Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Όταν ένας άνθρωπος θέλει να κάνει χιούμορ, πρέπει αυτοί που είναι γύρω του να είναι εξίσου ευφυείς μ’ αυτόν, αλλιώς δεν πρόκειται να τον καταλάβουν

James Stephens, 1882-1950, Ιρλανδός συγγραφέας

Μια μαλακία είπε ο συγγραφέας.

Ευφυία είναι όμως και να καταλαβαίνεις και να αξιολογείς το αν κάτι που λέει κάποιος είναι χιούμορ ή κακεντρέχεια.
Proffessor δεν είναι binary options όλα τα ζητήματα. Τα έχουμε ξαναπεί αυτά.
 

Adriano

Well-Known Member
Βρε ασε τον αντμιν στην ησυχια του κ ζητα συγνωμη απ ολο τον κοσμο του φορουμ για την σαχλαμαρα που εγραψες αν εχεις ιχνος αξιοπρεπειας επανω σου..αν δεν εχεις φυγε απο μονος σου ποιος να σε παρει στα σοβαρα με τις κοτσανες που λες;;
Την επομενη φορα που θα με χαρακτηρισεις χωρις να γνωριζεις ποιος ειμαι θα σου κανω μηνυτηρια αναφορα..οτι σου λεω.

Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος. Σε νοιάζει πραγματικά τι λέει ο Minoxidilis και ο κάθε Minoxidilis, Adriano;

Ο καθένας λέει την παπαριά του.

@minoxidilis

Φίλε λέγε ότι θες . Έτσι κι αλλιώς δεν έχει καμία σημασία.
 

mic6

Well-Known Member
Μια μαλακία είπε ο συγγραφέας.

Ευφυία είναι όμως και να καταλαβαίνεις και να αξιολογείς το αν κάτι που λέει κάποιος είναι χιούμορ ή κακεντρέχεια.
Proffessor δεν είναι binary options όλα τα ζητήματα. Τα έχουμε ξαναπεί αυτά.
Εντάξει αν θεωρείς ότι έκανα το αστειάκι με τη σιλικόνη με καχεντρέχεια, πάω πάσο. Επίσης φοβερό που με τόση ευκολία αποκαλείς μαλακία το απόφθεγμα του συγγραφέα ενώ ταυτόχρονα ρητορεύεις και θέλεις να πάρουμε στα σοβαρά τα δικά σου αποφθέγματα.
 

minoxidilis

Active Member
Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος. Σε νοιάζει πραγματικά τι λέει ο Minoxidilis και ο κάθε Minoxidilis, Adriano;

Ο καθένας λέει την παπαριά του.

@minoxidilis

Φίλε λέγε ότι θες . Έτσι κι αλλιώς δεν έχει καμία σημασία.
Tεσπα,παραθεσα πηγες δεν ειναι made in minoxidilis.Επισης off topic,εσενα adriano σου ζηταω μια συγνωμη για ενα topic που ειχε να κανει με τον dr cinic,βρηκα δουλειες του που ηταν απαραδεκτες,απλα ο καθενας εχει την αποψη του μεχρι να δει το αντιθετο και να μαθει καποια πραγματα που δεν ηξερε,μιλαω για το θεμα cinic.Δεν ειναι ολοι βαλτοι εδω μεσα.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε mic,έχεις κουράσει απίστευτα
Ποια πιάτσα έχει χαλάσει?συνδέεται καθόλου η γλώσσα με το μυαλό σου η λες ότι προλαβαίνεις?
Νομίζεις ότι και εγώ δεν ξέρω τι νομίζεις ..για χαλάρωσε λιγο και μιλά καλύτερα.εισαι σε ένα φόρουμ αν δεν το έχεις πάρει χαμπάρι που γράφουμε τα κακώς κείμενα και τα καλά βέβαια.σιυ έχουν πει ένα σωρό παιδιά καλά λόγια και κάθε λίγο και λιγακι γράφεις τις παπαριές σου.η μαζέψου η τον πουλο και μπαούλο να τελειώνουμε ..άντε γιατί μας τα κάνεις τσουβαλια στο φινάλε
 

Adriano

Well-Known Member
Εντάξει αν θεωρείς ότι έκανα το αστειάκι με τη σιλικόνη με καχεντρέχεια, πάω πάσο. Επίσης φοβερό που με τόση ευκολία αποκαλείς μαλακία το απόφθεγμα του συγγραφέα ενώ ταυτόχρονα ρητορεύεις και θέλεις να πάρουμε στα σοβαρά τα δικά σου αποφθέγματα.

Δεν είπα ότι λες κάτι με κακία. Ούτε καν. Το point δεν το έπιασες.

Αυτό που ήθελα να μείνει είναι ότι τα τσουβαλιάζεις όλα. Με καταλαβαίνεις; Δεν θα σου πω εγώ τι να πεις και όχι. Αλλά δεν υπάρχει στη ζωή μόνο άσπρο μαύρο.

Κατά την άποψή μου αυτό που είπε ο συγγραφέας ήταν μαλακία με την λογική που ανέφερα. Δεν είναι όλα άσπρο μαύρο.

Πάμε λίγο στα ενδιαφέροντα. Μιχάλη όταν κουρευτείς θα μπορούσες να ανεβάσεις μία τη δότρια να δούμε την ίαση;
 

Adriano

Well-Known Member
Ρε mic,έχεις κουράσει απίστευτα
Ποια πιάτσα έχει χαλάσει?συνδέεται καθόλου η γλώσσα με το μυαλό σου η λες ότι προλαβαίνεις?
Νομίζεις ότι και εγώ δεν ξέρω τι νομίζεις ..για χαλάρωσε λιγο και μιλά καλύτερα.εισαι σε ένα φόρουμ αν δεν το έχεις πάρει χαμπάρι που γράφουμε τα κακώς κείμενα και τα καλά βέβαια.σιυ έχουν πει ένα σωρό παιδιά καλά λόγια και κάθε λίγο και λιγακι γράφεις τις παπαριές σου.η μαζέψου η τον πουλο και μπαούλο να τελειώνουμε ..άντε γιατί μας τα κάνεις τσουβαλια στο φινάλε

@aeratos28

Δικαίωμα του να το πιστεύει. Η πιάτσα όντως θα χαλάσει με αυτά που έμαθα κι εγώ. Αλλά όχι για καλό της κλινικής πίσω από το Χίλτον.
 

mic6

Well-Known Member
Δεν είπα ότι λες κάτι με κακία. Ούτε καν. Το point δεν το έπιασες.

Αυτό που ήθελα να μείνει είναι ότι τα τσουβαλιάζεις όλα. Με καταλαβαίνεις; Δεν θα σου πω εγώ τι να πεις και όχι. Αλλά δεν υπάρχει στη ζωή μόνο άσπρο μαύρο.

Κατά την άποψή μου αυτό που είπε ο συγγραφέας ήταν μαλακία με την λογική που ανέφερα. Δεν είναι όλα άσπρο μαύρο.

Πάμε λίγο στα ενδιαφέροντα. Μιχάλη όταν κουρευτείς θα μπορούσες να ανεβάσεις μία τη δότρια να δούμε την ίαση;
Δεν γίνεται ρε σόρι, αποφάσισα να τα κάνω κοτσίδα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Έχεις κολλήσει να εμπλέκεις την προσωπική μου ζωή. Τρόλαρα, ποδοσφαιριστής είμαι, άστο στην άκρη αυτό.

;;;;;;;;

Μάλλον δεν καταλαβαίνεις ελληνικά. Ποια προσωπική ζωή; Ιδιότητα είναι.

Ποδοσφαιριστής δεν είσαι. Έχεις κιλά.
 

naruto

Well-Known Member
Η πρώτη φωτό είναι από το 2016, κάκιστο κινητό και πολύ θολή γιατί τη ζούμαρα, αλλά δίνει μια ιδέα για το πώς ήμουν.
b7a05b97decd854178a51a5babfcbf75.jpg
399d9750b0ea117383ecec45e26c154f.jpg
2de185f5fa548e94e6649fae9ebfe4c3.jpg
36ee83df26b0de41224e15a88f4dd990.jpg
aa3dd0a71bc819785364a00ead954508.jpg
c56399cd6ff65af88a9efc355c078256.jpg
ee1ebfe5580170db2f102c73776b2835.jpg
gg εισαι ,παρα πολυ καλος.Η φυτρωση αριστη .Καθως κ η φυσικοτητα παρα πολυ καλη.

Εγω εξακολουθω να πιστευω ομως πως αν ειχες καταμαυρα μαλλια θα ειχες θεμα στη δοτρια.Μεγαλο θεμα στη δοτρια.Το γκριζο μαλλι σου σε σωζει και φαινεσε οκ.

Αυτες τις φωτο θα δει ομως το απαιδευτο ματι ενος 35 χρονου πχ μελαχρινου.Θα παει στη ιδια κλινικη,θα βομβαρδιστει η δοτρια του και μετα θα τρεχει κ δε θα φτανει να μαζεψει τα ασυμαζευτα.Πολλα τετοια παραδειγματα,ακομα και στο φορουμ...[/QUOTE]
 

rispa

Member
Δίκιο έχεις αν είναι ευφυείς αυτός που κάνει χιούμορ πρέπει και άλλοι να είναι στο ίδιο επίπεδο για να καταλάβουν. Αν είναι χαζός όμως αυτός που κάνει χιούμορ τι γίνεται; Δεν υπονοώ τπτ απλά ερώτηση κάνω.
 

mic6

Well-Known Member
Δίκιο έχεις αν είναι ευφυείς αυτός που κάνει χιούμορ πρέπει και άλλοι να είναι στο ίδιο επίπεδο για να καταλάβουν. Αν είναι χαζός όμως αυτός που κάνει χιούμορ τι γίνεται; Δεν υπονοώ τπτ απλά ερώτηση κάνω.
Εγώ έχω δίκιο; Άλλος το είπε, ρώτησε τον
 

Adriano

Well-Known Member
Δίκιο έχεις αν είναι ευφυείς αυτός που κάνει χιούμορ πρέπει και άλλοι να είναι στο ίδιο επίπεδο για να καταλάβουν. Αν είναι χαζός όμως αυτός που κάνει χιούμορ τι γίνεται; Δεν υπονοώ τπτ απλά ερώτηση κάνω.

Αν είναι χαζός θα κάνει χαζό χιούμορ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα