jhack11, FUE, 4214g, 7-8/1/2022

jhack11

Verified MM member
IMG_5473.jpg IMG_5474.jpg IMG_5475.jpg IMG_5476.jpg IMG_5477.jpg IMG_5479.jpg IMG_5479 copy.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Τα βλέπω πολύ δύσκολα τα πράγματα. 7 μήνες και 4214 έπρεπε να ήσουν πολύ πιο «γεμάτος». Μακάρι να είσαι late bloomer και να γίνει ανατροπή αλλά το βλέπω πολύ δύσκολο. Ο γιατρός τι σου είπε;
 

seeker

Verified MM member
Aυτη ειναι πιθανοτατα η τελικη εικονα της hairline σου. Η μια της πλευρα ειναι οκ, η αλλη οχι

Πιο πισω εκει που εχεις κανει τα κυκλακια μαλλον θα γεμισεις λιγο ακομα τους επομενους μηνες.

Υπομονη και καλη τυχη.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Η εικόνα λίγο πολύ θα είναι αυτή. Άμεσα 2η μεταμόσχευση και 1mg φινα την ημέρα όπως προβλέπεται συν minox για γρήγορη φυτρωση και boost.ολα τα άλλα να έχουμε να λέμε .....
Καλά τα 0,5 και τα 3 φορές την εβδομάδα αλλά δεν είναι όλους φίλε.εχεις θέμα.αποδεξου το και κανε ΣΩΣΤΗ θεραπεία με συνέπεια και τυπικότητα η μην έχεις προσδοκίες. Cruel reality
 

Αthens2021

Active Member
Σχετικη ερωτηση για οποιον γνωριζει : αν καποιος παιρνει 0.5mg καθε μερα για 12 μηνες, σταθεροποιημενη κατασταση κ 40+, και ειναι να μπει τωρα για μεταμοσχευση. Εχει νοημα να αυξησει απο τωρα για το επομενο εξαμηνο σε 1mg/μερά για αποφυγη shockloss η η αυξηση αυτη δε προλαβαινει να δωσει βοηθεια τοσο κοντα στη μεταμοσχευση ?
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Κυριοι: ή συνιστώμενη δόση είναι 1mg ημερησίως. Τα άλλα ίσως παίζουν αλλά όχι για όλους.
Από εκεί και πέρα ο καθένας μπορεί να πειραματιστει όπως νομίζει με οποιαδηποτε αλχημεία με δικη του ευθύνη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

jhack11

Verified MM member
Τα βλέπω πολύ δύσκολα τα πράγματα. 7 μήνες και 4214 έπρεπε να ήσουν πολύ πιο «γεμάτος». Μακάρι να είσαι late bloomer και να γίνει ανατροπή αλλά το βλέπω πολύ δύσκολο. Ο γιατρός τι σου είπε;
Θα πάω σε 9-10 μέρες στο ιατρείο @bobby να με δει αναλυτικά από κοντά.
 

Georgie

Well-Known Member
Σχετικη ερωτηση για οποιον γνωριζει : αν καποιος παιρνει 0.5mg καθε μερα για 12 μηνες, σταθεροποιημενη κατασταση κ 40+, και ειναι να μπει τωρα για μεταμοσχευση. Εχει νοημα να αυξησει απο τωρα για το επομενο εξαμηνο σε 1mg/μερά για αποφυγη shockloss η η αυξηση αυτη δε προλαβαινει να δωσει βοηθεια τοσο κοντα στη μεταμοσχευση ?
Αφού παίρνεις Φιναστεριδη γιατί δε το πας στο 1mg η ένα προσκαρ στα 4 κανονικά .
Και εγώ σε ένα μήνα μπαίνω και ξεκίνησα ένα προσκαρ στα 4.
1.25 δηλαδή κάθε μέρα.
Καλό θα κάνει .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

le2der

Active Member
Φιλτατε από εδώ και πέρα η θεραπεία θα σε βοηθήσει στα μη μεταμοσχευμένα μαλλιά και αν δεις κάποια αλλαγή από εκεί θα είναι . Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση να είχες προβληματική δότρια όπως έχει αναφερθεί όποτε θα βοηθηθείς γενικα . Δυστυχώς όπως σ εχω ξανά αναφέρει το αποτέλεσμα της μεταμόσχευσης δεν πρόκειται να αλλάξει . Είχες ατυχία . Σημαντικό από εδώ και πέρα να γίνουν αντιληπτοί οι λόγοι που οδήγησαν σε αυτό το αποτέλεσμα έτσι ώστε στο μέλλον να αποφευχθούν τα ίδια λάθη . Αυτό να συζητήσεις με τον ιατρό . Καλή συνέχεια
 

montecristo

Well-Known Member
Θα πάω σε 9-10 μέρες στο ιατρείο @bobby να με δει αναλυτικά από κοντά.
Στον Dr Τυρκαλά το έχεις πει ότι κάνεις παρουσίαση της μεταμόσχευσής σου στο ελληνικό φόρουμ ; Εγώ θα έλεγα να του το αναφέρεις αν δεν το έχεις πει δηλαδή..
 

montecristo

Well-Known Member
Δεν μπορώ να ξέρω τι κάνει ο καθένας χωρίς αποδείξεις. Οπότε και γιαυτό του το είπα καλού κακού.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχει αναφερθεί πολλές φορές αλλά μάλλον τα έχεις χάσει αυτά τα επεισόδια.
 

montecristo

Well-Known Member
Έχει αναφερθεί πολλές φορές αλλά μάλλον τα έχεις χάσει αυτά τα επεισόδια.
Τι εννοείς έχει αναφερθεί ; Από ποιον ; Εννοείς τότε που σε είχε πάρει τηλ ο Τυρκαλάς για την περίπτωση του Pan ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Chris34

Active Member
Εδώ χρήζει ανάλυσης από τον Mod τι παίχτηκε. Εγώ βλέπω ότι η φυτρωση δεν έχει πάει καθόλου καλά.
Ειδικά hairline και γενικα μπροστά έχει σχεδόν άδειες περιοχές ο φίλος.
Η δοτρια πίσω φαίνεται υγιής πάντως τουλάχιστον από τις φωτογραφίες.
Πολύ καλό φωτογραφικό υλικό όπως και το βίντεο.
Μακάρι να βελτιωθεί κάπως τους επόμενους μήνες.
 

JimKan1

Well-Known Member
Εδώ χρήζει ανάλυσης από τον Mod τι παίχτηκε. Εγώ βλέπω ότι η φυτρωση δεν έχει πάει καθόλου καλά.
Ειδικά hairline και γενικα μπροστά έχει σχεδόν άδειες περιοχές ο φίλος.
Η δοτρια πίσω φαίνεται υγιής πάντως τουλάχιστον από τις φωτογραφίες.
Πολύ καλό φωτογραφικό υλικό όπως και το βίντεο.
Μακάρι να βελτιωθεί κάπως τους επόμενους μήνες.
Η δοτρια δεν φαινοταν υγιησ πριν την εμφυτευση και φαινεται υγιης τωρα;

Ομτως χρηζει αναλυσης το τι παιχτηκε αλλα πρεπει να ξερουμε και την αποψη του γιατρου που ελπιζω να μας την μεταφερει ο jhack οταν επικοινωνησουν

Η παρουσιαση οντως υποδειγματικη
 

tasos33

Well-Known Member
Πλάκα μας κάνεις, το φόρουμ το διαβάζουν ανελλιπώς.
Εγώ πάντως όταν είχα πάει στην κλινική κ τα λέγαμε , στην αρχή δε το γνώριζαν το φόρουμ μετά κάτι είχαν ακούσει, πιο μετά είχαν μπει κ μέσα και στο τέλος το μόνο που δε μου είπαν είναι πόσα ποστ έχουν αναρτηθεί τα τελευταία τρία χρόνια .βέβαια δε διευκρίνισα αν μιλούσαμε για το ίδιο forum οπότε όντως μπορεί να μη το γνώριζαν.
 
Μπλουζα