Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Toppikistis

New Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Να το κάνω "Proin Toppikistis" ;;;

Περιμένω σχόλια για το νέο λουκ..νομίζω πως έτσι μπορώ να κυκολοφορώ χωρίς Toppik!Σήμερα έτσι κυκλοφόρησα! ;D

Υ.Γ.:Μου θυμίζω Κανάκη :D
 

Συνημμένα

  • new look right profile.jpg
    new look right profile.jpg
    143.7 KB · Προβολές: 50
  • new look left profile.jpg
    new look left profile.jpg
    115.6 KB · Προβολές: 42
  • new look top.jpg
    new look top.jpg
    346.1 KB · Προβολές: 33
  • new look at soft light.jpg
    new look at soft light.jpg
    260.3 KB · Προβολές: 32

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikipitri

Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

toppikisti για τρεις μηνες θεραπεία είσαι ΤΕΛΕΙΟΣ!!!
άλλοι όσο κι αν προσπαθούν δεν βλέπουν τέτοια αποτελέσματα!!!
ΜΠΡΑΒΟ!!! ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! ;)
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Ρε φίλε τι λες τώρα....!!!!Αν είσαι και γυμνασμένος το look σου θα είναι τέλειο!!!Καλή συνέχεια!!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

topp παρατα το toppic ;D
σε εναν μηνα τα μαλλια σου θα ειναι ομοιομορφα σε πυκνοτητα σε ολο το κεφαλι
 

loukas

Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Adriano είπε:
Ρε φίλε τι λες τώρα....!!!!Αν είσαι και γυμνασμένος το look σου θα είναι τέλειο!!!Καλή συνέχεια!!!
φιλαρακι καταπληκτηκη ανταποκριση :worshipper :worshipper :worshipper ποσο χρονον εισαι?????????? 8) 8) 8) http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,2579.0.html http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,2579.60.html ειμουν και εγω σαν εσενα και ξεκινισα στα 32 35 σε ηλικια ειμαι τωρα 2,5 χρονια σε θεραπια 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

είσαι ωραίος ρε top!!!! :bravo: , ποιος Κανάκης?, μπροστά σου δεν πιάνει μία πλέον ;D
 

xk

Active Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

μας κουφανες topi!!Α Ψ Ο Γ Ο Σ ρε φιλε,χιλια μπραβο!

Τι λενε οι γυρω σου?Η κοπελα σου?
 

Toppikistis

New Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Παιδιά χαίρομαι πολύ που σας αρέσει το νέο look!Επίσης σας ευχαριστώ που συμμετέχετε με τόσο καλή διάθεση και συμπαράσταση στον αγώνα που κάνω τον τελευταίο καιρό!Δεν φαντάζεστε τι κουράγια μου δίνει όλο αυτό!
Από σήμερα πάντως, αν εξαιρέσουμε μερικές στιγμές αβεβαιότητας για το αν είμαι έτοιμος να βγω χωρίς τόππικ, είμαι άλλος άνθρωπος!Νιώθω σαν από σκλάβος να έγινα ελεύθερος άνθρωπος κ πάλι!
ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!! :p

Συνεχίζουμε ακάθεκτοι με Airol+Minoxidill στην επίθεση, και από αρχές Ιουλίου θα μπει στο οπλοστάσιο κ το SZII για άμυνα!

Κέντρο θα παίξει ο Τζόλε! :D :D
 

Toppikistis

New Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

xk είπε:
μας κουφανες topi!!Α Ψ Ο Γ Ο Σ ρε φιλε,χιλια μπραβο!

Τι λενε οι γυρω σου?Η κοπελα σου?

Xk μόνο η κοπέλα μου με έχει δει απ'το κοντινό περιβάλλον...ούτε φίλοι ούτε συγγενείς δεν μ'έχουν δει..
Την έπρηξα την κακομοίρα σήμερα..όλο την ίδια ερώτηση "Και δλδ φαίνονται παντού στην ίδια πυκνότητα;Δλδ αν με δει κανας γνωστός θα υποψιαστεί ότι τόσα χρόνια κάτι έβαζα στα μαλλιά μου;" "Και πως είμαι;Πως τα βλέπεις;Τα πλαϊνά είναι οκ;" Ευτυχώς με καθησύχασε ότι φαίνομαι πάρα πολύ καλά και οι ανησυχίες μου υποχωρούν σιγά-σιγά..

Προσωπικά πιστεύω ότι όντως τα πλαϊνά έχουν δέσει με τα πάνω πολύ καλά και δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου τo Pattern που είχα (NW6).Βέβαια σε αυτό βοήθησε κ ο τρόπος που κουρεύτηκα.Δλδ όλα τα κανονικά/υγειή μαλλιά που έχω στα πλάγια κ πίσω τα έκοψα με τη μηχανή στα 6 χιλιοστά και τα πάνω κ το crown τα έκοψα στα 2 εκατοστά.Με αυτό τον τρόπο εξισορροπείται η όποια αντίθεση υπήρχε!
Το στυλ μου θυμίζει ένα μείγμα από Κανάκη και Jason Statham και η αλήθεια είναι ότι γουστάρω πολύ τέτοιο στυλ!Θα το ρίξω κ στη γυμναστική από δω κ μπρος κ πιστεύω θα είμαι jet! Το μόνο που φαίνεται πιο αραιό απ'τα υπόλοιπα είναι το crown αλλά λίγο με απασχολεί!
 

komgr

New Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Φίλε είσαι 22 χρονών ;
Καταλαβαίνω καλά την περίπτωση σου...Άρχισα να χάνω μαλλιά από τα 15 περίπου στα 18 ήταν σχετικά καλά αλλά τώρα 21 είναι...Ξεκίνησα θεραπεία πριν 1 χρόνο με μινόξ και κάτι βιταμίνες,στην συνέχεια Σεπτέμβριο άρχισα και φίνα (την σταμάτησα τον Μάη ) και τώρα βάζω λίγο μινόξ 3 φορές την εβδομάδα και θα σταματήσω για καλοκαίρι όπως είπε ο δερματολόγος.
Πραγματικά όποιος δεν έχει χάσει τα μαλλιά του σε τέτοια ηλικία δεν ξέρετε τι ψυχοφθόρα διαδικασία είναι...
Δεν το εύχομαι ούτε στον χειρότερο εχθρό μου..
Τα αποτελέσματα σου είναι πολύ καλά για 3 μήνες...Συνέχισε και πιστεύω σύντομα στον χρόνο θα είσαι τούρμπο...Συνήθως τα αποτελέσματα φαίνονται πάνω στον χρόνο...
Μπράβο και πάλι μπράβο...
 

Toppikistis

New Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Ναι, komgr και Λουκά, είμαι 22μιση χρονών περίπου και όντως komgr είναι πολύ επώδυνο να βιώνεις σε τόσο μικρές ηλικίες την ΑΑ...
Σου εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα με τη θεραπεία σου!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

loukas

Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Toppikistis είπε:
Ναι, komgr και Λουκά, είμαι 22μιση χρονών περίπου και όντως komgr είναι πολύ επώδυνο να βιώνεις σε τόσο μικρές ηλικίες την ΑΑ...
Σου εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα με τη θεραπεία σου!
αδελφε βαλε και 1/4 προσκαρ και μην ακουσ κανεναν εγω στα 35 μαμαω γαιδουρα στον ανηφωρο 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Hairboost

Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

λουκα συχνοουρια δεν αντιμετωπισες ?
 

Toppikistis

New Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Λουκά δεν παίρνω φίνα, μένω σταθερός στις απόψεις μου..
 

loukas

Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Hairboost είπε:
λουκα συχνοουρια δεν αντιμετωπισες ?
ναι αλλα πινω και πολυ ομως :grandpa: :grandpa: :grandpa:εξου και το ονομα μου 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG το χρωμα των ουρον θελω να μου πεισ τα δικα μου ειναι λευκα στο πιωμα και κιτρινα κατα την διαρκια τησ μερας φυσιολογικες η φορεσ που παω τουαλετα
 

Hairboost

Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

loukas alcoholic είπε:
[quote author=Hairboost link=topic=2777.msg55402#msg55402 date=1308787010]
λουκα συχνοουρια δεν αντιμετωπισες ?
ναι αλλα πινω και πολυ ομως :grandpa: :grandpa: :grandpa:εξου και το ονομα μου 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG το χρωμα των ουρον θελω να μου πεισ τα δικα μου ειναι λευκα στο πιωμα και κιτρινα κατα την διαρκια τησ μερας φυσιολογικες η φορεσ που παω τουαλετα
[/quote]
μηπως εχεις προστατιδα και δεν το ξερεις
 

Toppikistis

New Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Guys είστε :eek:fft:
Δόξα τω Θεώ το φόρουμ είναι γεμάτο με θέματα που αναλύουν τη φίνα οριζοντίως κ καθέτως
 

sovagg

New Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Φιλε τοπικιστη συγχαρητηρια κ απο μενα για τα αποτελεσματα σου..Ειμαι κ εγω κοντα στην ηλικια σου και χανω τα μαλλια μου απο 17 χρονων κ ξερω ποσο ψυχοφθορο ειναι..Συμφωνω στο να μην παρεις oral φινα..Στη θεση σου ομως θα εβαζα και μια τοπικη σπιρο για dht blocking...Και παλι συγχαρητηρια κ σου ευχομαι τα καλυτερα απο εδω κ περα..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα