Hdc hair clinic - ειδική προσφορά μάϊος-ιούνιος 2018.

vag25

Well-Known Member
Διαφωνουμε και δεν καταλαβαινω γιατι δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια(οχι του Dance) ειλικρινα. Οσο και αν προσπαθησω.
Αν θες εξηγησε μου.

Επειδη εχει χιουμορ η επειδη ανεβαζει ωραιες φωτογρ.?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Δεν είμαι δικηγόρος του john_john . Είναι η προσωπική μου άποψη και δεν ζητάω από κανέναν να συμφωνήσει μαζί μου για να πρέπει να δικαιολογηθώ ! Και επειδή προβλέπω να γίνεται μάχη πάλι προτιμώ να σιωπήσω ...
 

vag25

Well-Known Member
Δεκτο, αλλα θα σου πω την δικη μου αποψη.

Ο Dimitris και ο John ηταν το ιδιο υποπτοι καποτε, για τον ιδιο ακριβως λογο.
Αυτο που αλλαξε ειναι οτι εμμεσως ο John παραδεχτηκε οτι υποψιαζομασταν ολοι.
 

anargiros88

Well-Known Member
Επειδή έγραψε για την προσφορά της κλινικής ? Μια αναφορά για την προσφορά που τρέχει έκανε !
 

vag25

Well-Known Member
E τοτε για τον Δημητρη δεν θα επρεπε να ακουστει κιχ ποτε.
Εχει κανει πολυ λιγοτερα απο αυτα που βλεπουμε απο τον John μαζεμενα τελευταια.
 

anargiros88

Well-Known Member
Αυτό μην το λες σε μένα αλλά σε όποιον κατηγόρησε τον Δημήτρη . Εγώ ουδέποτε κατηγόρησα κάποιον ότι είναι βαλτός κλπ .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το θεμα ειναι οτι εσυ δεν μπορεις να μπεις στο κεφαλι του καθενός κ να του βαλεις μυαλο και να τον σταματήσεις να ειναι αφελής ...για μενα το θεμα δεν ειναι ο καθενας να διαφημίζει την κλινική η τον προϊόν του για τους δικους του λογους ...αλλα να το κανει με κουτοπόνηρο τροπο...αυτο εμενα Προσωπικα μ εξοργιζει....
 

dimitris50423

Well-Known Member
Παιδια οταν ακους συνεχεια παραπονα κοβεις καποια στιγμη τα πολλα οταν δεν εχεις καποιο κερδος.
Εμενα δυο πραγματα με εκνευρισαν και αναγκαστηκα να γραψω. πρωτον οτι εγραφε σε νημα αλλης κλινικης και καθε φορα που ελεγε κατι ελεγε γλυκολογα για την HD* κατηγορωντας αλλες κλινικες το οποιο χαλαει το νημα για εμενα, και δευτερον ανοιξε το νημα για την προσφορα εβαλε βιντεακια για διαφημιση χωρις να ζητηθουν απο κανεναν περασε ποσος καιρος και δεν αναφερθηκα σε κατι.
Μετα ομως αρχισε την αντιστροφη μετρηση.
<<1 μηνας εμεινε παιδια προλαβετε.>> με σκοπο να μενει το νημα ψηλα και να κανει διαφημιση.. ε ποιος το κανει αυτο?
Εγω δεν θελω να ασχολουμαι πολυ αλλα αυτα τα δυο εβγαζαν ματι. ολοι μας καναμε πισω απο αυτα που ακουσαμε κατα καιρους ο john john συνεχιζει.
 

anargiros88

Well-Known Member
Καλύτερα να το σταματήσουμε εδω . Χαλαμε το σκοπο του νηματος που ειναι η προσφορα της κλινικης .
Την καλημέρα μου σε ολους και ξεχωριστή Καλημέρα στον Τσεκ !
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μονο ο john john δεν εγραψε κατι. Θα μας ενημερωσει οταν θα μεινουν 15 μερες για την προσφορά.
Εγω δεν εχω να πω κατι αλλο.
 

anargiros88

Well-Known Member
Τι να γράψει ο φουκαράς ο John_John ? Αφού τον πήρατε από τα μούτρα και τον πυροβολητε όλοι μαζί . Μια ενημέρωση είπε να κάνει και του την βγάλατε από την μύτη !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Δεν παίρνει λεφτά και δεν γίνεται εκ των πραγμάτων να παίρνει.
Τα κίνητρά του είναι πιο απλά.
Για μιά έκπτωση παλεύει και μάχεται όλα αυτά τα χρόνια.
Το νήμα Ελλάδα vs Εξωτερικό αυτός το άνοιξε με σκοπό να αναδείξει την Hdc και εκεί τα παραδέχεται όλα.

Το θέμα για εμένα είναι για πόσο καιρό πρέπεί να υπομένουμε κάποιον να γράφει μόνο καί μόνο για πάρει αυτή τη ρημάδα την εκπτωσή.?!!
Ας τον αναλάβει επιτέλους με 1.95- 1.80 ο κύριος Μάρας να ηρεμήσουμε.
Αν μας ακουν εκεί στην κλινική ευχόμαστε για #discountjohn-john.

20180530_220029.jpg 20180530_215945.jpg 20180530_220029.jpg 20180530_215945.jpg
 

anargiros88

Well-Known Member
Δεν παίρνει λεφτά και δεν γίνεται εκ των πραγμάτων να παίρνει.
Τα κίνητρά του είναι πιο απλά.
Για μιά έκπτωση παλεύει και μάχεται όλα αυτά τα χρόνια.
Το νήμα Ελλάδα vs Εξωτερικό αυτός το άνοιξε με σκοπό να αναδείξει την Hdc και εκεί τα παραδέχεται όλα.

Το θέμα για εμένα είναι για πόσο καιρό πρέπεί να υπομένουμε κάποιον να γράφει μόνο καί μόνο για πάρει αυτή τη ρημάδα την εκπτωσή.?!!
Ας τον αναλάβει επιτέλους με 1.95- 1.80 ο κύριος Μάρας να ηρεμήσουμε.
Αν μας ακουν εκεί στην κλινική ευχόμαστε για #discountjohn-john.

Προβολή συνημμένου 17885 Προβολή συνημμένου 17884 Προβολή συνημμένου 17885 Προβολή συνημμένου 17884


Εσύ Τσεκ πως γνωρίζεις αν τα παίρνει ο john_john η όχι και μιλάς με τόση σιγουριά ? Από τα παραπάνω μνμ το συμπέρανες η ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε ?

Καλημέρα δεν μου έγραψες και το ανέφερα ξεχωριστά για σένα ....
 

Tsek

Well-Known Member
Καμία κλινική δεν θα δεχτεί να την προμοτάρει ένας ιδιώτης και να γράφει όπως γράφω εγώ ή ο john-john.
Μόνο κανένας απελπισμένος σκιτζής θα ήθελε τέτοια προβολή.
Καλημέρα.
 

anargiros88

Well-Known Member
Άρα ο john_john είναι αθώος και άδικα κατηγορήθηκε ! Οπότε συνεχίζουμε επί του θέματος που είναι η προσφορά της κλινικής και όχι το δημόσιο δικαστήριο .

Σκιτζής .... ωραία λέξη .... χα χα χα χα με έκανες και γέλασα . Καληνύχτα ΤΣΕΚ
 

athenian

Well-Known Member
Ενταξει δεν ειναι ωραιο κι αυτο που κανετε τωρα και τον ξεφτιλιζετε.Δεν χρειαζονται ακροτητες.
 

sven

Active Member
@dimitris50423 έπρεπε να μην αντιδράσεις, έπρεπε να το αφήσεις να περάσει στο ντούκου, και κανε και εσύ το ίδιο, έτσι απλά για το σπάσιμο, μετά θα πέφτανε να σε φάνε και θα είχες και άλλοθι , έτσι και αλλίως οι admins σε αυτό το θέμα είναι πέρα βρέχει.

@tasos33 βασικά δεν είναι ιδέα , μετά από τόσο κράξιμο που έχει φάει και συνεχίζει για μια έκπτωση να το κάνει καρμοίρης είναι . Ξεφτιλίκια πράγματα, περηφάνια υπό το μηδέν.

Όσο ποστάρουμε εδώ και ο φιουρης γελάει και ο καρμοιρογιάννης πετυχαίνει τον σκοπό του.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα