Hdc hair clinic - ειδική προσφορά μάϊος-ιούνιος 2018.

Adriano

Well-Known Member
Προσωπικά θα ήθελα να μην υπάρχει κανένα μέλος εδώ που να αβαντάρει κλινική. Αλλά δυστυχώς είστε πάρα πολλοί εδώ μέσα που κάνετε business. Θα βρω τρόπο να το αποδείξω ελπίζω.

Όσο για τον John δεν πιστεύω ότι είναι εκπρόσωπος. Απλά πιστεύω ότι είναι γραφικός.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν σε ειδα να κανεις καμια συγκριση της h*c την asm*d του τουρκου που παιζεται στα ιδια λεφτα.
μονο με ahc και dhi που παιρνουν τα μισα λεφτα απο την κλινικη σου.
Επισης ενα καλο λογο για το εξαιρετικο αποτελεσμα του Πανου δεν σε ειδα να λες. ΤΥΧΑΙΟ?
Αντιθετως στο νημα του Πανου πεταγοσουν και ελεγες συνεχως ποσο καλοι ειναι στην H*C
και ποσο καλα αποτελεσματα εχουν και μειωνες την asme* και την κλινικη του Γεωργιο*
Πιστευω οτι εισαι ξεκαθαρα της κλινικης και μας δουλευεις ψιλο γαζι.
Επισης στα λεφτα που παιζει η κλινικη σου θα συγκριθει και με κλινικες που ζητανε τα ιδια λεφτα.
Οποτε χανεις το παιχνιδι απο τον Τουρκο αν και προσωπικα καθολου δεν με χαροποιει γιατι δεν
θελω να δινουμε καθολου λεφτα στους τουρκους.


Εδω ειναι τα σχολια σου.
Τα μυνηματα του john john στο θεμα του panos1982

1)
Harris_G έγραψε: ^
@John_John1 με τη νέα γιατρό να φανταστώ.
http://forum.hairsite.com/t/before-with-smp-and-after-8-months-with-3000-fue-hdc-hair-clinic/28180

john john
Ναι φίλος. Οι τιμές αφορούν την Κ.Βρυωνιδου.
Σε παραπέμπω και σε ένα δύσκολο περιστατικό που έχει κάνει η ίδια από πάσης απόψεως.
Μεταμόσχευση σε περιοχή με τατουάζ & εμπλουτισμός χωρίς σοκλος.

http://forum.hairsite.com/t/before-with-smp-and-after-8-months-with-3000-fue-hdc-hair-clinic/28180


2)
john john
2000τθλ= €4500 =2.25 ανά grafts
2500τθλ=€5500 =2.20 ανά grafts
3000τθλ= €6000 =2.00 ανά grafts

HDC Hair Clinic μια χαρά τιμές παίζουν πλέον.


3)
john john
1. Πόσα grafts βάζουν σε κάθε συνεδρία? (ξέρουμε ότι είναι υπερβολικός και αρπακόλλας ακόμη και σε μικρά nw άσε που τουμπανιαζει hairline με κατέβασμα σε σχεδιασμό μάσκας και δεν τον ενδιαφέρει μελλοντικά η εξέλιξη του πελάτη+φουλ φίνα)


2.Ποσα παίρνουν οι τεχνικοί στην τουρκιά?Τι μισθοί παίζουν? 200-400 ευρώ το μηνά? (γιαυτό τους αλλάζει συχνά η και κάποιοι φεύγουν από μονοί τους).

3. Πόσα περιστατικά αναλαμβάνει την ήμερα? (απ'οτι μαθαίνουμε αρκετά ούτω σώστε να να μην ξέρουμε ποιοι τεχνικοί είναι καλύτεροι)

Κανονική μπιζνα ο Τούρκος.

η HDC εργοδοτεί 2 γιατρούς συν ακόμη ένα τώρα εκπαιδευόμενο.


4)
john john
Οκ. Άπλα πήγε γνωστός μου για consultasion και με μετέφερε αυτά.
Ξέρω ότι ο Γεωργίου έχει μόνο δύο placers εκ των οποίων τον 2ο placer τον ψάχνει να τον φέρει αν κι εφοσον τον χρειασθεί!

Λες ότι έχει 1 περιστατικό την ήμερα άρα μεσώ όρο το χρόνο καμιά 240.
Που είναι όλα αυτά τα περιστατικά? κάνεις δεν γράφει?

Αν κάποιος επισκεφθεί την ιστοσελίδα της HDC θα δει στο link «μήνυμα κλινικής» ή στην αγγλική έκδοση της ιστοσελιδας « message to the user” θα δει λοιπόν κάποιος ένα περιστατικό τον μήνα τα οποία συνήθως είναι ανεβασμένα στα διεθνή φόρουμ (πέραν από τις φώτο. στο γκαλερί της κλινικής).

Τώρα ξεφεύγουμε από το νήμα του panou. και δεν θέλω να συνεχίσω εδώ.


5)
john john
Η HDC απασχολεί 20 άτομα με αντίθεση με Γεωργίου 2-3.
Παρόλα αυτά με την νέα γιατρό της Hdc κατεβαίνει και άλλο το κόστος.
Η πας σε οργανωμένη κλινική και ελαχιστοποιεις το ρίσκο η ρίχνεις κορώνα γράμματα.

6)
Harris_G έγραψε: ^
Παιδες ο Τσιπρας μονο μη τα σκατωσει με τον Ταγιπ και μας απαγορευσει καμια εισοδο και παει το ονειρο της Asmed μετα..Βλεπω δεν υπαρχει καλο κλιμα χαχα
john john
Υπάρχει και η Κύπρος ρε παιδιά.
Εμενα μονο με ενδιαφερει γιατι σε λιγες μερες πεταω με turkish απο ατατουρκ.

Καμια κουβεντα σχετικη με το νημα του Πανου. αντιθετως μιλας μονο για την H*C. Πως το εξηγεις αυτο?
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Προσωπικά θα ήθελα να μην υπάρχει κανένα μέλος εδώ που να αβαντάρει κλινική. Αλλά δυστυχώς είστε πάρα πολύ εδώ μέσα που κάνετε business. Θα βρω τρόπο να το αποδείξω ελπίζω.

Όσο για τον John δεν πιστεύω ότι είναι εκπρόσωπος. Απλά πιστεύω ότι είναι γραφικός.

καποιος που εχει φαει αρκετο κραξιμο στο παρελθον για αυτο το λογο οπως εχει φαει και ο john john οταν συνεχιζει να το κανει σε αυτο το βαθμο μονο ενας λογος υπαρχει. κατι κερδιζει. υπαρχει και αλλη λυση να γινουν πιο αυστηροι οι κανονες για ολους εφοσον δεν αρεσουν αυτες οι συμπεριφορες. Δες σχολια σε νημα παρουσιασης αλλη κλινικης που εβαλα πιο πανω.
Αυτο πρωτη φορα το βλεπω. Συνεχομενα Ασχετα μηνυματα με το νημα παρουσιασης του Πανου κολακευοντας την κλινικη του.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Τι εννοεις harri? Σου φανηκε κατι περιεργο απο αυτα που ειπα. οποιος και να αρχισει να λεει τοσα γλυκολογα για την κλινικη του θα φαει το κραξιμο της αρκουδας.
Εγω σταματησα να λεω το οτιδηποτε γιατι με το παραμικρο μου την επεφταν. αλλα εδω ειναι οφθαλμοφανες οτι προμοταρει την κλινικη και με τροπο υποβαθμιζει ολες τις υπολοιπες και την asmed μεσα στο νημα του panos1982.

χαχα τωρα ειδα οτι εισαι και εσυ μεσα στο διαλογο.. :D:p
 

geeorgee

Active Member
καλα αυτο που γινεται με τον john δεν υπαρχει πραγματικα ο τυπος ηταν που ηταν αλλα μετα το ταξιδακι του πρεπει να παρεδωσε ολοκληρωτικα το λογαριασμο του στο φιουρη και οχι μονο δε του λεει κανεις κατι αλλα εχει και τα αλλα 2-3 γνωστα
πουλεν της hdc που τον αβανταρουν απο διπλα ολη την ωρα
 

Adriano

Well-Known Member
καλα αυτο που γινεται με τον john δεν υπαρχει πραγματικα ο τυπος ηταν που ηταν αλλα μετα το ταξιδακι του πρεπει να παρεδωσε ολοκληρωτικα το λογαριασμο του στο φιουρη και οχι μονο δε του λεει κανεις κατι αλλα εχει και τα αλλα 2-3 γνωστα πουλεν της hdc που τον αβανταρουν απο διπλα ολη την ωρα

Δεν παίζει να ισχύει αυτό που λες. Αν δώσει τον λογαριασμό του κάπου αλλού είναι εύκολο να το καταλάβεις. Θα τον είχαν πιάσει οι mods. Και το ύφος των post του John είναι ίδιο από την ημέρα που γράφτηκε εδώ μέχρι και σήμερα.
 

PROF

Active Member
Παιδιά νομίζω ότι εστιάζετε εντελώς λάθος το θέμα. Κατά τη γνώμη μου, το πρόβλημα δεν είναι γιατί ένα μέλος υποστηρίζει συνεχώς και αναφέρεται μόνο σε μία κλινική, αλλά γιατί να γίνεται στα κρυφά.

Σε όλα τα μεγάλα forum του εξωτερικού σχεδόν όλες οι εταιρείες έχουν αντιπροσώπους-συμβούλους τους που συμμετέχουν σε όλες τις συζητήσεις. Με αυτόν τον τρόπο νομίζω ότι υπάρχει διπλό όφελος, αφενός μεν ξέρει ο καθένας με ποιον συνομιλεί χωρίς να δημιουργούνται σκιές χωρίς λόγο και αφετέρου υπάρχει και άμεση πρόσβαση από όλα τα μέλη στην κάθε κλινική ώστε να μπορούν να έχουν άμεσα απαντήσεις σχετικά με τυχόν προβλήματα που μπορεί να έχουν προκύψει στην μεταμόσχευση ενός μέλους και επίσης τα μέλη να μπορούν να παίρνουν άμεσα απαντήσεις σε ότι θέμα αφορά κάθε κλινική όπως για παράδειγμα κόστος, τεχνικές, κλπ.
 

Adriano

Well-Known Member
Παιδιά νομίζω ότι εστιάζετε εντελώς λάθος το θέμα. Κατά τη γνώμη μου, το πρόβλημα δεν είναι γιατί ένα μέλος υποστηρίζει συνεχώς και αναφέρεται μόνο σε μία κλινική, αλλά γιατί να γίνεται στα κρυφά.

Σε όλα τα μεγάλα forum του εξωτερικού σχεδόν όλες οι εταιρείες έχουν αντιπροσώπους-συμβούλους τους που συμμετέχουν σε όλες τις συζητήσεις. Με αυτόν τον τρόπο νομίζω ότι υπάρχει διπλό όφελος, αφενός μεν ξέρει ο καθένας με ποιον συνομιλεί χωρίς να δημιουργούνται σκιές χωρίς λόγο και αφετέρου υπάρχει και άμεση πρόσβαση από όλα τα μέλη στην κάθε κλινική ώστε να μπορούν να έχουν άμεσα απαντήσεις σχετικά με τυχόν προβλήματα που μπορεί να έχουν προκύψει στην μεταμόσχευση ενός μέλους και επίσης τα μέλη να μπορούν να παίρνουν άμεσα απαντήσεις σε ότι θέμα αφορά κάθε κλινική όπως για παράδειγμα κόστος, τεχνικές, κλπ.

Διαφωνώ κάθετα οριζόντια και επι οποιουδήποτε άξονα. Ο μέσος Έλληνας χρήστης του συγκεκριμένου forum στο πρώτο του log in αγνοεί πολύ βασικά πράγματα για τις μεταμοσχεύσεις μαλλιών. Θεωρώ ότι με τους εκπροσώπους των κλινικών με επίσημη μορφή εδώ μέσα , θα γίνεται ένας τέτοιος χρήστης έρμαιο τους. Για μένα εκπρόσωποι κλινικών δεν πρέπει να υπάρχουν καθόλου στο forum. Αλλά αυτό είναι επιλογή άλλων.
 

athenian

Well-Known Member
Στα κρυφα δεν κανει κατι ο @John_John1 , επισημα μας ενημερωσε πχ για την τρεχουσα προσφορα.Αν οντως συνεργαζεται κατα καποιο τροπο με την κλινκη που το προβλημα?
Πιστευω ειναι πολυ καλο για το φορουμ να εχει ανθρωπους συνεργατες των κλινικων,αυτο δινει εξτρα δυναμη στον χωρο μας.
Το κακο ειναι οταν γινεται υπουλα και στα κρυφα οπως παλαιοτερα με τον εκπροσωπο της γνωστης ελληνικης κλινικης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Στα κρυφα δεν κανει κατι ο @John_John1 , επισημα μας ενημερωσε πχ για την τρεχουσα προσφορα.Αν οντως συνεργαζεται κατα καποιο τροπο με την κλινκη που το προβλημα?
Πιστευω ειναι πολυ καλο για το φορουμ να εχει ανθρωπους συνεργατες των κλινικων,αυτο δινει εξτρα δυναμη στον χωρο μας.
Το κακο ειναι οταν γινεται υπουλα και στα κρυφα οπως παλαιοτερα με τον εκπροσωπο της γνωστης ελληνικης κλινικης.

Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα όμως; Ότι ο John δεν το έχει σπουδάσει το αντικείμενο. Απλά έκανε μια μεταμόσχευση εκεί. Για μένα δεν είναι κάποιος γιατρός ή κάποιος αναλυτής επί των μεταμοσχεύσεων. Μπορεί καλώς ή κακώς να πάρει κάποιον στο λαιμό του και ας μην έχει αυτή την πρόθεση. Και μεταξύ μας δεν νομίζω ότι ο John είναι στο επίπεδο ας πούμε του CVIAL σε επίπεδο γνώσεων.

Για μένα όλα αυτά τα θέματα είναι πάρα πολύ σοβαρά και καλό θα είναι να γίνονται post από γνώστες του αντικειμένου και όχι απλά από απλούς χρήστες ενός forum.
 

athenian

Well-Known Member
Δεν διαφωνώ πλήρως αλλά έχω κάποιες ενστάσεις ειδικά όταν μιλάμε για αξιόλογες κλινικές. Πώς μπορεί δλδ να πάρει κάποιον στο λαιμό του ο john? Με το να του προτείνει να πάει στην hdc ? Και να πάει, άλλος θα πάρει την απόφαση για το πλάνο της μεταμόσχευσης.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δλδ εγω αμα σας προτεινω να πέσετε απ την ακροπολη θα πατε ; Ρε παιδια ας γραφει ο καθενας οτι γουσταρει ... ο καθενας εχει την κριση του κ τις εμπειρίες του κ τα συμφέροντα του κ σε ενα ελευθερο δημοκρατικό φόρουμ κ
Λεει ο καθενας οτι γουσταρει στα πλαίσια της ευπρέπειας φυσικα ... απο και κ περα οποιος μπαινει μεσα κ διαβάζει κ βλεπει κρίνει κ αποφασίζει το καλυτερο γι αυτον που νομιζει ...Εξαλλου εξω στον κοσμο ολοι ειμαστε εκτεθειμένοι στην προπαγανδα-διαφήμιση ....
 

vag25

Well-Known Member
Στα κρυφα δεν κανει κατι ο @John_John1 , επισημα μας ενημερωσε πχ για την τρεχουσα προσφορα.Αν οντως συνεργαζεται κατα καποιο τροπο με την κλινκη που το προβλημα?
Πιστευω ειναι πολυ καλο για το φορουμ να εχει ανθρωπους συνεργατες των κλινικων,αυτο δινει εξτρα δυναμη στον χωρο μας.
Το κακο ειναι οταν γινεται υπουλα και στα κρυφα οπως παλαιοτερα με τον εκπροσωπο της γνωστης ελληνικης κλινικης.
Eνταξει υπουλα γινεται και απο τον Τζον. Και μαλιστα προσβαλει ο τροπος του εφοσον δεν εχει ανακοινωσει τιποτα ο ιδιος.
Οτι συνεργαζεται .
 

Adriano

Well-Known Member
Δλδ εγω αμα σας προτεινω να πέσετε απ την ακροπολη θα πατε ; Ρε παιδια ας γραφει ο καθενας οτι γουσταρει ... ο καθενας εχει την κριση του κ τις εμπειρίες του κ τα συμφέροντα του κ σε ενα ελευθερο δημοκρατικό φόρουμ κ
Λεει ο καθενας οτι γουσταρει στα πλαίσια της ευπρέπειας φυσικα ... απο και κ περα οποιος μπαινει μεσα κ διαβάζει κ βλεπει κρίνει κ αποφασίζει το καλυτερο γι αυτον που νομιζει ...Εξαλλου εξω στον κοσμο ολοι ειμαστε εκτεθειμένοι στην προπαγανδα-διαφήμιση ....

Mα έχεις πέσει (και εσύ και εγώ και όλοι μας) από την Ακρόπολη τον Ιανουάριο του 2015. Και ναι φίλε δυστυχώς η συντριπτική πλειοψηφία ανθρώπων που μπαίνουν σε fora θα παρασυρθούν. Συγγνώμη αλλά είσαι στην Ελλάδα την χώρα της αμορφωσιάς και της ημιμάθειας. Δεν είσαι - είμαστε στην Ελβετία.
 

maimou

Member
Mα έχεις πέσει (και εσύ και εγώ και όλοι μας) από την Ακρόπολη τον Ιανουάριο του 2015. Και ναι φίλε δυστυχώς η συντριπτική πλειοψηφία ανθρώπων που μπαίνουν σε fora θα παρασυρθούν. Συγγνώμη αλλά είσαι στην Ελλάδα την χώρα της αμορφωσιάς και της ημιμάθειας. Δεν είσαι - είμαστε στην Ελβετία.
Και ξαναέπεσαν οι περισσότεροι τον Σεπτεμβριο του 2015.
 

anargiros88

Well-Known Member
Eνταξει υπουλα γινεται και απο τον Τζον. Και μαλιστα προσβαλει ο τροπος του εφοσον δεν εχει ανακοινωσει τιποτα ο ιδιος.
Οτι συνεργαζεται .

Γιατί ύπουλα vag25 ? εγώ δεν βλέπω τίποτα ύπουλο από τη μεριά του john_john. ότι γράφει είναι ξεκάθαρο.
 

vag25

Well-Known Member
Γιατί ύπουλα vag25 ? εγώ δεν βλέπω τίποτα ύπουλο από τη μεριά του john_john. ότι γράφει είναι ξεκάθαρο.
Eχει γραψει καπου οτι ειναι εκπροσωπος της κλινικης οπως εχουν κανει τιμια καποιοι αλλοι?

Το μονο τιμιο ειναι καποιος να βγει και να πει οτι δουλευει εκει και να αρχισει την ενημερωση.
 

anargiros88

Well-Known Member
Eχει γραψει καπου οτι ειναι εκπροσωπος της κλινικης οπως εχουν κανει τιμια καποιοι αλλοι?

Το μονο τιμιο ειναι καποιος να βγει και να πει οτι δουλευει εκει και να αρχισει την ενημερωση.

Γιατί ποιος άλλος έγραψε ότι είναι εκπρόσωπος κλινικής ? Εκτός από τον Dance που ανέφερε ότι υπάρχει μια συνεργασία με τον Γεωργίου κανένας άλλος ! Παλιότερα ο N95 είχε εργαστεί για την DHI και έφυγε από δω μπαναρισμενος πριν προλάβει να πάρει το πρώτο μηνιάτικο ο φουκαράς !!!!
Το θέμα είναι ότι από τότε που ανέλαβε ο CVIAL και άφησε τα λουριά λάσκα ξεσάλωσαν πολύ ορισμένοι ! Στις παλιές καλές εποχές δεύτερη προειδοποίηση δεν υπήρχε ! Ο JOHN_JOHN ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ σε αυτήν την κατηγορία όμως !
 
Μπλουζα