LLLT CAP / Γνώμες

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
1200 ευρω ειχα δωσει και εγω για 3 φορες την εβδομαδα για 6 μηνες. Με εβαζαν σε ενα μηχανημα και κατι λοσιον που εκαιγε το κεφαλι και με τ τυλιγαν με σελοφαν. Με κοκκινηζε το κεφαλι.. Ναι μετα τα μαλλια τα ενιωθες καλυτερα με την λοσιον αλλα ως εκει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Απλα δεν εχουμε δει ποτε αποτελεσματα ειτε ανεξαρτητα ειτε απο κλινικες. Στα τοσα χρονια εδω μεσα η με παιδια που συναναστρεφομαι.
Εχω εγω να δεις
Το παλληκαρι έπαιρνε ήδη Mino 5% γαι 2 χρόνια και επειδη δεν ήθελε φιναστεριδη, προσθεσαμε ΜΟΝΟ LLLT Capillus 292pro για 7 μηνες.

DSC02623(1).jpg
DSC07393.jpg
DSC02624(1).jpg
DSC07394.jpg
DSC02626(2).jpg
DSC07398.jpg
DSC07396.jpg
DSC02625.jpg
DSC07395.jpg
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Παμε αλλο ενα
ΠΛΗΡΩΣ αρνητικος σε οποιαδηποτε αγωγή τοπικη ή από το στομα, ειχε κανει κατι ΠΡΠ του κ@λου ως συνηθως και δεχυθηκε το LLLT Capillus και ειχε αυτο το αποτελεσμα.

DSC01632(1).jpg
DSC04338.jpg
DSC01633.jpg
DSC04339.jpg
DSC01634.jpg
DSC04340.jpg
DSC01635.jpg
DSC04341.jpg
DSC01638(1).jpg
DSC04344.jpg
 

Marios1982

Well-Known Member
Παμε αλλο ενα
ΠΛΗΡΩΣ αρνητικος σε οποιαδηποτε αγωγή τοπικη ή από το στομα, ειχε κανει κατι ΠΡΠ του κ@λου ως συνηθως και δεχυθηκε το LLLT Capillus και ειχε αυτο το αποτελεσμα.

Προβολή συνημμένου 61523Προβολή συνημμένου 61522Προβολή συνημμένου 61525Προβολή συνημμένου 61524Προβολή συνημμένου 61527Προβολή συνημμένου 61526Προβολή συνημμένου 61529Προβολή συνημμένου 61528Προβολή συνημμένου 61531Προβολή συνημμένου 61530
Εντυπωσιακά τα αποτελέσματα γιατρέ. Κάποιος που είναι ήδη σε μινο και φίνα, μπορεί να πάρει κάτι επιπλέον και με αυτή τη θεραπεία; Η είναι πλεονασμός ;
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Όποιος κρίνει εικόνες πριν/μετά να προσέχει και τα χτενίσματα πριν/μετά.
Στο πρωτο φαινεται σαν να παιζει κατι ΑΛΛΑ στη αρχικη κατασταση ήταν πολυ πιο αδυναμα, αραια και πιο κοντα (ΔΕΝ μακραιναν παραπανω!) τα μαλλια που δεν χτενιζοντουσαν προς τα πισω! Το LLLT έδωσε μεγαλυτερο αναγενες = μεγαλυτερο μηκος + οτι άλλο του έδωσε!
Στο δευτερο η διαφορα στο μηκος ειναι ελάχιστη και ειναι κραυγαλεα η διαφορα.
Anyway, δεν ειναι average περιστατικα, ειναι καλα αποτελεσματα.
Τα ανεβασα γαι να δειξω πως ΟΝΤΩΣ να δουλευει με σωστη επιλογη ασθενούς
Θέλει καθημερινο πρωτοκολλο και ΜΟΝΟ home-device
 

Vdupa

Well-Known Member
To πρώτο αποτέλεσμα και ίδιο χτένισμα να είχε θα φαινόταν η διαφορά νομίζω στη βελτίωση του μαλλιού.
 

gatsby

Member
Update : Τελικα ξηλωθηκα κ το αγορασα πριν μερικες εβδομαδες .
Αρνητικα: η συσκευη δεν αναγραφει την μαρκα, παρολο που λενε οτι ειναι η capilus ,δεν περιεχει οδηγιες, ουτε μοντελο. γενικα μου εδωσαν απλως ενα καπελο με τροφοδοτικο. Δυστυχως αυτα τα ανακαλυψα αφου πηγα σπιτι γιατι στην κλινικη υπηρχε μια αναταραχη με την πληρωμη, με την ενημερωση. Γενικα ηκοπελα που με «εξυπηρετησε» ασχετη τελειως.
Θετικα: οι φυτρες που ηδη εχω μεγαλωνουν προς τα πανω σαν καρφακια.. ενω πριν μεγαλωναν προς τα κατω ή απλα κοντα στο κεφαλι.
Συνεχιζω κ σας κρατω ενημερους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Update : Τελικα ξηλωθηκα κ το αγορασα πριν μερικες εβδομαδες .
Αρνητικα: η συσκευη δεν αναγραφει την μαρκα, παρολο που λενε οτι ειναι η capilus ,δεν περιεχει οδηγιες, ουτε μοντελο. γενικα μου εδωσαν απλως ενα καπελο με τροφοδοτικο. Δυστυχως αυτα τα ανακαλυψα αφου πηγα σπιτι γιατι στην κλινικη υπηρχε μια αναταραχη με την πληρωμη, με την ενημερωση. Γενικα ηκοπελα που με «εξυπηρετησε» ασχετη τελειως.
Θετικα: οι φυτρες που ηδη εχω μεγαλωνουν προς τα πανω σαν καρφακια.. ενω πριν μεγαλωναν προς τα κατω ή απλα κοντα στο κεφαλι.
Συνεχιζω κ σας κρατω ενημερους.
Πόσο κόστισε αδερφέ?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ναι καθε μερα 7 λεπτα. Ναι μακαρι… Θα σας ξαναγραψω για αποτελεσματα σε κανα τριμηνο!
Καλημερα!
καλό θα ειναι να βγαλουμε φωτογραφιες σε ιδιεσ συνθηκες με απόσταση 6-8 μηνων όμως.
Εχετε την δυνατοτητα να περασετε από την κλινική καποια μερα που σας βολευει?
 

gatsby

Member
Καλημερα!
καλό θα ειναι να βγαλουμε φωτογραφιες σε ιδιεσ συνθηκες με απόσταση 6-8 μηνων όμως.
Εχετε την δυνατοτητα να περασετε από την κλινική καποια μερα που σας βολευει?
Δυστυχως μου ειναι δυσκολο… κ την ημερα που το αγορασα δεν μου ζητησαν φωτογραφιες. Ωστοσο , η αληθεια ειναι οτι δεν χρειαζεται. Ζω με το προβλημα πανω απο 15χρονια (απο εφηβεια) και εχω καταφερει να συντηρησω τα μαλλια κ να κερδισω κ ενα 20% απο το αρχικο προβλημα, επομενως θα καταλαβω εαν μου προσφερει κατι επιπλεον.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δυστυχως μου ειναι δυσκολο… κ την ημερα που το αγορασα δεν μου ζητησαν φωτογραφιες. Ωστοσο , η αληθεια ειναι οτι δεν χρειαζεται. Ζω με το προβλημα πανω απο 15χρονια (απο εφηβεια) και εχω καταφερει να συντηρησω τα μαλλια κ να κερδισω κ ενα 20% απο το αρχικο προβλημα, επομενως θα καταλαβω εαν μου προσφερει κατι επιπλεον.
Δεν υπαρχει διαδικασια για να βγαζουμε φωτογραφιες προφανως, παρα μονο αν εξετασω ΕΓΩ τον ασθενη και προτεινω LLLT.
Επειδη κανεις μια "υπεραναλυτικη" παρουσιαση, θα ηθελα να υπαρχουν και αντιστοιχα τεκμηρια μελλοντικα.
Πες μου λοιπον τι σε δυσκολευει και να σε βοηθησω, αν χρειαστει σου παρεχουμε το παρκινγκ ή και το ταξι να έρθεις τωρα και σε 8-9 μήνες
που θεωρω πως θα έχουμε ολοκληρωση στην αποτελεσματικότητα.

Αν οχι, θα σε παρακαλεσω να ανεβασεις φωτογραφιες πως εισαι ΤΩΡΑ και να το ξαναδουμε δημοσίως σε 9 μήνες.
 

Quarantine

Active Member
Update : Τελικα ξηλωθηκα κ το αγορασα πριν μερικες εβδομαδες .
Αρνητικα: η συσκευη δεν αναγραφει την μαρκα, παρολο που λενε οτι ειναι η capilus ,δεν περιεχει οδηγιες, ουτε μοντελο. γενικα μου εδωσαν απλως ενα καπελο με τροφοδοτικο. Δυστυχως αυτα τα ανακαλυψα αφου πηγα σπιτι γιατι στην κλινικη υπηρχε μια αναταραχη με την πληρωμη, με την ενημερωση. Γενικα ηκοπελα που με «εξυπηρετησε» ασχετη τελειως.
Θετικα: οι φυτρες που ηδη εχω μεγαλωνουν προς τα πανω σαν καρφακια.. ενω πριν μεγαλωναν προς τα κατω ή απλα κοντα στο κεφαλι.
Συνεχιζω κ σας κρατω ενημερους.
Φίλε ανέβασε καμία φωτογραφία να δούμε το προϊόν πως είναι.Αν θέλεις ανέβασε και τα μαλλιά σού πριν και μετά.
 
Μπλουζα