Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

felaini

Active Member
Και ρατσιστικο κ σεξιστικο κ αθλιο κ ελεινο κ τραγικο κ παρωχημενο ηταν το σχολιο σου..
Πρεπει να ζητησεις συγνωμη σ ολο το φορουμ για την σαχλαμαρα που εγραψες εσυ κ οσοι σου εκαναν λαικ.. την θαλασσα απλως να κοιτας δε θα σε πληρωνα..εισαι εκτος εποχης εντελως...κατσε σκεψου τι εγραψες για σουτιεν κ βυζια κ ασε τις ειρωνειες..δε θα ξανασχοληθω με την παρτη σου γιατι εισαι αναλωσιμος σαν κ σενα περασαν πολλοι απο δω μεσα κτην καναν μ ελαφρα..
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

minoxidilis

Active Member
Και ρατσιστικο κ σεξιστικο κ αθλιο κ ελεινο κ τραγικο κ παρωχημενο ηταν το σχολιο σου..
Πρεπει να ζητησεις συγνωμη σ ολο το φορουμ για την σαχλαμαρα που εγραψες εσυ κ οσοι σου εκαναν λαικ.. την θαλασσα απλως να κοιτας δε θα σε πληρωνα..εισαι εκτος εποχης εντελως...κατσε σκεψου τι εγραψες για σουτιεν κ βυζια κ ασε τις ειρωνειες..δε θα ξανασχοληθω με την παρτη σου γιατι εισαι αναλωσιμος σαν κ σενα περασαν πολλοι απο δω μεσα κτην καναν μ ελαφρα..
Αν θελει ο admin την κανω τωρα.Ρατσιστικο το σχολιο δεν ειναι,δεν ανεφερα χωρα καταγωγης του μαστου,τα θεωρω ολα ισαξια.Πασχεις απο ανατομικο συνδρομο,εισαι ανατομικοφοβικος.Μακαρι να ηταν και αναλωσιμη η μλκια των ανθρωπων.
 

minoxidilis

Active Member
Η πρώτη φωτό είναι από το 2016, κάκιστο κινητό και πολύ θολή γιατί τη ζούμαρα, αλλά δίνει μια ιδέα για το πώς ήμουν.
b7a05b97decd854178a51a5babfcbf75.jpg
399d9750b0ea117383ecec45e26c154f.jpg
2de185f5fa548e94e6649fae9ebfe4c3.jpg
36ee83df26b0de41224e15a88f4dd990.jpg
aa3dd0a71bc819785364a00ead954508.jpg
c56399cd6ff65af88a9efc355c078256.jpg
ee1ebfe5580170db2f102c73776b2835.jpg
[/QUOTE]
Στην 5 photo η το χτενισμα ειναι λαθος η overharvesting.Περα απο αυτο το αποτελεσμα ειναι απιστευτο.
 

felaini

Active Member
Βρε ασε τον αντμιν στην ησυχια του κ ζητα συγνωμη απ ολο τον κοσμο του φορουμ για την σαχλαμαρα που εγραψες αν εχεις ιχνος αξιοπρεπειας επανω σου..αν δεν εχεις φυγε απο μονος σου ποιος να σε παρει στα σοβαρα με τις κοτσανες που λες;;
Την επομενη φορα που θα με χαρακτηρισεις χωρις να γνωριζεις ποιος ειμαι θα σου κανω μηνυτηρια αναφορα..οτι σου λεω.
 

minoxidilis

Active Member
Βρε ασε τον αντμιν στην ησυχια του κ ζητα συγνωμη απ ολο τον κοσμο του φορουμ για την σαχλαμαρα που εγραψες αν εχεις ιχνος αξιοπρεπειας επανω σου..αν δεν εχεις φυγε απο μονος σου ποιος να σε παρει στα σοβαρα με τις κοτσανες που λες;;
Την επομενη φορα που θα με χαρακτηρισεις χωρις να γνωριζεις ποιος ειμαι θα σου κανω μηνυτηρια αναφορα..οτι σου λεω.

Μην περνεις την θεση του admin.Αυτος αποφασιζει,εκτος αν θεωρεις πως δεν εχει ορθα κριτηρια.Εγω περιμενω απο τον admin να παρει θεση.Δεν φευγω επειδη το λες εσυ,δεν αποφασιζεις εσυ εδω μεσα καταλαβες.Το ξαναλεω για τελευταια φορα αν ο admin θελει τελειωνει το θεμα,μην το κουραζεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mic6

Well-Known Member
Παίδες μια φίλη ετοιμάζεται να πάει να βάλει σιλικόνη γιατί έχει μικρό στήθος. Μήπως να της πω να δοκιμάσει φίνα πριν ή μόνο σε άντρες δουλεύει.
 
  • Like
Reactions: tol

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παίδες μια φίλη ετοιμάζεται να πάει να βάλει σιλικόνη γιατί έχει μικρό στήθος. Μήπως να της πω να δοκιμάσει φίνα πριν ή μόνο σε άντρες δουλεύει.

Να της πεις να πάει να δει κανά γιατρό και να μην ακούει π@π@ριες από φίλους της

Μην περνεις την θεση του admin.Αυτος αποφασιζει,εκτος αν θεωρεις πως δεν εχει ορθα κριτηρια.Εγω περιμενω απο τον admin να παρει θεση.Δεν φευγω επειδη το λες εσυ,δεν αποφασιζεις εσυ εδω μεσα καταλαβες.Το ξαναλεω για τελευταια φορα αν ο admin θελει τελειωνει το θεμα,μην το κουραζεις.

Τι εννοείς να πάρω θέση? Όπως έχω πει πολλάκις ο καθένας είναι ελεύθερος να γράφει την αποψή του. Δεν μπανάρω κανέναν για τις απόψεις του ακόμα και αν είναι λανθασμένες και αφελώς διατυπωμένες όπως εν προκειμένω η δική σου περί "σουτιέν" και φίνας.
 
  • Like
Reactions: tol

minoxidilis

Active Member
Να της πεις να πάει να δει κανά γιατρό και να μην ακούει π@π@ριες από φίλους της



Τι εννοείς να πάρω θέση? Όπως έχω πει πολλάκις ο καθένας είναι ελεύθερος να γράφει την αποψή του. Δεν μπανάρω κανέναν για τις απόψεις του ακόμα και αν είναι λανθασμένες και αφελώς διατυπωμένες όπως εν προκειμένω η δική σου περί "σουτιέν" και φίνας.
Αφελος διατυπωμενες θες να πεις για την χρηση της λεξης σουτιεν,στο θεμα της γυναικομαστιας εχει αποδειχθει επιστημονικα οπως και σεξουαλικες παρενεργειες,αν θεωρεις εσυ παπαριες αυτα που λενε επιστημονες ειναι αλλο θεμα.Το κλεινω εδω γιατι ειναι thread με θεμα μμ.Οποιος θελει περνει,δεν εχω συμβολαιο με την μερκ ουτε με αντιπαλες εταιριες για να τα λεω αυτα.Ουτε εχω κλινικη που προτρεπει ασθενεις να παρουν.Δεν αμφισβητησε κανεις την αποτελεσματικοτητα του φαρμακου υπαρχουν απειρες φωτο που δειχνουν θετικα αποτελεσματα.Ενα απο τα πολλα journal για το θεμα της γυναικομαστιας ειναι αυτο ,Indian Journal of Dermatology, Venereology and Leprology
Medknow Publications on behalf of The Indian Association of Dermatologists, Venereologists and Leprologists (IADVL)
ISSN: 0378-6323 EISSN: 0973-3922
Vol. 75, Num. 3, 2009, pp. 309-310.Το link ειναι αυτο μαζι με την εξης photo showimage.jpg
http://www.bioline.org.br/request?dv09094
 

minoxidilis

Active Member
Παίδες μια φίλη ετοιμάζεται να πάει να βάλει σιλικόνη γιατί έχει μικρό στήθος. Μήπως να της πω να δοκιμάσει φίνα πριν ή μόνο σε άντρες δουλεύει.
Δες την photo στο post μου,δεν εχει μεγαλη διαφορα αλλα ειναι ευπρεπης.Απο journal ειναι παρεμπιπτόντως.Καλυτερα σιλικονη δεν ειναι στανταρ το αποτελεσμα με την φινα,ειναι αναλογα τον ασθενη και την δοσολογια.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το αφελώς πηγαίνει και στο θέμα του "σουτίεν" αλλά κυρίως στη γενίκευση που κάνεις. Η τοποθέτηση σου δεν έχει κανέναν "αστερίσκο". Έτσι όπως είναι γραμμένη, για κάποιον που δεν ξέρει το θέμα, υπονοεί ότι πρακτικά όποιος παίρνει φίνα έχει θέμα γυναικομαστίας, κάτι που απέχει παρασάγγας από την πραγματικότητα. Το θέμα είναι εξόχως σοβαρο και ο ευτελισμός του με τέτοιου είδους εκφράσεις (όπως έκανε και ο mic) και κυρίως απλουστεύσεις δεν βοηθά κανέναν.
 

mic6

Well-Known Member
Δες την photo στο post μου,δεν εχει μεγαλη διαφορα αλλα ειναι ευπρεπης.Απο journal ειναι παρεμπιπτόντως.Καλυτερα σιλικονη δεν ειναι στανταρ το αποτελεσμα με την φινα,ειναι αναλογα τον ασθενη και την δοσολογια.
Η Πάμελα Άντερσον σιλικόνη ή φίνα είναι; Κάπως έτσι θέλει να τα κάνει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Το αφελώς πηγαίνει και στο θέμα του "σουτίεν" αλλά κυρίως στη γενίκευση που κάνεις. Η τοποθέτηση σου δεν έχει κανέναν "αστερίσκο". Έτσι όπως είναι γραμμένη, για κάποιον που δεν ξέρει το θέμα, υπονοεί ότι πρακτικά όποιος παίρνει φίνα έχει θέμα γυναικομαστίας, κάτι που απέχει παρασάγγας από την πραγματικότητα. Το θέμα είναι εξόχως σοβαρο και ο ευτελισμός του με τέτοιου είδους εκφράσεις (όπως έκανε και ο mic) και κυρίως απλουστεύσεις δεν βοηθά κανέναν.
Λίγο χιούμορ και τρολάρισμα δεν έβλαψε ποτέ κανέναν αδελφέ. Ειδικά σε ατμόσφαιρες τεταμένες.
 

minoxidilis

Active Member
Το αφελώς πηγαίνει και στο θέμα του "σουτίεν" αλλά κυρίως στη γενίκευση που κάνεις. Η τοποθέτηση σου δεν έχει κανέναν "αστερίσκο". Έτσι όπως είναι γραμμένη, για κάποιον που δεν ξέρει το θέμα, υπονοεί ότι πρακτικά όποιος παίρνει φίνα έχει θέμα γυναικομαστίας, κάτι που απέχει παρασάγγας από την πραγματικότητα. Το θέμα είναι εξόχως σοβαρο και ο ευτελισμός του με τέτοιου είδους εκφράσεις (όπως έκανε και ο mic) και κυρίως απλουστεύσεις δεν βοηθά κανέναν.
Το πως ενα φαρμακο δεν εχει σε ολους τα ιδια side πιστευω πως ειναι δεδομενο.Συμφωνω πως το θεμα ειναι σοβαρο.Δεν υπαρχουν φαρμακα που να εχουν παρενεργειες ιδιας ποιοτητας σε ολους τους ασθενεις.Αυτο ισχυει ακομα και με την ασπιρινη.Αν καποιος θεωρησε πως θα παθει στα σιγουρα γυναικομαστια ειναι λαθος.Πιθανολογικα μιλαμε παντα εδω μεσα οταν αναφερομαστε στα sides.Και στα journal στατιστικη κανουν.Το θεμα ηταν αν υπαρχει πιθανοτητα να παθει καποιος το συγκεκριμενο side.Αν καποιοι θεωρησαν πως ειπα για ολους τους χρηστες της φινα πως εχουν το εξης side,απλα ελεος.Οταν ενας χρηστης αναφερει πως ειχε πετυχημενη μμ στην ahc υπονοει πως ολοι που ειχαν παει ειχαν το ιδιο αποτελεσμα?η θα εχουν μελλοντικα το ιδιο με αυτον.Αυτονοητα πραγματα ειναι αυτα.Εχω αναφερει σε post στο παρελθον πως ειχα παρει και εγω φινα και μαλιστα εν ετη 2005.Δεν αναφερθηκα σε παρενεργειες γυναικομαστιας.Ανεφερα 1 απο τις πιθανες παρενεργειες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

minoxidilis

Active Member
Η Πάμελα Άντερσον σιλικόνη ή φίνα είναι; Κάπως έτσι θέλει να τα κάνει
Σιλικονη ειναι στανταρ,παραθετω link http://www.zimbio.com/Stars+Who+Hav...+Removed/articles/cwpF4qO1v5i/Pamela+Anderson.
Τα εχει βγαλει τα μοσχευματα τωρα.

Pamela Anderson has had her breasts augmented, reduced and augmented again. The second time around, she went for smaller implants that are probably more comfortable. In 1999, upon having her implants removed, she said, "It's something I've been wanting to do for a long time and I'm very happy with my decision."
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το πως ενα φαρμακο δεν εχει σε ολους τα ιδια side πιστευω πως ειναι δεδομενο.Συμφωνω πως το θεμα ειναι σοβαρο.Δεν υπαρχουν φαρμακα που να εχουν παρενεργειες ιδιας ποιοτητας σε ολους τους ασθενεις.Αυτο ισχυει ακομα και με την ασπιρινη.Αν καποιος θεωρησε πως θα παθει στα σιγουρα γυναικομαστια ειναι λαθος.Πιθανολογικα μιλαμε παντα εδω μεσα οταν αναφερομαστε στα sides.Και στα journal στατιστικη κανουν.Το θεμα ηταν αν υπαρχει πιθανοτητα να παθει καποιος το συγκεκριμενο side.Αν καποιοι θεωρησαν πως ειπα για ολους τους χρηστες της φινα πως εχουν το εξης side,απλα ελεος.Οταν ενας χρηστης αναφερει πως ειχε πετυχημενη μμ στην ahc υπονοει πως ολοι που ειχαν παει ειχαν το ιδιο αποτελεσμα?η θα εχουν μελλοντικα το ιδιο με αυτον.Αυτονοητα πραγματα ειναι αυτα.Εχω αναφερει σε post στο παρελθον πως ειχα παρει και εγω φινα και μαλιστα εν ετη 2005.Δεν αναφερθηκα σε παρενεργειες γυναικομαστιας.Ανεφερα 1 απο τις πιθανες παρενεργειες.

Δεν είναι καθόλου αυτονόητα αυτά που λές. Ο καθένας διαβάζει και κατανοεί αυτό που βλέπει ιδιαίτερα όταν δεν έχει επαρκείς γνώσεις. Ως εκ τούτου τέτοιες απλουστεύσεις είναι αχρείαστες. Αν θες να πείς κάτι να το αναλύσεις στο σχετικό νήμα με επιχειρήματα.
 

mic6

Well-Known Member
Όταν ένας άνθρωπος θέλει να κάνει χιούμορ, πρέπει αυτοί που είναι γύρω του να είναι εξίσου ευφυείς μ’ αυτόν, αλλιώς δεν πρόκειται να τον καταλάβουν

James Stephens, 1882-1950, Ιρλανδός συγγραφέας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα