Kostas 1980, FUE, 2.040g, 26/01/2023

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

konelos

Active Member
Έχω χάσει τριχοθυλακιο από σκουφο,, αν μπορείς απόφυγε το φίλε μου,,,Καλύτερα ένα ελαφρύ πανινο καπέλο καθαρό εννοείται..
Ευχαριστώ φίλε
Δεν θα φορέσω τίποτα τελικά, Κυριακή θα ξεκινήσω δουλειά και θα είμαι σε αρκετά καλό επίπεδο.
Ένας ερεθισμός μου έχει εμφανιστεί στη δότρια και με ανησυχεί, έχω κνησμό και είναι κόκκινο, φοβάμαι μήπως το σαμπουάν γιατί έχουν γίνει χάλια και τα χέρια της γυναίκας μου.
Υπάρχει καμία πρόταση για σαμπουάν που να κάνει στα πρώτα λουσίματα, είμαι στην 8 μέρα ή να κάνω υπομονή να δω πως θα πάει ;
 

obi one

Active Member
Ευχαριστώ φίλε
Δεν θα φορέσω τίποτα τελικά, Κυριακή θα ξεκινήσω δουλειά και θα είμαι σε αρκετά καλό επίπεδο.
Ένας ερεθισμός μου έχει εμφανιστεί στη δότρια και με ανησυχεί, έχω κνησμό και είναι κόκκινο, φοβάμαι μήπως το σαμπουάν γιατί έχουν γίνει χάλια και τα χέρια της γυναίκας μου.
Υπάρχει καμία πρόταση για σαμπουάν που να κάνει στα πρώτα λουσίματα, είμαι στην 8 μέρα ή να κάνω υπομονή να δω πως θα πάει ;
Σχετικά με σαμπουάν καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου αλλά γενικά μπορώ να πω ότι το Johnson για παιδιά είναι μια καλή επιλογή κ ακόμα καλύτερα αν το αραιωσεις με νερό πριν το ρίξεις στο κεφάλι σου..
 

konelos

Active Member
13η μέρα.
PSX_20230209_105607.jpg
PSX_20230209_105536.jpg
PSX_20230209_105216.jpg
PSX_20230209_105058.jpg
PSX_20230209_105623.jpg
Μια χαρά νιώθω, σχεδόν καθόλου ενοχλήσεις. Ξεκίνησα βιταμίνες και από αύριο που θα κλείσω 15 μέρες minox 5% Fina 0,1% σε σπρέι 2 φορές τη μέρα.
 

konelos

Active Member
Πέρασε.ενας μήνας
Ελπίζω να φτιάξουν αυτά τα παράθυρα που βλέπω στη δότρια πλάι.

Και μια παρατήρηση στους mod
Ένας σέρβερ της προκοπής για τη σελίδα, sorry αλλά το σερφάρισμα εδω είναι ότι ποιο κουραστικό έχω συναντήσει, πολλές φορές προσπερνάω νήματα με φωτογραφίες γιατί βαριέμαι να περιμένω να φορτώσει.
PSX_20230301_223320.jpg
PSX_20230301_223311.jpg
PSX_20230301_223302.jpg
PSX_20230301_223247.jpg
PSX_20230301_223127.jpg
 

montecristo

Well-Known Member
Πέρασε.ενας μήνας
Ελπίζω να φτιάξουν αυτά τα παράθυρα που βλέπω στη δότρια πλάι.

Και μια παρατήρηση στους mod
Ένας σέρβερ της προκοπής για τη σελίδα, sorry αλλά το σερφάρισμα εδω είναι ότι ποιο κουραστικό έχω συναντήσει, πολλές φορές προσπερνάω νήματα με φωτογραφίες γιατί βαριέμαι να περιμένω να φορτώσει.
Προβολή συνημμένου 56336Προβολή συνημμένου 56337Προβολή συνημμένου 56338Προβολή συνημμένου 56339Προβολή συνημμένου 56340
Μια χαρά είσαι φίλε. Υπομονή μερικούς μήνες ακόμα να ξεκινήσει η φύτρωση σου !
 

konelos

Active Member
Καλή Ανάσταση με μπούκλες!!

2 μήνες και 13 μέρες
Έριξα και ένα κούρεμα σήμερα, μηχανή δότρια, ψαλίδι λήπτρια, έχω λίγη ξηροδερμία αν δεν λουστώ στο διήμερο, κάποιες φορές μέσα στη μέρα έχω έντονη ερυθρότητα και άλλες ώρες χάνεται, δεν έχω καταλάβει τι επηρεάζει, έσπασε και ένα σπυράκι που μάτωσε και φαίνεται όπως όταν εξαγωγή.

Στο σημείο που έχω κυκλώσει δεν είχα τρίχες πριν.
Δεν έπεσαν μοσχεύματα και μεγάλωσαν;
Έχει ξεκινήσει φύτρωση;
Βοήθησε minox fina και βγήκαν νέες;


BEFORE 4.JPG.JPG
PSX_20230413_231523.jpg
PSX_20230413_231536.jpg
PXL_20230413_194423361~2.jpg

PSX_20230413_231504.jpg
 

montecristo

Well-Known Member
Καλή Ανάσταση με μπούκλες!!

2 μήνες και 13 μέρες
Έριξα και ένα κούρεμα σήμερα, μηχανή δότρια, ψαλίδι λήπτρια, έχω λίγη ξηροδερμία αν δεν λουστώ στο διήμερο, κάποιες φορές μέσα στη μέρα έχω έντονη ερυθρότητα και άλλες ώρες χάνεται, δεν έχω καταλάβει τι επηρεάζει, έσπασε και ένα σπυράκι που μάτωσε και φαίνεται όπως όταν εξαγωγή.

Στο σημείο που έχω κυκλώσει δεν είχα τρίχες πριν.
Δεν έπεσαν μοσχεύματα και μεγάλωσαν;
Έχει ξεκινήσει φύτρωση;
Βοήθησε minox fina και βγήκαν νέες;


Προβολή συνημμένου 56988Προβολή συνημμένου 56989Προβολή συνημμένου 56990Προβολή συνημμένου 56991
Προβολή συνημμένου 56987
Στον κυκλο που εκανες αυτές που ειναι σκούρες και πιο χοντρές ειναι μεταμοσχευμένες οι υπόλοιπες όχι. Φαινεται η διαφορά δηλαδή και στο χρώμα και στο πάχος...

Μπράβο και για τις φωτογραφίες πάντως...Πολύ καλές οι φωτογραφίες σου ...πεντακάθαρες και με πολύ υψηλή ανάλυση.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Το χρώμα αυτό θα το κρατήσεις και την Άνοιξη, ή το θεωρείς πιο πολύ χειμωνιάτικο; (εξαιρετικές φωτογραφίες)


20230122_173540 (1).jpeg


Καλή επιτυχία!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

konelos

Active Member
Το χρώμα αυτό θα το κρατήσεις και την Άνοιξη, ή το θεωρείς πιο πολύ χειμωνιάτικο; (εξαιρετικές φωτογραφίες)


Προβολή συνημμένου 56992

Καλή επιτυχία!
Χα
Είναι ήδη άλλο το χρωματάκι, έπρεπε να το έχω και στις χθεσινές ανάμεσα στη χαίτη μου :)
Φωτό pixel 7 pro, ότι καλύτερο έχω δει σε κάμερα κινητού, τρώνε και συμπίεση πριν ανεβάσω.

Thanks
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Χα
Είναι ήδη άλλο το χρωματάκι, έπρεπε να το έχω και στις χθεσινές ανάμεσα στη χαίτη μου :)


Thanks

Χαχαχα, ναί!
Φωτό pixel 7 pro, ότι καλύτερο έχω δει σε κάμερα κινητού, τρώνε και συμπίεση πριν ανεβάσω.

Thanks

Εξαιρετικό.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Χα
Είναι ήδη άλλο το χρωματάκι, έπρεπε να το έχω και στις χθεσινές ανάμεσα στη χαίτη μου :)
Φωτό pixel 7 pro, ότι καλύτερο έχω δει σε κάμερα κινητού, τρώνε και συμπίεση πριν ανεβάσω.

Thanks
Pro 6 εγώ από xl3 ....Στην τριάδα των κινητών
 

montecristo

Well-Known Member
Με οποιο ακριβό κινητό ναυαρχίδα της κάθε εταιρίας να πάρεις θα βγαινουν ανάλογες οι φωτο...
 

konelos

Active Member
Με οποιο ακριβό κινητό ναυαρχίδα της κάθε εταιρίας να πάρεις θα βγαινουν ανάλογες οι φωτο...
Περίπου...
Τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα σε ναυαρχίδες, Huawei πολύ μπροστά απ' όλες σε θέμα φακών, σε θέμα λογισμικού τα pixel δεν έχουν αντίπαλο.
 

montecristo

Well-Known Member
Περίπου...
Τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα σε ναυαρχίδες, Huawei πολύ μπροστά απ' όλες σε θέμα φακών, σε θέμα λογισμικού τα pixel δεν έχουν αντίπαλο.
ε εντάξει στις λεπτομέρειες διαφέρουν που δεν θα το αντιληφθεί ο απλός χρήστης αλλα θελω να πω οτι βγάζουν ολες οι ναυαρχίδες των εταιριών πολύ καλής ποιότητας φωτογραφίες...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εμένα με βολεύει και το περνώ βασικά για τα ταξίδια και νυχτερινές φωτογραφίες που μαρεσει να βγάζω. Όσο για το βίντεο λίγο καλύτερο το iphone αλλά δεν διαθέτω τόσα λεφτά. Πλέον και το 6 pro pixel έχει σταθερό και πιο καθαρό βίντεο από τα προηγούμενα μοντέλα.
 

konelos

Active Member
Καλό μήνα !!
Έκλεισα τρίμηνο και πιστεύω ότι πάω καλά, μόνο η δότρια στο πλάι με απασχολεί λίγο, ελπίζω να στρώσει.
Φωτό με μαλλί βρεγμένο.

PSX_20230501_113042.jpg
PSX_20230501_113215.jpg
PSX_20230501_113114.jpg
PSX_20230501_112752.jpg
PSX_20230501_112808.jpg
 

TopBoy

Member
Καλό μήνα !!
Έκλεισα τρίμηνο και πιστεύω ότι πάω καλά, μόνο η δότρια στο πλάι με απασχολεί λίγο, ελπίζω να στρώσει.
Φωτό με μαλλί βρεγμένο.

Προβολή συνημμένου 57476Προβολή συνημμένου 57474Προβολή συνημμένου 57475Προβολή συνημμένου 57478Προβολή συνημμένου 57477
Καλή επιτυχία. Φαινεται να πηγαίνεις καλά για το μήνα που εισαι. Πάντως αυτό που βλέπω ειναι οτι στα πλαινά πάρθηκαν αραιά τα μοσχεύματα κατά την εξαγωγή, δεν πήραν δηλαδή πολλά μοσχεύματα απο εκεί, οπότε μήπως τα πλαινά ειχαν από πριν πιο χαμηλή πυκνότητα ;
 
Μπλουζα