HDC Hair Clinic 20/08/2020 - Dr.Kyriakos Maras - 3278 Grafts FUE - 34 ετών,Nw 4.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
- Αποτέλεσμα από την - HDC Hair Clinic Cyprus -

~ Μεταμόσχευση 3278 Grafts (μοσχεύματα) FUE.
~ Norwood 4.
~ Ασθενής ετών 34.
~ Αποτέλεσμα πριν & μετά 8 μήνες μπροστά & κορυφή.
~ Επικεφαλής γιατρός ο Δρ. Κυριάκος Μάρας.

Μεταμόσχευση ανάμεσα σε ήδη υπάρχοντα μαλλιά.


11.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Ωραίο,εδώ λέγαμε ότι όλοι φοβούνται να μπουν σε μαμά μαλλιά ,η Hdc το κάνει καιρό Τζον;η τώρα τελευταία;
 

Gianney

Well-Known Member
Πάνε δες το νήμα του tropheus να δεις τι έφτιαχνε ο Μάρας εδώ και χρόνια..
Ενώ έχω δει αρκετες περιπτώσεις δεν πολύ έβλεπα μμ μέσα σε μαμά μαλλιά δηλ σε διάχυτη αραίωση γιατί λέγαμε ότι ενώ στο εξωτερικό είναι ψωμοτυρι εδώ φοβούνται όλοι ξες shock loss κτλ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Η Κύπρος ήταν εξωτερικό ,ειδικά για τα τότε δεδομένα..και πυκνώσει έκαναν και κάνουν και τα πάντα..εδώ σιγά σιγά έχει αρχίσει και γυρνάει και κάνουν πλέον και πυκνωσεις
Ενώ έχω δει αρκετες περιπτώσεις δεν πολύ έβλεπα μμ μέσα σε μαμά μαλλιά δηλ σε διάχυτη αραίωση γιατί λέγαμε ότι ενώ στο εξωτερικό είναι ψωμοτυρι εδώ φοβούνται όλοι ξες shock loss κτλ
 

Gianney

Well-Known Member
Η Κύπρος ήταν εξωτερικό ,ειδικά για τα τότε δεδομένα..και πυκνώσει έκαναν και κάνουν και τα πάντα..εδώ σιγά σιγά έχει αρχίσει και γυρνάει και κάνουν πλέον και πυκνωσεις
Χμ οκ ,ξες στο μυαλό μου Ελλάδα Κύπρος τα έχω ένα και το αυτό.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Για τις κλινικές του εξωτερικού αποτελεί καθημερινότητα να μπαίνουν ανάμεσα σε μαμά μαλλιά για πύκνωση. Αυτό τον φόβο να μπαίνουν ανάμεσα σε μαμά μαλλιά μόνο κάποιες ελληνικές κλινικές τον έχουν ακόμα.
 

Gianney

Well-Known Member
Για τις κλινικές του εξωτερικού αποτελεί καθημερινότητα να μπαίνουν ανάμεσα σε μαμά μαλλιά για πύκνωση. Αυτό τον φόβο να μπαίνουν ανάμεσα σε μαμά μαλλιά μόνο κάποιες ελληνικές κλινικές τον έχουν ακόμα.
Αυτές ακόμα δεν έχω καταλάβει, τρέμουν τόσο το πιθανό shock loss η παίζονται και άλλα;
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτό είναι το ένα αλλά κατά περίπτωση εφαρμόζεται,αλλά δεν μπορούν ακόμα και με το pen γιατί δεν το έχουνε δουλέψει σε περιστατικά.
Κανείς δεν το εξάσκησε και τώρα έχουν μάθει μόνο τον έναν τρόπο εκ του ασφαλούς.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Αυτές ακόμα δεν έχω καταλάβει, τρέμουν τόσο το πιθανό shock loss η παίζονται και άλλα;
η κύρια αιτία ειναι ναι οτι φοβούναι το shock loss. Ή μπορεί να θέλει κιόλας να τον ξαναβάλει για επέμβαση. Ενώ αν του πύκνωνε και αυτά τα σημεία δεν θα χρειαζόταν άμεσα ξανά επέμβαση, καθώς θα τον κρατούσαν τα μεταμοσχευμένα... ;)
 
Μπλουζα