Hdc hair clinic - ειδική προσφορά μάϊος-ιούνιος 2018.

aeratos28

Just aeratos
Σαματα τουλάχιστον εγώ,αν είδες από την αρχή της φασαρίας δεν συμμετείχα καν,μίλησα από τη στιγμή που το ανέφερε ο cvial.και εδώ θα σταματήσω..δεν υπάρχει λόγος να πούμε κάτι αλλο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Του φόρουμ την αρμοδιότητα την ανέλαβα τους τελευταίους 4 μήνες και δεν θα μπορούσα να κρυφτώ πίσω από το δάχτυλό μου από την στιγμή που δημιούργησα αυτό το νήμα.
Έξαλλου θα ακολουθούν και περισσότερα μελλοντικά νέα τις κλινικής.

Από το 2011 έως και πριν 4 μήνες λειτουργούσα ανεξάρτητος κατά δικιά μου βούληση χωρίς κανενός καθοδήγηση εκτός από τις αναρτήσεις των συναντήσεων τις κλινικής κάθε φορά που παρευρισκόταν στην Ελλάδα.

Κάνεις και πότε δεν με παράπεμψε να γράψω κάτι υπέρ τις κλινικής και κάνεις πότε δεν με φίμωσε από την κλινική.
Όσοι με γνωρίζουν προσωπικά από εδώ μέσα το γνωρίζουν απόλυτα αυτό.

Δεν υπάρχει περίπτωση να παραδεχτώ κάτι το οποίο δεν έκανα πριν.

Όσοι από εσάς θέλετε να συνεχίσετε τον σαματά ελεύθερα και να το κάνετε άλλα χωρίς έμενα.

Κάποια στιγμή θα ενημερώσω και για το σκοπό φόρουμ-κλινικής.
Δεν σε κατηγορούμε για το πιο πίσω διάστημα αλλά για αυτούς τους 4 που λες.

ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ σε αυτό που το επέτρεψε να γίνει στα μουλωχτά.
Και αν δεν το κάναμε θέμα δεν θα το έλεγες.
 

anargiros88

Well-Known Member
Όπως το είπες. ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.

Άρε Τσεκ , στο έχω ξαναγράψει και παλιότερα , εσύ εδώ μέσα αδίκησε .....

μην πας να κάνεις τη νύχτα μέρα και εσύ τώρα

Δεν έχω κανένα λόγο να κάνω την μέρα νύχτα ....

παντελονάτο θα ήταν να το έλεγε μόνος του εξαρχής χωρίς να γίνετε καν τέτοια κουβεντα

δεν είπα ότι είναι παντελονατο , τουλάχιστον όμως είναι πιο τίμιο να το δηλώσει έστω και με μικρή καθυστέρηση !
 

aeratos28

Just aeratos
Με το πρόβατο στην πλάτη πιάστηκε και το παραδέχτηκε..δεν γινόταν να μην το πει..μην συνεχίζεις να εθελοτυφλεις και να κάνεις τη νύχτα μέρα..αν δεν το καταλαβαίνεις τι λέμε μην συνεχίζουμε την κουβέντα τώρα..
Άρε Τσεκ , στο έχω ξαναγράψει και παλιότερα , εσύ εδώ μέσα αδίκησε .....



Δεν έχω κανένα λόγο να κάνω την μέρα νύχτα ....



δεν είπα ότι είναι παντελονατο , τουλάχιστον όμως είναι πιο τίμιο να το δηλώσει έστω και με μικρή καθυστέρηση !
 

anargiros88

Well-Known Member
Με το πρόβατο στην πλάτη πιάστηκε και το παραδέχτηκε..δεν γινόταν να μην το πει..μην συνεχίζεις να εθελοτυφλεις και να κάνεις τη νύχτα μέρα..αν δεν το καταλαβαίνεις τι λέμε μην συνεχίζουμε την κουβέντα τώρα..

Μάλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις για πιο λόγο '' υποστηρίζω '' το Γιάννη . Μπορεί να πιάστηκε όπως λες με το πρόβατο στην πλάτη και για αυτό το παραδέχτηκε , υπάρχουν όμως και άλλοι που πιάστηκαν με κοπάδια ολόκληρα και συνεχίζουν ...... Αυτό από μένα και τελειώνει εδώ το θέμα ... Καλή σταδιοδρομία σε όλους ....
 

aeratos28

Just aeratos
Σε αυτό δεν λέω όχι..οποιος άλλος έχει συνεργασία με κλινική να βγει στη σέντρα εννοείται..δεν αντιλέγω..και σε σύγκριση το λάθος του Γιάννη με το λάθος άλλων όπως λες ,ότι έχουν πιαστεί,είναι εννοείται εντιμοτερο αυτό του Γιάννη..μόνο σε σύγκριση των 2 περιπτώσεων όμως..όχι όταν τη βλέπεις μόνη της σαν περιπτωση
 

athenian

Well-Known Member
Αν δεν ηθελε να το παραδεχθει ο John_John1 θα μπορουσε να κανει εναν 2ο λογαριασμο και να εγραφε απο εκει ως εκπροσωπος της κλινικης.Το ιδιο θα μπορουσε να κανει και ο dance. Τα παιδια ομως προτιμησαν να ειναι ειλικρινεις,εστω και λιγο καθυστερημενα στην περιπτωση του Γιαννη.Ξεκολλατε και παμε παρακατω λοιπον,κουρασε το θεμα.
 

Tsek

Well-Known Member
Αν δεν ηθελε να το παραδεχθει ο John_John1 θα μπορουσε να κανει εναν 2ο λογαριασμο και να εγραφε απο εκει ως εκπροσωπος της κλινικης.Το ιδιο θα μπορουσε να κανει και ο dance. Τα παιδια ομως προτιμησαν να ειναι ειλικρινεις,εστω και λιγο καθυστερημενα στην περιπτωση του Γιαννη.Ξεκολλατε και παμε παρακατω λοιπον,κουρασε το θεμα.
Θα φαινόταν την ώρα την επέμβασης αλλά και αναγκαστικά θα μιλήσει με μέλη του φόρουμ και θα τον δούν
 

sven

Active Member
Έχει 4 μήνες που ασχολούμαι και αυτό φαίνεται ξεκάθαρα από την συμπεριφορά μου και την στάση μου.
Παρά πίσω δεν πρόκειται να δεχτώ την οποιαδήποτε κατηγορία.

Τι έναν χρόνο πριν τι ενα μήνα πριν, ιδια συμπεριφορα έχεις, δεν άλλαξε κάτι απλα πριν το κυνηγούσες απο δική σου πρωτοβουλία για να αποκτήσεις κάποια έκπτωση η εστω με κάποιον τρόπο να επωφεληθείς απο αυτό, πριν λίγο καιρό τα καταφερες και τώρα σου λένε βγαλε ανακοίνωση για την έκπτωση και συνεχίζεις την υποστήριξη . Τρώμε κουτόχορτο.

Άραξε θα βγει ο Ανάργυρος88 να μας αποστομωσει με τα τρομερα επιχειρήματα του.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε παιδιά συγνωμη που επεμβενω αλλα ειμαι περιεργος να μαθω κάτι ... αυτοι απ το φορούμ που προπαγανδίζουν για μια κλινική τι είδους συμφωνια κανετε ; Πως πληρώνεστε ; Μιλαω τωρα σοβαρα ετσι για να χω μια εικονα πως παει το κολπο ...
 

Adriano

Well-Known Member
αντε επιτελους γιατι πονεσανε τα ματια μας τοσο καιρο να τον διαβαζουμε τον συγκεκριμενο και να προσπαθουμε να αποδειξουμε το αυτονοητο.Και να εχουμε και καποιους να μας λενε ρε παιδια τον αδικειτε το γιαννακη,μα εχει χιουμορ ο γιαννακης κτλ.Αντε γιαννακη καλα μεροκαματα φιλε το αξιζες

Σε λίγο καιρό θα ξετρυπώσουμε και τα τσιράκια της κλινικής πίσω από το Χίλτον. Να είσαι βέβαιος. Αν και εγώ προσωπικά έχω ήδη τα μάτια μου πάνω τους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Ρε παιδιά συγνωμη που επεμβενω αλλα ειμαι περιεργος να μαθω κάτι ... αυτοι απ το φορούμ που προπαγανδίζουν για μια κλινική τι είδους συμφωνια κανετε ; Πως πληρώνεστε ; Μιλαω τωρα σοβαρα ετσι για να χω μια εικονα πως παει το κολπο ...

Λογικά ή με payroll ή με παροχή υπηρεσιών.
 

maimou

Member
Οι περισσότεροι απλά έχουν γενναία έκπτωση στις επόμενες μεταμοσχεύσεις τους αλλά και σε προιοντα (prp, λοσιόν, concealers κλπ) και επίσης προσδοκούν σε μετέπειτα μακροχρόνια συνεργασία με την κλινική (ως υπάλληλοι δηλαδή). Δεν νομίζω να πληρώνονται μηνιάτικο δηλαδή για να γράφουν στο φόρουμ, το θεωρώ υπερβολικό ειδικά για την ελληνική αγορά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannis1312

Active Member
Σε λίγο καιρό θα ξετρυπώσουμε και τα τσιράκια της κλινικής πίσω από το Χίλτον. Να είσαι βέβαιος. Αν και εγώ προσωπικά έχω ήδη τα μάτια μου πάνω τους.
Σιγουρα υπαρχει και γι αυτο ειμαι σιγουρος.. απο την στιγμη που μου εγραψε ο κουμπαρος αν θυμαμαι καλα οτι παω να παρω το καλυτερο αποτελεσμα της κληνικης με εχουν ταραξει στα τηλ. Να παω αθηνα. Το θεμα ειναι να μην κρύβονται καλο θα μας κανει να εχουμε ενημέρωση απο εκπρόσωπος αλλα αντικειμενικη ενημ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μπορει να δουλευουν κ με ποσοστα ... καθε εναν που μου φερνεις απ το φόρουμ 10% απ αυτα που θα δωσει για μμ...
 

Tsek

Well-Known Member
Ας μιλήσουν τα μέλη αν κάποιος έχει μυνήματα απο κάποιον εδώ για συγκεκριμένη κλινική, να το πει.
 

Tsek

Well-Known Member
Σε λίγο καιρό θα ξετρυπώσουμε και τα τσιράκια της κλινικής πίσω από το Χίλτον. Να είσαι βέβαιος. Αν και εγώ προσωπικά έχω ήδη τα μάτια μου πάνω τους.
Εσύ εμένα κατηγορούσες και σου βγήκε με ανάποδη προσπέραση ο Γιαννάκης με την Κύπρο οπότε κοίτα λίγο καλύτερα.. φιλικά.
 

Adriano

Well-Known Member
Έχει 4 μήνες που ασχολούμαι και αυτό φαίνεται ξεκάθαρα από την συμπεριφορά μου και την στάση μου.
Παρά πίσω δεν πρόκειται να δεχτώ την οποιαδήποτε κατηγορία.

Δεκτό να θες να δουλέψεις και μαγκιά σου. Όμως ο τρόπος και οι κινήσεις σου μαρτυρούν πολλά για την προσωπικότητά σου. Για μένα στο δικό μου αξιακό κόσμο , η ηθική σου ελέγχεται.

Αν ήσουν σωστός θα έλεγες από την αρχή ποιος είσαι και τι κάνεις. Επίσης ελέγχονται κατά την άποψή μου και οι πρακτικές της κλινικής που συνεργάζεσαι. Εύχομαι τα καλύτερα σε σένα παρότι πραγματικά για μένα δεν είσαι αληθινός.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Παιδιά να αναφέρω επειδή πολλάκις το όνομα μου έχει γραφτεί εδώ πως ΔΕΝ είμαι εκπρόσωπος κανενός. Συνεργάζομαι με τον Μιχάλη Γεωργίου μόνο με την παρουσία μου στα συμβουλευτικά του ραντεβού κάθε 8 μήνες. Ξεκινάει εκεί, τελειώνει εκεί. Πριν από 1 μήνα κατά την τελευταία του επίσκεψη Ελλάδα, μου έγινε πρόταση να αναλάβω επίσημη εκπροσώπηση του στο φόρουμ. Θα υπήρχε ανακοίνωση επίσημη εδώ και το αντικείμενο θα ήταν η διευκόλυνση της επικοινωνίας της κλινικής με τους Έλληνες ενδιαφερόμενους του φόρουμ, οχι πώληση ή εκτίμηση η ποστάρισμα εκ μέρους τους, αλλά σαν σύνδεσμος επικοινωνίας μεταξύ φόρουμ - κλινικής.

Μετά από πολύ σκέψη απέρριψα την πρόταση διότι δεν έχω τον χρόνο να το υποστηρίξω ούτε το θεωρώ δόκιμο με την παρουσία μου ως τώρα εδώ σαν απλό μέλος αν και ο ρόλος θα ήταν διαφανής, ηθικός, αθώος και ίσως χρήσιμος . Επίσης γνώριζα πως σύμφωνα με παλαιούς κανόνες απαγορεύεται να υπάρχουν μέλη που να εκπροσωπούν κλινικές παρά μόνο επίσημα προφίλ κλινικών, γιαυτό και άτομα παλιά ήταν μπαναριστεί, αλλά προφανώς αυτά δεν ισχύουν πλέον. Αυτό είναι το δικό μου disclaimer και να είστε σίγουροι πως αν είχα άλλο ρόλο θα είχε ανακοινωθεί όπως και έγινε με τα συμβουλευτικά διότι πιστεύω στην παροιμία πως ο ψεύτης και ο κλέφτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται. Το παραπάνω αφορά την δική μου τοποθέτηση που αφορά μόνο εμένα και όχι το παρόν νήμα.
 
Μπλουζα