Krhtikos21, fue, 2900 grafts, 3-4/7/2013

krhtikos21

Member
roukoun είπε:
δηλαδη μιχαλης δαγκωτο ε?για hairline και κροταφους ειναι καλος?θα αρχισω τ ψαξιμο απο βδομαδα και μια γνωμη θα βοηθουσε

για μένα έχει την καλύτερη απόδοση ποιότητας -τιμής.

μετά πάει Καναδά η φάση και Χάσον, Ραχαλ αλλά ακόμα και εκεί δεν ξέρω πως θα με αντιμετωπίσουνε γτ εντάξει Κύπρο μιλάς και ελληνικά και γενικά το θέμα είναι να σου κάνει και κλικ ο γιατρός να τον εμπιστευτείς. εγώ δεν εμπιστευομαι εύκολα. πριν κάνω σε αυτόν πήρα πολλές γνώμες και από άλλα μέλη εδώ οτί είναι ηθικότατο άτομο που έχουνε κάνει σε αυτον πολλές φορές όταν ήταν h*c.


nikoskale είπε:
οι τιμές που σου είπα είναι όταν είχα την συνάντηση στην αθήνα στις 30-9-13
είχαν και κάποια έξτρα έκπτωση από ότι κατάλαβα θα ήθελα να δώ καί άλλες από γε*ργίου γιατί αφού το έχω αποφασίσει πρέπει να το κάνω σύντομα αν κάποιος άλλο φίλος του φόρουμ έχει κάτι υπόψιν του ας το πει.

ευχαριστώ καί πάλι
ξέχασα να σας πω ότι και εγώ μένω Ηράκλειο.

αν έρθεις καθόλου χανιά άμεσα ευχαριστως να πάμε για καφέ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

super7

Member
nikoskale είπε:
οι τιμές που σου είπα είναι όταν είχα την συνάντηση στην αθήνα στις 30-9-13
είχαν και κάποια έξτρα έκπτωση από ότι κατάλαβα θα ήθελα να δώ καί άλλες από γε*ργίου γιατί αφού το έχω αποφασίσει πρέπει να το κάνω σύντομα αν κάποιος άλλο φίλος του φόρουμ έχει κάτι υπόψιν του ας το πει.

ευχαριστώ καί πάλι
ξέχασα να σας πω ότι και εγώ μένω Ηράκλειο.

Αν πας για Κυπρο...αυτες οι 2 επιλογες ειναι..μη ψαχτεις αλλου δεν εχει νοημα...αυτες οι 2 κλινικες μπορουν να σου προσφερουν πολυ καλο αποτελεσμα...δες περιστατικα και σε ξενα φορουμ ή εδω μεσα...μιλα και με τις κλινικες κι αποφασισε ποιος σου κανει κλικ...εγω ειχα γυρισει τις ελληνικες κλινικες κι ημουν ετοιμος να παω αλλα με το που μιλησα με γε***ου με κερδισε...κυριως στη στρατηγικη που ηθελε να ακολουθησουμε που ηταν και η πιο σωστη σε οτι μου ειχαν πει αλλου...ειναι τι θα σου κανει κλικ καμια φορα...φροντισε μονο ν απας καπου που υπαρχει δειγμα δουλειας και θα χεισ καλο παοτελεσμα...στο φορουμ μπορεις να δεις τις επιλογες σου
 

nikoskale

New Member
krhtikos21 είπε:
roukoun είπε:
δηλαδη μιχαλης δαγκωτο ε?για hairline και κροταφους ειναι καλος?θα αρχισω τ ψαξιμο απο βδομαδα και μια γνωμη θα βοηθουσε

για μένα έχει την καλύτερη απόδοση ποιότητας -τιμής.

μετά πάει Καναδά η φάση και Χάσον, Ραχαλ αλλά ακόμα και εκεί δεν ξέρω πως θα με αντιμετωπίσουνε γτ εντάξει Κύπρο μιλάς και ελληνικά και γενικά το θέμα είναι να σου κάνει και κλικ ο γιατρός να τον εμπιστευτείς. εγώ δεν εμπιστευομαι εύκολα. πριν κάνω σε αυτόν πήρα πολλές γνώμες και από άλλα μέλη εδώ οτί είναι ηθικότατο άτομο που έχουνε κάνει σε αυτον πολλές φορές όταν ήταν h*c.


nikoskale είπε:
οι τιμές που σου είπα είναι όταν είχα την συνάντηση στην αθήνα στις 30-9-13
είχαν και κάποια έξτρα έκπτωση από ότι κατάλαβα θα ήθελα να δώ καί άλλες από γε*ργίου γιατί αφού το έχω αποφασίσει πρέπει να το κάνω σύντομα αν κάποιος άλλο φίλος του φόρουμ έχει κάτι υπόψιν του ας το πει.

ευχαριστώ καί πάλι
ξέχασα να σας πω ότι και εγώ μένω Ηράκλειο.

αν έρθεις καθόλου χανιά άμεσα ευχαριστως να πάμε για καφέ.



Εννοείτε ότι αν έρθω Χανιά θα περάσω να τα πούμε από κοντά
να σε καλά!
 

tak7

New Member
καλησπερα φιλε κριτικε...πως παει η κατασταση??φανταζομαι οτι σιγα σιγα αρχιζεις να απολαμβανεις!!
 

krhtikos21

Member
παιδιά κλείνω 4 μήνες και μία βδομάδα ακριβώς.
υπάρχει φυτρωση αλλά είναι αρκετά αραιή. βέβαια μου λένε να περιμένω πως είναι νωρίς ακόμα για τελικό αποτέλεσμα. αυτή τι στιγμή είμα σε 40 % ευχαριστημένος σχετικά με τις φιλοδοξίες μου.
είμαι πάρα πολύ επιφυλαχτικός και αναμένω το 6 μηνο. ευχαριστημένος δν είμαι ακόμα βέβαια οπτικά έχω μεγάλη αλλαγή και τώρα.περιμένω τουλάχιστον τον διπλασιασμό της πυκνότητας ειδικά στο κέντρο της χερλάιν που είναι τελείώς άδεια. το πολύ θετικό είναι η φυσικότητα
 

Συνημμένα

  • PB170013.JPG
    PB170013.JPG
    2.9 MB · Προβολές: 688
  • PB170014.JPG
    PB170014.JPG
    2.9 MB · Προβολές: 662

gkast

Active Member
krhtikos21 είπε:
παιδιά κλείνω 4 μήνες και μία βδομάδα ακριβώς.
υπάρχει φυτρωση αλλά είναι αρκετά αραιή. βέβαια μου λένε να περιμένω πως είναι νωρίς ακόμα για τελικό αποτέλεσμα. αυτή τι στιγμή είμα σε 40 % ευχαριστημένος σχετικά με τις φιλοδοξίες μου.
είμαι πάρα πολύ επιφυλαχτικός και αναμένω το 6 μηνο. ευχαριστημένος δν είμαι ακόμα βέβαια οπτικά έχω μεγάλη αλλαγή και τώρα.περιμένω τουλάχιστον τον διπλασιασμό της πυκνότητας ειδικά στο κέντρο της χερλάιν που είναι τελείώς άδεια. το πολύ θετικό είναι η φυσικότητα

Φίλε krhtikos 21 έχω την εντύπωση πως θα τα πας περίφημα στο εξάμηνο επτάμηνο θα είσαι σούπερ επομένως μην ανυσυχής άλλοι στο τετράμηνο έχουν μικρότερη φύτρωση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
tropheus είπε:
Εγώ από την άλλη θεωρώ ότι το toppik δεν επηρεάζει τα μαλλάκια. Ακόμα και αν κοιμάσαι με αυτό.

εγω τοπικ δν ξερω καν πως ειναι....
αλλα στο κροουν εδω και λιγους μηνες που βαζω dermatch για να φαινεται τουμπανο....εχω παρατηρησει σιγουρα οτι εχει μεγαλυτερη αραιωση απ οτι ειχε πριν 6-7 μηνες που δεν εβαζα τπτ...
ειμαι σιγουρος γι αυτο, αλλα δε ξερω αν ωφειλεται στο dermatch καθεαυτου η στο οτι το dermatch το τριβεις λιγο στο μαλλι για να μεινει επανω κατα την εφαρμογη κ ισως με το τριψιμο πεφτουν οι τριχες και φταιει αυτο....
 

tropheus

Well-Known Member
Panos1982 είπε:
εγω τοπικ δν ξερω καν πως ειναι....
αλλα στο κροουν εδω και λιγους μηνες που βαζω dermatch για να φαινεται τουμπανο....εχω παρατηρησει σιγουρα οτι εχει μεγαλυτερη αραιωση απ οτι ειχε πριν 6-7 μηνες που δεν εβαζα τπτ...
ειμαι σιγουρος γι αυτο, αλλα δε ξερω αν ωφειλεται στο dermatch καθεαυτου η στο οτι το dermatch το τριβεις λιγο στο μαλλι για να μεινει επανω κατα την εφαρμογη κ ισως με το τριψιμο πεφτουν οι τριχες και φταιει αυτο....

Για μένα Πάνο δε φταίει ούτε το dermatch ούτε ότι το τρίβεις.
Είναι θέμα εξέλιξης αυτής της κατάρας. Δεν παίρνεις και φιναστερίδη που σίγουρα θα επιβράδυνε την εξέλιξη οπότε ...
 

krhtikos21

Member
λέτε και μένα να αργοπορεί την εξέλιξη το τοπικ?
μερικές φορές βέβαια κοιμάμαι με αυτό αλλά βάζω λίγο σχετικά ειδικά πλέον
 

John83

Member
Kritike μια χαρά είσαι μην αγχώνεσαι, Αφού ξεκίνησαν να βγαίνουν κάνε υπομονή. Από 4-6 θα αρχίσεις να βλέπεις διαφορά..
 

krhtikos21

Member
5 μηνες και μια βδομάδα μετ'α το μπάνιο είμαι που πριν λίγο έκανα .βρεγμένο μαλλί σχετικά
 

Συνημμένα

  • PC190047.JPG
    PC190047.JPG
    2.9 MB · Προβολές: 864
  • PC190048.JPG
    PC190048.JPG
    2.8 MB · Προβολές: 830
Μπλουζα