John_john1,fue hdc 2841 grafts crown 12-13/03/2019

leas

Well-Known Member
Johnny αν μπορείς κάνε μια ενημέρωση μιας και έκλεισες χρόνο... Αν μπορείς βάλε μπόλικες φώτο..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλήμερα λείπω Ταξίδι στην Ασία και θα γυρίσω 1 Μάιου αν υπάρχουν πτήσεις φυσικά.

Βιώνουμε πρωτόγνωρες καταστάσεις.

Δεν θα χαθώ αργά η γρήγορα θα τοποθετήσω φώτος.
 

tol

Well-Known Member
Καλήμερα λείπω Ταξίδι στην Ασία και θα γυρίσω 1 Μάιου αν υπάρχουν πτήσεις φυσικά.

Βιώνουμε πρωτόγνωρες καταστάσεις.

Δεν θα χαθώ αργά η γρήγορα θα τοποθετήσω φώτος.
Φιλε John, εισαι αθεοφοβος....στην Ασια, βρε θηριο, βρηκες να πας ταξιδακι; Ο κορονοϊος καλπαζει και εσυ πας στη φωλια του "θηριου";
Σου εχουν παρει τα μυαλα οι Ταϋλανδεζες και οι Φιλιππινεζες!!!o_Oo_Oo_O:D:D:D
 

tasos33

Well-Known Member
Φιλε John, εισαι αθεοφοβος....στην Ασια, βρε θηριο, βρηκες να πας ταξιδακι; Ο κορονοϊος καλπαζει και εσυ πας στη φωλια του "θηριου";
Σου εχουν παρει τα μυαλα οι Ταϋλανδεζες και οι Φιλιππινεζες!!!o_Oo_Oo_O:D:D:D
Δε κρατιοτανε γιατί πήγε ως μαλλιας ενώ τις προηγούμενες φορές ως καραφλο κοτσιφι:D:D:D:D:D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φιλε John, εισαι αθεοφοβος....στην Ασια, βρε θηριο, βρηκες να πας ταξιδακι; Ο κορονοϊος καλπαζει και εσυ πας στη φωλια του "θηριου";
Σου εχουν παρει τα μυαλα οι Ταϋλανδεζες και οι Φιλιππινεζες!!!o_Oo_Oo_O:D:D:D

Ταϊλάνδη-Καμπότζη-Λάος 48 ήμερες.
Όχι κάλο παιδί είμαι,με μια κοπελίτσα μόνο που είχα και στο προηγούμενο ταξίδι.
Στο παρά πέντε πρόλαβα να πετάξω πιστεύω γιατί βάζουν περιορισμούς στις χώρες.
Στο αεροπλάνο ήμασταν μόνο 45 άτομα
Πάλι καλά έκλεισα μόνο Hotel για τις αρχικές μέρες στην Bangkok,βλέποντας και κάνοντας μην εγκλωβιστώ στις άλλες χώρες που θέλω να πάω γιατί ίσως κλείσουν τα σύνορα.
Από Ταϊλάνδη μεριά έχουν κλείσει τα Clubs άλλα η ζωή κυλά χαλαρά με 170 κρούσματα,δεν ξέρω αν φταίει ότι έχουν 30+ βαθμούς άλλα σίγουρα κάποια κρούσματα δεν κατάγράφονται γιατί πολλοί ταιλανδοι δεν πάνε με το παραμικρό στο νοσοκομείο ειδικά από βόρεια τις χώρας που η φτώχεια αγγίζει κόκκινα.
Είμαι ο μοναδικός τουρίστας και ελάχιστοι στα δάχτυλα πράγμα πρωτοφανές για εδώ.
Φοβάμαι μην με κυνηγάνε με απόχες τις επόμενες μέρες αν πω είμαι από Ελλάδα.
Το πρώτο πράγμα που με ρωτάνε πλέον...You are from Italy?
Εύχομαι να τελειώσει αυτό το πράγμα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εμείς φοβόμαστε να βγούμε από το σπίτι μας και εσύ γυρνάς την Ασία ρε τρελέ; Σιγά μην καταγράφουν κρούσματα στην Ταϊλάνδη. Εκεί η ζωή έχει πολύ μικρότερη αξία από ότι στην Ευρώπη. Θα σε τσιμπήσουν για έλεγχο με το που γυρισεις Ελλάδα. Τι μπίζνες κάνεις εκεί;
 
  • Like
Reactions: spi

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Διακοπές κάνω το είχα κανονίσει καιρό τώρα.
Γενικά είμαι άτομο που φοβάμαι για την υγειά μου άλλα δεν ξέρω νομίζω ότι δεν πρέπει να πανικοβάλλομαι τόσο.
Επίσης πιστεύω και την απλή γρίπη η τις άλλες ασθενείες που πεθαίνουν οι ηλικιωμένοι τις βαφτίζουν με τον νέο ίο.
Κάτι παίζει από πίσω,ίσως πρέπει να ανοιχτεί ένα νηματακι να πούμε τις γνώμες μας.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
8 μήνες μετά την μεταμόσχευση.
Το κυκλακι που σημείωσα να υπενθυμίσω ότι εκεί δεν έχουνε μπει μοσχεύματα είναι κάθετα στο κεφάλι και όχι στο Crown.
Ίσως με μια 3 μεταμόσχευση τοποθετήσω μερικά μοσχεύματα και εκεί.

11.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
10 μήνες μετά την μεταμόσχευση.
Το κυκλακι που σημείωσα να υπενθυμίσω ότι εκεί δεν έχουνε μπει μοσχεύματα είναι κάθετα στο κεφάλι και όχι στο Crown.
Ίσως με μια 3 μεταμόσχευση τοποθετήσω μερικά μοσχεύματα και εκεί.


04.jpg


05.jpg


06.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αύριο θα προσπαθήσω να βγάλω και με το τελικό αποτέλεσμα.
Τώρα βρίσκομαι στον 1 χρόνο και 2 μήνες και το αποτέλεσμα είναι σταθερό.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το crown εχει κλεισει καλυτερα απο οτι περιμενα. Εσυ τι λες?

Τα 2841 μοσχεύματα τοποθετηθηκαν σε μια μεγάλη χωρίς τρίχα περιοχή.
Η μεταμόσχευση έχει φυσικότητα αλλά και σωστή φορά τριχοθηλακιων αυτόν τον στροβιλισμό που κάνει.

Η φυτρωση αλλά και η πυκνότητα είναι αρκετά ικανοποιητική και η γιατρός δείχνει να τα πηγαίνει πολύ καλά με τα Crown όπως έχουμε δει και άλλα αποτελέσματα εδώ μέσα.

Τώρα για αργότερα στο σημείο ανάμεσα στην πρώτη και στην δεύτερη μεταμόσχευση εκεί που δεν έχει μπει μεταμοσχευμενο μαλλί θα χρειαστώ αργότερα ακόμη μια μεταμόσχευση διότι η τριχουλες έχουν αδυνατίσει και χαλάει την συνολική εικόνα και λογικό όταν η πρώτη μεταμόσχευση μου ήταν πριν 8 χρονιά και χωρίς θεραπείες με ένα Nw σχεδόν 6αρις αν δεν είχα κάνει τίποτα ως τώρα.

Προς στιγμήν όμως συμβιβάζομαι ακόμη και θα το καθυστερήσω μέχρι να εξαντληθεί εκείνη η περιοχή.
 
  • Like
Reactions: spi

dim d

Well-Known Member
Να το χαιρεσαι John. Η περιοχη που λες δεν ειναι τοσο εμφανης και με ενα πιο κοντο κουρεματακι στα πλαινα κι σβησιμο πισω δεν θα φαινεται σχεδον καθολου...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μια χαρά είσαι η περιοχή που σε απασχολεί άποψη μου είναι ακόμα κ αν ξανά μπεις για μμ μην ασχοληθείς και μην χαραμίσεις εκεί μοσχεύματα....εγώ αν ήμουν στην θέση σου δεν θα μπορούσε κάνα τίποτα απολύτως για πολλά χρόνια κ μόνο να έχανες έδαφος ξανά θα ξανα ασχολιομουν...
 

nucky

Active Member
John, αν μπορούμε , για καθαρά επιστημονικούς λόγους :) , να έχουμε και καμιά φωτογραφία υπό τον ήλιο και καμιά με μαλλιά βρεγμένα. Και καμιά κάτοψη. Πάντως με δεδομένο το μεγάλο σου NW το αποτέλεσμα φαίνεται πολύ καλό. Σωστό και το χτένισμα φυσικά .Ασπ΄ριζεις σιγά σιγά κι αυτό θα βοηθήσει ακόμα περισσότερο
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα