Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ok to είδα. Με τέτοιο λόγο η αποψή μου είναι ότι προφανώς πρέπει να κρατάς μικρό καλάθι για την κάλυψη. Το θετικό είναι ότι έχεις καλό κόντραστ και η τρίχα σου φαίνεται να έχει καλή διάμετρο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Βρήκα τρεις φωτό με την κάμερα του ίδιου κινητού, παρόμοιο φωτισμό και το ίδιο φλας...

Πρώτη: Πριν τη μ.μ.
Δεύτερη: 1.5 μήνα μετά τη μ.μ.
Τρίτη: 3 μήνες μετά τη μ.μ.
08317fa53f42bd8b0229d5c2b7b5cfba.jpg
88740d35c2221aae82d1d43eea695a38.jpg
154024648da9ab859709cdf502eac189.jpg
 

mic6

Well-Known Member
IMG_20181006_191424.jpg
Και αυτό είναι το κεφάλι μου σε ένα ταβερνάκι στην Πλάκα τώρα υπό φυσιολογικό φωτισμό. Βλέπω τη φωτό και αδυνατώ να το πιστέψω ότι είμαι εγώ αυτός!!!

Συγνώμη για το βομβαρδισμό μηνυμάτων και φωτό αλλά μπορείτε να φανταστείτε πως νιώθω
 

tasos33

Well-Known Member
Έλα τοπικ έχεις βάλει άστα αυτά....


Πλάκα κάνω, έχει ξεκινήσει για τα καλά, κάθε μερα που περνά ο καθρέπτης θα γίνεται ο πιο καλός σου φίλος.



Προβολή συνημμένου 19505 Και αυτό είναι το κεφάλι μου σε ένα ταβερνάκι στην Πλάκα τώρα υπό φυσιολογικό φωτισμό. Βλέπω τη φωτό και αδυνατώ να το πιστέψω ότι είμαι εγώ αυτός!!!

Συγνώμη για το βομβαρδισμό μηνυμάτων και φωτό αλλά μπορείτε να φανταστείτε πως νιώθω
 

mic6

Well-Known Member
Έλα τοπικ έχεις βάλει άστα αυτά....


Πλάκα κάνω, έχει ξεκινήσει για τα καλά, κάθε μερα που περνά ο καθρέπτης θα γίνεται ο πιο καλός σου φίλος.

Ναι κάθε μέρα τα βλέπω πιο πυκνά εδώ και καμιά βδομάδα
Εν τω μεταξύ ο αφρός regain μου κάνει τη δουλειά της λακ και τα στρώνει απίστευτα
 

aeratos28

Just aeratos
Αδερφέ,θα πας πολύ καλά ..μακάρι να συνεχίσει όσο το δυνατόν περισσότερο να δίνει και να βγουν όλα..δεν κουράζεις κανέναν με τις φωτό και τα μνμ να ξέρεις.πας για φουλ φυτρωση
 

Adriano

Well-Known Member
Αυτές οι 2 λωρίδες μπορεί και να οφείλονται στην κουρευτική, το λέω γιατί το έχω δει.
Επίσης να ξέρεις ότι στο μάτι δεν φαίνεται. Μόνο η κάμερα τα πιάνει αυτά.

Αυτές οι λωρίδες από επαγγελματία κουρέα δεν γίνονται. Πιο πιθανό είναι κάποιο shockloss από την δουλειά που έγινε στη δότρια. Γνωρίζουμε την άποψη σου αλλά άσε να μας πει και ο παθών ή κάποιος από την κλινική τι είναι. Ή κάποιος πιο ειδικός σπό εσένα.

Τώρα αν στο μάτι δεν φαίνεται τι να πω. Με το μάτι μου το είδα όχι μέσα από κάμερα. Αν εννοείς ότι κάποιο μη υποψιασμένο μάτι δεν θα το δει οκ. Εγώ αν δω πχ τύπο με το παράθυρο του Άκη στο δρόμο θα τον καταλάβω ότι είναι ο Άκης.
 

mic6

Well-Known Member
Αυτές οι λωρίδες από επαγγελματία κουρέα δεν γίνονται. Πιο πιθανό είναι κάποιο shockloss από την δουλειά που έγινε στη δότρια. Γνωρίζουμε την άποψη σου αλλά άσε να μας πει και ο παθών ή κάποιος από την κλινική τι είναι. Ή κάποιος πιο ειδικός σπό εσένα.

Τώρα αν στο μάτι δεν φαίνεται τι να πω. Με το μάτι μου το είδα όχι μέσα από κάμερα. Αν εννοείς ότι κάποιο μη υποψιασμένο μάτι δεν θα το δει οκ. Εγώ αν δω πχ τύπο με το παράθυρο του Άκη στο δρόμο θα τον καταλάβω ότι είναι ο Άκης.
Που κολλάει τώρα η τελευταία πρόταση σου
 

Adriano

Well-Known Member
Το πήγα λίγο παρακάτω. Ήθελα να τονίσω την λανθασμένη για μένα άποψη του Tsek. Καθ υπερβολή σχήμα λέγεται.

Θέλω να πω ότι αυτά τα σημάδια πίσω φαίνονται και μπορούν να αξιολογηθούν από τους μυημένους με τις μεταμοσχεύσεις. Και σε σένα φαίνεται στη δότρια σημάδι. Μακάρι να βελτιωθεί.
 

mic6

Well-Known Member
Το πήγα λίγο παρακάτω.

Θέλω να πω ότι αυτά τα σημάδια πίσω φαίνονται και μπορούν να αξιολογηθούν από τους μυημένους με τις μεταμοσχεύσεις. Και σε σένα φαίνεται στη δότρια σημάδι. Μακάρι να βελτιωθεί.
Εγώ νομίζω ότι απλά ήθελες να πεις ότι ο Άκης έχει παράθυρο κι ας ήταν εκτός θέματος και εκτός νήματος του
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Εγώ νομίζω ότι απλά ήθελες να πεις ότι ο Άκης έχει παράθυρο κι ας ήταν εκτός θέματος και εκτός νήματος του
Θα δεις πολλά τέτοια κουλά Μisc.
Ο Αντριάνο κράζει γιατί κατά βάθος εύχεται ο Βεκρής να γίνει Ερντογάν και να πάει να κάνει εκεί επέμβαση με 3.000
 

Adriano

Well-Known Member
Εννοείς οι νοσηλεύτριες του να γίνουν Erdogan. Και εννοείται ότι εύχομαι σε κάθε εκκολαπτόμενο επιχειρηματία να γίνει καλός στην ειδίκευση του. Θα μάθουν τα κορίτσια να διαχειρίζονται και δότριες κάποια στιγμή εννοείται.

Εννοείται. Θέλω μεταμόσχευση με 2000 ευρώ. Πρέπει να παντρευτώ κιόλας. Δεν μπορώ να σκορπάω δεκαχίλιαρα. Είμαι κρυφοΒεκρικός. Και κρυφοΡουβίτσος.
 

mic6

Well-Known Member
Παίδες χαμός! Κάθε μέρα δείχνω καλύτερος, έχω εντυπωσιαστεί. Χθες βγήκα με μια παρέα που είχα να δω μήνες και φυσικά όλοι μα όλοι κατάλαβαν και με ρώτησαν. Έξι άτομα. Απίστευτο για τρίμηνο ...
d968efedce82f05fba599027bf2ec8b6.jpg
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε κατα την αποψη μου αναλογικά χρηματα - αριθμο μοσχευμάτων - αποτελεσμα εισαι οτι καλυτερο στο φόρουμ!
 

mic6

Well-Known Member
Απ το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί. Προσωπικά μέχρι το εξάμηνο τουλάχιστον θα κρατώ μικρό καλάθι
Φιλε κατα την αποψη μου αναλογικά χρηματα - αριθμο μοσχευμάτων - αποτελεσμα εισαι οτι καλυτερο στο φόρουμ!
 

mic6

Well-Known Member
Βεβαίως αν μου έλεγαν ότι το αποτέλεσμα με 4500 ευρώ θα ήταν αυτό που βλέπω σήμερα στους τρεις μήνες, πάλι θα την έκανα την επέμβαση. Ίσως να είμαι λίγο υπερβολικός αλλά νομίζω ισχύει αυτό που μόλις έγραψα.
 

tasos33

Well-Known Member
Παίδες χαμός! Κάθε μέρα δείχνω καλύτερος, έχω εντυπωσιαστεί. Χθες βγήκα με μια παρέα που είχα να δω μήνες και φυσικά όλοι μα όλοι κατάλαβαν και με ρώτησαν. Έξι άτομα. Απίστευτο για τρίμηνο ...
d968efedce82f05fba599027bf2ec8b6.jpg
Το αρκουδάκι γιατί το μουτζουρωσες? Σου μοιάζει? :eek:o_O:D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα