρχει και αρνηση.
ΜΗΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΦΙΜΩΘΩ στις αιτησεις μου?
Δεν ακουγεται πολυ Δημοκρατικό....

Είπε εκείνος(επιχείρηση που δραστηριοποιείται εδώ μέσα), που έγραψε το παρακάτω…

Θα συννενοηθω όμως με το @CVIAL αν μπορω να κανω παρουσιαση σε ειδικό link που θα ελεγχεται το ποιος έχει πρόσβαση και το ποιος όχι.

ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΧΑ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Είπε εκείνος(επιχείρηση που δραστηριοποιείται εδώ μέσα), που έγραψε το παρακάτω…



ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΧΑ.
Μην μπερδευεσαι (δηθεν καταλαθως).
Εχω επιχειριση που δραστηριοποιείται στην Ελληνική αγορα και απλα προβαλω την δουλεια μου ΚΑΙ εδω μεσα.
Οπως ειπα (και όπως μπορύν αν επιβεβαιώσουν άτομα πιο παλια απο εσενα) στην αρχη προσεφερα πολυ περισσοτερα από απλη προβολή,
αλλα επιλεξατε άλλο μοντέλο συνυπαρξης.
 

gregkont13

Verified MM member
Μην μπερδευεσαι (δηθεν καταλαθως).
Εχω επιχειριση που δραστηριοποιείται στην Ελληνική αγορα και απλα προβαλω την δουλεια μου ΚΑΙ εδω μεσα.
Οπως ειπα (και όπως μπορύν αν επιβεβαιώσουν άτομα πιο παλια απο εσενα) στην αρχη προσεφερα πολυ περισσοτερα από απλη προβολή,
αλλα επιλεξατε άλλο μοντέλο συνυπαρξης.
Δεν ξέρω αν σου διαφεύγει, αλλά το άτομο που μιλάς σε επέλεξε και για χειρούργο και πάει για repair. Οπότε ίσως να σκεφτείς και τα λάθη που επέλεξες εσύ να κάνεις, και συμβαινει ότι συμβαίνει.
 

Aldo

Well-Known Member
Μην μπερδευεσαι (δηθεν καταλαθως).
Εχω επιχειριση που δραστηριοποιείται στην Ελληνική αγορα και απλα προβαλω την δουλεια μου ΚΑΙ εδω μεσα.
Οπως ειπα (και όπως μπορύν αν επιβεβαιώσουν άτομα πιο παλια απο εσενα) στην αρχη προσεφερα πολυ περισσοτερα από απλη προβολή,
αλλα επιλεξατε άλλο μοντέλο συνυπαρξης.
Ξέρω ποσό σε ενδιαφέρει η προβολή, τόσο πολύ που έχεις ειδικές απαιτήσεις στο background.. να είναι μόνο θετική!

Μυνηματα, … γράψε αυτό κάνε εκείνο.. και τέτοια.


Ξεχνάς σε ποιον μιλάς μάλλον, και δεν έχω κανενα πρόβλημα να σου τα υπενθυμίσω.

Παιξτο άλλου αυτό το παιχνίδακι.
 

aeratos28

Just aeratos
εσυ-σώρρας.gif

Δεν ξέρω αν σου διαφεύγει, αλλά το άτομο που μιλάς σε επέλεξε και για χειρούργο και πάει για repair. Οπότε ίσως να σκεφτείς και τα λάθη που επέλεξες εσύ να κάνεις, και συμβαινει ότι συμβαίνει.

Ξέρω ποσό σε ενδιαφέρει η προβολή, τόσο πολύ που έχεις ειδικές απαιτήσεις στο background.. να είναι μόνο θετική!

Μυνηματα, … γράψε αυτό κάνε εκείνο.. και τέτοια.


Ξεχνάς σε ποιον μιλάς μάλλον, και δεν έχω κανενα πρόβλημα να σου τα υπενθυμίσω.

Παιξτο άλλου αυτό το παιχνίδακι.
 
Μπλουζα