Hdc hair clinic - ειδική προσφορά μάϊος-ιούνιος 2018.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Παιδιά να αναφέρω επειδή πολλάκις το όνομα μου έχει γραφτεί εδώ πως ΔΕΝ είμαι εκπρόσωπος κανενός. Συνεργάζομαι με τον Μιχάλη Γεωργίου μόνο με την παρουσία μου στα συμβουλευτικά του ραντεβού κάθε 8 μήνες. Ξεκινάει εκεί, τελειώνει εκεί. Πριν από 1 μήνα κατά την τελευταία του επίσκεψη Ελλάδα, μου έγινε πρόταση να αναλάβω επίσημη εκπροσώπηση του στο φόρουμ. Θα υπήρχε ανακοίνωση επίσημη εδώ και το αντικείμενο θα ήταν η διευκόλυνση της επικοινωνίας της κλινικής με τους Έλληνες ενδιαφερόμενους του φόρουμ, οχι πώληση ή εκτίμηση η ποστάρισμα εκ μέρους τους, αλλά σαν σύνδεσμος επικοινωνίας μεταξύ φόρουμ - κλινικής.

Μετά από πολύ σκέψη απέρριψα την πρόταση διότι δεν έχω τον χρόνο να το υποστηρίξω ούτε το θεωρώ δόκιμο με την παρουσία μου ως τώρα εδώ σαν απλό μέλος αν και ο ρόλος θα ήταν διαφανής, ηθικός, αθώος και ίσως χρήσιμος . Επίσης γνώριζα πως σύμφωνα με παλαιούς κανόνες απαγορεύεται να υπάρχουν μέλη που να εκπροσωπούν κλινικές παρά μόνο επίσημα προφίλ κλινικών, γιαυτό και άτομα παλιά ήταν μπαναριστεί, αλλά προφανώς αυτά δεν ισχύουν πλέον. Αυτό είναι το δικό μου disclaimer και να είστε σίγουροι πως αν είχα άλλο ρόλο θα είχε ανακοινωθεί όπως και έγινε με τα συμβουλευτικά διότι πιστεύω στην παροιμία πως ο ψεύτης και ο κλέφτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται. Το παραπάνω αφορά την δική μου τοποθέτηση που αφορά μόνο εμένα και όχι το παρόν νήμα.

Dance. Ξεκόλλα. Δεν σε κατηγόρησε κανείς σοβαρά. Απλά ο Γιάννης είχε ξεφύγει και το έκανε απροκάληπτα, Επίσης το μεγάλο του πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρει τίποτα από μεταμοσχεύσεις. Περισσότερο δυσφήμιση ήταν για την κλινική παρά διαφήμιση.
 

salonikios30

Active Member
Δεν εχω παρεμβει και απλα παντα παρατηρω,(αν ηθελα ,που δεν θελω, θα μπορουσα προ πολλου να πω παρα πολλα για τον JOHN JOHN και αν εχει τα κοτσια ας με προκαλεσει σε ανοιχτο διαλογο ενωπιον ομως ολων,να του κανω τις αναλογες εμπεριστατωμενες μονολεκτικες ερωτησεις να δωσει και τις αναλογες μονολεκτικες εμπεριστατωμνες απαντησεις και οχι πισω απο την πλατη μου να στελνει παραπλανητικες φωτογραφιες, να εθελοτηφλει να μεροληπτει και να παραπλανει τυχον υποψηφιους, ,εφτασα στο σημειο να τον απειλησω -προειδοποιησω να σταματησει να μεροληπτει εις βαρος μου «που δε λειτουργω ετσι σαν ανθρωπος», επειδη χαλαγε την εικονα του-συμφεροντα του που αποσκοπουν στην ευνοια της κλικικης).Κ θελω να πει αν μπορει κ να παρει θεση εις βαρος μου και ακολουθως να απαντησω.Δε μπορω να δεχτω το φορουμ να μεροληπτει προς ιδιο—εκουσιο ωφελος(ειναι απαραδεκτο γιατι εκμεταλευονται την αδυναμια- αναγκη-απωθημενο μας) και οχι να λειτουγει εμπεριστετωμενα για το κοινο ωφελος παρασχοντας γνωσεις και εμπειριες καλες η κακες προς αποφυγη και μοχλο διορθωσης-βελτιωσης κλινικων για αμφοτερο ωφελος των υποψηφιων .Το φορουμ πρεπει να το χρησιμοποιουμε υπερ μας κ οχι υπερ των εκαστοτε κλινικων που αποσκοπουν σε αριθμο κεφαλιων που συναπαγεται χρημα,αγνοωντας το ατομο αλλα λειτουργουντας σαν κεφαλι*ευρω.Θελω προσωπικα το φορουμ να ειναι μοχλος πιεσης και καθοδηγησης οχι να λειτουργει σαν αγρα πελατων,προς ιδιο ωφελος.Οσο αναφορα τον dance να χαρω εγω να υπαρχουν τετοια ατομα στο φορουμ, τον γνωρισα, τον ζυγισα και εβγαλα το συμπερασμα μου! Οσο αναφορα την ΗΔC ειναι κριμα να εκμεταλευεται την ψυχικη ασταθεια και μεροληψια καποιων που δεν εχουν αλλα ενδιαφεροντα για τυχον αγρα πελατων, δεν το εχει αναγκη!Ειναι μια κλινικη που εχει πελατες απο ολο τον κοσμο και αν θελησει να εχει εκπροσωπο καλο θα ειναι αυτος τουλαχιστον να εχει στοιχειωδεις γνωσεις και να ειναι στοιχειοδως διπλωματης,αλλα αυτο απαιτei και το σχετικο iq!Συμβουλη μου σαν πελατης της,εχει αδυναμιες (που προς το παρων δεν εβγαλα ποτε προς τα εξω ΚΑΙ αναμενω) και αυτο γιατι υπαρχει πολυς κοσμος με εμμονες στο μαλλι σαν κ εμενα, να βελτιωνεται γιατι εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο!
 

Tsek

Well-Known Member
Δεν εχω παρεμβει και απλα παντα παρατηρω,(αν ηθελα ,που δεν θελω, θα μπορουσα προ πολλου να πω παρα πολλα για τον JOHN JOHN και αν εχει τα κοτσια ας με προκαλεσει σε ανοιχτο διαλογο ενωπιον ομως ολων,να του κανω τις αναλογες εμπεριστατωμενες μονολεκτικες ερωτησεις να δωσει και τις αναλογες μονολεκτικες εμπεριστατωμνες απαντησεις και οχι πισω απο την πλατη μου να στελνει παραπλανητικες φωτογραφιες, να εθελοτηφλει να μεροληπτει και να παραπλανει τυχον υποψηφιους, ,εφτασα στο σημειο να τον απειλησω -προειδοποιησω να σταματησει να μεροληπτει εις βαρος μου «που δε λειτουργω ετσι σαν ανθρωπος», επειδη χαλαγε την εικονα του-συμφεροντα του που αποσκοπουν στην ευνοια της κλικικης).Κ θελω να πει αν μπορει κ να παρει θεση εις βαρος μου και ακολουθως να απαντησω.Δε μπορω να δεχτω το φορουμ να μεροληπτει προς ιδιο—εκουσιο ωφελος(ειναι απαραδεκτο γιατι εκμεταλευονται την αδυναμια- αναγκη-απωθημενο μας) και οχι να λειτουγει εμπεριστετωμενα για το κοινο ωφελος παρασχοντας γνωσεις και εμπειριες καλες η κακες προς αποφυγη και μοχλο διορθωσης-βελτιωσης κλινικων για αμφοτερο ωφελος των υποψηφιων .Το φορουμ πρεπει να το χρησιμοποιουμε υπερ μας κ οχι υπερ των εκαστοτε κλινικων που αποσκοπουν σε αριθμο κεφαλιων που συναπαγεται χρημα,αγνοωντας το ατομο αλλα λειτουργουντας σαν κεφαλι*ευρω.Θελω προσωπικα το φορουμ να ειναι μοχλος πιεσης και καθοδηγησης οχι να λειτουργει σαν αγρα πελατων,προς ιδιο ωφελος.Οσο αναφορα τον dance να χαρω εγω να υπαρχουν τετοια ατομα στο φορουμ, τον γνωρισα, τον ζυγισα και εβγαλα το συμπερασμα μου! Οσο αναφορα την ΗΔC ειναι κριμα να εκμεταλευεται την ψυχικη ασταθεια και μεροληψια καποιων που δεν εχουν αλλα ενδιαφεροντα για τυχον αγρα πελατων, δεν το εχει αναγκη!Ειναι μια κλινικη που εχει πελατες απο ολο τον κοσμο και αν θελησει να εχει εκπροσωπο καλο θα ειναι αυτος τουλαχιστον να εχει στοιχειωδεις γνωσεις και να ειναι στοιχειοδως διπλωματης,αλλα αυτο απαιτei και το σχετικο iq!Συμβουλη μου σαν πελατης της,εχει αδυναμιες (που προς το παρων δεν εβγαλα ποτε προς τα εξω ΚΑΙ αναμενω) και αυτο γιατι υπαρχει πολυς κοσμος με εμμονες στο μαλλι σαν κ εμενα, να βελτιωνεται γιατι εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο!
Πολύ σοβαρό αυτό που λες για τον Τζον.
 

piros75

Well-Known Member
Παιδιά να αναφέρω επειδή πολλάκις το όνομα μου έχει γραφτεί εδώ πως ΔΕΝ είμαι εκπρόσωπος κανενός. Συνεργάζομαι με τον Μιχάλη Γεωργίου μόνο με την παρουσία μου στα συμβουλευτικά του ραντεβού κάθε 8 μήνες. Ξεκινάει εκεί, τελειώνει εκεί. Πριν από 1 μήνα κατά την τελευταία του επίσκεψη Ελλάδα, μου έγινε πρόταση να αναλάβω επίσημη εκπροσώπηση του στο φόρουμ. Θα υπήρχε ανακοίνωση επίσημη εδώ και το αντικείμενο θα ήταν η διευκόλυνση της επικοινωνίας της κλινικής με τους Έλληνες ενδιαφερόμενους του φόρουμ, οχι πώληση ή εκτίμηση η ποστάρισμα εκ μέρους τους, αλλά σαν σύνδεσμος επικοινωνίας μεταξύ φόρουμ - κλινικής.

Μετά από πολύ σκέψη απέρριψα την πρόταση διότι δεν έχω τον χρόνο να το υποστηρίξω ούτε το θεωρώ δόκιμο με την παρουσία μου ως τώρα εδώ σαν απλό μέλος αν και ο ρόλος θα ήταν διαφανής, ηθικός, αθώος και ίσως χρήσιμος . Επίσης γνώριζα πως σύμφωνα με παλαιούς κανόνες απαγορεύεται να υπάρχουν μέλη που να εκπροσωπούν κλινικές παρά μόνο επίσημα προφίλ κλινικών, γιαυτό και άτομα παλιά ήταν μπαναριστεί, αλλά προφανώς αυτά δεν ισχύουν πλέον. Αυτό είναι το δικό μου disclaimer και να είστε σίγουροι πως αν είχα άλλο ρόλο θα είχε ανακοινωθεί όπως και έγινε με τα συμβουλευτικά διότι πιστεύω στην παροιμία πως ο ψεύτης και ο κλέφτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται. Το παραπάνω αφορά την δική μου τοποθέτηση που αφορά μόνο εμένα και όχι το παρόν νήμα.

Κοίτα Dance, το ότι λες πως δεν δέχτηκες να είσαι επίσημος εκπρόσωπος της κλινικής στο φόρουμ δεν σημαίνει ότι δεν παίζεις ήδη αυτόν τον ρόλο. Κατά τη γνώμη μου υπάρχουν μέλη του φόρουμ που ξεπερνάν την απλή συμπάθεια προς την κλινική και τον γιατρό που τους έκανε την μμ και δρουν ως "ψαράδες" πελατών. Το ότι το κάνεις εσύ κατά τη διάρκεια των επισκέψεων του Γεωργίου στην Αθήνα δεν σημαίνει επίσης ότι δεν υπάρχει κάποια προετοιμασία από πίσω. Ειδικά πριν από κάποιο διάστημα (μεγάλο είναι η αλήθεια) ήταν ξεκάθαρο ότι και εσύ "ψάρευες" πελάτες και είναι φυσιολογικό αφού πληρώνεσαι για τις υπηρεσίες που προσφέρεις στον Γεωργίου. Είναι δηλαδή απλή λογική και σίγουρα ο καθένας στη θέση σου το ίδιο θα έκανε. Συγχώρεσέ με αν νομίζεις ότι σε αδικώ, αλλά αυτή είναι η εικόνα που έχουμε πολλοί στο φόρουμ για σένα.
 

vlafo

Well-Known Member
Piros δεν παίζει κανένα νόημα το παίξιμο με τις λέξεις,είτε είναι εκπρόσωπος της κλινικής o dance είτε εξωτερικός συνεργάτης του Γεωργίου.Ένα και το αυτό.Είναι ο μόνος όμως,που το έχει παραδεχτεί δημόσια και δεν κάνει απολύτως τίποτα παραπάνω,παρά να προσπαθεί να σου πει τα υπέρ και τα κατά του καθενός.Και να καθορίσει το αποτέλεσμα με βάσει τις ανάγκες του καθενός και το τι θέλει.Δεν εθελοτυφλεί και θίγει τα κακώς κείμενα του Γεωργίου και οποιουδήποτε άλλου.Αυτός είναι και ο καλός salesmen άλλωστε.
Να ξεκαθαρίσουμε εδώ πως δεν είμαι ο δικηγόρος του dance,ούτε προφανώς έχει την ανάγκη μου για υπεράσπιση,απλά παρενέβηκα γιατί το παλλικάρι το παρακολουθώ στα γραφόμενα του και στην εν γένει συμπεριφορά του,και το διαπίστωσα άλλωστε και από κοντά που τον γνώρισα και δεν έκανε τίποτα περισσότερο,παρά να αναλύσουμε κάποια πράγματα και κάποιες παραμέτρους.
Ούτε προσπάθησε να με πιέσει (άλλωστε εγω αποφασίζω)ούτε συκοφάντησε τους ανταγωνιστές.
Εγώ το έκανα κατά την εκτίμηση μου.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλημέρα φίλε μου andriano. Το ξέρω πως δεν με κατηγόρησε κανείς, ωστόσο όταν υπάρχουν αναφορές στο όνομα σου και επειδή το θέμα ήταν επίκαιρο ήθελα και εγώ να κάνω την τοποθέτηση μου απλά και όμορφα.


Dance. Ξεκόλλα. Δεν σε κατηγόρησε κανείς σοβαρά. Απλά ο Γιάννης είχε ξεφύγει και το έκανε απροκάληπτα, Επίσης το μεγάλο του πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρει τίποτα από μεταμοσχεύσεις. Περισσότερο δυσφήμιση ήταν για την κλινική παρά διαφήμιση.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Έχεις μεγάλα δίκια σε όσα λες για τις κλινικές. Και εμένα ήταν χαρά μου που σε γνώρισα από κοντά και εύχομαι να λύσεις το πρόβλημα σου και να ηρεμήσεις ψυχικά γιατί είσαι καλός άνθρωπος και το αξίζεις.


Δεν εχω παρεμβει και απλα παντα παρατηρω,(αν ηθελα ,που δεν θελω, θα μπορουσα προ πολλου να πω παρα πολλα για τον JOHN JOHN και αν εχει τα κοτσια ας με προκαλεσει σε ανοιχτο διαλογο ενωπιον ομως ολων,να του κανω τις αναλογες εμπεριστατωμενες μονολεκτικες ερωτησεις να δωσει και τις αναλογες μονολεκτικες εμπεριστατωμνες απαντησεις και οχι πισω απο την πλατη μου να στελνει παραπλανητικες φωτογραφιες, να εθελοτηφλει να μεροληπτει και να παραπλανει τυχον υποψηφιους, ,εφτασα στο σημειο να τον απειλησω -προειδοποιησω να σταματησει να μεροληπτει εις βαρος μου «που δε λειτουργω ετσι σαν ανθρωπος», επειδη χαλαγε την εικονα του-συμφεροντα του που αποσκοπουν στην ευνοια της κλικικης).Κ θελω να πει αν μπορει κ να παρει θεση εις βαρος μου και ακολουθως να απαντησω.Δε μπορω να δεχτω το φορουμ να μεροληπτει προς ιδιο—εκουσιο ωφελος(ειναι απαραδεκτο γιατι εκμεταλευονται την αδυναμια- αναγκη-απωθημενο μας) και οχι να λειτουγει εμπεριστετωμενα για το κοινο ωφελος παρασχοντας γνωσεις και εμπειριες καλες η κακες προς αποφυγη και μοχλο διορθωσης-βελτιωσης κλινικων για αμφοτερο ωφελος των υποψηφιων .Το φορουμ πρεπει να το χρησιμοποιουμε υπερ μας κ οχι υπερ των εκαστοτε κλινικων που αποσκοπουν σε αριθμο κεφαλιων που συναπαγεται χρημα,αγνοωντας το ατομο αλλα λειτουργουντας σαν κεφαλι*ευρω.Θελω προσωπικα το φορουμ να ειναι μοχλος πιεσης και καθοδηγησης οχι να λειτουργει σαν αγρα πελατων,προς ιδιο ωφελος.Οσο αναφορα τον dance να χαρω εγω να υπαρχουν τετοια ατομα στο φορουμ, τον γνωρισα, τον ζυγισα και εβγαλα το συμπερασμα μου! Οσο αναφορα την ΗΔC ειναι κριμα να εκμεταλευεται την ψυχικη ασταθεια και μεροληψια καποιων που δεν εχουν αλλα ενδιαφεροντα για τυχον αγρα πελατων, δεν το εχει αναγκη!Ειναι μια κλινικη που εχει πελατες απο ολο τον κοσμο και αν θελησει να εχει εκπροσωπο καλο θα ειναι αυτος τουλαχιστον να εχει στοιχειωδεις γνωσεις και να ειναι στοιχειοδως διπλωματης,αλλα αυτο απαιτei και το σχετικο iq!Συμβουλη μου σαν πελατης της,εχει αδυναμιες (που προς το παρων δεν εβγαλα ποτε προς τα εξω ΚΑΙ αναμενω) και αυτο γιατι υπαρχει πολυς κοσμος με εμμονες στο μαλλι σαν κ εμενα, να βελτιωνεται γιατι εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο!
 

Pes

Active Member
Ε
Κοίτα Dance, το ότι λες πως δεν δέχτηκες να είσαι επίσημος εκπρόσωπος της κλινικής στο φόρουμ δεν σημαίνει ότι δεν παίζεις ήδη αυτόν τον ρόλο. Κατά τη γνώμη μου υπάρχουν μέλη του φόρουμ που ξεπερνάν την απλή συμπάθεια προς την κλινική και τον γιατρό που τους έκανε την μμ και δρουν ως "ψαράδες" πελατών. Το ότι το κάνεις εσύ κατά τη διάρκεια των επισκέψεων του Γεωργίου στην Αθήνα δεν σημαίνει επίσης ότι δεν υπάρχει κάποια προετοιμασία από πίσω. Ειδικά πριν από κάποιο διάστημα (μεγάλο είναι η αλήθεια) ήταν ξεκάθαρο ότι και εσύ "ψάρευες" πελάτες και είναι φυσιολογικό αφού πληρώνεσαι για τις υπηρεσίες που προσφέρεις στον Γεωργίου. Είναι δηλαδή απλή λογική και σίγουρα ο καθένας στη θέση σου το ίδιο θα έκανε. Συγχώρεσέ με αν νομίζεις ότι σε αδικώ, αλλά αυτή είναι η εικόνα που έχουμε πολλοί στο φόρουμ για σένα.
Καλημερα ...εχεις παει ποτε σε συμβουλευτικά ραντεβού που ειναι και dance?
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φίλε μου είναι δικαίωμα σου να πιστεύεις ότι θες. Ούτε με αδικείς ούτε με ευλογείς ούτε χρειάζεται να σε συγχωρέσω. Εύλογες οι σκέψεις σου και δεν θα επιχειρήσω να σου αλλάξω γνώμη. Ευρισκόμενος στο φόρουμ αυτό είμαι ανοιχτός στην κριτική, είτε αρνητική είτε θετική. Εγώ τοποθετήθηκα για μένα πριν αναλυτικά. Αν είχα δεχτεί κάτι τέτοιο θα το είχαμε ανακοινώσει, δεν θα ήταν κρυφό, όχι μην μας πιάσουν, αλλά επειδή θα έπρεπε να γνωστοποιηθεί ώστε να προσφερθεί η υπηρεσία αυτή επίσημα.

Στον Μιχάλη Γεωργίου χρωστάω πολλά γιατί μου έδωσε ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα και μου έλυσε ένα πρόβλημα που με απασχολούσε. Δαπάνησα ένα σεβαστό ποσό και δικαιώθηκα. Τον θεωρώ εξαιρετικό γιατρό και άνθρωπο και ποτέ δεν έκρυψα την συμπάθεια και εκτίμηση μου και φυσικά τον έχω συστήσει σε κόσμο. Του έχω και αρνητική κριτική ασκήσει για κακώς κείμενα όπως πχ το ότι είναι κακός επικοινωνιακά και για οτιδήποτε άλλο αρνητικό έχω δει. Παλαιότερα είχα παρασυρθεί και εγώ και είχα ενθουσιαστεί από το καλό μου αποτέλεσμα και τον στήριξα με θέρμη, κακώς, είναι κάτι που δεν έπρεπε να κάνω ούτε εγώ ουτε κανείς. Αρκετοί είδαμε το θέμα μμ οπαδικά, χωρισμένοι σαν ομάδες, λες και υποστηρίζουμε Ολυμπιακό ή Παναθηναικό χωρίς να υπάρχει ουσιαστικό κέρδος.

Πλέον και λόγω της συνεργασίας αυτής που υπάρχει με την συμμετοχή μου στα ραντεβού, ο ρόλος μου στο φόρουμ είναι λιτός και διακριτικός. Αποφεύγω να σχολιάζω ειδικά σε νήματα ανθρώπων που ψάχνουν συμβουλές για μμ που παίζουν μπάλα πολλοί και διάφοροι. Τα pm μου ανοιχτά προς την διαχείριση επίσης. Πολλά άτομα που με έχουν ρωτήσει τι να κάνουν, του αναλύω και τα αρνητικά και τα θετικά και δεν τους πήρα ποτέ από το χέρι, πολλοί μάλιστα θα σου πουν πως τους πρότεινα να πάνε αλλού. Παραδέχομαι δημόσια την ανωτερότητα κλινικών όπως Asmed ή ο Erdogan και με θαυμασμό επικροτώ καλά τους αποτελέσματα. Προσπαθώ να είμαι τίμιος και αντικειμενικός, ίσως να μην το πετυχαίνω πάντα, αλλά προσπαθώ.

Στα δε ραντεβού τι είδους προετοιμασία να υπάρχει; Δεν είμαι γιατρός εγώ ούτε κάνω πώληση, είμαι εκεί σαν ένα αποτέλεσμα. Τι υπηρεσίες προσφέρω στο Γεωργίου και τι είδους πληρωμές νομίζεις πως έχω; Έγραψα παραπάνω πως όλα αρχίζουν και τελειώνουν στα ραντεβού. Από εκεί και πέρα δεν περιμένω να σωθώ με ένα χαρτζιλίκι για τον χρόνο μου κάθε 8 μήνες που έρχεται ο γιατρός. Έχω μια πολύ καλή δουλειά και καλά πληρωμένη σε μεγάλη εταιρεία, είμαι και freelancer παράλληλα οπότε πίστεψε με βιοποριστικό θέμα δεν έχω ούτε ψάχνω έξτρα εργασία. Με όλον αυτόν τον καθημερινό φόρτο + πατέρας που είμαι εδώ και 10 μήνες, ο χρόνος είναι ελάχιστος, για αυτό και κυρίως απέρριψα την πρόταση αυτή. Στα ραντεβού πάω κυρίως από χόμπι γιατί μου αρέσει σαν εμπειρία, οι γνώσεις που κερδίζω, τα άτομα που γνωρίζω, την βοήθεια που τους δίνω βλέποντας και ένα real case και όλοι μου το λένε και με ευχαριστούν.

Ελπίζω οι τοποθετήσεις μου να σου φάνηκαν χρήσιμες και είναι δικαίωμα σου να πιστεύεις ότι θέλεις. Αν το φόρουμ πιστεύει πως είμαι κακοπροαίρετος, ψεύτικος, επιζήμιος ή δόλιος δεν έχω κανένα πρόβλημα να μπαναριστει το προφίλ μου.


Κοίτα Dance, το ότι λες πως δεν δέχτηκες να είσαι επίσημος εκπρόσωπος της κλινικής στο φόρουμ δεν σημαίνει ότι δεν παίζεις ήδη αυτόν τον ρόλο. Κατά τη γνώμη μου υπάρχουν μέλη του φόρουμ που ξεπερνάν την απλή συμπάθεια προς την κλινική και τον γιατρό που τους έκανε την μμ και δρουν ως "ψαράδες" πελατών. Το ότι το κάνεις εσύ κατά τη διάρκεια των επισκέψεων του Γεωργίου στην Αθήνα δεν σημαίνει επίσης ότι δεν υπάρχει κάποια προετοιμασία από πίσω. Ειδικά πριν από κάποιο διάστημα (μεγάλο είναι η αλήθεια) ήταν ξεκάθαρο ότι και εσύ "ψάρευες" πελάτες και είναι φυσιολογικό αφού πληρώνεσαι για τις υπηρεσίες που προσφέρεις στον Γεωργίου. Είναι δηλαδή απλή λογική και σίγουρα ο καθένας στη θέση σου το ίδιο θα έκανε. Συγχώρεσέ με αν νομίζεις ότι σε αδικώ, αλλά αυτή είναι η εικόνα που έχουμε πολλοί στο φόρουμ για σένα.
 

athenian

Well-Known Member
O dance ειναι ενταξει,εγω που τον γνωρισα κι απο κοντα και τελικα δεν τα βρηκαμε με τον Γεωργιου σας το λεω με καθε ειλικρινεια!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Παίδες, εγώ δεν είπα ότι ο Dance δεν είναι εντάξει, εγώ είπα ότι λειτουργεί ως, δίκαιος; σωστός; εκπρόσωπος όμως του Γεωργίου. Να θυμίσω εδώ ότι εγώ είμαι υπέρμαχος του να υπάρχουν επίσημοι εκπρόσωποι των κλινικών και γιατρών στο φόρουμ.
 

sven

Active Member
Αν έστελνε ο john john1 παραπλάνητικες φωτογραφίες χωρίς να έιχε συνεργασία με την κλινική φαντάσου τώρα που έχει.


Ω χ ωχ αν ανοίξει ο σαλονικιος το στόμα του θα τρέχει ο John john κρυφτεί και δεν θα μπορεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

anargiros88

Well-Known Member
Αν έστελνε ο john john1 παραπλάνητικες φωτογραφίες χωρίς να έιχε συνεργασία με την κλινική φαντάσου τώρα που έχει.


Ω χ ωχ αν ανοίξει ο σαλονικιος το στόμα του θα τρέχει ο John john κρυφτεί και δεν θα μπορεί.


Θα υπερασπιστώ εγώ τον john_john ...... με τον γεμάτο επιχειρήματα λόγο μου ....

Tsek κανε like στο ποστ του sven σου ξέφυγε !
 

sven

Active Member
Θα υπερασπιστώ εγώ τον john_john ...... με τον γεμάτο επιχειρήματα λόγο μου ....

Tsek κανε like στο ποστ του sven σου ξέφυγε !

Ok Anargire τι εχεις να πεις για της παραπλανητικές φωτογραφίες?Σε ακούμε.

Κάτσε ο τσεκ δεν εχει μπει ακόμα :p
 

sven

Active Member
Θα υπερασπιστώ εγώ τον john_john ...... με τον γεμάτο επιχειρήματα λόγο μου ....

Tsek κανε like στο ποστ του sven σου ξέφυγε !

Γράψε .... ' Ο Αναργυρος88 απέφυγε να απαντήσει σε αυτήν την ερώτηση '

Ωραία υπεράσπιση μεγάλε, γαμάτος :)
 

anargiros88

Well-Known Member
Ωραία υπεράσπιση μεγάλε, γαμάτος :)

Ρωτα ότι θες σε π.μ όπως έκανες και προχθές . Προχθές δεν σου άρεσε να κρατάς ψηλά τα νήματα των κλινικών και τώρα θες να ανοιξουμε διάλογο ? Πως αλλάζουν μερικοί από την μια μέρα στην άλλη !

ο Τσεκ τι ώρα πιάνει ?
 

sven

Active Member
Ρωτα ότι θες σε π.μ όπως έκανες και προχθές . Προχθές δεν σου άρεσε να κρατάς ψηλά τα νήματα των κλινικών και τώρα θες να ανοιξουμε διάλογο ? Πως αλλάζουν μερικοί από την μια μέρα στην άλλη !

ο Τσεκ τι ώρα πιάνει ?

Παρόλο που δεν θέλω να ποστάρω πολλές φορες εδώ ,δεν άλλαξα απλά δεν κρατήθηκα, εσύ με προκάλεσες λέγοντας ότι θα υπερασπιστείς τον johnjohn1 για τις παραπλανητικές του φωτογραφίες .

Ή υπεράσπισε τον όπως είπες ή σταματα να κάνεις ανούσια post. Γελοιοποιήσε αν δεν το καταλαβένεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα