Mikegad, fue, μπίρου 2415 grafts, 10-11/11/2016

mikegad

Well-Known Member
Συνεχισε 2 τη μερα μινοξιδιλη και ολα θα πανε καλα.
Δημήτρη 1 φορά βάζω μινόξ και κάτι λιγότερο από 1ml...τώρα μου τελειώνει το πρώτο μπουκαλάκι.

Αμα ζουμαρεις σύο τέρμα θα δεις οτι έχουν αρχίσει να βγαίνουν πολλά αλλά με το μάτι δεν είναι ορατά,δεν υπάρχει λογος να αγχωνεσαι
Μωρέ εντάξει δεν τα χω βάψει και μαύρα...απλά έλεγα αφού μου πέσανε νωρίς θα βγούνε και πιο νωρίς.
Αλίμονο να ανησυχώ από τον τρίτο μήνα.

Κάποια μικρά το ξέρω πως υπάρχουν αλλά δεν ξέρω αν είναι καινούρια που βγαίνουν ή μμ που δεν έπεσαν.
Το λέω γιατί μπροστά έχω σταμπάρει 2-3 μικρά τριχάκια που δεν μεγαλώνουν αλλά ούτε και φεύγουν με το λούσιμο.

Έβγαλα και με το φως τις μέρας ,αλλά δεν τις έχω περάσει στο pc να δω αν φαίνεται καλύτερα κάτι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

firecaptain

Active Member
Δημήτρη 1 φορά βάζω μινόξ και κάτι λιγότερο από 1ml...τώρα μου τελειώνει το πρώτο μπουκαλάκι.


Μωρέ εντάξει δεν τα χω βάψει και μαύρα...απλά έλεγα αφού μου πέσανε νωρίς θα βγούνε και πιο νωρίς.
Αλίμονο να ανησυχώ από τον τρίτο μήνα.

Κάποια μικρά το ξέρω πως υπάρχουν αλλά δεν ξέρω αν είναι καινούρια που βγαίνουν ή μμ που δεν έπεσαν.
Το λέω γιατί μπροστά έχω σταμπάρει 2-3 μικρά τριχάκια που δεν μεγαλώνουν αλλά ούτε και φεύγουν με το λούσιμο.

Έβγαλα και με το φως τις μέρας ,αλλά δεν τις έχω περάσει στο pc να δω αν φαίνεται καλύτερα κάτι
Αυτά τα τριχακια σε λίγες μέρες θα τα δεις μαύρα και περήφανα. Έτσι ξεκινάνε, άχρωμα και αδύναμα.
 

stelgeo134

New Member
Δημήτρη 1 φορά βάζω μινόξ και κάτι λιγότερο από 1ml...τώρα μου τελειώνει το πρώτο μπουκαλάκι.


Μωρέ εντάξει δεν τα χω βάψει και μαύρα...απλά έλεγα αφού μου πέσανε νωρίς θα βγούνε και πιο νωρίς.
Αλίμονο να ανησυχώ από τον τρίτο μήνα.

Κάποια μικρά το ξέρω πως υπάρχουν αλλά δεν ξέρω αν είναι καινούρια που βγαίνουν ή μμ που δεν έπεσαν.
Το λέω γιατί μπροστά έχω σταμπάρει 2-3 μικρά τριχάκια που δεν μεγαλώνουν αλλά ούτε και φεύγουν με το λούσιμο.

Έβγαλα και με το φως τις μέρας ,αλλά δεν τις έχω περάσει στο pc να δω αν φαίνεται καλύτερα κάτι
Yπομονή Mike , όπως έχουν πει κ τα υπόλοιπα μέλη του forum , από δω κ περα θα δεις τα αποτελέσματα .
΄Καλά αποτελέσματα , εύχομαι πάνω από όλα να λύσεις το ψυχολογικό θέμα , που τελικά αυτό μας αφορά όλους.
 

mikegad

Well-Known Member
Σημαντική διαφορά δεν έχω.
Πως να έχω άλλωστε αφού μόλις προ 10ημέρου έκανα την ενημέρωση του 3μήνου.
Έχω την εντύπωση πως κάτι πάει να σκάσει (ελπίζω να μην είναι ιδέα μου).

Τέλος βδομάδας που θα με στους 3ήμισυ μήνες θα κάνω νέα ενημέρωση.
Μόλις τα πήρα και στο 1 εκατοστό όποτε θα διακρίνεται και πιο εύκολα αν πάει να βγει κάτι.
 

mikegad

Well-Known Member
Φωτογραφίες από το Σάββατο στους 3ήμιση μήνες.
Επιτέλους μου φαίνεται πως αρχίζει να κινείται
 

Συνημμένα

  • 3 month and half 1.JPG
    3 month and half 1.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 779
  • 3 month and half 2.JPG
    3 month and half 2.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 782
  • 3 month and half 3.JPG
    3 month and half 3.JPG
    2 MB · Προβολές: 754
  • 3 month and half 4.JPG
    3 month and half 4.JPG
    2 MB · Προβολές: 789
  • 3 month and half 5.JPG
    3 month and half 5.JPG
    1,009.6 KB · Προβολές: 629
  • 3 month and half 6.JPG
    3 month and half 6.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 614

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

salonikios30

Active Member
φιλε μου τα πραγματα δεν πηγαν καθολου καλα,δυστηχως
Πηγα να βελτιωσω την hairline μου κ γενικη τελικη εικονα μου ειναι απελπιστικη
 

mikegad

Well-Known Member
Thanks παιδιά!!
Τα πράγματα πάνε μάλλον φυσιολογικά θα έλεγα.
Νέες τριχούλες άρχισα να παρατηρώ (που να μην είναι ιδέα μου) από τους 3 μήνες και 10 μέρες περίπου ,αλλά σε νορμάλ πλαίσια.Σε καμία περίπτωση δεν έχω αυτό το μπαμ που κάποιοι περιγράφουν
 

mikegad

Well-Known Member
Φωτογραφίες προ 3ημέρου στους 4 μήνες.
Νωρίς είναι ακόμα αλλά σίγουρα θα ήθελα κάτι παραπάνω
 

Συνημμένα

  • 4 month 1.JPG
    4 month 1.JPG
    1.8 MB · Προβολές: 476
  • 4 month 2.JPG
    4 month 2.JPG
    2 MB · Προβολές: 473
  • 4 month 3.JPG
    4 month 3.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 443
  • 4 month 4.JPG
    4 month 4.JPG
    2 MB · Προβολές: 460
  • 4 month 5.JPG
    4 month 5.JPG
    1.1 MB · Προβολές: 437
  • 4 month 6.JPG
    4 month 6.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 431

P70

Active Member
Ειναι διαφορετικη η φυτρωση στον καθενα Mike, κανεις υπομονη και δινεις 2 μηνες περιθωριο για τα καλα! Απο δω και περα, μονο καλυτερα θα εισαι, καλη συνεχεια!
 

mikegad

Well-Known Member
Καλά δεν καταδικάζω το αποτέλεσμα στο 4μηνο...αλίμονο
Άλλωστε τις τελευταίες μέρες βλέπω να σκάνε αρκετά.
Σε πιο φυσιολογικές συνθήκες φαίνονται λίγο καλύτερα τα πράγματα.
Βάζω μία φώτο σε απόσταση 30cm από το φωτιστικό και το ίδιο σημείο πιο πίσω λίγο που δημιουργείται λίγο σκοτάδι
4 month dark.JPG

Το κακό είναι πως το μαλλί είναι τέρμα σγουρό και φοβάμαι να το αφήσω να μεγαλώσει μπας και δώσει λίγο κάλυψη παραπάνω
4 month zoom.JPG
 

dimitris50423

Well-Known Member
Υπομονη για τους επομενους μηνες. Το δερμα στο τριχωτο μια χαρα φαινεται. Ουτε ξηροδερμια ουτε ερυθροτητα.
4ο 5ο λογικα θα δωσει. Καλη συνεχεια.
 
Μπλουζα