KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

magic810

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

stathis77 μην σε ανησυχει καθολου αυτο.....οι περισοτεροι απο ξενουσ χρηστες που ειδαν αποτελεσματα ηταν απο μινοξιδιλη kirkland!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

μετα απο πολλα χρονια regaine βαζω για πρωτη φορα kirkland...εχω την αισθηση ομως πως σε σχεση με το regaine η kirkland κανει τα μαλλια πιο λιπαρα...το εχει παρατηρησει κανεις αλλος αυτο?
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Εγω dim χρησιμοποιησα τον πρωτο μηνα regaine, κ μετα το γυρισα σε kirkland.
Απο την μικρη μου εμπειρία μπορω να πω οτι μου φανηκαν ολο'ιδια.
Οσο για τη λαδιλα δεν μπορω να πω οτι ειναι υπερβολκιη ή σε βαθμο που να με ενοχλει- Μεσα σε 5-10 λεπτα εχει στεγνωσει απο το κεφαλι μου κ ειναι σαν να μην εχω βαλει τιποτα ;)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

δεν αφηνει λαδιλα μετα απο 45 λεπτα

αν την μινοξ σκετη την βλεπεις λαδιλα φαντασου να βαλεις και κατι σαν το revivogen
εκει να δεις λαδιλα ουτε σε 5 ωρες δεν φευγει
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

σκέφτομαι τελειώνοντας ακόμα μια 6μηνη θεραπεία που έχω να το γυρίσω σε crinagen :-\
 

Teri

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Kαλημέρα παιδιά.

κι εγώ τα ίδια με Revivogen,κάθε μέρα αλλάζω μαξιλαροθήκη τι πράγματα είναι τούτο πια..

Βέβαια δεν μπορώ να πω, είμαι ευχαριστημένος, εδώ και 4 μήνες που το βάζω και μαλιστα μου ήρθαν και άλλα 3 μπουκαλάκια, θα τα χρησιμοποιήσω όλα να δω. Εκεί γύρω στις αρχές Σεπτέμβρη θα δω πως είμαι και ίσως το πάω κι εγώ σε crinagen, θα δείξει.

Το regain εμένα μου λαδώνει τα μαλλιά πάντως. Θέλει καμιά ωρίτσα (τουλάχιστον) για να στεγνώσει τελείως. Και το περίεργο είναι ότι κάποτε δεν μου τα λάδωνε και σε κάνα 20λεπτο ήταν οκ. Μήπως παίζει ρόλο το πράσινο τσάϊ που έχω μέσα?
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Λευτέρης είπε:
Το regain εμένα μου λαδώνει τα μαλλιά πάντως. Θέλει καμιά ωρίτσα (τουλάχιστον) για να στεγνώσει τελείως. Και το περίεργο είναι ότι κάποτε δεν μου τα λάδωνε και σε κάνα 20λεπτο ήταν οκ. Μήπως παίζει ρόλο το πράσινο τσάϊ που έχω μέσα?

Wow, παραξενο. :eek: Λετε ρε παιδες να παιζει διαφορα αναμεσα στις παρτιδες που βγαινουν? Λευτερη αλλαξες στο ενδιαμεσο μινοξ ή ετσι ξαφνικα το παρατηρησες?
Με τις προσθηκες να υπαρχει διαφορα παντως στο ποσο λαδωνει, υπαρχει μια λογικη ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lalakos

Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

pathetic_loser είπε:
[quote author=Λευτέρης link=topic=384.msg13792#msg13792 date=1245306681]
Το regain εμένα μου λαδώνει τα μαλλιά πάντως. Θέλει καμιά ωρίτσα (τουλάχιστον) για να στεγνώσει τελείως. Και το περίεργο είναι ότι κάποτε δεν μου τα λάδωνε και σε κάνα 20λεπτο ήταν οκ. Μήπως παίζει ρόλο το πράσινο τσάϊ που έχω μέσα?

Wow, παραξενο. :eek: Λετε ρε παιδες να παιζει διαφορα αναμεσα στις παρτιδες που βγαινουν? Λευτερη αλλαξες στο ενδιαμεσο μινοξ ή ετσι ξαφνικα το παρατηρησες?
Με τις προσθηκες να υπαρχει διαφορα παντως στο ποσο λαδωνει, υπαρχει μια λογικη ::)
[/quote]

Δεν πιστεύω pathetic_loser. Πάντως εγώ ρε παιδία 6 μήνες τώρα με regain λάδομα στο μαλλί δεν έχω αλλά αυτό που μου την σπάει είναι η υφή της τρίχας. Δηλάδη και 2 3 μέρες αν δεν τα λούσω δεν θα έχω πρόβλημα με λαδίλα αλλά γενικότερα με την υφή των μαλλιών μου, άσε που δεν αντέχεις τόσο χωρίς λούσιμο. Βασικά έχετε δοκιμάσει ποτέ να βγάλετε φωτογραφία τα μαλλιά σας όταν έχουν minox και αφού έχει περάσει κανα 4ωρο, δηλαδή να έχει στεγνώσει η minox. Τα μαλλία με minox έχουν μια άλλη απόχρωση. Καλά κλάιν θα μου πείτε χαχα :p...
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Κ εγω το παρατηρησα-με τη μινοξ τα μαλλια γινονται πιο θαμπα θα ελεγα κ πιο αγρια
no big deal ;D
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

το πρασινο τσαγακι επικροτει την λαδιλα
αυτο ειναι ενα απο τα αρνητικα του
αλλα δεν προσφερει τοσο πολυ λαδιλα σε σημειο να μην παλευεται
εξαλλου λιγα ml ειναι μεσα στα 60

αλλα εχει και αυτο μερος ευθυνης αν λαδωνει παραπανω η μινοξιδιλη
 

lalakos

Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

pathetic_loser είπε:
Κ εγω το παρατηρησα-με τη μινοξ τα μαλλια γινονται πιο θαμπα θα ελεγα κ πιο αγρια
no big deal ;D

Ναι ναι όντος και πιο άγρια...

Σε σημείο ρε παιδία που στο μπροστινό σημείο, όχι hairline λίιιιγο πιο πίσω απο hairline να έχουν κατσαρώσει και οι τρίχες. Βέβαια δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά αρχίζουν να στρώνουν τώρα, αλλα μιλάμε για πολύ κατσάρωμα ρε σεις.
 

courieristas

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Παίδες εγώ ξεκίνησα τον Δεκέμβριο με Ηairway minoxidil (απο φαρμακείο) αλλά μετα το γύρισα κι εγώ σε kirkland minoxidil. Το χρησιμοποιώ απ τον Φεβρουάριο και όντως βγάζει μια λαδίλα αλλα φεύγει σχετικα γρήγορα. Δεν εχω δει και σπούδαια βελτίωση αλλά ίσως να πρέπει να περιμένω ακόμα περισσότερο καίρο? Τώρα μου τελειώνει το 6μηνο πακετο που είχα παραγγείλει. Όσο για το revivo μου μείωσε κάπως την τριχοπτωση(οχι εντελως). Υπομονή ,τι να κάνουμε.... ::)
 

magic810

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

courieristas είπε:
Παίδες εγώ ξεκίνησα τον Δεκέμβριο με Ηairway minoxidil (απο φαρμακείο) αλλά μετα το γύρισα κι εγώ σε kirkland minoxidil. Το χρησιμοποιώ απ τον Φεβρουάριο και όντως βγάζει μια λαδίλα αλλα φεύγει σχετικα γρήγορα. Δεν εχω δει και σπούδαια βελτίωση αλλά ίσως να πρέπει να περιμένω ακόμα περισσότερο καίρο? Τώρα μου τελειώνει το 6μηνο πακετο που είχα παραγγείλει. Όσο για το revivo μου μείωσε κάπως την τριχοπτωση(οχι εντελως). Υπομονή ,τι να κάνουμε.... ::)

Μην αγχωνεσαι φιλε μου....ειναι νωρις ακομα για να δεις κατι.....
οταν καποιος λεει κανε υπομονη για 6 τουλαχιστον μηνες αναφερεται στο κυκλο που κανει η τριχα για να περασει ολες τις φασεις της και να ξαναμπει στην αναγενη φαση....δηλαδη να ξαναβγει καινουρια τριχα στη θεση αυτης που ειχε εξασθενισει...
Οποτε συνεχιζεις και θα δεις καλα αποτελεσματα.....
Μπορεις να αναφερεις σε τι κλιμακα εισαι και τι περιμενεις να σου δωσει το καθε προιον που χρησιμοποιεις? :)
 
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

παιδια εγω ειχα rogaine foam και δεν μπορω να πω οτι ειδα κατι τρομερο εχει περιοριστη η τριχοπτωση μου αλλα οι τριχες παραμενουν λεπτες και σημερα πειρα kirkiland αντε να δουμε μηπως ειναι καλυτερο
 

courieristas

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Φίλε magic βαδιζω προς την 2α (κλίμακα). Αυτό που περιμένω ,κυρίως απ το ρεβιβοτζέν, είναι να σταματήσει σε ακόμη μεγαλύτερο βαθμό η τριχόπτωση. Και απ την μινοξιδίλη μήπως βγάλουμε και καμιά τρίχα βρε αδερφέ. :) Αλλά απο τότε που εχω αρχίσει τη θεραπεία έχω αραιώσει κάπως. Κι αυτό είναι το ανησυχητικό. :'(
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

panagiotis είπε:
παιδια εγω ειχα rogaine foam και δεν μπορω να πω οτι ειδα κατι τρομερο εχει περιοριστη η τριχοπτωση μου αλλα οι τριχες παραμενουν λεπτες και σημερα πειρα kirkiland αντε να δουμε μηπως ειναι καλυτερο
εκτός της τιμής του, η kirkland δεν διαφέρει σε τίποτα από τις υπόλοιπες μινοξιδίλες ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα