jhack11, FUE, 4214g, 7-8/1/2022

Vdupa

Well-Known Member
H δοτρια δασος μπορει να φαινεται στο ματι και τελικα να εχεις DUPA (και μενα η δικη μου οταν εστειλα φωτο στο CVIAL φαινοταν να βγαζει 50.000 grafts, υγεία 100%, στις φωτο πάντα :p).

Ειναι ο λογος που θα ήμουν πολυ επιφυλακτικός με τις Ελληνικες (και Κυπριακές θα ελεγα) κλινικές, αφου σε αυτές τις διαγνώσεις δεν φαινεται να το έχουν.
Και νομιζω οτι υπάρχουν παρα πολλοι που έχουν DUPA και επειδη δεν φαινεται στο ματι δεν το γνωρίζουν.

Καποιος ειχε ποσταρει του κονιλο την μμ, και ο τυπος της DHI (νομιζω) του ελεγε οκ δεν εχει δυνατη δοτρια, θα παρουμε λιγα και θα κανουμε μμ, ουτε λογος για ντουπα η φινα για να προστατευτεί, ενω φαινοταν καραμπινατη με το ματι η ντουπα.
Ενταξει την κανουμε την μμ και οτι γινει...γιολο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Ο Jhack ξέρει εδώ τι έγινε και η φυτρωση είναι σε αναμονή .Να σας πει όμως αυτός .Αυτό είναι και το σωστό .Πάντα υπάρχει αιτία για μια εικόνα καθόλου καλή
 

Gianney

Well-Known Member
Ας ελπίσουμε να αλλάξουν τα πράγματα προς το καλύτερο.Εγω παρατηρώ τα τελευταία ανεξάρτητα περιστατικά του Τιρκαλα και βλέπω θεματακια που έχουν επισημάνει αρκετοί.Ενω στα πρώτα πρώτα παρουσίας ανεξάρτητων παρουσιάσεων στον Τιρκαλα λέγαμε ότι όλα είναι σούπερ.Μεταξυ σοβαρού και αστείου θα έλεγε.... τι περιμένετε ρε παιδιά να πάρετε με τέτοια τιμή που σας προσφέρω o_Oo_Oo_O
 

alex7

Well-Known Member
Ας ελπίσουμε να αλλάξουν τα πράγματα προς το καλύτερο.Εγω παρατηρώ τα τελευταία ανεξάρτητα περιστατικά του Τιρκαλα και βλέπω θεματακια που έχουν επισημάνει αρκετοί.Ενω στα πρώτα πρώτα παρουσίας ανεξάρτητων παρουσιάσεων στον Τιρκαλα λέγαμε ότι όλα είναι σούπερ.Μεταξυ σοβαρού και αστείου θα έλεγε.... τι περιμένετε ρε παιδιά να πάρετε με τέτοια τιμή που σας προσφέρω o_Oo_Oo_O
Ο καθένας με τον παρά του και την κυρα του .
 

Kostas97

Well-Known Member
Ας ελπίσουμε να αλλάξουν τα πράγματα προς το καλύτερο.Εγω παρατηρώ τα τελευταία ανεξάρτητα περιστατικά του Τιρκαλα και βλέπω θεματακια που έχουν επισημάνει αρκετοί.Ενω στα πρώτα πρώτα παρουσίας ανεξάρτητων παρουσιάσεων στον Τιρκαλα λέγαμε ότι όλα είναι σούπερ.Μεταξυ σοβαρού και αστείου θα έλεγε.... τι περιμένετε ρε παιδιά να πάρετε με τέτοια τιμή που σας προσφέρω o_Oo_Oo_O
Εγω θα σου πω το εξης.... Σκεψου για να ειχαμε μια περιοδο τοσα ανεξαρητα(εδω και ενα διαστημα δεν εχουμε κανενα καινουργιο) ποσοι θα ειχαν παει απο το φορουμ εκει για μεταμοσχευση...
Και μετα συζηταμε για το κατα ποσο το να ναι μια κλινικη παρουσα εδω με επισημα και στην αρχικη σελιδα συνεχως ειναι διαφημιση.
 

Gianney

Well-Known Member
Εγω θα σου πω το εξης.... Σκεψου για να ειχαμε μια περιοδο τοσα ανεξαρητα(εδω και ενα διαστημα δεν εχουμε κανενα καινουργιο) ποσοι θα ειχαν παει απο το φορουμ εκει για μεταμοσχευση...
Και μετα συζηταμε για το κατα ποσο το να ναι μια κλινικη παρουσα εδω με επισημα και στην αρχικη σελιδα συνεχως ειναι διαφημιση.
Όντως πήγανε πάρα πολλοί,πλέον νομίζω κάθε νέος που μπαίνει το σκέφτεται η θα τόσο σκέφτεται αρκετά παραπάνω
 

le2der

Active Member
Ο Jhack ξέρει εδώ τι έγινε και η φυτρωση είναι σε αναμονή .Να σας πει όμως αυτός .Αυτό είναι και το σωστό .Πάντα υπάρχει αιτία για μια εικόνα καθόλου καλή
Τι εννοείς ; Γίνε αν μπορείς λίγο ποιο κατανοητός . Φυτρωση σε αναμονή ;;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Ο Jhack ξέρει εδώ τι έγινε και η φυτρωση είναι σε αναμονή .Να σας πει όμως αυτός .Αυτό είναι και το σωστό .Πάντα υπάρχει αιτία για μια εικόνα καθόλου καλή
η λεξη αναμονη υποδεικνυει οτι θα υπαρξει φυτρωση στο μελλον αλεξ, αυτο δεν ξερω κατα ποσο ειναι δυνατο 7ο μηνα.
 

Kostas97

Well-Known Member
Σελιδα 6, #115..
Πονταρω στην αποδοση ευθυνης!!!

Υ.Γ.:
Το vibramycin αν και αντιβιοτικό, χρησιμοποιείται σε scaring alopecias καθως σταματάει το inflammation.
 
Τελευταία επεξεργασία:

jhack11

Verified MM member
Ο Jhack ξέρει εδώ τι έγινε και η φυτρωση είναι σε αναμονή .Να σας πει όμως αυτός .Αυτό είναι και το σωστό .Πάντα υπάρχει αιτία για μια εικόνα καθόλου καλή
Πώς θα ήξερα εγώ τί μπορεί να συνέβη @alex7 ? Εννοείς οτι σε κάποια στιγμή έβαλα vibramycin γιατί είχα ερυθρότητα πάνω στο τρίμηνο; Το έχω πει αυτό και το έχω περιγράψει στο thread.
 

le2der

Active Member
Πώς θα ήξερα εγώ τί μπορεί να συνέβη @alex7 ? Εννοείς οτι σε κάποια στιγμή έβαλα vibramycin γιατί είχα ερυθρότητα πάνω στο τρίμηνο; Το έχω πει αυτό και το έχω περιγράψει στο thread.
Έκανες κάποια εικασία σε προσωπική συζήτηση ; Γιατί κάτι τέτοιο υπονοείται …. Ως λόγος της αναμονής φυτρωσης
 

jhack11

Verified MM member
Νομιζα ότι το είχα αναφέρει στο thread, αλλά ο @alex7 είχε δίκιο. Ήταν μόνο σε προσωπική συζτήτηση. Στη σελίδα 6 είχα αναφερει ότι κάπου εκεί πάνω στο τρίμηνο (Απρίλιο) είχα έντονη ερυθρότητα (και σπυράκια). Πήρα vybramicin και λοσιόν με tolken/soluterb/elocon μετά από υπόδειξη του γιατρού. Σε 1 περίπου μήνα η ερυθρότητα αυτή είχε υποχωρήσει. Το οποίο φαίνεται και στην παρουσίαση του επόμενου μήνα.
 

alex7

Well-Known Member
Πώς θα ήξερα εγώ τί μπορεί να συνέβη @alex7 ? Εννοείς οτι σε κάποια στιγμή έβαλα vibramycin γιατί είχα ερυθρότητα πάνω στο τρίμηνο; Το έχω πει αυτό και το έχω περιγράψει στο thread.
Ναι .Θυλακιτιδα στα τμήματα που υστερεί η φυτρωση .Η κάνω λάθος;
 

JimKan1

Well-Known Member
Ναι .Θυλακιτιδα στα τμήματα που υστερεί η φυτρωση .Η κάνω λάθος;
ανεξαρτητα απο τις εικασιες που κανει ο καθενας μας ο καταλληλοτερος για να δωσει την απαντηση ειναι ο γιατρος που εκανε την επεμβαση , επισης δεν νομιζω οτι αμα παθεις θυλακιτιδα σημαινει οτι αποτυγχανει η επεμβαση ποσο μαλλον αφου την αντιμετωπιζεις με αγωγη αλλα δεν ειμαι και γιατρος οποτε θα ηταν καλο καποιος καταλληλος να μας διαφωτισει.

Φανταζομαι οταν επικοινωνησει ο jhack με τον γιατρο μια απο τις επομενες μερες θα μαθουμε.
 
Μπλουζα