NW stage V, Άνδρας 40 ετών, FUΕ 2500, repair case. To ΒΙΝΔΕΟ, παρα την χλιαρη υποδοχη!

ManCyprus87

Well-Known Member
Ναι, θα έκανα με μεγαλη χαρα αν ένιωθα ότι ειμαι σε ενα περιβαλλον που ειμαι respected and appreciated.
Οι συμπεριφορες σαν την δική σου ειναι ο λογος που κάνω μόνο παρουσιαση της δουλειας μου και τιποτε άλλο ενω
θα μπορουσα (και θα χαιρόμουν ειλικρινα) να προσφερω ΟΤΙ γνωση έχω στο αντικειμενο που εχω αφιερωσει πολλα χρονια από τη ζωή μου.

Θα συννενοηθω όμως με το @CVIAL αν μπορω να κανω παρουσιαση σε ειδικό link που θα ελεγχεται το ποιος έχει πρόσβαση και το ποιος όχι.
Νομίζω από μια τέτοια παρουσίαση μόνο κέρδος μπορούν να έχουν ΟΛΑ τα μέλη του φόρουμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Γιατρέ με κάνεις και νιώθω άσχημα τώρα..εντάξει είπαμε ,που και που όταν βλέπω να λέγονται ανακρίβειες και να υπάρχει μια ειρωνία ,γίνομαι λίγο αληταμπουρας και εγώ απανταω στο ίδιο στυλ αλλά σε γενικές γραμμές είμαι καλό παιδί..αν θες ,άνοιξε νήμα κανονικά ,και υπόσχομαι να μην μπω να γράψω το παραμικρό .στο λόγο μου
Ναι, θα έκανα με μεγαλη χαρα αν ένιωθα ότι ειμαι σε ενα περιβαλλον που ειμαι respected and appreciated.
Οι συμπεριφορες σαν την δική σου ειναι ο λογος που κάνω μόνο παρουσιαση της δουλειας μου και τιποτε άλλο ενω
θα μπορουσα (και θα χαιρόμουν ειλικρινα) να προσφερω ΟΤΙ γνωση έχω στο αντικειμενο που εχω αφιερωσει πολλα χρονια από τη ζωή μου.

Θα συννενοηθω όμως με το @CVIAL αν μπορω να κανω παρουσιαση σε ειδικό link που θα ελεγχεται το ποιος έχει πρόσβαση και το ποιος όχι.
 

gregkont13

Verified MM member

Aldo

Well-Known Member
@CVIAL μπορείς να ξεκαθαρισεις λίγο τα πράγματα όσον αφορά το σχόλιο του γιατρού και συγκεκριμένα τις «ευελιξίες» που παρέχονται στην κλινική ;

Δεν περίμενα ποτέ οτι οι κλινικές θα νιώθουν τόσο άνετα να ζητησουν κάτι τέτοιο, απροκάλυπτα.
 

Gianney

Well-Known Member
Ναι, θα έκανα με μεγαλη χαρα αν ένιωθα ότι ειμαι σε ενα περιβαλλον που ειμαι respected and appreciated.
Οι συμπεριφορες σαν την δική σου ειναι ο λογος που κάνω μόνο παρουσιαση της δουλειας μου και τιποτε άλλο ενω
θα μπορουσα (και θα χαιρόμουν ειλικρινα) να προσφερω ΟΤΙ γνωση έχω στο αντικειμενο που εχω αφιερωσει πολλα χρονια από τη ζωή μου.

Θα συννενοηθω όμως με το @CVIAL αν μπορω να κανω παρουσιαση σε ειδικό link που θα ελεγχεται το ποιος έχει πρόσβαση και το ποιος όχι.
Πολύ καλή ιδέα σου γιατρέ ,θα ήθελα να την δω να υλοποιείται
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@CVIAL μπορείς να ξεκαθαρισεις λίγο τα πράγματα όσον αφορά το σχόλιο του γιατρού και συγκεκριμένα τις «ευελιξίες» που παρέχονται στην κλινική ;

Δεν περίμενα ποτέ οτι οι κλινικές θα νιώθουν τόσο άνετα να ζητησουν κάτι τέτοιο, απροκάλυπτα.

Γιατί ερμηνεύεις, αυθαίρετα, τις επιθυμίες ως δικαιώματα;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και τι θες να κάνω για αυτό; Να απολογούμαι για τις ιδέες και τις επιθυμίες του καθενός; Τι εννοείς ευελιξία;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

george_hatzi

Well-Known Member
Τα γεγονότα σχολιάζω και η ευελιξία της κλινικής είναι γεγονός!
Πάντως θα στοιχημάτιζα ότι δεν είναι το μοναδικό παράλογο αίτημα προς τον mod όλον αυτόν τον καιρό. Υποθέτω ότι θα έχει αποκρούσει αρκετά που δεν τα έχουμε μάθει.
 

Gianney

Well-Known Member
Μιλάς σοβαρά φίλε ?
Αυτό είναι απαράδεκτο να συμβεί .
Τι λογικές discrimination είναι αυτές?
Κλινική του είναι εδώ?
Το είπα μεταξύ σοβαρού και αστείου.Σαν σκέψη να προσφέρει γνώση και μάθηση είναι σημαντικό αλλά τώρα σχετικά με την διάκριση είναι όντως δύσκολο εξάλλου δεν υπάρχει και κριτήριο..δηλ ποιος μίλησε λιγότερο άσχημα;;
 

Aldo

Well-Known Member
Και τι θες να κάνω για αυτό; Να απολογούμαι για τις ιδέες και τις επιθυμίες του καθενός; Τι εννοείς ευελιξία;
Προς το γιατρό την απολογία που δεν έχει την δυνατότητα να απενεργοποιηθούν τα σχόλια εδώ, όπως το YT χαχαχα .

Ε είμαστε… λίγο ευέλικτοι με την κλινική πχ προμο σε επίπεδο σπαμ, απιθανες ιδεεσ που καλό είναι να αποβαλλονται από τον οργανισμό μας αλλα καταλήγουν στα φόρουμ γιατί μπορούμε, έλλειψη εξπερτ για εύστοχο σχολιασμό/συζήτηση - ο Πάνος έφυγε* μονο εσυ έχεις μείνει αλλά είσαι busy κτλ κτλ
 

Disco

Well-Known Member
Πάντως θα στοιχημάτιζα ότι δεν είναι το μοναδικό παράλογο αίτημα προς τον mod όλον αυτόν τον καιρό. Υποθέτω ότι θα έχει αποκρούσει αρκετά που δεν τα έχουμε μάθει.
σε λίγο θα ζητήσει να γίνει 2ος moderator του φόρουμ ο γιατρός με τον αέρα και τη φόρα που έχει πάρει...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Προς το γιατρό την απολογία που δεν έχει την δυνατότητα να απενεργοποιηθούν τα σχόλια εδώ, όπως το YT χαχαχα .

Ε είμαστε… λίγο ευέλικτοι με την κλινική πχ προμο σε επίπεδο σπαμ, απιθανες ιδεεσ που καλό είναι να αποβαλλονται από τον οργανισμό μας αλλα καταλήγουν στα φόρουμ γιατί μπορούμε, έλλειψη εξπερτ για εύστοχο σχολιασμό/συζήτηση - ο Πάνος έφυγε* μονο εσυ έχεις μείνει αλλά είσαι busy κτλ κτλ

Νομίζω ότι οτιδήποτε λέγεται από την κλινική υπέρ αναλύεται και δημιουργούνται σενάρια συνομωσίας, τα πράγματα είναι πολύ απλούστερα. Δεν υπάρχει καμμία ειδική μεταχείριση ούτε θα υπάρξει. Απίθανες ιδέες μπορούν να λένε όλοι κατά το δοκούν αλίμονο να απαγορεύσουμε και την ελευθερία στην έκφραση. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι υπάρχει κάποιο προνόμιο, όλοι έχουν τα ίδια δικαιώματα. Τέλεια και παύλα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
@CVIAL μπορείς να ξεκαθαρισεις λίγο τα πράγματα όσον αφορά το σχόλιο του γιατρού και συγκεκριμένα τις «ευελιξίες» που παρέχονται στην κλινική ;

Δεν περίμενα ποτέ οτι οι κλινικές θα νιώθουν τόσο άνετα να ζητησουν κάτι τέτοιο, απροκάλυπτα.
Εχουμε Δημοκρατια οπότε ζηταω κατι που θέλω και επισης μεσα στην Δημοκαρτια υπάρχει και αρνηση.
ΜΗΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΦΙΜΩΘΩ στις αιτησεις μου?
Δεν ακουγεται πολυ Δημοκρατικό....
 

KLEOS

Active Member
Εχουμε Δημοκρατια οπότε ζηταω κατι που θέλω και επισης μεσα στην Δημοκαρτια υπάρχει και αρνηση.
ΜΗΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΦΙΜΩΘΩ στις αιτησεις μου?
Δεν ακουγεται πολυ Δημοκρατικό....
Εγώ λέω γιατρέ να ζητάς και πενήντα ευρώ στο νήμα σου από εμάς την πλέμπα.
 
Μπλουζα