#monotovideometraei video 20, στάδιο 3, FUE & 2200 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
DSC08945.JPG

DSC08947.JPG

DSC08958.JPG

32.png

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ! Ζητάτε ΠΑΝΤΑ να βλέπετε VIDEO με πριν και μετά αποτελέσματα, καθώς μέσω αυτών μπορείτε πραγματικά να αξιολογήσετε την επιδεξιότητα και την τέχνη του χειρουργού μεταμόσχευσης μαλλιών που θα εμπιστευθείτε!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Πολυ πολυ καλο αποτελεσμα. Συνεχιζω να ερωτω γιατι δεν κλεινετε τη γωνια μεταξυ hairline και frontotemporal;;
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Πολυ πολυ καλο αποτελεσμα. Συνεχιζω να ερωτω γιατι δεν κλεινετε τη γωνια μεταξυ hairline και frontotemporal;;
Γιατι δεν πρεπει, δεν υπαρχει στη Φυση.
Δεν θα το δεις ΠΟΤΕ σε ενηλικο άντρα.
Εχω κανει και ομιλια για το θεμα χρησιμοποιώντας για παραδειγματα γνωστούς ηθοποιούς που δεν εχουν κανει ΜΕΤ.
δες εδω ας πουμε
brad-pitt-1.jpg
 

Harris_G

Well-Known Member
Γιατι δεν πρεπει, δεν υπαρχει στη Φυση.
Δεν θα το δεις ΠΟΤΕ σε ενηλικο άντρα.
Εχω κανει και ομιλια για το θεμα χρησιμοποιώντας για παραδειγματα γνωστούς ηθοποιούς που δεν εχουν κανει ΜΕΤ.
δες εδω ας πουμε
Προβολή συνημμένου 62975
Εδω ειναι ακριβως αυτο που λεω καμπυλωτο κλεισιμο της μικρο-περιοχης, οι δικοι σας σχεδιασμοι αφηνουν μια οξεια γωνια
 

Vdupa

Well-Known Member
Το μικροσκοπικο καμπυλοπλευρο τριγωνακι λεω ποσο να θελει; 14 grafts?
Προβολή συνημμένου 62976
Δεν βρισκω λογο να υπαρχει αυτη η καμπυλη. Δεν καταλαβαινω γιατι το κάνουν. Συμφωνω με Αναστασακη. Εγω αν κανω μμ ποτέ, θα τους πω να μην το κανουν. Δεν το ειχα ποτε στο κεφαλι μου. Εκτος αν θυμηθώ την παιδική μου hairline.
Τσαμπα grafts.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Δεν βρισκω λογο να υπαρχει αυτη η καμπυλη. Δεν καταλαβαινω γιατι το κάνουν. Συμφωνω με Αναστασακη. Εγω αν κανω μμ ποτέ, θα τους πω να μην το κανουν. Δεν το ειχα ποτε στο κεφαλι μου. Εκτος αν θυμηθώ την παιδική μου hairline.
Τσαμπα grafts.
Καδράρει καλύτερα το πρόσωπο έτσι!Αλλά αυτά είναι γούστα!δλδ όταν θες να τα κάνεις προς τα πάνω να μην είναι πολύ πίσω ο κρόταφος
 

Harris_G

Well-Known Member
Ρε παιδια δε μιλαμε για temporal peaks κλπ. Ποια εξοικονομηση η περιοχη ειναι πολυ μικρη.Μαλιστα το 2017 που ειχα κανει cons με το Δρ.Κωνσταντίνο ειμαι 90% σιγουρος οτι μου το ειχε σχεδιασει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Το μικροσκοπικο καμπυλοπλευρο τριγωνακι λεω ποσο να θελει; 14 grafts?
Προβολή συνημμένου 62976
Η γραμμη που ενωνει το midfrontal point με το temporoparietal angle, ΠΟΤΕ δεν πρεπει να πηγαινει προς κατω.
Εδω πηγαινει.
Εκτος αν παααααλι δεν καταλαβα καλα λογω της γωνιας της φωτο, της Σεληνης στον Κρονο και του αναδρομου Ερμη.
Οποτε, θα μου επιτρεψετε να κανω αυτα που ΕΙΝΑΙ σωστα και να αφησω οποιον θελει να κανει ΟΤΙ θελει χωρις ομως να τον λαμβανω υποψιν για το τι θα κανω εγω.
Γνωμες υπαρχουν πολλες, ΔΕΝ εχουν ομως ολες την ιδια αξια.

Προσωπικα γουστα των ενδιαφερομενων ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ να τα μοιραστούν, αλλα το οτι ο διασημοτερος (ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ) ιατρος ΜΕΤ του πλανητη ΔΕΝ έχει καμια σημασια τι κανει και ποιοι ...συμφωνουν μαζι του, αν δεν συμφωνει ο μεγαλύτερος κριτης ολων: Η ΦΥΣΗ.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Μία ερώτηση σας κάνανε γιατρέ τα παιδιά!!Όσο για την φύση όπως λέτε δεν θα έπρεπε καν να βάζουμε μαλλιά καθώς η φύση φρόντισε να μας καραφλιάσει!Είναι θέμα γούστου και το πως ταιριάζει στον καθένα να γίνεται το καδράρισμα του προσώπου...Σε άλλους ταιριάζει το κλείσιμο σε άλλους όχι!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Harris_G

Well-Known Member
Νταξει λες και δεν ηξερα οτι δε μπορουμε να συζητησουμε σαν ανθρωποι μαζι σας, ειναι νωρις ακομα για το Αγιο Φως.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μία ερώτηση σας κάνανε γιατρέ τα παιδιά!!Όσο για την φύση όπως λέτε δεν θα έπρεπε καν να βάζουμε μαλλιά καθώς η φύση φρόντισε να μας καραφλιάσει!Είναι θέμα γούστου και το πως ταιριάζει στον καθένα να γίνεται το καδράρισμα του προσώπου...Σε άλλους ταιριάζει το κλείσιμο σε άλλους όχι!
Η Φυση ειναι αυτο που θελουμε να αντιγραψουμε.
Αν αυτο που φτιαχνει καποιος ΔΕΝ υπάρχει στη Φυση, θελει διαβασμα....

Τωρα, τι ...ταιριαζει και τι οχι, θα σου πω εγω τι πιστευω: Αν εγω εξηγησω , τεκμηριωσω ακόμα και αν αποδειξω πως ενας σχεδισμος ειναι λαθος, καποιος που του εχουν κανει ενα ΤΕΤΟΙΟ σχεδιασμο, απλούστατα θα πει πολυ πιο ευκολα "εμενα μου ταιριαζει/μου αρεσει/ειναι αποψεις αυτα" ή ακομα και θα επιτεθει σε εμενα (αντι για την γνωση που παρεχω) παρα θα παραδεχτει οτι εκανε λαθος επιλογη ιατρού που δεν ξερει βασικες αρχες σχεδισμού hairline γιατι δεν εχει πατησει σε συνεδριο ή δεν έχει ανοιξει ΕΝΑ βιβλιο ποτε.
Τοσο απλα/.
 

Harris_G

Well-Known Member
Σβηνω το σχολιο γιατι δεν ξανασχολουμαι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

LoverBoy

Well-Known Member
Η Φυση ειναι αυτο που θελουμε να αντιγραψουμε.
Αν αυτο που φτιαχνει καποιος ΔΕΝ υπάρχει στη Φυση, θελει διαβασμα....

Τωρα, τι ...ταιριαζει και τι οχι, θα σου πω εγω τι πιστευω: Αν εγω εξηγησω , τεκμηριωσω ακόμα και αν αποδειξω πως ενας σχεδισμος ειναι λαθος, καποιος που του εχουν κανει ενα ΤΕΤΟΙΟ σχεδιασμο, απλούστατα θα πει πολυ πιο ευκολα "εμενα μου ταιριαζει/μου αρεσει/ειναι αποψεις αυτα" ή ακομα και θα επιτεθει σε εμενα (αντι για την γνωση που παρεχω) παρα θα παραδεχτει οτι εκανε λαθος επιλογη ιατρού που δεν ξερει βασικες αρχες σχεδισμού hairline γιατι δεν εχει πατησει σε συνεδριο ή δεν έχει ανοιξει ΕΝΑ βιβλιο ποτε.
Τοσο απλα/.
Εσείς μιλάτε από τεχνικής απόψεως για το hairline που είναι σωστό! Άντε και να είναι όπως το λέτε γιατί μερικοί συνάδελφοι σας σε Ελλάδα και εξωτερικό χρησιμοποιούν και άλλο τρόπο σχεδιασμού? Εφόσον κάποιος δλδ μπορεί να μην έχει μεγάλη επιφάνεια να καλύψει και να θέλει κλείσιμο κροταφων σε νορμάλ σημείο γιατί να μη το λάβουμε υπόψιν?Ο σχεδιασμός δεν πρέπει να έρχεται σε συμφωνία με τον ασθενή καθώς είναι κάτι που θα το φέρει ο ίδιος στο κεφάλι του?
 
Μπλουζα