Mark84, fue, γκαρτσονίκα-κοντογιάννη, 2864 grafts, 15-16/06/2017 (νικητής κλήρωσης έως 6000 τρίχες)

Tsek

Well-Known Member
mark μηπως ξεκινησες φαρμακα η σκεφτεσαι να ξεκινησεις . Σου ειχα αφησει σχολιο στις 15 φλεβαρη . Νομιζω βγηκαν αρκετα απο τα μοσχευματα απλα η μεση πυκνοτητα της μεταμοσχευσης ηταν αυτη γυρω στα 10-15 μοσχευματα ανα τετραγωνικο εκατοστο . Επειδη η α.α δεν σταματα , ειτε μονη της ειτε με αντιοξειδωτικα τοπικα σκευασματα DHI , εχασες και καποιο εδαφος απο την εξελιξη της αλωπεκειας οποτε στην ουσια αντικατεστησες και ενα μερος απο τριχες που ειχες με τριχες που εβαλες . Με την φωτο του πριν μαλιστα , εγω στη θεση σου θα χρησιμοποιουσα θεραπειες τουλαχιστον για ενα χρονο . Βλεπωντας την πυκνοτητα τοποθετησης αμεσως μετα τη μεταμοσχευση , νομιζω το αποτελεσμα σου ειναι το αναμενομενο . Δηλαδη , διχως φαρμακα , με αυτο τον αριθμο μοσχευματων , με αυτη την πυκνοτητα , σε αυτη την ηλικια που εισαι , και με αυτη την εξελιξη της παθησης , νομιζω πως πηρες αυτο που θα επρεπε . Τωρα νομιζω θα ηθελες ακομη 3000 μοσχευματα και πιθανον και 500-1000 οσο παει , απο τα γενια σου για να γεμισει το κεφαλι . Θυμισου πως μιας και εισαι νεος ακομη , διχως θεραπειες δυστιχως καθε χθες και καλυτερα , θα συνεχισουν να φευγουν οι μαμα τριχες .
Δεν έχασε απο τα μαμά μαλλιά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Μάλιστα ότι πουν οι γκουρού της μεταμοσχευσης
Εσυ νομιζεις οτι μας ευχαριστει να μην υπαρχουν αξιολογες κλινικες στην Ελλαδα και να ταλαιπωρουνται ανθρωποι με αποτυχημενα η μετρια αποτελεσματα οπως για παραδειγμα εσυ?
Οχι φιλε μου.Δεν εχουμε τετοια ανωμαλια οι περισσοτεροι εδω μεσα.
Και μας στεναχωρουν τα ασχημα αποτελεσματα και παντα ειμαστε διπλα στα μελη που εχουν υποστει την ταλαιπωρια της μεταμοσχευσης.
Κοψε την ειρωνια λοιπον και κοιτα τι θα κανεις, τουλαχιστον δεν πληρωσες,αλλα αυτο δεν χρυσωνει το χαπι.Μακαρι η καθε dhi να εκανε δουλειες ανταξιες του εξωτερικου και να μην αναγκαζομαστε να φευγουμε εκτος Ελλαδος για μια μεταμοσχευση μαλλιων.
 

tasos33

Well-Known Member
Μια εικονα 10000000 λεξεις. Αν εσυ βλεπεις γκουρου αλλαζει το θεμα.


Μάλιστα ότι πουν οι γκουρού της μεταμοσχευσης


Προβολή συνημμένου 18042 Προβολή συνημμένου 18043

Πραγματικά όπως έβαλε την σκίαση ο Τάσος φαίνεται απλά σαν να μάκρυνε το μαλλί και αντε να βγήκαν και καμιά 1000άρα γκραφς σε κάποια σημεία.
Τα υπόλοιπα 2.000 απλά αγνοούνται.

Ότι ακριβώς έχω ξαναπεί και για άλλες περιπτώσεις της dhi φαίνεται σε αυτή την φωτογραφία.

"Αμπε λα-λέ" για τα χαμένα γκραφς.
Πόσες φορές θα γίνει το άσπρο, μαύρο? Έλεος.
 

anargiros88

Well-Known Member
Μάλιστα ότι πουν οι γκουρού της μεταμοσχευσης

Ε τώρα το τερμάτισες και εσύ ! Μάθε να δέχεσαι την γνώμη των άλλων . Κανένας δεν θέλει να αποτύχει μια μεταμόσχευση γιατί όλοι εδώ μέσα για τον ίδιο λόγο είμαστε . Ήξερες από την αρχή ότι το αποτέλεσμα θα σχολιαστεί , επίσης γνώριζες ότι υπάρχει και ποσοστό αποτυχίας στις μ.μ , δεν είναι όλα ρόδινα .
Ακόμα όμως περιμένω την δίκη σου απάντηση για το αν το αποτέλεσμα σε ικανοποιεί και από χθες δεν την πήρα ακόμα .
 

Mark84

Member
Θα ήταν προτιμότερο με στοιχειά χειροπιαστά να μου εξηγήσετε πως το αποτέλεσμα το κρίνετε εσείς. Με επιχειρήματα όμως παρακαλώ συγκεκριμένα. Επίσης εφόσον κατευθείαν κρίνετε το αποτέλεσμα ανοιχτά και έχετε το θάρρος της γνώμης θα ήθελα να ξέρω με τι γνώσεις γίνετε αυτό και τι κατάρτιση υπάρχει πάνω στο θέμα των μεταμοσχέυσεων από εσάς.
Τ ώρα όσον αφορά σε ένα θρεντ που άνοιξα να μου λέει κάποιος και πότε θα τελειώσει η συζήτηση οκ την επόμενη θα του ζητήσω και την άδεια για να μιλήσω
Ως τότε αντί για προσωπικές επιθέσεις κρίσεις και λοιπά, συμπεράσματα χειροπιαστά, επιχειρήματα εφόσον νοιάζεστε για το καλό μου και για το καλό του φόρουμ
Ευχαριστώ και be my guest...
 

aeratos28

Just aeratos
Αδερφέ,μπορείς να κοιτάξεις τις 2 φωτό και να κρίνεις εσύ και να μας πεις τι βλέπεις? Τις φωτό που ανέβασε ο john john και ο tsek..τα παιδιά έκριναν ,σου είπαν τι βλέπουν και εσύ δεν το δεχεσαι..θες καταρτίσεις,γνώσεις και εμπεριστατωμένες απόψεις..δεκτό.μπορεις να απαντήσεις εσύ τι βλέπεις σε αυτές τις φωτό και να μας αναλύσεις με κατάρτιση όμως,όχι έτσι απλά..ακόμα δεν έχεις απαντήσει στο τι βλέπεις εσύ..
 

tol

Well-Known Member
Θα ήταν προτιμότερο με στοιχειά χειροπιαστά να μου εξηγήσετε πως το αποτέλεσμα το κρίνετε εσείς. Με επιχειρήματα όμως παρακαλώ συγκεκριμένα. Επίσης εφόσον κατευθείαν κρίνετε το αποτέλεσμα ανοιχτά και έχετε το θάρρος της γνώμης θα ήθελα να ξέρω με τι γνώσεις γίνετε αυτό και τι κατάρτιση υπάρχει πάνω στο θέμα των μεταμοσχέυσεων από εσάς.
Τ ώρα όσον αφορά σε ένα θρεντ που άνοιξα να μου λέει κάποιος και πότε θα τελειώσει η συζήτηση οκ την επόμενη θα του ζητήσω και την άδεια για να μιλήσω
Ως τότε αντί για προσωπικές επιθέσεις κρίσεις και λοιπά, συμπεράσματα χειροπιαστά, επιχειρήματα εφόσον νοιάζεστε για το καλό μου και για το καλό του φόρουμ
Ευχαριστώ και be my guest...

Φιλε μου, επειδη γραφεις για επιχειρηματα και αποδειξεις.........
αν θελεις, κανε αναζητηση στο forum, για να δεις την προσφατη περιπτωση του μελους Pierre στην κυπριακη κλινικη HDC τον Αυγουστο του 2017.

Βαλατε ακριβως τα ιδια grafts!!!!
Η διαφορα ειναι οτι ο Pierre ειχε περισσοτερα μαλλια απο σενα.
Ομως το αποτελεσμα που ειχε ειναι τρεις φορες καλυτερο απο το δικο σου.

Δες λοιπον τις φωτογραφιες στο νημα του και ελπιζω να μην παθεις καταθλιψη.

Σου εγραψα και σε προηγουμενο σχολιο μου οτι ειμαι συμπασχων, γιατι εχω υποβληθει σε 3 μμ στην DHI.

Και, ενω εχω το τριπλασιο μαλλι απο το δικο σου (σε ηλικια 49 χρονων), δεν κρυβομαι πισω απο το δακτυλο μου, δεν στρουθοκαμηλιζω, αλλα παραδεχομαι οτι το αποτελεσμα των μμ μου ειναι μετριο.

Γι' αυτο αλλωστε εδω και περιπου 2 χρονια, ξεκινησα τη ληψη φιναστεριδης που βελτιωσε αρκετα την εικονα του μαλλιου μου (και θα σε συμβουλευα να σκεφτεις αυτη τη θεραπεια, για να βελτιωσεις την μετρια εικονα του μαλλιου σου).

Τωρα, αν εσυ επιμενεις οτι μιλαμε με "λογια του αερα", με αιολα επιχειρηματα, και εισαι ικανοποιημενος απο το αποτελεσμα της μμ, μη λαμβανεις υποψη σου καμια γνωμη των αλλων, πορευσου στη ζωη σου χαρουμενος και ευτυχισμενος.

Υ.Γ. Απο τη στιγμη που ανοιξες νημα, θεωρω οτι ειναι συνετο να δεχεσαι την καλοπροαιρετη κριτικη και να μην εισαι ισχυρογνωμων και εθελοτυφλεις.
 

athenian

Well-Known Member
Η καταρτιση φιλε μου θα χρειαζοταν αν υπηρχε ενα αποτελεσμα που κρινεται στις λεπτομερειες.Οταν τα πραγματα ειναι εξοφθαλμα...
Εκτους αυτου,τι ειδους καταρτηση θες?
Ουτε πλαστικοι χειρουργοι ουτε δερματολογοι ειμαστε.
Απλα εχουμε ξοδεψει αρκετο χρονο γυρω απο το θεμα και, πιστεψε με,υπαρχουν μελη με μεγαλυτερες γνωσεις απο πολλους γιατρους και νοσοκομες που κανουν μεταμοσχευσεις.
Ποτε δεν θα χαιρομουν με την αποτυχια καποιου εκτος αν με ειχε βλαψει σοβαρα.Πραγματικα θα μου αρεσε να ειχες παει καλα οπως 1-2 περιστατικα της dhi στο φορουμ τα οποια εχω επικροτησει.
Στην τελικη κι εγω για μεταμοσχευση ψαχνομαι και γιατι να μην εχουμε μονο επιτυχημενα περιστατικα απο Ελλαδα και να μην ξερω ποια κλινικη να πρωτοδιαλεξω.
Θα ηταν το ιδανικο.
 

tasos33

Well-Known Member
Με χειροποίητα στοιχεια λοιπόν, οι δύο φωτογραφίες που ανέβασα με εξισορροπημενο φωτισμό ωστε να υπαρχει το ίδιο μέτρο σύγκρισης.

Τις είδες?

Φαίνεται καθαρα πως το πριν και το μετα είναι σχεδόν ίδιο, η φυτρωση δείχνε χαμηλη και ουσιαστικά δεν πέτυχε τίποτα η κλινική, δεν ειχες ούτε έχεις hairline δεν είχες κάποια ζώνη πυκνη ουτε έχεις.

Οι περισσότεροι σου είπαν την αποψη τους, μέτριο αποτελεσμα.

Να μας ελεγες κ συ την δικιά σου?





Θα ήταν προτιμότερο με στοιχειά χειροπιαστά να μου εξηγήσετε πως το αποτέλεσμα το κρίνετε εσείς. Με επιχειρήματα όμως παρακαλώ συγκεκριμένα. Επίσης εφόσον κατευθείαν κρίνετε το αποτέλεσμα ανοιχτά και έχετε το θάρρος της γνώμης θα ήθελα να ξέρω με τι γνώσεις γίνετε αυτό και τι κατάρτιση υπάρχει πάνω στο θέμα των μεταμοσχέυσεων από εσάς.
Τ ώρα όσον αφορά σε ένα θρεντ που άνοιξα να μου λέει κάποιος και πότε θα τελειώσει η συζήτηση οκ την επόμενη θα του ζητήσω και την άδεια για να μιλήσω
Ως τότε αντί για προσωπικές επιθέσεις κρίσεις και λοιπά, συμπεράσματα χειροπιαστά, επιχειρήματα εφόσον νοιάζεστε για το καλό μου και για το καλό του φόρουμ
Ευχαριστώ και be my guest...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Φιλε μου, επειδη γραφεις για επιχειρηματα και αποδειξεις.........
αν θελεις, κανε αναζητηση στο forum, για να δεις την προσφατη περιπτωση του μελους Pierre στην κυπριακη κλινικη HDC τον Αυγουστο του 2017.

Βαλατε ακριβως τα ιδια grafts!!!!
Η διαφορα ειναι οτι ο Pierre ειχε περισσοτερα μαλλια απο σενα.
Ομως το αποτελεσμα που ειχε ειναι τρεις φορες καλυτερο απο το δικο σου.

Δες λοιπον τις φωτογραφιες στο νημα του και ελπιζω να μην παθεις καταθλιψη.

Σου εγραψα και σε προηγουμενο σχολιο μου οτι ειμαι συμπασχων, γιατι εχω υποβληθει σε 3 μμ στην DHI.

Και, ενω εχω το τριπλασιο μαλλι απο το δικο σου (σε ηλικια 49 χρονων), δεν κρυβομαι πισω απο το δακτυλο μου, δεν στρουθοκαμηλιζω, αλλα παραδεχομαι οτι το αποτελεσμα των μμ μου ειναι μετριο.

Γι' αυτο αλλωστε εδω και περιπου 2 χρονια, ξεκινησα τη ληψη φιναστεριδης που βελτιωσε αρκετα την εικονα του μαλλιου μου (και θα σε συμβουλευα να σκεφτεις αυτη τη θεραπεια, για να βελτιωσεις την μετρια εικονα του μαλλιου σου).

Τωρα, αν εσυ επιμενεις οτι μιλαμε με "λογια του αερα", με αιολα επιχειρηματα, και εισαι ικανοποιημενος απο το αποτελεσμα της μμ, μη λαμβανεις υποψη σου καμια γνωμη των αλλων, πορευσου στη ζωη σου χαρουμενος και ευτυχισμενος.

Υ.Γ. Απο τη στιγμη που ανοιξες νημα, θεωρω οτι ειναι συνετο να δεχεσαι την καλοπροαιρετη κριτικη και να μην εισαι ισχυρογνωμων και εθελοτυφλεις.
Λήψη φίνας σε τέτοια ηλικία και είδες και διαφορά;Εντυπωσιακό.
 

Mark84

Member
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον όλων όσων συμμετέχουν στην κουβέντα με καλοπροαίρετο σκοπό, αλλά νομίζω πολλές από τις τοποθετήσεις δεν συμβάλλουν πουθενά κι αυτό διότι αν ένα αποτέλεσμα είναι τόσο εξόφθαλμο μάλλον η κρίση περισσεύει οπότε το δυσκολότερο που είναι και η ανάλυση ενός αποτελέσματος δεν αναλύεται απλά σε μια φωτογραφία με ένα σχολιο τυπου ¨τραγικό", "δε μου αρέσει" "τέλειο" κλπ.
Το φόρουμ αν έχει 1000 μέλη δε μπορώ να καταλάβω τι θα προσφέρουν 1000 αντίστοιχα σχόλια. Δυστυχώς αυτό το φαινόμενο οδηγεί σε ίντριγκες και οπαδισμούς που παρατηρώ να συμβαίνουν συχνά...
Όπως εμείς επιθυμούμε πειστικά επιχειρήματα από εταιρίες φίλους κλπ για να πειστούμε για κάτι, λογικό δεν είναι κι εκείνοι να ζητούν το ίδιο από εμάς? Σε αυτήν την περίπτωση νομίζω δεν συμβαίνει αυτό για αυτό και επιμένω σε αυτό.
Όσον αφορά τη γνώμη μου, την εμπειρία και τα όσα έζησα δεν είμαι αντίθετος να τα μοιραστώ μαζί σας από τη στιγμή που υπάρχει διάθεση να ακουστώ με σεβασμό και υπομονή. Για να μπορεί κάποιος να μοιραστεί κάτι, νομίζω πως πρέπει να νιώσει ότι μπορεί να τα πει και στο κατάλληλο κοινό, δεν είναι υπάλληλος μας να απαιτούμε ούτε να τον κακοχαρακτηρίζουμε.
Η ευγένεια είναι προσόν!
Συμπερασματικά ας αφήσουμε για λίγο τους χαρακτηρισμούς και τ τι κάνουν οι εταιρείες κι ας εστιαστούμε στο κάθε περιστατικό που παρουσιάζεται. Αυτό νομίζω και με οδηγό την ανάλυση του περιστατικού θα βοηθήσει όλους και αντίστοιχα θα εκθέσει ή θα αναδείξει όλους τους εμπλεκόμενους .
Σας ευχαριστώ για την ώρα...
 

tol

Well-Known Member
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον όλων όσων συμμετέχουν στην κουβέντα με καλοπροαίρετο σκοπό, αλλά νομίζω πολλές από τις τοποθετήσεις δεν συμβάλλουν πουθενά κι αυτό διότι αν ένα αποτέλεσμα είναι τόσο εξόφθαλμο μάλλον η κρίση περισσεύει οπότε το δυσκολότερο που είναι και η ανάλυση ενός αποτελέσματος δεν αναλύεται απλά σε μια φωτογραφία με ένα σχολιο τυπου ¨τραγικό", "δε μου αρέσει" "τέλειο" κλπ.
Το φόρουμ αν έχει 1000 μέλη δε μπορώ να καταλάβω τι θα προσφέρουν 1000 αντίστοιχα σχόλια. Δυστυχώς αυτό το φαινόμενο οδηγεί σε ίντριγκες και οπαδισμούς που παρατηρώ να συμβαίνουν συχνά...
Όπως εμείς επιθυμούμε πειστικά επιχειρήματα από εταιρίες φίλους κλπ για να πειστούμε για κάτι, λογικό δεν είναι κι εκείνοι να ζητούν το ίδιο από εμάς? Σε αυτήν την περίπτωση νομίζω δεν συμβαίνει αυτό για αυτό και επιμένω σε αυτό.
Όσον αφορά τη γνώμη μου, την εμπειρία και τα όσα έζησα δεν είμαι αντίθετος να τα μοιραστώ μαζί σας από τη στιγμή που υπάρχει διάθεση να ακουστώ με σεβασμό και υπομονή. Για να μπορεί κάποιος να μοιραστεί κάτι, νομίζω πως πρέπει να νιώσει ότι μπορεί να τα πει και στο κατάλληλο κοινό, δεν είναι υπάλληλος μας να απαιτούμε ούτε να τον κακοχαρακτηρίζουμε.
Η ευγένεια είναι προσόν!
Συμπερασματικά ας αφήσουμε για λίγο τους χαρακτηρισμούς και τ τι κάνουν οι εταιρείες κι ας εστιαστούμε στο κάθε περιστατικό που παρουσιάζεται. Αυτό νομίζω και με οδηγό την ανάλυση του περιστατικού θα βοηθήσει όλους και αντίστοιχα θα εκθέσει ή θα αναδείξει όλους τους εμπλεκόμενους .
Σας ευχαριστώ για την ώρα...

Φιλε μου, γραφεις για πειστικα επιχειρηματα, για ελλειψη διαθεσης να αναζητηθει η αληθεια, αλλα εισαι ο πρωτος που παραβιαζει τους κανονες ορθης λογικης και επιχειρηματολογιας.

Μας ζητησες απτα επιχειρηματα για να αποδειξουμε τις εκτιμησεις μας περι μετριου αποτελεσματος.

Σου υποδειξαμε να συγκρινεις το δικο σου αποτελεσμα με άλλα αντιστοιχα, για να διαπιστωσεις ιδιοις ομμασι την τεραστια διαφορα τους...........σου αντιπαραθεσαμε τις φωτογραφιες της DHI πριν και μετα την μμ και συμπεραναμε οτι το αποτελεσμα ειναι μετριοτατο.......σου ζητησαμε να εκφρασεις την προσωπικη σου εκτιμηση για το αποτελεσμα.......

Και εσυ μαλλον τρολαρεις, αφου περι αλλων τυρβαζεις.........αποφευγεις διαρκως να τοποθετηθεις.....αποφευγεις να μας εξηγησεις με επιχειρηματα σε ποιο σημειο διαφωνεις.......

Επιτελους μπορεις να εχεις μια ξεκαθαρη τοποθετηση σε οσα εχουν γραφτει μεχρι τωρα;
Ποια η γνωμη σου για τη συγκριση που σου προτεινα με το αντιστοιχο αποτελεσμα του Pierre; Ποια η γνωμη σου για το αποτελεσμα της μμ σου;

Πραγματικα ειναι αδιανοητη η προσπαθεια να γινει το μαυρο ασπρο. Γιατι αυτος ο στρουθοκαμηλισμος; Γιατι δηλαδη να μην παραδεχομαστε τη μετριοτητα μιας μμ;
Γιατι εμεις που εχουμε υποβληθει σε μμ στην DHI να μην παραδεχομαστε τα μετρια αποτελεσματα;

Αν μπορεις, δωσε μας απαντησεις στα παραπανω ερωτηματα. Μην αποφευγεις το διαλογο με επιχειρηματα και μην κατηγορεις τους αλλους για τις τεκμηριωμενες αποψεις τους, ενω εσυ ο ιδιος δε διαλεγεσαι και αποφευγεις καθε εποικοδομητικη κριτικη.
 

anargiros88

Well-Known Member
Στο κήρυγμα και στη θεωρια είσαι πρωτος . Επιλογή σου ήταν να κάνεις παρουσιαση . Δεν σε φεραμε με το ζορι . Αν δε σου αρέσει το φόρουμ η πορτα είναι ανοιχτή . Επισης μαθήματα ευγένειας δε θέλουμε ....... Υπάρχουν οι μοντ να κρίνουν ..
 
  • Like
Reactions: tol

Mark84

Member
Ξανά στο ίδιο εργο θεατές προκαλώντας και παλι με προσωπικές επιθέσεις. Προφανώς θέλετε να πω κάτι για να εχετε να σχολιαζετε και συγκεκριμένοι λίγοι. Ακόμα περιμένω τις 3 μεταμοσχέυσεις του φίλου που όλο κράζει αλλα ο ίδιος απο τις 3 καμμια... Όσον αφορα την πόρτα νομίζω εσύ μπήκες στο thread να σχολιάσεις ακάλεστος....
 

tasos33

Well-Known Member
Μark ρώτησες εξαρχής ποια είναι η γνώμη μας,ή άποψη μας ειναι πως η φυτρωση ειναι χαμηλή το πριν κ το μετά μέσα από αυτές τις φωτο δεν δειχνει κάποια ιδιαίτερη διαφορά.

Προσωπικά με αυτό το αποτελεσμα θα ημουν απογοητευμενος, ένα στοιχείο θα σου αναφερω, πριν την μμ δεν ειχες hairline κai μετά την μμ πάλι δεν έχεις.

Θες και άλλα επιστημονικά δεδομένα?





Ξανά στο ίδιο εργο θεατές προκαλώντας και παλι με προσωπικές επιθέσεις. Προφανώς θέλετε να πω κάτι για να εχετε να σχολιαζετε και συγκεκριμένοι λίγοι. Ακόμα περιμένω τις 3 μεταμοσχέυσεις του φίλου που όλο κράζει αλλα ο ίδιος απο τις 3 καμμια... Όσον αφορα την πόρτα νομίζω εσύ μπήκες στο thread να σχολιάσεις ακάλεστος....
 

Mark84

Member
Αγαπητέ ουδέποτε μίλησα για το αποτέλεσμα άλλα και πως να μιλήσω με το κλίμα που επικρατεί. Το θέμα δεν ειναι ο καθένας να έχει την γνώμη του άλλα γτ θα πρέπει υποχρεωτικά κάποιος να επιβάλλει συγκεκριμένη ετυμηγορία. Εφόσον λοιπόν επιμένει κάποιος ζήτησα να μου το αιτιολογήσει επαρκώς. Το να μου λέει μεσώ φώτο άλλα χωρίς ανάλυση το κάνει ο οποιοσδήποτε.
Κατηγορούμε τις κλινικές που κάνουν κακές εκτιμήσεις από κοντά με ψηλάφηση κλπ ενώ εμείς θέλουμε να επιβάλλουμε την γνώμη μας από τις φώτο. Αν υπάρξει διάθεση ανάλυσης εδώ είμαστε για να καταλάβουμε και γιατί έγινε ότι έγινε. Μέχρι τότε όποιος θέλει ας επιμένει στην ετυμηγορία του.
Εγώ δεν εξέφρασα γνώμη, αυτοί όμως που εκφράζουν και επιμένουν να δεχτώ την δική τους είναι κακό να ζητώ πειστικές απαντήσεις?
Οκ την γνώμη τους την είπαν ελεύθερα το θέμα είναι γτ πρέπει και να την επιβάλλουν?
 

Tsek

Well-Known Member
Ανέβασες φωτογραφίες για να δούμε το αποτέλεσμα και να υπάρξει μια Α εκτίμηση.
Έχουμε κάποιο άλλο στοιχείο να σε αξιολογήσουμε? Κάποιο βίντεο ας πούμε? ΟΧΙ.
Αρα το αποτέλεσμά σου θα αξιολογηθεί βάση φωτογραφιών όπως σε όλους.

Αυτό που είναι για γέλια είναι η προσπάθεια της dhi να ενισχύσει το αποτέλεσμα, ρίχνοντας τον φωτισμό. Το καταλαβαίνεις νομίζω.

Όσον αφορά τώρα την ικανοποίηση, με 4.500-5000 χιλιάδες ευρώ που στοιχίζει η επέμβαση που έκανες θα έπαιρνες πολύ καλύτερα αποτελέσματα αλλού.
Ψάξε να δεις σε νήματα άλλων με τα ίδια γκραφς.

Αν θες να το αναλύσουμε και λίγο δεν έχεις καν hairline όπως σου είπαν. Τι σχεδιασμός έγινε?
 

anargiros88

Well-Known Member
Ξανά στο ίδιο εργο θεατές προκαλώντας και παλι με προσωπικές επιθέσεις. Προφανώς θέλετε να πω κάτι για να εχετε να σχολιαζετε και συγκεκριμένοι λίγοι. Ακόμα περιμένω τις 3 μεταμοσχέυσεις του φίλου που όλο κράζει αλλα ο ίδιος απο τις 3 καμμια... Όσον αφορα την πόρτα νομίζω εσύ μπήκες στο thread να σχολιάσεις ακάλεστος....

Δεν χρειάζομαι ειδική πρόσκληση για να σχολιάσω μια μ.μ . Από τη στιγμή που ξεκίνησες να κάνεις παρουσίαση ( προφανώς για να βγάλεις υποχρέωση ) πρέπει να δέχεσαι την γνώμη των μελών είτε σου αρέσει είτε όχι . Πριβε παρουσιάσεις στο συγκεκριμένο φόρουμ δεν γίνονται . Επίσης όταν ζητάς ανάλυση του περιστατικού πρέπει να δώσεις και ανάλογα στοιχεία . Με τις σκοτεινές φώτο που ανεβάζεις τι περιμένεις να ακούσεις . Από την αρχή σε ρώτησα για το μέγεθος του punch και απάντηση δεν πήρα , σε ρώτησα αν σε ικανοποιεί το αποτέλεσμα και συνεχίζεις να μην απαντάς ... Τι θες να ακούσεις λοιπόν ? Η κανε σωστά την παρουσίαση σου η άστο .....
 
Μπλουζα