KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

πάντως,τώρα που βάζω kirkland+aloe δεν έχω συχνές κοκκινίλες και η κλασσική λαδίλα περιορίστηκε - συγκρίνω με regain+aloe...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Ποια η διαφορα KIRKLAND MINOXIDIL 5% με Regaine 5%;
Εχει να μου πει κανενας εντυπώσεις απο KIRKLAND MINOXIDIL 5% ;
 

Άκης

Administrator
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Αυτές οι δύο υποτίθεται έχουν ακριβώς τα ίδια συστατικά, με καμία διαφορά...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

ελα φιλε θα στην αγορασω εγω την μινοξιδιλη
αν την εχεις ακομη για πουλημα στειλε μου προσβπικο μηνυμα να κανονισουμε
 

saggel

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Ήμουν έτοιμος να το αγοράσω από ebay μέχρι που είδα την αγγελία σου!
Βασικά στο ebay έχουν 20 ευρώ τη τρίμηνη θεραπεία και αρκετά φτηνότερα τη 12μηνη, αλλά στείλε μου ένα ΡΜ και θα κανονήσουμε!
 

jim250781

Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Βλέπω όσο πάει πέφτει η τιμή....Εγώ πριν 4 μήνες την είχα πάρει με 10€/μπουκάλι....
Να δούμε πόσο θα πέσει ακόμη μπας και πέσει και το rogaine.... ;)
 

cool11

Well-Known Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Υπαρχει κανενα eshop για παραγγελια κατευθειαν απο τον παρασκευαστη?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

cool11

Well-Known Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Για να κανω παραγγελια απο το ebay, πρεπει να ανοιξω λογαριασμο εκει, ή πατω το κουμπι buy it now, και κανω αγορα αμεσα?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

κάνεις πρώτα εγγραφή και μετά παραγγέλνεις - θα χρειαστεί να στείλεις με fax/email (φωτο)την κάρτα σου
 

cool11

Well-Known Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Δηλαδη το πακετακι 12μηνο, ποσο θα μας παει τελικα σε τιμη, σε ευρω, με μεταφορικα, συναλλαγματικη ισοτιμια κλπ?
Το εχει παρει κανεις απο το ebay, στο λινκ που εδωσε ο σπυρος πιο πανω?
____________

Τελικα ειναι ιδιο παρασκευασμα με το regain?
Γιατι πιο πανω διαβασα 14φορες πιο δυνατο κλπ.

Μηπως αυτες οι αλλαγες ειναι επιβαρυντικες για τον οργανισμο σε σχεση με το δοκιμασμενο regain?
Για το Minoxidil target που βαζω τωρα(φτηνοτερο απο regain), μου ειπατε εδω στο φορουμ οτι ειναι ιδιο στα συστατικα με το regain. Οποτε ειμαι ησυχος γι αυτο.

Για το Kirkland ομως? Τα βηματα που κανω θελω να ειναι μελετημενα και προσεκτικα.
 

Teri

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Σπύρος είπε:
κάνεις πρώτα εγγραφή και μετά παραγγέλνεις - θα χρειαστεί να στείλεις με fax/email (φωτο)την κάρτα σου

Σπύρο κάνεις εγγραφή και αφού ολοκληρώσεις πηγαινεις στο paypal.com και φτιάξε έναν ασφαλή λογαριασμό για τις αγορές σου. Το ebay να το χρησιμοποιείς πάντα με paypal εγώ 2 χρόνια αυτό κάνω.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

η KIRKLAND MINOXIDIL εχει σε αναλογιες τα συστατικα που εχει και το regaine φιλε μου

ειναι σαφως πιο οικονομικη για αυτο και την προτιμάμε και εγω που την βαζω μηνες τωρα μια χαρα δουλευει πανω σε εμενα οσο για να βρεις ισοτιμιες πανε στο google και γραψε X usd to euro οπου Χ βαζεις τον αριθμο σε δολλαρια και αυτοματα στο μετατρεπει σε ευρω


επισης υπαρχουν πολλες σελιδες που πουλαν την συγκεκριμενη μινοξιδιλη χωρις να χρειαζεσαι να κανεις εγγραφη
πανε στο πινακα online shopping που εχουμε και θα βρεις πολλες σελιδες οπου σε καποιες απο αυτες θα βρεις και το kirkland στο συνιστω εγω παντως
 

STATHIS77

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Παναγιωτης είπε:
η KIRKLAND MINOXIDIL εχει σε αναλογιες τα συστατικα που εχει και το regaine φιλε μου

ειναι σαφως πιο οικονομικη για αυτο και την προτιμάμε και εγω που την βαζω μηνες τωρα μια χαρα δουλευει πανω σε εμενα οσο για να βρεις ισοτιμιες πανε στο google και γραψε X usd to euro οπου Χ βαζεις τον αριθμο σε δολλαρια και αυτοματα στο μετατρεπει σε ευρω

Καλησπερα,καταρχην για το συναλαγμα μπορειτε να μπανετε στο XE (γραψτε το στο google)μετατρεπει τα παντα..Τωρα στο κυριως θέμα.παρειγειλα KIRKLAND απο ebay...ok πολυ φθηνα όντως..6 μήνες 31 ευρώ μαζι με τα έξοδα αποστολης.το χρησιμοποιω εδω και 2 βδομαδες περιπου και τα μαλλια μου ειναι βαρια,ειναι σαν να μου αφηνει καταλοιπα τα κανει σκληρα..κανει το ιδιο και το rogaine?εχω παρατηρησει τριχοπτωση αλλα απ οτι διαβασα ειναι φυσιολογικο...ποτε σταματαει?μια μικρη φαγουρα οχι παντα..
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Χ usd to euro οπου Χ βαζεις το ποσο που θελεις να μετατρεψεις και στο βγαζει ακτευθειαν στο google
επισης παρατηρησα πριν μερες οτι το δολλαρια ηταν στα 0.71 τελεια μερα για να αγορασει κανεις απο εξω

επισης και το regaine που σκληρενε τα μαλλια μου

σε λιγες εβδομαδες σταματαει το shed εχει αναφερθει αρκετες φορες
 

STATHIS77

New Member
Απ: KIRKLAND MINOXIDIL 5%

Παναγιωτης είπε:
Χ usd to euro οπου Χ βαζεις το ποσο που θελεις να μετατρεψεις και στο βγαζει ακτευθειαν στο google
επισης παρατηρησα πριν μερες οτι το δολλαρια ηταν στα 0.71 τελεια μερα για να αγορασει κανεις απο εξω

επισης και το regaine που σκληρενε τα μαλλια μου

σε λιγες εβδομαδες σταματαει το shed εχει αναφερθει αρκετες φορες

Thanxs για την απαντηση Παναγιωτη...Απλως για να πω και την αληθεια με προβληματιζει αυτη η διαφορα στην τιμη της kirkland απο τις αλλες(μαλλον εχει να κανει η φιρμα και το ονομα οπως και σε πολλα προιοντα.η συσκευασια τωρα ειναι μια χαρα δεν ξερω πως ειναι το rogaine αλλα δεν πιστευω πως αυτη η διαφορα τιμης οφειλεται σαυτο οπως ελεχθει)...ειναι η πρωτη φορα που βαζω minoxidil και βλεπω μια αρχικη αραιωση με την χρηση της,εχω μαλλια και βλεπω μειωση γι αυτο ψιλοπανικοβαλομαι....μη με παρεξηγειτε αν κανω χιλιοειπωμενες ερωτησεις ειναι ο ψιλοΠΑΝΙΚΟς της καραφλιασης ....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα