HDC Hair Clinic 20/08/2020 - Dr.Kyriakos Maras - 3278 Grafts FUE - 34 ετών,Nw 4.

aeratos28

Just aeratos
Η πύκνωση πάντως είναι δύσκολο περιστατικό..ειδικά χωρίς φίνα.εγω που έχω crown αραιωμένο και δεν κάνω θεραπεία δεν ξέρω αν θα αναλάμβανε κανενας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
η κύρια αιτία ειναι ναι οτι φοβούναι το shock loss. Ή μπορεί να θέλει κιόλας να τον ξαναβάλει για επέμβαση. Ενώ αν του πύκνωνε και αυτά τα σημεία δεν θα χρειαζόταν άμεσα ξανά επέμβαση... ;)
Α πες τα και αυτά φίλε μου,άλλου είδους κωλύματα
 

aeratos28

Just aeratos
Αν δεν κάνεις θεραπεία ,στον καλύτερο παγκοσμίως να πας δεν θα σε αναλάβει..εδώ Ελλάδα η φίνα είναι σε χαμηλά επίπεδα λόγω φόβου,οπότε μην αδικούμε τους Έλληνες γιατρούς..
Α πες τα και αυτά φίλε μου,άλλου είδους κωλύματα
 

Gianney

Well-Known Member
Αν δεν κάνεις θεραπεία ,στον καλύτερο παγκοσμίως να πας δεν θα σε αναλάβει..εδώ Ελλάδα η φίνα είναι σε χαμηλά επίπεδα λόγω φόβου,οπότε μην αδικούμε τους Έλληνες γιατρούς..
[/QUOTE]
Συμφωνώ σε αυτό που λες,στο εξωτερικό όλοι κουμπωμενοι είναι
 

Ronaldo

Well-Known Member
Αν δεν κάνεις θεραπεία ,στον καλύτερο παγκοσμίως να πας δεν θα σε αναλάβει..εδώ Ελλάδα η φίνα είναι σε χαμηλά επίπεδα λόγω φόβου,οπότε μην αδικούμε τους Έλληνες γιατρούς..
χαχα δεν θυμάσαι που ειχε γίνει ολοκληρο σκηνικο με τον τασακη και το shock loss σε μαμά; Που είχαμε πει ότι παίζει ρόλο και η φιναστερίδη στο να μη πάθουν shock loss μαμά και μας έλεγε ότι τα λέμε λάθος και δεν έχει καμία σχέση η φινα στο shock loss των μαμά;
 

Gianney

Well-Known Member
χαχα δεν θυμάσαι που ειχε γίνει ολοκληρο σκηνικο με τον ανιστον και το shock loss σε μαμά; Που είχαμε πει ότι παίζει ρόλο και η φιναστερίδη στο να μη πάθουν shock loss μαμά και μας έλεγε ότι τα λέμε λάθος και δεν έχει καμία σχέση η φινα στο shock loss των μαμά;
Χαχα νομίζω ο αερατος το έγραψε σοκ Λος χαχαχαχ και τον λέει μαθε πρώτα πως λέγεται και μετά μιλά
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κατι σχετικοασχετο ( ασχετο με το thread, σχετικό με όλους μας ) πολλες φορές λόγω κουρεμάτων και κυρίως σβησίματος μπορεί να δοθεί η εικόνα πως η δότρια παλεύει είτε με DUPA ειτε με BUPA ενώ ουσιαστικά δεν υπάρχει θέμα. Να εδώ για παράδειγμα, το density χάνεται στο πλάι και είμαι σίγουρος πως σε κάποιες σελίδες θα τον έβγαζαν ως ασθενή με DUPA ενώ το κεφάλι του φίλου σε αυτά τα σημεία είναι υγιέστατο. Γενικά πρέπει να υπάρξει περαιτέρω ψάξιμο περί των άνωθεν αλλά και καλύτερη ενημέρωση θεωρώ.


1630502119528.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ναι μας έχει κάψει τον εγκέφαλο με τις ικανοποιήσεις ασθενών ,περί αψογου αποτελέσματος και γενικώς για την αντίληψη του τι είναι το καλό αποτελεσμα
Πάντως αλησμόνητες στιγμές χαρίζει ο γιατρός

κτλ..χαχαχα
 

aeratos28

Just aeratos
Ο Άνιστον θα μας μάθει αγγλικά ,ο άλλος ο Άλντο ,λέγαμε στον φίλο καλό είναι μετά την επέμβαση να μην φοράς κράνος και έψαχνε ευκαιρία να μας την πει,ότι είναι επικινδυνο να οδηγείς χωρίς κράνος και να μην τα λέμε αυτά..ο Ιαβέρης,το πέρασε τμήμα ασφαλούς οδήγησης εδώ..ότι να ναι.!!
Νομίζω άλλο ειναι αυτο που λες. Στον vlafo πρέπει να το είχε πει για το "forelock", όχι για το σοκ λοσ
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αν δε βαριεσαι και ψαξεις λιγο θα δεις πολλα misunderstandings περι DUPA. Γενικά με φρεσκοκουρεμένα κεφάλια και μαλλιά τα οποία μακραίνουν από διαφορετική αφετηρία και σε άλλα μήκη είναι δύσκολο να βγουν συμπεράσματα. Δεν εχει να κανει σε σε κατι με τον φιλο, γενικα το λεω αυτο
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Χμ παίζει να έχεις δίκιο και τα μπέρδεψα χαχα πάντως ο γιατρός χάρισε όπως είπα στον αέρατο ωραίες στιγμές.
αερατος- γιατρος ειναι εφάμιλλο του Μποκα Τζουνιορς- Ριβερ πλειτ σε γεμάτο Μπονμπονέρα. Μιλάμε για την μητέρα των μαχών :p
 

aeratos28

Just aeratos
Προβληματισμοί σε τέτοια περιστατικά δεν ευσταθούν.με τέτοια κουρέματα κτλ.φωτο βλέπουμε εδώ..με τέτοια κουρέματα κρύβεται κιόλας αν υπάρχει κάτι..γενικά φαίνεται σε μακρύτερο μαλλί αν υπάρχει θέμα και όχι σε τέτοια κουρέματα.φαινεται αλλά πολύ δύσκολα.εκτος αν είναι καραμπινατο το πρόβλημα.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Χμ παίζει να έχεις δίκιο και τα μπέρδεψα χαχα πάντως ο γιατρός χάρισε όπως είπα στον αέρατο ωραίες στιγμές.
ναι όντως..αν και τα περισσότερα από αυτά έχουν χαθεί γιατί είχε πέσει ο γενικός από τον CVIAL και διαγραφή των μονομαχιών!
 

crossfire

Well-Known Member
Πριν 1 με 2 χρόνια αυτό το περιστατικό η hdc θα το απέρριπτε....... Μακάρι να άλλαξε η στρατηγική της και να συνεχισει έτσι
 
Μπλουζα