Hdc hair clinic - ειδική προσφορά μάϊος-ιούνιος 2018.

anargiros88

Well-Known Member
Παρόλο που δεν θέλω να ποστάρω πολλές φορες εδώ ,δεν άλλαξα απλά δεν κρατήθηκα, εσύ με προκάλεσες λέγοντας ότι θα υπερασπιστείς τον johnjohn1 για τις παραπλανητικές του φωτογραφίες .

Ή υπεράσπισε τον όπως είπες ή σταματα να κάνεις ανούσια post.

Μάλλον δεν κατάλαβες ότι το ποσταρισμα ήταν χιουμοριστικο . Δεν πειράζει . Θα γίνει το θέλημα σου και θα σιωπήσω προκείμενου να καταδικασεται τον john_john ...... Θα επανέλθω μόνο αν ο Τσεκ δεν κάνει τα προβλεπόμενα like ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
a ρε@John_John1 ,σφαζονται τα παληκαρια στα ποδια σου, ουτε γαμπροι να ηταν ,τετοια νυφη στο forum δεν εχει ξαναβγει.
 

Tsek

Well-Known Member
Μάλλον δεν κατάλαβες ότι το ποσταρισμα ήταν χιουμοριστικο . Δεν πειράζει . Θα γίνει το θέλημα σου και θα σιωπήσω προκείμενου να καταδικασεται τον john_john ...... Θα επανέλθω μόνο αν ο Τσεκ δεν κάνει τα προβλεπόμενα like ....
Ανάργυρε, πάτα και λίγο φρένο την νταλίκα.
Σε πήρε η κατηφόρα. Φιλικά.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Χάρηκα που σε γνώρισα απο κοντά και σε ευχαριστώ για την τοποθέτηση σου.

Piros δεν παίζει κανένα νόημα το παίξιμο με τις λέξεις,είτε είναι εκπρόσωπος της κλινικής o dance είτε εξωτερικός συνεργάτης του Γεωργίου.Ένα και το αυτό.Είναι ο μόνος όμως,που το έχει παραδεχτεί δημόσια και δεν κάνει απολύτως τίποτα παραπάνω,παρά να προσπαθεί να σου πει τα υπέρ και τα κατά του καθενός.Και να καθορίσει το αποτέλεσμα με βάσει τις ανάγκες του καθενός και το τι θέλει.Δεν εθελοτυφλεί και θίγει τα κακώς κείμενα του Γεωργίου και οποιουδήποτε άλλου.Αυτός είναι και ο καλός salesmen άλλωστε.
Να ξεκαθαρίσουμε εδώ πως δεν είμαι ο δικηγόρος του dance,ούτε προφανώς έχει την ανάγκη μου για υπεράσπιση,απλά παρενέβηκα γιατί το παλλικάρι το παρακολουθώ στα γραφόμενα του και στην εν γένει συμπεριφορά του,και το διαπίστωσα άλλωστε και από κοντά που τον γνώρισα και δεν έκανε τίποτα περισσότερο,παρά να αναλύσουμε κάποια πράγματα και κάποιες παραμέτρους.
Ούτε προσπάθησε να με πιέσει (άλλωστε εγω αποφασίζω)ούτε συκοφάντησε τους ανταγωνιστές.
Εγώ το έκανα κατά την εκτίμηση μου.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Χάρηκα που σε γνώρισα απο κοντά στο έχω ξανα πει και σε ευχαριστώ για την τοποθέτηση σου!

O dance ειναι ενταξει,εγω που τον γνωρισα κι απο κοντα και τελικα δεν τα βρηκαμε με τον Γεωργιου σας το λεω με καθε ειλικρινεια!!
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φίλε μου και εγώ ειμαι υπερ του να υπάρχουν, με επίσημα όμως προφίλ, όχι μέλη που κανονικά απαγορεύεται σύμφωνα με παλαιούς κανονισμούς. Η λέξη εκπροσώπηση σημαίνει πως ενεργώ για λογαριασμού άλλου ή τον αντιπροσωπεύω. Η κλινική θα αποκτήσει δικό της Κυπριακό λογαριασμό με επίσημο εκπρόσωπο Κύπριο εργαζόμενο μέσα στην κλινική. Εγώ ούτε εκπροσωπώ, ούτε αντιπροσωπεύω κανένα παρά μόνο τον εαυτό μου. Αν ωστόσο θεωρείς πως το να πηγαίνω μαζί του σαν αποτέλεσμα μεταμόσχευσης στα συμβουλευτικά ραντεβού, ή να ποστάρω 1 φορά στους 8 μήνες copy paste ότι έρχεται (κατόπιν παράκλησης του γιατρού) αποτελεί εκπροσώπηση, εμένα με βρίσκει αντίθετο σαν ενέργεια ή χαρακτηριστικό αλλά δεν θα σου απαγορέψω να το αναφέρεις. Και αυτή η ανακοίνωση όμως πρέπει να γίνεται από το επίσημο προφίλ της κλινικής και όχι από εμένα και έτσι θα γίνει στο μέλλον και όχι από εμένα.


Παίδες, εγώ δεν είπα ότι ο Dance δεν είναι εντάξει, εγώ είπα ότι λειτουργεί ως, δίκαιος; σωστός; εκπρόσωπος όμως του Γεωργίου. Να θυμίσω εδώ ότι εγώ είμαι υπέρμαχος του να υπάρχουν επίσημοι εκπρόσωποι των κλινικών και γιατρών στο φόρουμ.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπέρα!
Λόγω του ότι αρκετά παιδιά που συνεχίζουν να ενδιαφερονται για τις ειδικές τιμές, πληροφορήθηκα σήμερα από την κλινική ότι η HDC παρατείνει τις ειδικές τιμές που έτρεχαν για τους μήνες Μάιο-Ιούνιο μέχρι και τις 10 Αυγούστου 2018 (τελευταία μέρα των χειρουργείων πριν τις διακοπές του Αυγούστου) κρατώντας την τιμή από 2 ευρώ με την Δρ.Βρυωνιδου και αντίστοιχα τα 2,30 με τον Δρ.Μαρα.
Με επιλογή της μεταμόσχευσης σε ημερομηνία από τον ίδιο τον πελάτη, δίνοντας ελάχιστη προκαταβολή 500 ευρώ μέχρι 10 Αυγούστου.
Οπότε εφόσον ο ενδιαφερόμενος κλείσει μέχρι 10 Αυγούστου μπορεί να επιλέξει τον μηνά και την ημερομηνία της αρεσκείας του.(πάντοτε βάσει διαθεσιμότητας των ημερομηνιών).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Γιάννη αν θες μπορείς να διευκρινίσεις κάτι; Η προσφορά αυτή ισχύει ανεξάρτητα των αριθμό των γραφτς που θέλει κάποιος να φυτέψει;
Δηλαδή πχ αν εγώ θέλω να βάλω μόνο 800 γραφτς, ισχυει;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γεια σου φίλε nikolaki.
Οι τιμές αυτές είναι για τιμολόγηση €3000 και πάνω (αν οι ανάγκες της μεταμόσχευσης είναι τέτοιες).
Π.χ.Με Βρυωνιδου 1500τθλ και πάνω.Με Μάρα 1300τθλ και πάνω.
Μην ξεχνάτε ότι θα ήταν αδύνατο πιο κάτω αφού η κλινική παρέχει ένα μεγάλο όφελος κάλυψης εξόδων+αεροπορικό εισιτήριο,διαμονή,Taxi από και προς το αεροδρόμιο.
 

makis25

Well-Known Member
Γεια σου φίλε nikolaki.
Οι τιμές αυτές είναι για τιμολόγηση €3000 και πάνω (αν οι ανάγκες της μεταμόσχευσης είναι τέτοιες).
Π.χ.Με Βρυωνιδου 1500τθλ και πάνω.Με Μάρα 1300τθλ και πάνω.
Μην ξεχνάτε ότι θα ήταν αδύνατο πιο κάτω αφού η κλινική παρέχει ένα μεγάλο όφελος κάλυψης εξόδων+αεροπορικό εισιτήριο,διαμονή,Taxi από και προς το αεροδρόμιο.

Ωπ ωπ , μια ερωτηση για διευκρίνηση . Η τιμη 2 εως 2,30 ευρω ανα graft περιλαμβανει και αεροπορικο εισιτήριο και πηγαινελα στο αεροδρομιο ; δηλαδή για 2000 grafts 4000 ως 4600 με τα μεταφορικα ; Νομιζα ηταν εξτρα . Μολις εγινε ακομα καλυτερη η τιμη. Θα φουλαρει απο κοσμο η HDC
 

nikolakis

Well-Known Member
Γεια σου φίλε nikolaki.
Οι τιμές αυτές είναι για τιμολόγηση €3000 και πάνω (αν οι ανάγκες της μεταμόσχευσης είναι τέτοιες).
Π.χ.Με Βρυωνιδου 1500τθλ και πάνω.Με Μάρα 1300τθλ και πάνω.
Μην ξεχνάτε ότι θα ήταν αδύνατο πιο κάτω αφού η κλινική παρέχει ένα μεγάλο όφελος κάλυψης εξόδων+αεροπορικό εισιτήριο,διαμονή,Taxi από και προς το αεροδρόμιο.
Εντάξει σίγουρα δεν αντιλέγει κάνεις, απλά διευκρίνηση ήθελα. Ωραία σε ευχαριστώ πολύ.
 

nikolakis

Well-Known Member
Ωπ ωπ , μια ερωτηση για διευκρίνηση . Η τιμη 2 εως 2,30 ευρω ανα graft περιλαμβανει και αεροπορικο εισιτήριο και πηγαινελα στο αεροδρομιο ; δηλαδή για 2000 grafts 4000 ως 4600 με τα μεταφορικα ; Νομιζα ηταν εξτρα . Μολις εγινε ακομα καλυτερη η τιμη. Θα φουλαρει απο κοσμο η HDC
Αυτό ίσχυε πάντα αδερφέ για τις κλινικές στη μεγαλονησον....
 

ItsAllGone

Active Member
Σαν marketing παντως καλυτερο θα ηταν να εσπαγε το 2ε/γ παρα το δωρεαν αεροπορικο,ειδικα για μας τους Ελληνες που ειμαστε κοντα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ωπ ωπ , μια ερωτηση για διευκρίνηση . Η τιμη 2 εως 2,30 ευρω ανα graft περιλαμβανει και αεροπορικο εισιτήριο και πηγαινελα στο αεροδρομιο ; δηλαδή για 2000 grafts 4000 ως 4600 με τα μεταφορικα ; Νομιζα ηταν εξτρα . Μολις εγινε ακομα καλυτερη η τιμη. Θα φουλαρει απο κοσμο η HDC

Αυτό ανέκαθεν γινόταν.
Το αεροδρόμιο της Λάρνακας σε απόσταση με την κλινική στην Λευκωσία είναι 50 χιλιόμετρα.
Έρχεται σε παραλαμβάνει το ταξί σε πηγαίνει σε ένα από στο διαμερίσματα-Studio τις κλινικής όπως και σε επιστρέφει πίσω στο αεροδρόμιο χωρίς καμία επιβάρυνση.

Το αεροπορικό επίσης δωρεάν,στο κλείνουν από την Κύπρο σε στέλνουν τους κωδικούς σε mail η τηλεφωνικός και άπλα με την καινούργια ταυτότητα η διαβατήριο πηγαίνεις στο αεροδρόμιο.

Διαμονή στα διαμερίσματα-studios της κλινικής επίσης δωρεάν,είναι διπλά και απέναντι από την κλινική σε απόσταση δευτερολέπτων.
Κάποια στιγμή θα ανεβάσω και φωτογραφίες για να δείτε τις εγκαταστάσεις των δωματίων.

Όλες οι παραπάνω δωρεάν υπηρεσίες με την τρέχουσα ειδική τιμή κάνουν ακόμη πιο value for money από άλλες κλινικές του εξωτερικού.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σαν marketing παντως καλυτερο θα ηταν να εσπαγε το 2ε/γ παρα το δωρεαν αεροπορικο,ειδικα για μας τους Ελληνες που ειμαστε κοντα.

Έτσι και αλλιώς το σπάει με τις παραπάνω δωρεάν παροχές που προσφέρει.
Υπολόγισε αεροπορικό,7 ήμερες διαμονή και ταξί σε απόσταση 50 χιλιομέτρων πάνε έλα+του ότι δεν χρειάζεσαι ταξί για να πηγαίνεις για τα καθημερινά λουσίματα στην κλινική διότι είναι δίπλα.
 

Veron

Well-Known Member
@John_John1 Αν θα βαθμολογουσες τα στουντιο της κλινικης σε μια κλιμακα απο 1-10 ποσο θα τους εβαζες συμπεριλαμβανομένου οτι συγκατοικείς ?

p.s ψαχνοντας πληροφοριες για την δικια μου περιπτωση ειχα πεσει πανω σε αυτο το βιντεο , που εν τελει εκατσε να εχουμε και το ιδιο δωματιο.

 
Μπλουζα