Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Η εμφανιση και το μαλλι παιζει πολυ μεγαλο ρολο σε πολλα περισσοτερα πραγματα. Οχι μονο στις γυναικες και στην αυτοπεποίθηση. Ακομη και στο αν θα παρεις μια δουλειά παιζει ρολο σε αρκετες περιπτωσεις. Ειναι μαγικο το πως εξαφανίζεται καθε ανασφαλεια και κομπλεξ με την φαλακρα μολις φυτρωνουν μαλλια μετα απο μια μεταμοσχευση.
Θεωρω οτι ειναι μια απο τις σημαντικοτερες αισθητικες επεμβασεις που σου αλλαζουν τη ζωη.
Ευτυχως εχει προχωρησει πολυ η μμ μαλλιων τα τελευταια χρονια και ακομη και μεγαλα nw μπορουν να διορθωσουν το προβλημα τους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Ερώτηση προς έμπειρους και γνώστες: Εάν κάποια στιγμή αποφασίσω να μπω για δεύτερη μμ με σκοπό την πύκνωση Α Β ζώνης με περίπου 2000-2500 μοσχεύματα, ο κίνδυνος shock loss αφορά και τα ήδη τοποθετημένα μοσχεύματα από την πρώτη μμ ή μονάχα τα μαμά μαλλιά μου?
 

makis25

Well-Known Member
ολα τα αφορα αλλα απο τη στιγμη που βαζεις μινοξ και επειδη θα ειναι μια ηπια πυκνωση σε μεγαλη επιφανεια δε νομιζω να εχεις προβλημα . η μινοξ βοηθα σε τετοια σεναρια
 

Georgie

Well-Known Member
Και γιατί να μπεις ξανά στη περιπέτεια? Αφού το αποτέλεσμα σου είναι εξαιρετικό .
Και η λίγη αραίωση κανει το αποτέλεσμα πιο φυσικό
Barber καλο να βρεις και με λιγο clay παίζεις μεγάλη μπάλα :)
 

mic6

Well-Known Member
Και γιατί να μπεις ξανά στη περιπέτεια? Αφού το αποτέλεσμα σου είναι εξαιρετικό .
Και η λίγη αραίωση κανει το αποτέλεσμα πιο φυσικό
Barber καλο να βρεις και με λιγο clay παίζεις μεγάλη μπάλα :)
Δεν είπα ότι θα το κάνω
Από περιέργεια και για πολύ μελλοντικά ρώτησα, προς το παρόν είμαι καλυμμένος και ρεαλιστικά και μεταφορικά!
 

konelos

Active Member
Ξεκίνησα να διαβάζω το νήμα, είδα μια πολύ ωραία παρουσίαση, άρχισε να γίνεται τσίρκο, από mod , από ασθενή, από μέλη...
Τραγικό πραγματικά :( πήδηξα πολλές σελίδες γιατί με έπιανε αναγούλα.
Πολύ καλό αποτέλεσμα φίλε Μιχάλη, λυπάμαι που στην πορεία άλλαξε ο χαρακτήρας σου 360 μοίρες.
Αυτό που κρατάω είναι ότι υπάρχει ελπίδα για μμ και στην Ελλάδα, καλό είναι να είμαστε ρεαλιστές, ζητάμε να βγουν 5000 τρίχες από μια περιοχή χωρίς να φαίνεται ίχνος εξαγωγής.
Όλοι θα ήθελαν μια τέτοια μμ ειδικά με τόσο μικρό κόστος, να τα χαίρεσαι.
 

mic6

Well-Known Member
Δύο χρόνια κλείνουμε.
Δόξα τω Θεώ, όλα κομπλέ!

20200702_151452.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Η φωτό ήταν σε μορφή καρτούν για να γελάσουμε. Πάρτε φίλε Τάσο και Κουμπάρε και την κανονική χωρίς ίχνος toppik, ακριβώς όπως βγήκα από το κρεβάτι με το μποξεράκι σήμερα το πρωί. Από χιούμορ βλέπω γκαγκα.

20200702_152314.jpg
 

koumparos

Well-Known Member
Ααααα μάλιστα.Οταν μπαίνεις εσύ στα νήματα και πετάς ένα κάρο σποντες διότι τολμησαμε να κάνουμε κριτική στην νούμερο 1 κλινική του γαλαξία είναι καλά.Τωρα βέβαια σε πειράζει που στη λέμε για την μουφα φωτό που ανέβασες λες και φοράς περούκα.
 

mic6

Well-Known Member
Ααααα μάλιστα.Οταν μπαίνεις εσύ στα νήματα και πετάς ένα κάρο σποντες διότι τολμησαμε να κάνουμε κριτική στην νούμερο 1 κλινική του γαλαξία είναι καλά.Τωρα βέβαια σε πειράζει που στη λέμε για την μουφα φωτό που ανέβασες λες και φοράς περούκα.
Ξαναλέω ότι η φώτο είναι με φίλτρο καρτούν και όντως φάινεται σα να φοράω περούκα και όντως το μαλλί μου δεν είναι έτσι, αλλά την ανέβασα επετειακά και καθαρά χιουμοριστικά. Και όπως βλέπεις τα μέλη με IQ μεγαλύτερο του μέσου ανθρώπου το κατάλαβαν και αντέδρασαν με emoticon χαμόγελο.

Το αποτέλεσμα της ν.1 κλινικής του γαλαξία οπως την αποκάλεσες θα το δεις στις προηγούμενες σελίδες, όχι στην επεξεργασμένη φώτο που ανέβασα για πλάκα μετα από δύο χρόνια.
 

koumparos

Well-Known Member
Ευτυχώς που δεν ανήκω στα άτομα αυτά που αναφέρεσαι διότι θα κατανάλωνα μεγάλη εγκεφαλική ενέργεια για να συντηρήσω τέτοια εξυπνάδα.
 

mic6

Well-Known Member
Admin νομίζω ήρθε η ώρα να κλειδώσεις το νήμα αν συμφωνείς.
Από εμένα έχεις το ok.
 

tasos33

Well-Known Member
Έλλειψη χιούμορ σίγουρα
Λες να πιστεύα ότι έχεις βάλει τοπικ στην αλλοιωμένη φωτό που ανέβασες? Που είναι όλη μαυρισμενη?
Με εκπλήσσεις δυσάρεστα.

Για το αποτέλεσμα δε, δεν έχω να προσθέσω κάτι ,τα έχουμε γράψει.
 

mic6

Well-Known Member
Λες να πιστεύα ότι έχεις βάλει τοπικ στην αλλοιωμένη φωτό που ανέβασες? Που είναι όλη μαυρισμενη?
Με εκπλήσσεις δυσάρεστα.

Για το αποτέλεσμα δε, δεν έχω να προσθέσω κάτι ,τα έχουμε γράψει.
Αν έκανες πλάκα ζητώ συγνώμη Τάσο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα