Konstantinos AHC , 2100 Grafts Fue 21-09-2020

Καλησπέρα σε όλους !!!
Ενα update κλείνοντας 7μηνο,,είμαι ικανοποιημένος απο το αποτέλεσμα και δεν ξέρω αν η συνέχεια θα είναι εμφανής είδωμεν, η θεραπεία που συνεχίζω είναι μινοξιδιλη καθε βράδυ και μερα παρα μέρα proscar 1.2 ml .
 

Συνημμένα

  • Screenshot 2021-04-22 at 7.04.09 PM.png
    Screenshot 2021-04-22 at 7.04.09 PM.png
    2.3 MB · Προβολές: 364
  • Screenshot 2021-04-22 at 7.04.45 PM.png
    Screenshot 2021-04-22 at 7.04.45 PM.png
    2.2 MB · Προβολές: 345
  • Screenshot 2021-04-22 at 7.08.20 PM.png
    Screenshot 2021-04-22 at 7.08.20 PM.png
    1.9 MB · Προβολές: 331
  • IMG_7050.JPG
    IMG_7050.JPG
    2.3 MB · Προβολές: 325
  • Screenshot 2021-04-22 at 7.02.58 PM.jpg
    Screenshot 2021-04-22 at 7.02.58 PM.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 333
  • Screenshot 2021-04-22 at 7.03.11 PM.jpg
    Screenshot 2021-04-22 at 7.03.11 PM.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 361

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kάποια θεματα τα εχουν και το εχουμε αναφέρει , σε γενικές γραμμές λόγο αποτελεσματων και πάντα σε σχέση με το οικονομικό δεν είναι κακή επιλογή φτάνει να επιμείνεις στα θέλω σου, αν εγω μετα την βοήθεια απο εδω δεν τους έλεγα τι θελω και μονο αυτο θα είχαν πάρει όλα τα gfts και θα τα είχαν σκορπίσει σε όλο το κεφαλι μου όπως αρχικα μου είπαν στο πρωτο consaltation .
 

vlafo

Well-Known Member
Να ρωτήσω κάτι. Αν αυτό το αποτέλεσμα το έκανε ο Couto, Lorenzo, Ferreira. Τι θα λέγαμε;
Θα θεοποιούσαμε ως συνήθως,οι ξένοι μάγοι κ.τ.λ.π.
Ουδείς προφήτης αναγνωρίστηκε στη χώρα του ειδικά σε αυτή που ζούμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Πολύ όμορφο αποτέλεσμα. Μπράβο!
Τελικά πιστευω αν πας διαβασμένος στην advanced με συγκεκριμένο πλάνο και τους πεις να απλώσουν και την εξαγωγή, μπορείς να πετύχεις υψηλού επιπέδου αποτέλεσμα !
 

RastafAris

New Member
Αγαπητέ, συγχαρητήρια!
άλλοι με διπλάσια ποσά δεν έχουν ούτε την μισή κάλυψη στον 9ο μήνα κιόλας, κρίμα.
Επίσης κρίμα που η συγκεκριμένη κλινική δεν έχουν επαφή με την πλατφόρμα πλέον, θα είχαν βελτιωθεί αρκετά...
 

vlafo

Well-Known Member
Αγαπητέ, συγχαρητήρια!
άλλοι με διπλάσια ποσά δεν έχουν ούτε την μισή κάλυψη στον 9ο μήνα κιόλας, κρίμα.
Επίσης κρίμα που η συγκεκριμένη κλινική δεν έχουν επαφή με την πλατφόρμα πλέον, θα είχαν βελτιωθεί αρκετά...
Και άλλοι καήκανε και είναι με σημάδια.
Και είναι πολλοί.
Άστα φίλε απλά μετά από άπειρα περιστατικά,μάθανε στα κεφάλια άλλων.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Πολύ όμορφο αποτέλεσμα. Μπράβο!
Τελικά πιστευω αν πας διαβασμένος στην advanced με συγκεκριμένο πλάνο και τους πεις να απλώσουν και την εξαγωγή, μπορείς να πετύχεις υψηλού επιπέδου αποτέλεσμα !
Με συγκεκριμενο και ξεκαθαρο πλανο ειχε παει και ο spi,αλλα δεν ακολουθηθηκε ποτε.
Απλα αυτο που βλεπουμε εδω στον φιλο ειναι αυτο που δεν ειδαμε στον spi λογω χαρακτηριστικων τριχας,ο Κonstantinos εχει πολυ χοντρη τριχα και salt and pepper μαλλι.
Επομενως,σε τετοια περιστατικα αυτο που μας νοιαζει ειναι κατα ποσο εχει επιτευχθει η φυσικοτητα αφου η καλυψη ηταν ουτως η αλλως αναμενομενη και easy.Αν μπορει ο Κonstantinos να μας ανεβασει μια φωτο με τραβηγμενα πισω τα μαλλια για να φανει η hairline θα μας βοηθουσε πολυ.
Συγχαρητηρια οπως και αν εχει,αλλος ανθρωπος!Τα γονιδια σου να ειχαμε φιλε @konstantinosd γιατι εμεις με λεπτη ξανθια τριχα δεν παμε πουθενα
 

witcher

Well-Known Member
Με συγκεκριμενο και ξεκαθαρο πλανο ειχε παει και ο spi,αλλα δεν ακολουθηθηκε ποτε.
Απλα αυτο που βλεπουμε εδω στον φιλο ειναι αυτο που δεν ειδαμε στον spi λογω χαρακτηριστικων τριχας,ο Κonstantinos εχει πολυ χοντρη τριχα και salt and pepper μαλλι.
Επομενως,σε τετοια περιστατικα αυτο που μας νοιαζει ειναι κατα ποσο εχει επιτευχθει η φυσικοτητα αφου η καλυψη ηταν ουτως η αλλως αναμενομενη και easy.Αν μπορει ο Κonstantinos να μας ανεβασει μια φωτο με τραβηγμενα πισω τα μαλλια για να φανει η hairline θα μας βοηθουσε πολυ.
Συγχαρητηρια οπως και αν εχει,αλλος ανθρωπος!Τα γονιδια σου να ειχαμε φιλε @konstantinosd γιατι εμεις με λεπτη ξανθια τριχα δεν παμε πουθενα
Δεν είναι ποτέ δεδομένη η κάλυψη και η φύτρωση. Είναι πολυ σημαντικό να καταφέρνει να πετυχαίνει υψηλές φυτεύσεις μια κλινική και να μη πηγαίνουν χαμένα τα τριχοθυλάκια. Είδαμε και από άλλη κλινικη περιστατικό με καλά χαρακτηριστικά τρίχας που η κάλυψη ήταν θεωρητικά "δεδομένη" σε μικρή επιφάνεια και τελικά πεσαμε έξω με το αποτέλεσμα...
 
Μπλουζα