Jim250781, dr. hasson, fut, 4343 grafts, 4/8/2009

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

Ακυρο φιλε γιατι σε βαζει να μετρας τις τρυπες μια μια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pavlos

Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

Σε βαζει ο Hasson να μετρας τις τρυπες που σου εχει ανοιξει???? Επίσης πιστευω θα βοηθούσε να εβαζες μια πριν και μια μετα φωτο μονο το πανω μερος του κεφαλιου για να μην δουμε τα χαρακτηριστικα σου μηπως δουμε το αποτελεσμα. Τι norwood εισαι?? O tsakalos πως εχει παει με την 3η μεταμοσχευση???
 

mojo

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

pavlos είπε:
Σε βαζει ο Hasson να μετρας τις τρυπες που σου εχει ανοιξει????

Γιατί δεν διαβάζεις τις εμπειρίες των συνφορουμιτών που πήγαν Καναδά? Ειδικά του comb. Θα σου λυθούν πολλές απορίες.
 

pavlos

Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

Ta εχω διαβασει αλλ δεν θυμαμαι να ειδα οτι μετρας τα μοσχευματα
 

pavlos

Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

Μάλλον στην HDC που το ψήνω περισσότερο να παω δίνουν πιο τίμια αποτελέσματα

Και εγω για HDC ελεγα αλλα μετα απο καποιες κουβεντες εδω για το σημαδι του strip αναθεωρησα οπως και για τον Hasson που σκεφτομουνα μετα απο υπονοουμενα αναθεωρω ισως κοιταξω rahal. Eχει κανεις καμια εμπειρια για rahal????
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

pavlos είπε:
Μάλλον στην HDC που το ψήνω περισσότερο να παω δίνουν πιο τίμια αποτελέσματα

Και εγω για HDC ελεγα αλλα μετα απο καποιες κουβεντες εδω για το σημαδι του strip αναθεωρησα οπως και για τον Hasson που σκεφτομουνα μετα απο υπονοουμενα αναθεωρω ισως κοιταξω rahal. Eχει κανεις καμια εμπειρια για rahal????

οι γιατροι που ανεφερες......εχουν αποτελεσματα που αν τα δεις θα πεισθεις να πας σε αυτους.......οπως επισης εχουν και αποτελεσματα...
που αν τα δεις....θα αναθεωρησεις......δεν ειναι ολα τα κεφαλια ιδια....
οι γιατροι που λες ειναι πολυ καλοι....και ο χασσον με ραχαλ συγκεκριμενα χρησιμοποιουν ακριβως την ιδια τεχνικη.....
το θεμα δεν ειναι σε ποιον απ αυτους θα πας....γιατι σε οποιον και να πας....το ιδιο παοτελεσμα θα εχεις....
το θεμα ειναι οτι η οικονομια παει κατα διαολου παγκοσμιος.....και οι κλινικες μεταμοσχευσης....ουτε λογος για μειωση τιμων....
και οχι μονο αυτο.....αλλα οι τιμες ειναι πανακριβες....σε ολες τις τοπ κλινικες....ειναι πολαλ τα 20 και 30 χιλιαρικα για μεταμοσχευση στην εποχη μας....και μαλιστα χωρις να εισαι 100% σιγουρος για το αποτελεσμα....
γιατι σε πειρπτωση αποτυχιας....δε σου λενε σου δινουμε λεφτα πισω....σου λενε θα σου κανουμε διορθωτικη επεμβαση....η οποια μπορει παλι να μην παει καλα.....δηλαδη σε πηδανε κανονικα.....
ασε που θα επρεπε να σου δινουν στην ξεφτιλα μια αποζημιωση για την δοτρια που σου χαλασαν...εφ οσων δε φυτρωσαν τα θυλακια...αν κατι δε παει καλα...
γενικα μας εχουν στο χερι....και μας περνουν και τα λεφτα....αλλα τους εχουμε αναγκη...και το ξερουν.....κι εκει βασιζονται....καταλαβες...
 

pavlos

Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

To εχω καταλαβει καλα , εδω ειναι η ατακα με ενα τηλεπαιχνιδι παλιο << την βρiσκω με το ρισκο>> γιατι στην ουσια πας και περιμενεις βγηκαν δεν βγηκαν kai ενα ελειμα στο παντελονι μερικεσ χιλιαδεσ euro
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

pavlos είπε:
To εχω καταλαβει καλα , εδω ειναι η ατακα με ενα τηλεπαιχνιδι παλιο << την βρiσκω με το ρισκο>> γιατι στην ουσια πας και περιμενεις βγηκαν δεν βγηκαν kai ενα ελειμα στο παντελονι μερικεσ χιλιαδεσ euro

ενταξει δεν ειναι ακριβως ετσι.......
στην πραγματικοτητα....οταν επιλεξεις γιατρους σαν αυτους που ανεφερες......
το πιο πιθανο ειναι να πανε ολα καλα....παρα να πανε στραβα....
δηλαδη κατα 90% να στο πω και σε ποσοστα.....
 

pavlos

Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

Για να δουμε ρε Πανο γιατι μας βλεπω για Βανκουβερ του χρονου αν πανε καλα τα οικονομικα μου!
Μια τουφιτσα σου δεν θα μου την δωσεις με τιποτα...????? Τόσα έχεις δεν θα σου λείψουν..... ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

pavlos είπε:
Για να δουμε ρε Πανο γιατι μας βλεπω για Βανκουβερ του χρονου αν πανε καλα τα οικονομικα μου!
Μια τουφιτσα σου δεν θα μου την δωσεις με τιποτα...????? Τόσα έχεις δεν θα σου λείψουν..... ;D

χαχα....αν σου δωσω μια τουφιτσα ομως......μετα θα ζηλεψουν και θα θελουν κι οι αλλοι......
και δεν εχω τοσες πολλες....δε φτανουν για ολους..... :p

Περα απ τη πλακα ομως οκ....η καθε επεμβαση εχει και το ρισκο της.....αλλα ειναι πολυ μικρο οταν βρισκεσαι σε εναν εμπειρο γιατρο που ξερει τι κανει.....οι επιτυχιες ειναι κατα κορον περισσοτερες σε συγκριση με τις αποτυχιες....
 

emp13

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

Πάνω γεια σου θα ήθελα να σε ρωτήσω γιατί έκοψες τη φίνα και επίσης για κάτι που είχες αναφέρει ότι προκαλεί κουρασμένα μάτια επειδή έχω κάποιες υποψίες ότι μου συμβαίνει αυτό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pavlos

Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

Φιλε Πανο ετσι θελω να πιστευω και εγω , θα δουμε......
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

emp13 είπε:
Πάνω γεια σου θα ήθελα να σε ρωτήσω γιατί έκοψες τη φίνα και επίσης για κάτι που είχες αναφέρει ότι προκαλεί κουρασμένα μάτια επειδή έχω κάποιες υποψίες ότι μου συμβαίνει αυτό.

η φινα επηρεαζει τον οργανισμο σε ενα σωρο πραγματα....και προκαλει πολλες αλλαγες σε πολλα οργανα...συμπεριλαμβανομεων και των ματιων....

αν ρωτας την γνωμη μου μετα απο 2,5 χρονια χρησης φιναστεριδης.....θα σου ελεγα να πεταξεις ολα τα χαπια στα σκουπιδια και να μην ξαναασχοληθεις ποτε με φιναστεριδη......
 

emp13

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

ρε συ πανο ετσι οπως μου το λες με προβληματιζεις αρκετα ειναι σαν να σου συνεβη κατι πολυ τραγικο με την φινα και απο οτι ειχα καταλαβει απο τα παλαιοτερα σχολια σου δεν ησουν τοσο αρνητικος με αυτη.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

emp13 είπε:
ρε συ πανο ετσι οπως μου το λες με προβληματιζεις αρκετα ειναι σαν να σου συνεβη κατι πολυ τραγικο με την φινα και απο οτι ειχα καταλαβει απο τα παλαιοτερα σχολια σου δεν ησουν τοσο αρνητικος με αυτη.

οχι δε συνεβει κατι πολυ τραγικο......
για δυο χρονια δεν ειχα σεξουαλικο προβλημα...που αυτο ειναι και το κυριοτερο προβλημα......
ειναι πολυ ασχημο πραγμα....να εχεις διπλα σου μια γκομενα φρεσκια και ομορφη...και να μην εχεις ορμες....να μην εχεις λιμπιντο....και να δυσκολευεσαι κατα τη διαρκεια του σεξ....μια να μην εχεις στυση.....μια να χανεις τη στυση.....και τις περιπτωσεις που εχεις στυση να μπορεις να κανεις μαξιμουμ 2 φορες σεξ....κι αυτες περιπετειωδης......αν δε το ζεις δε μπορεις να καταλαβεις ποσο δυσκολη και ασχημη ειναι αυτη η κατασταση.....
Αυτο ηταν το κερασακι στην τουρτα για μενα......

Πριν απ αυτο......οι μονες παρενεργειες που ειχα δει τα πρωτα 2 χρονια....δεν ηταν σεξουαλικες...και δε με ενοχλουσαν πολυ.....

απλα ηθελα να κοιμαμαι λιγο παραπανω.....και καποιες φορες κουραζομουν πιο ευκολα.....σε σχεση με πρωτα....
απ την κουραση αρχιζαν να κοκινιζουν κ να βαθαινουν τα ματια μου...να μην αντεχουν το φως κτλ κτλ.....

δλδ θυμαμαι παλια χωρις φινα...δουελυα το πρωι...μετα πηγαινα για μπανιο παραλια.....μετα ξαναδουλευα απογευμα.....μετα πηγαιαν γυμναστηριο....και το βραδι εβγαινα για ποτα ως τις 3 η ωρα....σε καθημερινη βαση.....
τα τελευταια χρονια που επερνα φινα....δε μπορουσα να το κανω αυτο.....και δε μπορουσα να ξενυχταω ως τις 3 το βραδι σε καθημερινη βαση.....ξενυχτουσα μια φορα μονο...τις αλλες δεν αντεχα.....σταματησα το γυμναστηριο...σταματησα να πηγαινω καθε μερα για μπανιο κτλ κτλ......για να εχω δυναμεις.....
δηλ ενιωθα σαν η φιναστεριδη να μου στερει αρκετο μερος της ενεργειας μου......αλλα δε με ενοχλουσε αυτο τοσο πολυ.....
οταν αρχισε και το σεξουαλικο προβλημα ομως....τελος....δε πηγαινε αλλο.....
 

best1210

Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

πανο σορυ κιολας που ρωταω αλλα οταν σου παρουσιαστηκε το προβλημα το ανεφερες πχ στην κοπελα?
ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕΣ?η απλα ηταν μια αποφαση που πηρες μια κ εξω κ το κρατησες για παρτυ σου?

οπως κ κατι αλλο...απ την στιγμη που εκανες την μεταμ κ μετα υπηρχε ατομο που να ειχε να σε δει καιρο κ να εξεπλαγη οταν σε ειδε καπως διαφορετικο?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

best1210 είπε:
πανο σορυ κιολας που ρωταω αλλα οταν σου παρουσιαστηκε το προβλημα το ανεφερες πχ στην κοπελα?
ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕΣ?η απλα ηταν μια αποφαση που πηρες μια κ εξω κ το κρατησες για παρτυ σου?

οπως κ κατι αλλο...απ την στιγμη που εκανες την μεταμ κ μετα υπηρχε ατομο που να ειχε να σε δει καιρο κ να εξεπλαγη οταν σε ειδε καπως διαφορετικο?

στην κοπελα ναι τις το ειπα κατευθειαν.......αφου το εβλεπε οτι το εργαλειο δε "δουλευε" σωστα....και ημουν μονο 28 χρονων......
της το ειπα στεγνα....της λεω μια χαρα ειμαι απλα περνω ενα φαρμακο για την τριχοπτωση.....και εχει κατι παρενεργειες κτλ κτλ.....
με ρωτησε πως λεγετε το φαρμακο και της ειπα φιναστεριδη.....μπηκε και εψαξε στο νετ να δει ....και οταν ειδε μου λεει κοφτοοοοο..... ;D
ε και το εκοψα..... :-\

για την μεταμοσχευση....ναι ολοι με κοιτουσαν περιεργα...ειδικα στην αρχη που με ειχαν συνηθισει αλλιως....αλλα δε με ρωτουσαν....απλα απορουσαν.....2-3 ατομα με εχουν ρωτησει μονο....
ο ενας μου ειπε τι εκανες ρε φυτεψες μαλλια?? (εχει κι αυτος τριχοπτωση οποτε ξερεις εχει το μικροβιο....και με καταλαβε αμεσως οτι κατι εχω κανει)
και κανα δυο αλλοι μου ειχαν πει....τι ριχνεις στο μαλλι σου και φουντωνει κτλ κτλ.....
 

best1210

Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

φυσικο ηταν οταν ειδε τις παρενεργειες στο νετ να σου πει κοφτο ;D ;D ;D
απλα σε ρωτησα γιατι μερικοι δεν ανοιγονται κ πολυ περισσοτερο οταν το πεις σε καποιον (κ ειδικα σε κοπελα) δεν ξερεις πως θα το παρει..

το συναισθημα παντως πρεπει να ειναι σουπερ να κοιτανε το ποσο εχεις αλλαξει κ το πιο ωραιο να μην τολμανε να σε ρωτανε κ να κοβεις κλεφτες ματιες πανω σου.. 8)
 

emp13

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

πανο δυστυχως το εχω βιωσει και εγω αυτο που λες με τη στυση και με το να εχεις την αλλη διπλα σου και το εργαλειο να ειναι σε μετρια κατασταση το θεμα ειναι οτι εμενα μου δημιουργειται το προβλημα ανα περιοδους μια περιοδο ειμαι καλα οσο αναφορα τη στυση και εχω πολυ λιπιντο και αλλες περιοδους λιγα πραγματα δε ξερω αν ολο αυτο το δημιουργει το μυαλο μου.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR. HASSON (4/8/2009)

best1210 είπε:
φυσικο ηταν οταν ειδε τις παρενεργειες στο νετ να σου πει κοφτο ;D ;D ;D
απλα σε ρωτησα γιατι μερικοι δεν ανοιγονται κ πολυ περισσοτερο οταν το πεις σε καποιον (κ ειδικα σε κοπελα) δεν ξερεις πως θα το παρει..

το συναισθημα παντως πρεπει να ειναι σουπερ να κοιτανε το ποσο εχεις αλλαξει κ το πιο ωραιο να μην τολμανε να σε ρωτανε κ να κοβεις κλεφτες ματιες πανω σου.. 8)

στην κοπελα δε μπορουσα να ππω κατι αλλο....τι να ελεγα?? η οτι ειμαι ανικανος θα πιστευε....η οτι εχω κι αλλες γκομενες και τα δινω ολα αλλου και μετα δε μπορω να κανω και με αυτη σεξ......γι αυτο της ειπα την αληθεια να τελειωνουμε......

Το συναισθημα ναι ειναι πολυ ωραιο.....νιωθεις μια απιστευτη αυτοπεποιθηση και ικανοποιηση εκεινη τη στιγμη... 8)

emp13 είπε:
πανο δυστυχως το εχω βιωσει και εγω αυτο που λες με τη στυση και με το να εχεις την αλλη διπλα σου και το εργαλειο να ειναι σε μετρια κατασταση το θεμα ειναι οτι εμενα μου δημιουργειται το προβλημα ανα περιοδους μια περιοδο ειμαι καλα οσο αναφορα τη στυση και εχω πολυ λιπιντο και αλλες περιοδους λιγα πραγματα δε ξερω αν ολο αυτο το δημιουργει το μυαλο μου.

ουτε εγω ξερω αν το δημιουργει το μυαλο σου.....
δε θελω να σε ανησυχησω τωρα αλλα κι εγω ειχα περιοδους που εκανα αυτα τα σκαμπανεβασματα
δλδ αλλες φορες ημουν οκ.....αλλες οχι.....
ωσπου στο τελος.....σταματησαν τα σκαμπανεβασματα και ημουνα μονιμα σε μια κατασταση μειωμενης σεξουαλικοτητας.....
 
Μπλουζα