Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Στις τελευταιες φωτο που ειναι πιο καθαρες φαινεται οντως το μεγαλυτερο sockloss στην occi αλλα για να θεωρηθει overharvesting θα πρεπει να περασουν τουλαχιστον αλλοι 3 μηνες, κ τοτε να ξανα εξεταστει η περιοχη γιατι πολλες απ τις τριχες που τωρα λειπουν θα επιστρεψουν.

Στην συνολικη εικονα της δοτριας αν συμπεριλαβουμε το pucnh k το motorized την κρινω καλη.
ΘΑ μπορουσε να ειναι σιγουρα καλυτερη με 0,7 punch και χειροκινητη εξαγωγη. Αλλα κρινοντας τα εργαλεια κ τον τροπο εξαγωγης κυμαινεται μεσα στο φυσιολογικο.
Να πω την αληθεια χαιρομαι που τη βλεπω ετσι γιατι ξερω οτι θα μπορουσα να τη δω πολυ χειροτερα....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Χαρά μου είναι να βοηθάω και εκτιμώ αφάνταστα τις απόψεις και τον χρόνο όλων. Εννοείται μιλάω μόνο για τον εαυτό μου. Εξάλλου όπως είπα είναι πρώτη φορά στη ζωή μου που έχω τόσο κουρεμενα με μηχανη τα πίσω, αυτό δεν θα υπάρχει στο μέλλον οπότε ενας λόγος λιγότερος να μη με νοιάζει.

Αλλά ρε συ admin όταν έχεις να καλύψεις στρέμματα και βλέπεις να πηγαίνει τόσο καλά, πίστεψε με λίγο κοιτάς τα πίσω...

Φίλε mic, μια χαρά τα λες, έχεις κάθε λόγο να είσαι χαρούμενος και έτσι να είσαι. Εμείς από την άλλη θα λέμε για τα αρνητικά γιατί αυτός είναι ο ρόλος μας να αναδείξουμε και όχι να "θάψουμε" προβλήματα και αυτός που μας διαβάζει να έχει πλήρη εικόνα. Να ξέρεις πάντως ότι το πόσο έχει να δώσει μια δότρια στο μέλλον έχει άμεση σχέση και με το πως της συμπεριφέρεσαι και το healing. Άρα έχει νόημα γενικότερα.
 

Adriano

Well-Known Member
Φωτό στο φως με canon σήμερα 3 μήνες από τη μμ
e1e67952a4b94872f8ab4efaf3e94700.jpg
bf076f3be6b7285b41c1e092e6f46f1c.jpg
289dc8bf5e86d312abf88e876b5a820d.jpg
e942b93727942e71a2ac9c2847d887a7.jpg
b8dc2dbbee3d01acfc0ecf06838fda64.jpg
9125c7b8a7bc07679232a12a2e4e6fa4.jpg

Τις τελευταίες φωτογραφίες δυστυχώς φοβόμουν. Δυστυχώς επαληθεύτηκε και πάλι το πρόβλημα.

Πάνω όμως μου αρέσει το αποτέλεσμα. Θα είναι καλύτερο και από του Άκη.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Με αυτη τη φυτρωση και την ερυθροτητα που εχει η ληπτρια πολυ πιθανο στο τελος του 5μηνου να εχεις κλεισει σε πολυ ικανοποιητικο βαθμο.
Αν ρωτουσες πριν τη μμ σου που να πας αρκετοι θα σου ελεγαν μονο εξωτερικό.
Τελικα γίνεται και στην Ελλαδα και πληρωσες κατω απο 1 ευρω το μοσχευμα. Δεν γραφω αλλα για δοτρια ληπτρια γιατι ειναι πολυ νωρις. Μια καλη αξιολογηση θα γινει στο τελος του 5ου μηνα.
Καλη συνεχεια στη φυτρωση
 

mic6

Well-Known Member
Με αυτη τη φυτρωση και την ερυθροτητα που εχει η ληπτρια πολυ πιθανο στο τελος του 5μηνου να εχεις κλεισει σε πολυ ικανοποιητικο βαθμο.
Αν ρωτουσες πριν τη μμ σου που να πας αρκετοι θα σου ελεγαν μονο εξωτερικό.
Τελικα γίνεται και στην Ελλαδα και πληρωσες κατω απο 1 ευρω το μοσχευμα. Δεν γραφω αλλα για δοτρια ληπτρια γιατι ειναι πολυ νωρις. Μια καλη αξιολογηση θα γινει στο τελος του 5ου μηνα.
Καλη συνεχεια στη φυτρωση
Μακάρι να διορθώσει η κλινική τα κακώς κείμενα που επισήμαναν οι παλιότεροι και να μπορούμε να λέμε αυτό που είπες χωρίς κανένα φόβο ή ρίσκο: "Γίνεται και στην Ελλάδα". Και ας ανεβάσουν και λίγο τις τιμές δεν πειράζει..
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ πάλι θα συμβούλευα όλους να πάνε για μικρότερες συνεδρίες (από 2500 μέχρι 3000) με εξαγωγή από όλο το εύρος της δότριας. Ειδικά για motorised FUE με μεγάλο punch είναι πολύ πιο safe και δεν ρισκάρεις να δημιουργήσεις πρόβλημα στη δοτριά σου.
 

koumparos

Well-Known Member
Σε κόβω με παρόμοιο αποτέλεσμα σαν του larioso.Την δοτρια την περίμενα και εγώ σε χειρότερη κατάσταση.Στο 6 μηνο ξαναβαλε φωτό δοτριας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Όχι ακριβώς. Δύο λωρίδες μου φαίνονται. Μακάρι να στρώσει. Σου είπα για εμένα πχ που τα θέλω ξυρισμένα θα ήταν πρόβλημα. Τα παιδιά έχουν παραπάνω γνώσεις και θα σε βοηθήσουν καλύτερα.
Αυτές οι 2 λωρίδες μπορεί και να οφείλονται στην κουρευτική, το λέω γιατί το έχω δει.
Επίσης να ξέρεις ότι στο μάτι δεν φαίνεται. Μόνο η κάμερα τα πιάνει αυτά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτές οι 2 λωρίδες μπορεί και να οφείλονται στην κουρευτική, το λέω γιατί το έχω δει.
Επίσης να ξέρεις ότι στο μάτι δεν φαίνεται. Μόνο η κάμερα τα πιάνει αυτά.

Φυσικά, ειδικά αν το μάτι έχει και καταρράκτη δεν βλέπει τίποτα. Βέβαια μπορεί να φταίει και το μαχαίρι του κοπτικού, να το είχε ακονίσει περισσότερο απ’ ότι έπρεπε...Αχ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Tsek

Well-Known Member
Φυσικά, ειδικά αν το μάτι έχει και καταρράκτη δεν βλέπει τίποτα. Βέβαια μπορεί να φταίει και το μαχαίρι του κοπτικού, να το είχε ακονίσει περισσότερο απ’ ότι έπρεπε...Αχ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Λυπάμαι που το λες αυτό γιατί είναι λάθος.
 

mic6

Well-Known Member
Σε κόβω με παρόμοιο αποτέλεσμα σαν του larioso.Την δοτρια την περίμενα και εγώ σε χειρότερη κατάσταση.Στο 6 μηνο ξαναβαλε φωτό δοτριας.
Διάβασα το νήμα του larioso. Όντως είχαμε πολύ παρόμοιο κεφάλι πριν!
Βέβαια αυτός με 3900 μοσχεύματα έβγαλε περισσότερες τρίχες συνολικά από μένα λόγω λόγου 2.36 ενώ εγώ έχω δυστυχώς μόνο 1.74.

Βλέπουμε...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα