NW 4, repair, 6 μήνες

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

obi one

Active Member
ορθώς νομίζω έπραξες καθώς το σχόλιο σου φίλε άφηνε υπόνοιες για αδιαφανεια, γεγονός που μπορεί να σε βάλει σε μπελάδες,.. εγω που το διάβασα ένιωσα εξαιρετικά άβολα, σκέψου ο ντοκτορ πως θα ένιωθε αν το έβλεπε..
 

george_hatzi

Well-Known Member
ορθώς νομίζω έπραξες καθώς το σχόλιο σου φίλε άφηνε υπόνοιες για αδιαφανεια, γεγονός που μπορεί να σε βάλει σε μπελάδες,.. εγω που το διάβασα ένιωσα εξαιρετικά άβολα, σκέψου ο ντοκτορ πως θα ένιωθε αν το έβλεπε..
Καμία υπόνοια φίλε μου και μην είσαι τόσο υπερευαισθητος εκ μέρους άλλων. Δεδομενα παρουσίασα. Απλά δεν θέλω να το κλιμακωσω. Αν χρειαστεί θα το κάνω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο επόμενος που θα κάνει αναφορά στο σχόλιο του george, το οποίο σβήστηκε από τον ίδιο, θα μπαναριστεί δια βίου. Αντί να προσπαθείτε να αποκλιμακώσετε μια κατάσταση την τροφοδοτείτε συνεχώς.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μάλιστα. Διδακτορικό με θέμα τα εισπνεόμενα αλλεργιογόνα (https://phdtheses.ekt.gr/eadd/handle/10442/21664 ). Μάλλον για αυτό δεν εμφανίζετε πουθενά τον τίτλο του διδακτορικού σας ενώ είστε υπερ-αναλυτικός στα άλλα σας προσόντα.
Τελικά τα πτυχία δεν τεκμηριώνουν πάντα την εξειδίκευση κάποιου. Δεν είναι έτσι κ @Anastasakis Hair Clinic?

Ναι, ακριβως αυτο ειναι το θεμα του Διδακτορικού
300+ σελιδες Διδακτορικό και σχεδον 10 χρονια ερευνα σε ολοκληρη τη θεσσαλία.
Τα αποτελεσματα χρησιμοποιήθηκαν μάλιστα και σε διεθνες επίπεδο για ορισμό guidelines σχετικα με διαφορες εμοβλιασμού σε περιοχες αντιστοιχου γεωγραφικού πλατους πανευρωπαικά.

Το Διδακτορικό μου ειναι κάτι σαν την μαυρη ζωνη στο Καρατε.
Ειναι το ακαδημαικό BACKGROUND μου.
Πλεον ειμαι στο ...ΜΜΑ.
Σου δειχνω λοιπόν τις ΖΩΝΕΣ στο ΜΜΑ (και προφανως ενοχλήσε) και προφανώς δεν κυκλοφορω με την στολή του καρατε στο κλουβι.
Το ΚΑΡΑΤΕ μου εθεσε τις βασεις για την ακαδημαική μου αντιληψη και σπουδη.
Ειναι στο ΤΙΤΛΟ μου, δεν χρειάζεται επεξηγησεις.
Στο τομεα που πλεον ασχολούμαι, ΝΑΙ, αναλύω τα ΣΧΕΤΙΚΑ διαπιστευτηρια για όσους καταλαβαινουν και ενδοιαφερονται και δεν απευθυνομαι σε σενα, ειναι προφανες πλεον.

Δεν θα επεκταθω, ειναι προφανες το κινητρο σου.
Τα παραπάνω ειναι για όσους δεν γνωριζουν ΤΙ ειναι το Διδακτορικό, το ρόλο έχει στην σπουδή ενος επιστημονα και μπορούν να αντιληφθούν περαν των περιορισμών του χαρακτηρα τους.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε μανία με τα πτυχία..λύσσα..τι να τα κάνω ρε γιατρέ τα nba:)p) τα phd τα διδακτορικά,που άμα χρειαστεί να μπεις σε ένα forelock ,τρέμουν τα πόδια σου..τι όχι?έχω λάθος?
Αερατε καταλαθος σου έκανα αναφορά. Πηγα να κάνω λαικ και επειδή μόλις άνοιξα τα μάτια μου, πατησα το διπλανό. Να ξέρεις. @CVIAL Μη δώσεις σημασια σε παρακαλώ.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Συγγνώμη αλλά η διαδικασία διαγραφής ξεκίνησε. Τον σκότωσες κατά λάθος.
Χαχαχαχαχα δεν ξέρω πως λειτουργεί το σύστημα αναφοράς γι αυτό το είπα. Φαντάσου με ένα ριπορτ να έτρωγε σίγαση για 5 μερες. Θα είχα εισπράξει τις παναγίες που έφαγε ο Γκέκας το 2014 επί 5. :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Συγγνώμη αλλά η διαδικασία διαγραφής ξεκίνησε. Τον σκότωσες κατά λάθος.
CVIAL, εσύ δεν είχες πει ότι δεν θα σβήνεις σχόλια ώστε να μη προστατεύεται κανένας, και ο καθένας θα κρίνεται με αυτά που γράφει; Τώρα άλλαξε κατι και θες να σβήσεις τα σχόλια για να προστατευτεί ο γιατρός; Δεν έχω δει σε άλλο νήμα να σβήνονται σχόλια, μονο στου συγκεκριμένου. Δεν καταλαβαίνω γιατί τόση προστασία προς την συγκεκριμένη κλινική.
 

Kostas97

Well-Known Member
CVIAL, εσύ δεν είχες πει ότι δεν θα σβήνεις σχόλια ώστε να μη προστατεύεται κανένας, και ο καθένας θα κρίνεται με αυτά που γράφει; Τώρα άλλαξε κατι και θες να σβήσεις τα σχόλια για να προστατευτεί ο γιατρός; Δεν έχω δει σε άλλο νήμα να σβήνονται σχόλια, μονο στου συγκεκριμένου. Δεν καταλαβαίνω γιατί τόση προστασία προς την συγκεκριμένη κλινική.
δεν εσβησε καποιο σχολιο...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
CVIAL, εσύ δεν είχες πει ότι δεν θα σβήνεις σχόλια ώστε να μη προστατεύεται κανένας, και ο καθένας θα κρίνεται με αυτά που γράφει; Τώρα άλλαξε κατι και θες να σβήσεις τα σχόλια για να προστατευτεί ο γιατρός; Δεν έχω δει σε άλλο νήμα να σβήνονται σχόλια, μονο στου συγκεκριμένου. Δεν καταλαβαίνω γιατί τόση προστασία προς την συγκεκριμένη κλινική.

Για ποιό σχόλιο μιλάς? Ο George το έσβησε μόνος του γιατί προφανώς δεν ήθελε να αναπαραχθεί.
 

Disco

Well-Known Member
Για ποιό σχόλιο μιλάς? Ο George το έσβησε μόνος του γιατί προφανώς δεν ήθελε να αναπαραχθεί.
επειδή είπες ότι η διαδικασία διαγραφής ξεκίνησε. Και ότι τον σκότωσε μόνος του ο legwg τον αεράτο, δηλαδή το σχόλιο του. Εσύ σε ποια διαδικασία διαγραφής αναφέρεσαι, αν όχι των σχολίων;
 

vlafo

Well-Known Member
Παιδιά το σχόλιο σβήστηκε από το ίδιο το μέλος που ορθά έπραξε και το εξήγησε.
Βέβαια απο την άλλη δόθηκε απάντηση ενώ δεν θα έπρεπε και έπρεπε να είχε και συνέπειες.
Ουσιαστικά ας λήξει εδώ γιατί αν μπούμε σε αυτή τη διαδικασία θα βγούνε σκελετοί και δεν έχει νόημα.
 

oreo

Well-Known Member

Συνημμένα

  • main-qimg-a5c3e92df019145adcf0c98ebd8e49f8.jpg
    main-qimg-a5c3e92df019145adcf0c98ebd8e49f8.jpg
    116.4 KB · Προβολές: 83
  • Unknown-1.jpg
    Unknown-1.jpg
    60.2 KB · Προβολές: 73
Μπλουζα