Mikegad, fue, μπίρου 2415 grafts, 10-11/11/2016

piros75

Well-Known Member
και εγώ άργησα αρκετά στη φύτρωση, αλλά έχω την αίσθηση ότι στον 5ο είχα λίγο καλύτερη φύτρωση από εσένα Μαικ. Υπομονή και εύχομαι να πάνε όλα καλά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member
Το θέμα δεν είναι αν θα αργήσει αλλά να έρθει η επιθυμητή φύτρωση...και όσο περνάει ο καιρός και δεν ,ξεκινάνε οι άσχημες σκέψεις.
Να σαι καλά!
 

mikegad

Well-Known Member
@mikegad μια χαρα παει , φαινεται οτι μεχρι το 12 μηνο δε θα εχει καμια σχεση με τωρα, ηδη εχει βελτιωθει η εικονα
Καλά ότι μέχρι το 12μηνο θα υπάρξει βελτίωση το θεωρώ βέβαιο.
Το θέμα όμως είναι αν αυτή η βελτίωση θα είναι αρκετή ώστε να δώσει ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα.

Ο πιρος φύτρωνε και στον όγδοο μήνα, μην αγχωνεσαι
Σωστά αλλά δεν είναι και ότι πιο συνηθισμένο (σε τέτοιο βαθμό τουλάχιστον)
 

dimitris50423

Well-Known Member
mike στο ζουμ δεν φαινονται πολλα τριχακια ρε συ που να σκανε τωρα.. ειναι πολυ καθαρες οι φωτο και φαινεται.
εσυ βλεπεις αρκετα που τα βλεπεις και απο κοντα?
ο piros στους 10 μηνες ειχε καμια 250 να σκανε σε ολη τη hairline.
βλεπεις διαφορα στο μαλλι καθε εβδομαδα? εγω πιστευω οτι ενα αποτελεσμα αν ειναι να παει καλα θα δειξει μεχρι το 5μηνο αντε 6μηνο στο θεμα φυτρωση μετα πηγαινουν ολα πολυ πιο αργα.
μακαρι να εισαι η εξαιρεση εσυ. ;)
και κατι αλλο το αλλο παιδι που κερδισε εκανε βιντεακια εδειχνε το μαλλι του εσενα δεν σου εκαναν καμια προταση τετοια?
 

alexandros _athens

Active Member
Νιώθω την αγωνία σου στο 100% και στο μυαλό μου έρχεται αυτό που σκεφτόμουν συνέχεια όταν ήμουν στη θέση σου.. μια λέξη μόνο, υπομονή! Επειδή είχαμε και οι δυο την ίδια γιατρό και επειδή προσωπικά έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος από τη δουλειά που έκανε σε μένα, πιστεύω και ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά και πως στο επόμενο διάστημα θα δεις μεγάλη διαφορά. Εύχομαι τα καλύτερα φίλε!
 

P70

Active Member
Μην παρενεβη η εταιρια επειδη δεν ηταν σιγουρη για το αν θα βγει καλο το αποτελεσμα;
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν νομιζω να σταματησει να ενημερωνει ο mike ανεξαρτητως αποτελεσματος. Εδειξε απο την αρχη οτι ειναι αντικειμενικος και βαζει πολυ καλες φωτο.
10 ιουνιου κλεινει 7 μηνες οποτε θα εχουμε μια ολοκληρωμενη εικονα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Well-Known Member
Ο mike φυσικα και θα ενημερωσει...ελπιζω να εχει φτιαξει και η εικονα του ηδη...αναμενουμε.
 

mikegad

Well-Known Member
Ήρεμα παιδιά
Ούτε θα σταματήσω την ενημέρωση ,ούτε η εταιρία παρενέβει (βασικά δεν έχω καμία επικοινωνία από τους 2,5 μήνες και μετά).
Βάζω τις φώτο που είχα βγάλει πριν μερικές βδομάδες στο εξάμηνο ακριβώς και σε μερικές μέρες που θα κλείσω το 7μηνο θα βάλω πάλι.
Σε κάνε 10ήμερο (μπορεί και λιγότερο) που λασκάρω αρκετά θα συμμετέχω πάλι πιο ενεργά γιατί τρέχω και δεν φτάνω τώρα
 

mikegad

Well-Known Member
6 μήνες λοιπόν
Κάποια μικρά αδύναμα που έβλεπα μεγάλωσαν αλλά δεν έγινε και κάνα θαύμα.
Τις είχα βγάλει έξω απόγευμα
 

Συνημμένα

  • 6 months 1.JPG
    6 months 1.JPG
    1.1 MB · Προβολές: 838
  • 6 months 2.JPG
    6 months 2.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 762
  • 6 months 3.JPG
    6 months 3.JPG
    844.9 KB · Προβολές: 713
  • 6 months 4.JPG
    6 months 4.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 854
  • 6 months 5.JPG
    6 months 5.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 765

dimitris50423

Well-Known Member
Mike αν και φαινεται ποια ειναι η φυτρωση ειναι λιγο σκοτεινες αυτες. Ακομη η φυτρωση δεν ειναι εκει που θα επρεπε. Οταν μπορεσεις βαλε καμια πιο φωτεινη. Στο 7μηνο ισως.
 

aeratos28

Just aeratos
Όντως θέλει φωτεινότερες φωτό από αυτές φίλε mike..περίμενα καλύτερο αποτέλεσμα να σου πω την αλήθεια..οχι θαυματα,ειχες μεγαλη αραιωση ,αλλα καλυτερη εικονα απο αυτη..ομως έχεις χρόνο ακόμα ,μακαρι να αλλαξει κάτι.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Για χρηστες μινοξιδιλης λογικα στο 7μηνο εχει ολοκληρωθει σε ενα 80% -85% η φυτρωση.
Βλεπεις καθολου μικρα τριχακια να σκανε;
8ο μηνα θυμαμαι εγω ειχα ελαχιστα εως καθολου. Μετα υπαρχει καποια βελτιωση λογω παχυνσης των τριχων που εχουν φυτρωσει.
 

koumparos

Well-Known Member
Eχει βελτιωθει η εικονα.Νομιζω πρεπει να περιμενεις το 12μηνο για πληρη αξιολογηση.Απο τις περιπτωσεις νομιζω αργης φυτρωσης γιατι φυτρωση διακρινω αλλα με βηματα χελωνας.
 

athenian

Well-Known Member
Είναι και μεγάλη η επιφάνεια κάλυψης ρε γμτ, ισως ηθελες αλλα 1000 μοσχεύματα τελικά. Το αποτέλεσμα ως τώρα δεν είναι σουπερ αλλα δεν είναι και αποκαρδιωτικό. Υπομονή και βλέπεις.
 

imouthis

Active Member
Πιστεύω ότι θέλει άλλα 1000grafts τουλάχιστον και να αφαιρεθούν μερικά από τα temples γιατί τονίζουν το πρόβλημα.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Μπλουζα