Neverwinter, FUE, 4310g, 07-08/08/2021

makis25

Well-Known Member
δε με ενδιαφερει ποσο χρονο θα χρειαστει για να επουλωθει η δοτρια με ενδιαφερει πως το μεγαλο εργαλειο παραγει πολλαπλασιο ουλωδη ιστο και ετσι κανει μελοντικες επεμβασεις δυσκολοτερες με μεγαλυτερη πιθανοτητα αποτυχιας , δημιουργει τεκμηριωμενα απο μεγαλογιατρους οχι απο εμενα υψηλοτερο τρανσεξιον διπλανων grafts που ειναι εγκλημα , εγκλημα! . Και καθεσαι εδω να υπερασπιστεις τι;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
δε με ενδιαφερει ποσο χρονο θα χρειαστει για να επουλωθει η δοτρια με ενδιαφερει πως το μεγαλο εργαλειο παραγει πολλαπλασιο ουλωδη ιστο και ετσι κανει μελοντικες επεμβασεις δυσκολοτερες με μεγαλυτερη πιθανοτητα αποτυχιας , δημιουργει τεκμηριωμενα απο μεγαλογιατρους οχι απο εμενα υψηλοτερο τρανσεξιον διπλανων grafts που ειναι εγκλημα , εγκλημα! . Και καθεσαι εδω να υπερασπιστεις τι;
Δεν υπερασπίζομαι κάτι απλά σου αναφέρω κάτι που δεν θες ή δεν μπορείς να καταλάβεις για τους δικούς σου λόγους όσον αφορά τον αριθμο μοσχευμάτων που θα εξαχθεί και θα επηρεάσει στο πως θα φαίνεται η δότρια μετά την επέμβαση και μου παπαγαλίζεις τα ιδια και τα ιδια.
 

nick90

Well-Known Member
@vlafo σύμφωνα με τον μάκη από πάνω σου έχει καταστρέψει την δότρια ο Τυρκαλάς με το 1mm punch. Μπορείς να μας πεις την γνώμη σου, για το αν εχει καταστραφεί η δότρια σου και πολλά διπλανά μοσχεύματα;
 

alex7

Well-Known Member
δε με ενδιαφερει ποσο χρονο θα χρειαστει για να επουλωθει η δοτρια με ενδιαφερει πως το μεγαλο εργαλειο παραγει πολλαπλασιο ουλωδη ιστο και ετσι κανει μελοντικες επεμβασεις δυσκολοτερες με μεγαλυτερη πιθανοτητα αποτυχιας , δημιουργει τεκμηριωμενα απο μεγαλογιατρους οχι απο εμενα υψηλοτερο τρανσεξιον διπλανων grafts που ειναι εγκλημα , εγκλημα! . Και καθεσαι εδω να υπερασπιστεις τι;
Η πληγή εξαρτάται προφανως και από τον αριθμό των μοσχευμάτων που θα βγάλεις .Αυτό σου λέει .Εγώ είχα δύσκολη πληγή αλλά βγήκαν και 4600 grafts .Σωστα σου λέει ότι πρέπει να συγκριθούν ίδιες εξαγωγές με ίδιο αριθμό grafts
 

vlafo

Well-Known Member
Δε νομίζω ότι λέει κάτι τέτοιο.
Σε εμένα πιστεύετε αυτό το πράγμα?
Φώτο έχετε δει.
Δε νομίζω.
 

nick90

Well-Known Member
Δε νομίζω ότι λέει κάτι τέτοιο.
Σε εμένα πιστεύετε αυτό το πράγμα?
Φώτο έχετε δει.
Δε νομίζω.
Δεν λέει για σένα προσωπικά αλλά έμμεσα αναφέρεται και σε σένα αφού μιλάει για έγκλημα σε όσα punch δεν είναι μικρά. Εσύ που την βλέπεις θα μας πεις και ο @alex7
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν λέει για σένα προσωπικά αλλά έμμεσα αναφέρεται και σε σένα αφού μιλάει για αυτά που προκαλούν όσα punch δεν είναι μικρά.
Ναι αλλά το είπα πάλι αν ο γιατρός είναι καλός και όχι χασάπης,τότε δεν έχεις θέμα.
Καλό θα είναι το μικρότερο punch αλλά δεν είναι έγκλημα όπως παρουσιάζεται.
 

Aldo

Well-Known Member
Oτι να είναι αυτα που λες για να βρεις κάτι να μου την πεις .. ξέρεις ότι είναι λιγάκι τραβηγμένα παραπάνω ..του είπα εγώ να καβαλήσει μηχανή η μηχανάκι και να κάνει και ταξίδι η να πηγαίνει παντού χωρίς κράνος??να μην οδηγήσει καν μηχανάκι για να μην χρειαστεί να φορέσει κράνος . Τι βλακείες Για επικινδυνοτητες αραδιαζεις??να είστε προσεκτικοί λιγάκι στο τι λέτε.γτ η παραποίηση στα λεγόμενα έχει φτάσει σε άλλο επίπεδο..μέχρι και το παιδί κατάλαβε τι είπα και απάντησε πως δεν θα οδηγήσει αν είναι έτσι..ότι να ναι είστε ορισμενοι
Πάνε κάνε καμία βουτιά ή δουλειά (επειδή μας κάνεις κ υπόδειξεις) και άσε τι θα σου λέμε εμείς όταν πετάς κοτσάνες, δεν είσαι σε καφενέ εδώ …
Ξέρεις εσυ άμα θα ανεβει σε μηχανή ; Ναι η όχι ; Ποιος είσαι εσυ που του λες όχι κράνος για δυο μήνες ;!
εχεις μιλήσει με κανεναν γιατρό και. Στα είπε ;

Σκέψου το, κατλαβε ότι δεν επικοινώνησες ολοκληρωμένα αυτό που ήθελες και άσε τα αρπαγματα άσε μας να πιούμε καμία μπυρα.
 

aeratos28

Just aeratos
Για κουνά το κεφάλι σου να κάνει φραπέ γτ πολλά λέει το στόμα σου..ρε τελεμέ θες να βρεις κάτι να μου την πεις και δεν βλέπεις ότι λες χαζομάρες ..επίσης πρώτα το είπε άλλος να μην βάλει κράνος ούτε σκούφο αλλά εκεί δεν εκανες καμία αναφορά..συζήτηση για οδική ασφάλεια κάνουμε εδώ?χειρουργείο έκανε και του λέμε τι να ΜΗΝ κάνει μετατο χειρουργείο. .όχι τι να κάνει ,
Πάνε κάνε καμία βουτιά ή δουλειά (επειδή μας κάνεις κ υπόδειξεις) και άσε τι θα σου λέμε εμείς όταν πετάς κοτσάνες, δεν είσαι σε καφενέ εδώ …
Ξέρεις εσυ άμα θα ανεβει σε μηχανή ; Ναι η όχι ; Ποιος είσαι εσυ που του λες όχι κράνος για δυο μήνες ;!
εχεις μιλήσει με κανεναν γιατρό και. Στα είπε ;

Σκέψου το, κατλαβε ότι δεν επικοινώνησες ολοκληρωμένα αυτό που ήθελες και άσε τα αρπαγματα άσε μας να πιούμε καμία μπυρα.

ξυπνα.εννοείται θα προσέχεις πως μιλάς σε εμένα και γενικά,γτ όντως δεν είμαστε σε καφενε..διαβαζεις πρώτα,κατανοείς τι έχει γραφτεί και μετά απαντάς κατάλληλα ,γτ οι κοτσανες από εσένα λέγονται και δεν το παίρνεις χαμπάρι ..εμένα έτρεξες να πεις τη χαζομάρα σου ..παραδεξου ότι συνεχίζεις και λες παπαριές και δεν δέχεσαι ότι τις λες και έλα για όσες μπύρες θέλεις...
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε αδερφέ,εσύ κατάλαβες ότι σου είπα να οδηγείς μηχανάκι χωρίς κράνος,η
Προφανώς και ότι την στιγμή που δεν θα έβαζα κράνος δεν θα έπαιρνα και το μηχανάκι και θα βολεύουν με το αμάξι γιαυτο και ρώτησα περίπου ποσό καιρό χρειάζεται , ωστόσο καλό είναι που το επισημάνεις γιατί δυστυχώς δεν είναι δεδομένο πάντα το κράνος !

καλό είναι να μην φορέσεις κράνος για Χ διάστημα?
 

Aldo

Well-Known Member
Για κουνά το κεφάλι σου να κάνει φραπέ γτ πολλά λέει το στόμα σου..ρε τελεμέ θες να βρεις κάτι να μου την πεις και δεν βλέπεις ότι λες χαζομάρες ..επίσης πρώτα το είπε άλλος να μην βάλει κράνος ούτε σκούφο αλλά εκεί δεν εκανες καμία αναφορά..συζήτηση για οδική ασφάλεια κάνουμε εδώ?χειρουργείο έκανε και του λέμε τι να ΜΗΝ κάνει μετατο χειρουργείο. .όχι τι να κάνει ,


ξυπνα.εννοείται θα προσέχεις πως μιλάς σε εμένα και γενικά,γτ όντως δεν είμαστε σε καφενε..διαβαζεις πρώτα,κατανοείς τι έχει γραφτεί και μετά απαντάς κατάλληλα ,γτ οι κοτσανες από εσένα λέγονται και δεν το παίρνεις χαμπάρι ..εμένα έτρεξες να πεις τη χαζομάρα σου ..παραδεξου ότι συνεχίζεις και λες παπαριές και δεν δέχεσαι ότι τις λες και έλα για όσες μπύρες θέλεις...
Ρε ντενεκέ γιατί θόρυβο σαν τέτεειο κανεις πάνε να δεις αν έρχομαι, έλα κάνε μας την χάρη κάνε πιο κει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ο θόρυβος από τις μαλακίες που λες και συνεχίζεις να λες από εσένα ακούγεται..άρα μάντεψε ποιος είναι ο ντενεκες. Άντε λεκέ,θες να το παίξεις και έξυπνος..μπετοστοκε.
Ρε ντενεκέ γιατί θόρυβο σαν τέτεειο κανεις πάνε να δεις αν έρχομαι, έλα κάνε μας την χάρη κάνε πιο κει.
 

Neverwinter

Active Member
Ρε αδερφέ,εσύ κατάλαβες ότι σου είπα να οδηγείς μηχανάκι χωρίς κράνος,η


καλό είναι να μην φορέσεις κράνος για Χ διάστημα?
Μα είπα ότι προφανώς και αν δεν φορέσεις το κράνος δεν ανεβαίνεις σε δίκυκλο δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάποια παραπάνω εξήγηση , κρίμα για έναν τέτοιο ασήμαντο λόγο να ξεφεύγει έτσι εύκολα η κατάσταση !
 
  • Like
Reactions: spi

Gianney

Well-Known Member
Δεν γίνεται ρε παίδες οι άλλοι του εξωτερικού πχ ο erdo να χτυπά και 0,7 και να έρχεται ο Έλληνας να μας παίζει με 1 1,1 και δεν ξέρω εγώ τι.
 

aeratos28

Just aeratos
Τι να λέμε από εκεί και πέρα..ακόμα και αυτό,ορισμένοι θέλουν την κάποια παραπάνω εξήγηση..στα αυτονόητα.
Μα είπα ότι προφανώς και αν δεν φορέσεις το κράνος δεν ανεβαίνεις σε δίκυκλο δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάποια παραπάνω εξήγηση , κρίμα για έναν τέτοιο ασήμαντο λόγο να ξεφεύγει έτσι εύκολα η κατάσταση !
 

Aldo

Well-Known Member
Ο θόρυβος από τις μαλακίες που λες και συνεχίζεις να λες από εσένα ακούγεται..άρα μάντεψε ποιος είναι ο ντενεκες. Άντε λεκέ,θες να το παίξεις και έξυπνος..μπετοστοκε.
Επειδή μιλάς πολύ, εμένα δεν ειν του στυλ μου αυτά. Μαζέψου.
Καλή συνέχεια
 

Neverwinter

Active Member
Δεν γίνεται ρε παίδες οι άλλοι του εξωτερικού πχ ο erdo να χτυπά και 0,7 και να έρχεται ο Έλληνας να μας παίζει με 1 1,1 και δεν ξέρω εγώ τι.
Έφτασαν και 0.7;;; Σε λίγο θα βρουν τρόπο να τα ρουφάνε με κάτι χωρίς ουλή , το θέμα είναι αν πχ ο erdogan για την δικιά μου περίπτωση μου ζήταγε τα τριπλά+ πόσοι θα μπορούσαν να πάνε ;
 

aeratos28

Just aeratos
Του στυλ σου είναι αλλά δεν σου βγήκε..κατάλαβες ότι πέταξες παπατζα τουλάχιστον?γτ πριν λαλιστατο σε είδα και εβριζες κιόλας ..τεσπά ,από εδώ και πέρα να είσαι πιο μαζεμένος όταν θα θες να πεις κάτι (σε εμένα) και πιο προσεκτικός σε αυτά που διαβάζεις..γτ η βιασύνη για ειρωνία δεν είναι καλός οδηγός..καλή συνέχεια.
Επειδή μιλάς πολύ, εμένα δεν ειν του στυλ μου αυτά. Μαζέψου.
Καλή συνέχεια
 

Gianney

Well-Known Member
2,5 το graft.Για μένα ο erdo είναι από τους τοπ και ξέρει να το πουλήσει επιχειρηματίας.Χερλαιν temporals πολύ δυνατά,αλλά επίσης πολύ τον επιλέγουν για πυκνώση
Έφτασαν και 0.7;;; Σε λίγο θα βρουν τρόπο να τα ρουφάνε με κάτι χωρίς ουλή , το θέμα είναι αν πχ ο erdogan για την δικιά μου περίπτωση μου ζήταγε τα τριπλά+ πόσοι θα μπορούσαν να πάνε ;
 

aeratos28

Just aeratos
Τα τριπλά θα σου έπαιρνε όντως .φίλε δεν είδα,κάνεις θεραπεία ?
Έφτασαν και 0.7;;; Σε λίγο θα βρουν τρόπο να τα ρουφάνε με κάτι χωρίς ουλή , το θέμα είναι αν πχ ο erdogan για την δικιά μου περίπτωση μου ζήταγε τα τριπλά+ πόσοι θα μπορούσαν να πάνε ;
 
Μπλουζα