Kostas 1980, FUE, 2.040g, 26/01/2023

aeratos28

Just aeratos
Και εγώ έτσι το έπαιξα..μέχρι και τον 7ο μήνα έβαλα ανά μήνα...τώρα σε κάνα δίμηνο πάλι,και μετά θα έχει το part 2
Εγώ φίλε έβαλα τις πρώτες 9 μέρες μαζεμένες για να πάρει ιδέα κάποιος πως πάει μέχρι να πάει στην δουλειά, την πορεία της φίνας σε βιντεάκια για να δει πως από μάλλον μη κατάλληλος γι είσαι κατάλληλος για ΜΜ και μετά θα βάλω 1ο,2ο,3ο,4ο,5ο,6ο,9ο,12ο για το progress και τέλος στην 2η ΜΜ ξανά τα ίδια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

konelos

Active Member
Έκλεισα 5 μήνες και 2 μέρες, φωτό βρεγμένα με στυλ σκατζόχοιρου.
PSX_20230628_231848.jpg
PSX_20230628_231905.jpg
PSX_20230628_231925.jpg
PSX_20230628_231948.jpg
PSX_20230628_232002.jpg
PSX_20230628_232017.jpg
 

LoverBoy

Well-Known Member
ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΤΙ ΜΑΛΛΟΥΡΑΑΑΑ!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!ΜΠΡΑΒΟ!ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΤΡΙΧΑ!ΦΕΡΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΛΙΓΟ ΜΑΛΛΙ!
 

konelos

Active Member
Δεν πρέπει να έχω 20 μέρες που κουρεύτηκα, πάντα μεγάλωναν γρήγορα τα μαλλιά μου, αλλά τέτοιο boost με έχει σκοράρει, μακάρι να πάνε όλα καλά για όλους μας και να πιάνουν τόπο τα λεφτά μας.
 

montecristo

Well-Known Member
Δειχνει να πηγαίνει ήδη πολύ καλά φίλε, πολύ καλό αποτέλεσμα μέχρι στιγμής και έχεις πολύ ακόμα αφού είσαι μόλις στον 5ο μήνα!

seneca1.jpg
 

LoverBoy

Well-Known Member
τρομερός! μάλλον το καλύτερο από seneca μέχρι στιγμής γιατί όλα τα άλλα είναι λίγο less is more φάση
Συφωνώ αλλά ο φίλος μας έχει και πολύ καλή τρίχα απο ότι φαίνεται και μόνο μπροστά είχε θέμα!Όπως και να έχει έγινε κούκλος!
 

konelos

Active Member
Είχα θέμα και επάνω, η αγωγή πιστεύω μου έδωσε τα μέγιστα, άντε να μπορέσω να κόψω εγώ φίνα μινοξ στο 7 μηνο, θα είναι δύσκολη απόφαση
Στιγμιότυπο 2023-06-29, 12.09.56.png
20230122_173422 (1).jpeg
 

LoverBoy

Well-Known Member

konelos

Active Member
Ο αδερφός μου είναι λίγο ποιο βαρύ περιστατικό σε σχέση με μένα, περίμενε πως θα πάω για να πάρει και αυτός την απόφαση να μπει, βρεθήκαμε σήμερα μετά από καιρό και μου είπε το κουφό, ΟΚ θα κάνω αλλά δεν θέλω να πυκνώσει τόσο πολύ το μαλλί μου :rolleyes:
Ξεκίνησε Fina minox 2 φορές τη μέρα και θα μπει το χειμώνα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
Ο αδερφός μου είναι λίγο ποιο βαρύ περιστατικό σε σχέση με μένα, περίμενε πως θα πάω για να πάρει και αυτός την απόφαση να μπει, βρεθήκαμε σήμερα μετά από καιρό και μου είπε το κουφό, ΟΚ θα κάνω αλλά δεν θέλω να πυκνώσει τόσο πολύ το μαλλί μου :rolleyes:
Ξεκίνησε Fina minox 2 φορές τη μέρα και θα μπει το χειμώνα.
Γιατι δεν θέλει να πυκνώσει πολύ το μαλλί του, για να μην τον καταλάβουν και καλά; Επίσης έκλεισε και αυτός στη seneca οπως και εσύ;
 

konelos

Active Member
Του φάνηκε υπερβολική η πυκ
Γιατι δεν θέλει να πυκνώσει πολύ το μαλλί του, για να μην τον καταλάβουν και καλά; Επίσης έκλεισε και αυτός στη seneca οπως και εσύ;
Του φάνηκε υπερβολική η πύκνωση, μου είπε ότι έχω γίνει σαν σαρωματιά, βέβαια δεν έχει να κάνει με τη μεταμόσχευση, τα μαλλιά μου άλλαξαν εντελώς με την αγωγή, δυνάμωσε πάρα πολύ η τρίχα, είναι και τοπική που μου τα κάνει λίγο σαν άχυρο.
Seneca θα πάει σίγουρα, ραντεβού δεν έχει κλείσει ακόμα.
 

montecristo

Well-Known Member
Καλύτερα δεν μπορούσε να ειχε πάει! Πολυ καλό αποτέλεσμα, να το χαίρεσαι...άντε να παίρνει σειρά και ο αδερφός σου..θα αναλάβεις εσύ την παρουσίαση του ;
 
Μπλουζα